URİEL – Neden Başkalarına Yardım Edemiyorsunuz

Yazdır Yazdır 

Başmelek Uriel

Jennifer Hoffman kanalıyla

15 Ekim 2010

Jennifer’in Notu: Arkadaşlarımın çoğu çok üzücü yaşam sorunlarıyla karşılaştığı için bugün bu mesajı istedim. Onlara dualar, sevgi ve ışık göndermekten başka bir şey yapamıyorum. Her şeyin ilahi düzen içinde olduğunu bilmeme rağmen, çaresiz ve üzgün hissediyorum. Uriel’e sorum, neden bunun gerçekleştiği ve neden bu kadar çaresiz hissettiğim idi. Bu onun cevabı.

Başkalarına yardımcı olma arzunuz, bu zamanda tüm insanlığa hizmet etmeye adanmış olmanızın bir parçasıdır. Istırabını hafifletmeyle ile insanlığa yardımcı olmayı karıştırmayın. Anlayış ve harekete geçmenin yeni potansiyellerini sunan alternatifleri ortaya koyabilirsiniz, ama titreşimsel değişimler, yeni enerjiler, yükseliş ve dönüşüm ile bile, karma hala işbaşındadır ve ruhsal kontratlar tamamlanmaktadır. Duygusal sonuçların ötesini, yaratılmakta olan ruhsal gerçekleştirmeyi (tamamlanmayı) görün. Birçok kontratlar ayrılığı, başkalarının acılarını ve tepkilerini göz önüne almadan yapılan son çözülme ve seçimleri kapsıyor.

Siz sadece başkalarının acısını ve üzüntüsünü görüyorsunuz, onların deneyimlerinin tam amacını görmüyorsunuz. Bu, bir ruh grubunun içinde birçok yaşamlardır toplanmış olan enerjilerin tamamlanmasını temsil eden bir ömürlük deneyimdir. Her bir insan bağlanabileceği en güçlü yolu seçer ve seçimleri size güçsüz ve zayıf görünebilse bile, gerçekte bu yollar enerjileri onları güçlü kılacak şekillerde salıvermek için aldıkları kararı temsil eder.

Meydana gelen şeyler dahil olan herkes için her zaman neşeli bir durum olmasa da, her yolculuğun mutlu bir sonu vardır. Birçok ruh şimdi daha önce hiç tezahür ettirememiş oldukları sonuçları seçebiliyor ve bu, onların kendi insan döngülerini nasıl ve ne zaman sonuçlandıracaklarını da kapsıyor. Bazıları için bu, kendi yollarına insan formunda devam etmek yerine, ruhsal alemlerden çalışmak olacak. Diğerleri için bu, ruhsal partnerlik olmadan insanlığı deneyimlemek olacak. Tüm bu seçimler bu yaşamda seçilmiş olan bir deneyim yolunu temsil eder.

Sizin yardımınız, başkalarının yolunu değiştirmek, onları kendi seçimlerinin sonuçlarından kurtarmak veya onların yaşamlarından acıyı uzaklaştırmak şeklinde olamaz. Sevgi ve ışık gönderebilirsiniz, herkesin kendi en güçlü yanlarını görebilirsiniz ve bunların hepsinin onların inandıkları kendi güç noktalarından seçildiğini bilebilirsiniz. Herkesin kendi seçtiği kaderi gerçekleştirmesine ve karmalarını temizlemelerine izin verin. Her şeyin ilahi düzen içinde olduğunu hatırlayın ve ruha bağlı kalın, çünkü bu zamanlarda huzur ve anlayış bulacağınız yer burasıdır.

Copyright©Jennifer Hoffman and Enlightening Life OmniMedia, Inc. Bu materyal ABD ve uluslararası telif haklarınca korunmaktadır ve yazarın ismi ve websitesi eklendiği, bütünlüğü korunduğu sürece serbestçe dağıtılabilir. www.urielheals.com

(Ceviri: Saffet)