THOTH ‘ATLANTİSLİ’

Yazdır Yazdır 

Gillian MacBeth-Louthan kanalıyla

Ben dalgalarda ve görmeyen benlikten saklanan ve gölgelenmiş tutulan bilgeliğin anlaşılmazlığında ilerleyenim. Ben kendisini bedeninizin atomik yapılarının her birinde ortaya koyanım. Düşüncelerinizde, kalbinizin köşelerinde ve güdülerinizin perspektifinde saklı olan her şeyi temsil ediyorum. Ben Thoth’um. Atlantisli.

Her birinizin bir zamanlar yüklendiğiniz bilgi boylamlarına erişerek, daha fazlası olmak için dışa doğru eriştiğinizi görürken, bugün geliyorum. Bilgeliğinizin nemini gerçeğin kavrulmuş ve kuru yerine çekerken, bilgi seviyelerinde yüceltileceksiniz.

Kendi düşüncelerinizin mağaralarında, barışın ne olacağı, sevginin ne olacağı, geleceğinizin ne olacağı ile ilgili kendi fikirlerinizin mağaralarında oturacaksınız. Varoluşunuzun hikayesini yeniden yazıyorsunuz. Bedeniniz ve onun enerji sistemi Giza Büyük Piramidinin mikrokozmosunu temsil eder. Merkezdeki Kraliçe Odası insanı ve ilahi kalbi temsil eder. Kral Odası üçüncü gözü, Ra’nın Gözünü temsil eder. Görünmez kapak taşı, en uç nokta taç çakrasını temsil eder. Bu ilahi piramit yapısını ve onun tüm cennetsel hizalanmalarını ve uyumlanma odalarını düşünün.

Önümüzdeki zamanlarda hem kendi biyolojinizde, hem de Büyük Piramidin içindeki uyuyan gizli odalarda bir başlangıç frekans dalgası olacak. Yüksek Kalbinizin, Meshedilmiş Kalbinizin açılışı gerçekleşecek. Yüksek kalbiniz atomik hücresel bir saat tarafından yönlendirilerek uyanacak. O uyanırken, Giza Büyük Piramidinin içindeki Oğul/Güneş Odası da (Kral ve Kraliçe odaları arasındaki Mesih odası) moleküler bir değişim deneyimleyecek.

İnsan kalbinin üzerindeki nokta süreli bir uykudan uyanıyor ve kendisini tekrar tanımaya başlıyor. Burası ‘Kuantum Mesih’ titreşimini taşıyan yerdir. Yıldızsal ‘İkinci Gelişin’ aktive olduğu yer burasıdır. Burası kutsal bir nokta, bir açılış, bilgeliği barındıran bir odadır. Bilgelik gerçeğin ötesine gider ve her biriniz bu ‘Bilgelik Odalarının’ koruyucularısınız.

Sizler kutsal kodların koruyucuları/muhafızlarısınız. Bunlar çok uzun zamandır kendisini bir çiçek olarak bilmeyi arayan tomurcuk olarak devam etmiş olan bir çiçek olarak açılacaklar. Eski rüyalarınız koparılmış güldeki taç yaprakları gibi düştüler, artık size hizmet etmiyorlar. Bu yeni moleküler talimat ışığınız için yeni bir yön sağlayacak. Bilinçteki yeni geçişe hizmet eden farklı bilgilere sizi yönlendiren titreşimlere doğru doğal olarak ilerleyeceksiniz.

Ben, Thoth kalbin kozmik by-pass’ına sizi uyandırmak için geliyorum. Kalbinizin kendinizin oluşturduğu çok fazla yıkıntıları topladı. Onların hepsini yolunuzdan uzaklaştırmaya çok çalışarak kalbinizin arkasına fırlattınız. Yüksek Kalbinizde Kuantum Mesih uyanırken ve Büyük Piramitte Oğulun/Güneşin Odası uyanırken, sizler dünyasal çatışmanın, karışıklıkların ve yıkıntıların kalabalığının üzerine yükseltileceksiniz. Bu noktadan, gölge dansında sizi izlemiş olan gözyaşlarını ve korkuları yok edebileceksiniz.

Artık ne olabileceği, ne olması gerektiğinin gölgesinde oturmanız gerekmiyor. Eskinin enerjileri ve programlamaları sizi artık var olmayan bir kehanette tutsak tutmaya çalışıyor. Zamanın dışına çıkın ve onayınızı arayan şeyle zamana adım atın. Yaşamın resimleri tüm bulmacayı ortaya sermiyor. İçinizdeki Kuantum Mesih’in doğuşunu kutlayın ve mümkün olan şeyi ışığınızın tepesinden görün. Ben Thoth, gelmekte olan şeyin koruyucusuyum.

(Çeviri: Saffet Güler)