THE GROUP: TEKNOLOJİ YÜKLEMESİ

Yazdır Yazdır 

Kozmik Bir Olay

15 Mart 2009

Steve Rother kanalıyla

Yuvadan Selamlar

Sevgili Dünya’daki Cennet’in yaratıcıları. Hayal edebileceğinizden daha yakınsınız. Rüyalarınız birçok şekillerde gerçekleşmek üzere. Kriz dediğiniz şeyin tam ortasında size bunun kriz olmadığını söylüyoruz. Bu gitmekte olduğunuz doğal tekamüldür. 21 ve 22 Temmuz’da gerçekleşecek olan olağandışı bir olaydan sözedeceğimizi söylemiştik. İnsanlar geçiş yapmaya devam ederken, bunun gerçekleşeceği tam anı veya saati tahmin etmek mümkün değildir. Bu kozmik olayı görebilmeniz için daha önce sunmuş olduğumuz kavramlarla gerçekleşen şeyi açıklayalım. İnsanlar inanılmaz bir hızla tekamül ediyor. Bu birçok seviyede birçok zorluklara neden oluyor. Dünya gezegenindeki en büyük meydan okuma, insanların artık sizi kendi düşüncelerinizden koruyan fazla zaman gecikmesine sahip olmamasıdır. Yaratıcılar olduğunuz gerçeği nedeniyle, her biriniz bir düşünceye sahip olduğunuz an, bu gerçekleşir. Bundan dolayı, insanların kalplerinde taşınabilen korku tekamülünüzün bu noktasında en büyük zorluk oluyor. Yaratıcı güçleriniz giderek daha da güçleniyor. Buna rağmen eski ışık, karanlık ve kutupluluk enerjisine bağlılığınız da negatif bir durum yaratıyor, çünkü en büyük korkularınızı önce olduğundan çok daha kolayca yaratabilirsiniz. Bu, insanların kendi güçlerinin farkında olmadıkları birçok yerde gerçekleşiyor ve bu, o iki günde gerçekleşecek olan şeyin kritik bir parçası olacak. Dünya gezegeninde tipik olarak alınmış olmayan bir türde bir ölçüm gerçekleşiyor olacak. Aslında belirli bir nedenle ölçülen, insanlığın kollektif titreşiminin bir ölçümü olacak.

21 ve 22 Temmuz 2009’da Teknoloji Yüklemesi

Teknoloji ve ruhsal tekamül arasındaki dengeden bir çok kez sözetmiştik. Gezegeninizdeki teknoloji seviyesi Dünya üzerindeki tüm insanların kollektif titreşim seviyesi ile belirlenir. Başka yaşam formları tarafından yeni teknoloji birçok kez bu gezegene bırakıldı. Bu insanlığın tekamülüne yardım etme samimi girişimiyle yapılmış olmasına rağmen, bu teknoloji çalışmadı. Diğer yaşam formları için çalıştı, ama sizin için çalışmadı. Oldukça basit olarak, çalışmadı çünkü insanlığın kollektif titreşimi bu teknolojiyi desteklemek için yeterince yüksek değildi. Bu gezegene 21 ve 22 Temmuz’da gelecek olan daha geniş bir teknoloji yüklemesi var. Eğer o günlerdeki titreşim bunu desteklemek için yeterince yüksek olursa, anında kavranacak ve büyüyecek.

Sadece birkaç sene önce yaşamlarınızın bilgisayarsız nasıl olduğunu hatırlıyor musunuz? Bilgisayar teknolojisini kullanmak, günlük yaşamlarınızın hemen her fasetini bir dereceye kadar etkileyen dev bir adım idi. Bu sonraki adım, en sonuncusundan 12 kat daha güçlü olabilir. Sadece bilgisayarlar radikal olarak değişmeyecek, ayrıca insanlığın kollektif düşüncelerinde bulunan teknolojiler şimdi hızla tezahür edebilecek. Bunların bazıları aktive olmayı bekleyerek yıllardır kollektif düşüncelerde beklemekteydi. Bu teknolojiler daha önce asla tezahür etmedi, çünkü insanlığın kollektif titreşimi bunu destekleyecek kadar yüksek değildi.

Transporter (Taşıyıcı) Teknoloji

Yıllar önce Star Trek isimli bir TV dizisi vardı. Bugün, o programdaki teknolojilerin çoğu Dünya’da önceden tezahür etti. Ama asla tezahür etmeyen tek teknoloji canlı, insan, biyolojik maddenin moleküler aktarımıdır. Buna transporter (taşıyıcı) adı verildi. Bu zamanda, eğer insanlığın kollektif titreşimi bunu destekleyecek kadar yüksek olursa, bu tam olarak önünüzdedir. Bugün insanlığın karşılaştığı büyük zorlukların bazılarının nasıl hızla değiştiğini görüyor musunuz? Doğum sürecine yardım ederek, Dünya Ana’nın yenilenmesine nasıl hızla yardımcı olabileceksiniz. Bu teknoloji Dünya’da tutunduğu zaman çok hızlı bir şekilde birçok değişiklikler olacak. Eğer bu teknoloji bu önemli anda tutunursa, bunun için savaşacak olan birçok insanların olacağı bir sır değildir, çünkü bu gerçek olmayacak kadar iyi görünecek. Bunlar ortaya çıktığında, çok mutlu olmayacak olan petrole çok fazla yatırım yapan birçok şirketler ve hükümetler var ve onlar bunu engelleme veya gizlemeye teşebbüs edebilirler.

Sevgililer, değişimlerin tam önünüzde olduğunu anlayın. Bunlar gezegeninizde birçok kez savaşlar yaratmış olan aynı şeylerdir, ama şimdi bu şekilde olması gerekmez. Bugün, teknolojik ilerlemeler nedeniyle Dünya gezegeninde daha öncekinden daha fazla iletişim vardır. Kalplerinize erişmek için tam şu anda teknolojinizi kullanıyoruz ve bu güzeldir, çünkü bunu siz yarattınız.

Bunu Yapamazsak Ne Olur?

Bunu yapmazsanız ne olur? Bu basittir. Yeni teknoloji, kollektif insan titreşimi onu alabilinceye dek tekrar tekrar yeniden yüklenir. İlk kez, bu gezegende perdenin bir bölümünün kaldırıldığı 21 ve 22 Temmuz 2009’da yüklenecek, böylece bu yeni teknolojinin tutunması ve gelişmesi için en iyi zaman olabilir. O bilim kurgu TV şovlarını veya filmlerini izlediğiniz ve bir insanın anında burada kaybolup başka bir yerde ortaya çıkabilmesinin ne kadar harika olduğunu düşündüğünüz her seferinde, şimdi filizlenmek üzere olan tohumlar ekmekteydiniz. İzlemesi harikuladeydi. Bunun olmasının ne kadar harika olduğunu düşündüğünüz her seferinde, bir yaratım olarak o düşünceleri gönderdiniz. Kollektif titreşim onu destekleyecek seviyeye eriştiği zaman, o tezahür eder. O enerji tezahür etmek üzere. İlk kez bu teknoloji insanlığın kollektif titreşimi tarafından desteklenebilir. İnsan transporter’in çok hızlı bir şekilde ortaya çıkacak olan birçok teknolojiden sadece biri olduğunu lütfen anlayın. Örnek olarak transporter’i kullanıyoruz, çünkü bu tür bir teknolojinin Dünya gezegeninin yüzünü bir gecede nasıl değiştirebileceği görülebilir. Bu ayrıca tanımlayacabileceğimiz en kolay teknolojilerden biridir, çünkü bunu yıllardır hayal etmekteydiniz. Birçoğunuz çocuklar olarak makineler olmadan taşınabileceğiniz bilgisiyle geldiniz, buna rağmen öğretmen bakarken veya bunu birilerine kanıtlamak zorunda olduğunuzda bunun işlemediği görülüyordu. Bunlar, kendi yeteneklerinize sahip olduğunuz derin anılardır ve kollektif titreşim yeterince yüksek olduğu zaman Dünya gezegeni ileri doğru dev bir sıçrama yapacak.

Bu teknolojilerden korkmayın, çünkü Dünya gezegeni ve insan ırkının kurtuluşu olabilir. Eğer bu teknolojik ilerlemelerin hayatı kolaylaştıracağını düşünüyorsanız, kolaylaştırmayacak. İnsanlık daha önce olduğundan daha fazla seçimlere sahip olacak, ama bu bile bir zorluk olarak görülebilir, çünkü bu zamanlarda birçoğunuz eyleme geçmeye çağırılacaksınız. Birçokları yeni dünya onları beklese bile yapışıp kalmış olduklarından, ilerleyemediklerinden size gelecekler. Birçoğunuz bu büyük değişim zamanlarında insanlara nasıl yardım edeceğinizi bileceksiniz.

Kollektif Titreşim

“Kollektif titreşim” terimini kullanmaktayız, önce bunu daha açık bir şekilde tanımlayalım. Lemurya günlerinde gerçekleşen kozmik bir olay vardı. Saf bir arzudan, birçok Lemuryalı gezegende daha önce asla görülmemiş olan insanların ve ruhların ayrılığını yarattı. Bu düşündükleri şekilde işlemedi. İnsanlığın sonraki seviyeye yükselmesine yardım etmek yerine, ayrılık Atlantis’in çöküşüyle sonuçlandı. O trajik olayı izleyen günlerde, insan ırkından bazı teknolojileri saklamak için birçok kararlar alındı, çünkü bu teknolojiler kolaylıkla yanlış yönlendirilebilirdi. Bu aynı teknolojiler çok yakında size sunulacak olan teknolojilerdir. Artık bunların saklanması gerekmiyor ve Dünya bu zamanda bunlardan büyük ölçüde faydalanacak.

Bu olaylar nedeniyle alınan kollektif kararlar vardı. Ayrılık birçok problemlere neden oldu, ayrılığın her zaman yaptığı gibi. Atlantis’in batışından sonra insanlar asla tekrar ayrılmayı denememeye karar verdiler. Bu kez yükseliş süreci sadece, titreşimi en düşük insan yükselmek için yeterince yüksek titreşimde olduğunda gerçekleşecek. Bu kez, herkes gidecek veya hiç kimse gitmeyecek. Bu sizin kararınız, bizim değil. Siz özgür seçim gezegenindesiniz, ama bu sizin kollektif kararınızdı ve hala bugüne kadar devam ediyor.

Ne Yapmalı?

Şimdi ve bu teknolojinin dünyanızda ortaya çıkacağı zaman arasındaki sürede, gülümsemenizle, kalbinizle ve koşulsuz sevginizle herkese erişebilmenin bir yolunu arayın. Bu zamanda yolları ve eylemleri için kimseyi yargılamayın. Bağışlayıcılık bu zamanlarda Dünya’daki en önemli aletlerden biri olacaktır. Etrafınızdaki herkesi, onlarla ilişkinizin ne olduğuna bakmadan ve onlarla olan geçmişinize veya onların statülerine bakmadan güçlendirmenin yollarını düşünüp bulun. Şimdi elinizi uzatmanın ve bir şekilde ışığınızı Dünya gezegeninde hissettirmenin zamanıdır. Oyunda düşmüş olabilen ve geri dönmede zorluk yaşayanlara özel dikkat göstererek, etrafınızdakilere yardım ve güçlendirme sunun. Bu şekilde, tünelin ucundaki ışık olursunuz.

Büyük bağlantıları ne zaman yaptığınızı asla bilmezsiniz. Başkalarının yaşamına bakıp onları düşük titreşim olarak düşünmek kolaydır. Yine de başkalarının ruhsal yolunu ve daha önce ustalaştıkları hayat derslerini görmenin mümkün olmadığını söyleyeceğiz. Saklanan bir üstada bakıyor olabilirsiniz ve bir şekilde onlara yardım etmek için bir şey yapıncaya kadar bunu asla bilmezsiniz. Bazılarınız, “Yuvaya gittiğim zaman ben kimim? Neden yaşamımı kutlasınlar ki? Nobel Ödülü kazanmadım ve Dünya gezegeninde barış yaratmadım”. Ama asla bilmezsiniz. Gülümsediğiniz, siz onları aktive edene ve güçlendirene kadar bir şey yapamamış olan o yabancı tüm dünyanın kalanına erişen ve dokunan büyük ele sahip olan kişi olabilir.

Bu, Dünya gezegeninde bilinçli bir yaratıcı olarak gücünüzü taşımanın zamanı, aktive olmuş bir İnsan Melek olduğunuzu bilmenin zamanı. Siz tanrının kolları, bacakları ve ağzısınız. Kahkahanız ve neşenizle ve insan rolü oynayan bir ruhun gülümsemesiyle bunu insanlara yansıtırsınız. Bu teknolojide farkı yaratacak olan budur.

İnsanlığın ve Dünyanın Tekamülü

Şimdi meydana çıkacak olan birçok başka olasılıklar vardır. Önünüzde uzanmakta olan şeye Dünya’yı ve insanlığı hizalamak için gerçekleşen bazı inanılmaz olaylar var. Dünya gezegeninde son beş yıldır, teknolojide bir darboğaz vardı ve şimdi çok büyük bir şekilde bu salıveriliyor. Bu birçok alanlarda gerçekleşecek. Dünya gezegeninin tekamülünden ve insanlığın tekamülünden geçmeye hazırlanıyorsunuz. Bunu istediniz, bunu siz yarattınız ve bizim sadece tek bir yanıtımız var: Ve Öyledir.

Gücünüzü almanızı görmekle çok sevinçliyiz. Siz perdeyi çekerken, gerçekte kim olduğunuzu görmeye başlıyorsunuz. Bize göre, bu sizin bildiğinizden daha fazlası anlamına geliyor, çünkü bizimle kutsal kontratlarınızı tamamladınız. Bu, sizden ayrılmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Sizin şimdi bilinçli bir yaratıcı ve bir İnsan Melek olarak aktive olduğunuz anlamına geliyor. Bu gezegende oynayacak bir rolünüz var ve her birinizin enerjinizin ve kendi mutluluğunuzun sorumluluğunu almanızın zamanıdır. Sizi gülümseten şeyleri bulmakla başlayın ve bunu yapabildiğiniz kadar sıkça yapın. Yapabildiğiniz kadar sıkça başkalarına dokunun, çünkü bu bir insanlık armağanıdır. Cennetin tüm ihtişamıyla, birbirinize şefkatle, rahatlatma ile ve umutla dokunduğunuz şekilde dokunamayız. Bu çok büyük bir şekilde gerçekleşiyor olacak, tüm insanlıkla çalışın. Her kalbin her parçasıyla çalışın, çünkü bu teknolojinin alıkonup konmayacağını belirleyecek olan bu gezegendeki en düşük titreşim olacaktır. Hala bol zamanınız var. Bunu yapmak için sadece bir güne ihtiyacınız var ve çok fazla günleriniz var.

Işığı Kutlayın

21 ve 22 Temmuz 2009 kutlama günleridir. Başarıp başarmadığınızı size söylemeyeceğiz, çünkü bu bizi gücünüzü alma pozisyonuna sokar ve bunu yapmayacağız. Eğer olmazsa, çok yakında nasıl olsa geleceğine güvenin. Yeni teknoloji, tutulana kadar düzenli aralıklarla tekrar indirilecek. Birçok tetikleme noktası gerçekleşecek. Bu herhangi türde formal bir ölçüm olmamasına rağmen, insanlığın kollektif evrensel titreşiminin ölçümüdür. Bundan çok gururlanmalısınız, çünkü yolu gösterenleriniz Dünya gezegeninde inanılmaz bir iş yaptınız. Eğer bireysel temelde yapmış olduklarınızı size sadece gösterebilseydik, asla tekrar kendinizden şühe etmezdiniz.

Artık Zaman Gecikmesi Yok

Dünya gezegeninde bilinçli yaratımın zaman gecikmesinin neredeyse yokolduğunu bilin. Kendi güvenliğiniz için sadece küçük bölümler kalıyor, çünkü zaman gecikmesi en büyük korkularınızı yaratmanızı önlüyor. Size, “Hayır. Zararı yok. Bunu istediğimi düşünmüyorum” deme fırsatı verdi. Şimdi, bu o kadar hızlı gerçekleşecek ki, aynı şekilde zamanınız olmayacak, öyleyse kendinizi güçlendirin, yaratıcılar. Perde düşüyor. Bunu siz istediniz. Evet, bu Dünya gezegeninde biraz karışıklık yaratacak. Bunu bu şekilde tasarladınız. Olacakları izleyin, çünkü bunların hepsi daha yüksek ve daha iyi bir şeye götürüyor, bundan sonraki beş yılda çok şeyler göreceksiniz. Sonraki beş yılda bu gezegen dev bir tekamül süreci deneyimleyecek. Bu zaten başladı. Saat tik tak çalışıyor, ama başka bir ruha dokunduğunuzda, bunun neredeyse bir gecede muazzam bir fark yaratacağını söylemek istiyoruz.

Yolculuktan keyif alın, sevgililer. Yolculuk yapacak çok güzel bir yol yarattınız. Sadece insanlığın kollektif titreşiminin izlemesi için değil, kendi tutkularınızı ve size neşe getiren şeyleri bulurken bireysel olarak da izleyeceğiniz inanılmaz bir yol yarattınız. Ruhu fiziksel bedene topraklayan budur ve bu daha öncesinden çok daha fazla mümkündür. Yolculuğun keyfini çıkarın, sevgililer. Önünüzde uzanan şeyi görmek muazzam bir sevinç olacaktır. Bunların hepsi sizin yaratımınızdır. Tanrı olduğunuzu ve sizlerle gurur duyduğumuzu bilin.

Size bu mesajları büyük onurla veriyoruz. Burada insanlığın uyandığı durumda olmak bizim kutsal kontratımızdır ve işte buradasınız. Yuvaya Hoş geldiniz, sevgililer. Bunu bir kez daha yapma şansına sahipsiniz. Lemurya ve Atlantis günleri geri geliyor ve siz bu kez bunu farklı yaparak onu düzeltmek için buradasınız. Yuvaya Hoş geldiniz. Birbirinize saygı ile davranmanızı istiyoruz. Birbirinizi besleyin ve birlikte iyi oynayın.

Espavo

The Group

(Çeviri: Saffet)

www.lightworker.com