URİEL’in MESAJI; İleriye Doğru Gitme

Yazdır Yazdır 

Işıkişçileri çok uzun bir yolculuğun sonunda, yaşamlar boyu süren mücadele, zulüm, keder ve izolasyon ile dolu bir yolculuk. İsa tarafından başlatılan döngünün zirvesindesiniz, insanlığın kendi ilahi amacına uyanışı, ilahi ve karanlığın üzerine Işık olarak insanın kutlaması. Bu noktadan geriye dönüş yok, sadece ileriye doğru gidiş var. Ama sizi nereye götürüyor? Birçoğunuzun kafası karışık ve atılacak sonraki adımdan emin değil, çünkü ruh amacınızın bir veçhesi tamamlandı. Sizin için karma yok, dönüştürülecek kader yok, yaşamınız için belirli bir yol yok. Bu noktadan itibaren sadece bilinmeyen bir boyuta ilerleyiş var ve onun şeklinin yaratılması sizin seçiminizdir.

Yaşam yolunuz Dünya’ya Işık getirmeye ve insanlığı kendi ilahiliğine uyandırmaya odaklanmıştı. Şimdi bu enerjiyi ileri taşıyacak yeterince momentum olduğundan, odağınız değişmelidir. Şimdi neye odaklanacaksınız? Çocuklarının evlerini terk ettikleri anne babalar gibi, işinizi yaptınız ve kendi yollarını izlemeleri için başkalarını salıverdiniz. Bir zamanlar bulunduğunuz yerde karanlıktaki ışıktınız, başkalarının görebilmesi için parlıyordunuz, şimdi içinizdeki bu enerjilerin yansıması olan gerçeğin, sevincin, huzurun ve koşulsuz sevginin yönlendirici ışığısınız. Bunlar dönüşümünüzün, kendi üstatlığınızı kabullenmenizin veçheleridir, onlar adına ıstırap çekmek yerine neşenin örneği olarak başkalarına rehberlik yapıyorsunuz.

Dönüşüm çalışmalarını tamamlamış olanlar için, bu spiritüel üstatlığa, Işıkişçileri, insan melekler ve İlahi Gerçeğin alevinin koruyucuları olarak kontratınızı gerçekleştirmeye bir harekettir. Bu, yeni bir ruh amacı yaratmanın zamanıdır, çünkü amacınız ruhsal yolunuzda olanların iyileşmesi ve dönüşümüne odaklanmaktı. Bir zamanlar dünyanın karanlığını dönüştürme enerjisini tuttunuz, bu güçlendirmenin zamanıdır, çabasız ve bolluk içinde yaşamanın örneği olmanın zamanıdır. Herkesi kendi kaderine bırakın. Tüm insanlık için yol göstericiler oldunuz ve herkesin görmesi için yeterince ışık var. Yolculuğunuzda bundan sonraki adımınız yüksek titreşimlerde yaşamak için yol göstericiler olmaktır.

Yeni titreşiminiz mucizenin ve spiritüel üstatlığın tireşimidir. Kendinizi şifa misyonunuzdan özgürleştirip, kendi neşeli, bolluk içinde yaşamınıza odaklayabilir misiniz? Bu, ileriye doğru gitmenizin zamanıdır. Sizler realitenizin yazarı ve yaratıcısısınız, yeni amacınız tutkunuzu takip etmek, Gerçeğinizden yaşamak ve neşe içinde yaşamaktır. Dünyada görmeyi dilediğiniz neşe, barış ve bolluk olun. Tutkunuzu yaşamanın, kendi Gerçeğinizde olmanın, ıstıraptan özgür yaşamanın ve kutsallığınızı hatırlamanın yeni ruh amacını yaratın.

www.urielheals.com

(Çeviri: Saffet)