THOTH – Kuantum Mesih

Yazdır Yazdır 

Gillian MacBeth-Louthan

AĞUSTOS 2008

Ben, görmeyen benlikten saklı ve gölgelenmiş olan bilgeliğin dalgalarında ve karmaşıklığında ilerleyenim. Ben, kendisini bedeninizin metrik yapılarının her birinde ortaya çıkaranım. Düşüncelerinizde, kalbinizin köşelerinde ve güdülerinizin köşelerinde saklı olan her şeyi temsil ediyorum.

Ben Thoth’um. Her birinizi daha fazla olmak için dışarıya doğru erişir, bir zamanlar oturduğunuz bilginin boylamlarına erişir görürken bugün geliyorum. Bilgeliğinizin nemini gerçeğin kavrulmuş ve kuru olduğu bir yere çekerken, bilginin seviyelerinde yüceltilmiş olacaksınız. Yukarıya doğru titreşen ve sonra bilinmeyen ve tanımlanmamış yerlere sıçrayan bir yay gibi büzülerek.

Barış nasıl olacak, sevgi ne olacak, geleceğiniz nasıl olacak gibi kendi düşüncelerinizin, kendi fikirlerinizin mağaralarında oturacaksınız. Var oluşunuzun hikayesini yeniden yazıyorsunuz. Bedeniniz ve onun enerji sistemleri Giza’daki Büyük Piramidin bir mikrokozmosunu temsil eder. O ilahi yapıyı ve onun tüm cennetsel hizalanmalarını ve oda uyumlanmalarını düşünün – kaç tane güç noktası hala insan gözüne görünmezdir? Merkezdeki Kraliçe Odası insan kalbini temsil eder. Kral Odası üçüncü gözü, Ra’nın Gözünü temsil eder, Kapak taşı, Zirve taç çakrasını temsil eder. Ama bunların arasındaki görünmez olarak yaşayan tüm diğer enerji noktalarına ne dersiniz?

Gelen zamanlarda, Büyük Piramidin içindeki uyuyan odalarda olduğu gibi, sizin kendi biyolojiniz içinde başlatıcı bir frekans dalgası olacak. Yüksek Kalbinizin, Meshedilmiş Kalbinizin açılışı olacak. O, bedeninizde Timüs olarak bilinen bezde bekleyerek oturuyor. Hücresel bir saat tarafından yönlendirilerek uyanacak. O uyanırken, Giza’nın Büyük Piramidindeki Oğulun/Güneşin Odası (Kral ve Kraliçe odası arasındaki Mesih odası) da moleküler bir değişim deneyimleyecek.

İnsan kalbinizin üstündeki nokta zamanlanmış bir uykudan uyanıyor ve kendisini tekrar bilmeye başlıyor. Burası ‘Kuantum Mesih’in titreşimini taşıyan yerdir. Yıldızlara ait ‘İkinci Geliş’in aktive edildiği yer burasıdır. Burası bilgeliği barındıran kutsal bir nokta, bir açılış, bir odadır. Gerçeğin ötesine giden bilgelik ve her biriniz bu ‘Bilgelik Odalarının’ koruyucularısınız. Dünyadan olan sizler kutsal kodların koruyucuları/muhafızlarısınız. Kendisini bir çiçek olarak bilmeyi çok uzun süredir arayarak tomurcuk halinde olan bir çiçek olarak açılacaklar. Eski hayalleriniz koparılmış bir gülün yaprakları gibi düşecek, onlar artık olmakta olduğunuz şeye hizmet etmiyor. Bu yeni moleküler talimat ışığınızı yönlendirecek. Sizi bilinçteki yeni değişime hizmet eden farklı bir bilgiye yönlendiren titreşimlere doğru doğal olarak ilerleyeceksiniz.

Ben, Thoth, sizi kalbin kozmik by – pass’ına uyandırmak için geliyorum. Kalbiniz kendi üretimlerinizin ve küresel ıstırapların enkazını çok fazla topladı. Her şeyi yolunuzdan uzak tutmaya çabalayarak kalbinize geri koştunuz. Yüksek kalbinizde KUANTUM MESİH UYANIRKEN ve Büyük Piramidin içinde Oğul/Güneş (son/sun) Odası uyanırken, dünyasal çatışma, kargaşa ve enkazın yığınının üzerine yükseltileceksiniz. Bu noktadan, sizi gölge dansta izleyen gözyaşlarını ve korkuları eriteceksiniz. Sizi rehine tutmaya çalışan eskinin enerjileri ve programları artık mevcut değil. Zamandan dışarı adım atın ve onayınızı arayan şey ile zamanda adım atın. Yaşamın resimleri tüm bilmeceyi ortaya çıkarmaz. İçinizdeki Kuantum Mesih’in doğumunu kutlayın ve ışığınızın üstünden mümkün olanı görün. Ben gelecek olan şeyin koruyucusu Thoth’um.

(Çeviri: Saffet Güler)