URİEL’in MESAJI – Ruh Amacınız Nedir?

Yazdır Yazdır 

Ruhunuzun yolculuğunun amacı iyileşme, büyüme ve dönüşümdür. Yaşamınızın farklı zamanlarında, ruh amacınız üzerinde bulunduğunuz yolunuzdaki adımı ve çözüme ulaşmak için çözmeniz gereken enerjileri yansıtır. Şifa çalışmanızı yapmadan bir adımdan diğerine ilerlemek mümkün değildir ve o tamamlanıncaya kadar ruh amacınızın o veçhesinde kalırsınız. Böylece yolculuğunuzun her adımında, yaşam yolunuz ruh amacınızı yansıtır ve tek göreviniz, size gösterildiği şekilde amacınızın içinde olmaktır. Bu çalışmayı tamamladığınız zaman, ruh amacınızın sonraki aşamasına giriş kapısı olarak size sonraki adım açılır.

Dünya planına girdiğiniz zaman, ruh amacınız iyileşmedir, böylece tüm deneyimleriniz bu aşamayı tamamlamak için gerekli olan bilgiyi getirmeye odaklanır. Gereksiniminiz olan tüm öğrenimler, deneyimlemek zorunda olduğunuz dersler ve ruhsal kontratınızın ve karmik yolculuğunuzun parçası olan ruhlar size takdim edilir. İyileşme, kendinizi, ruh grubunuzu iyileştirmek için anlaşmanızı tamamlayacak kadar gerekli olan sürede gerçekleşir. Şifayı tamamladığınız zaman, amacınız büyüme aşamasına geçer.

Büyüme aşaması sırasında, iyileşmenizi uygulamaya koyma fırsatlarına sahip olursunuz. Sahip olduğunuz her deneyim, iyileşmenizi onaylamayı sağlar veya ilave şifa dersleri yaratır. Büyümeniz ve anlayışınız temin edildiğinde, ruh amacınız dönüşüme ilerler ve burası spiritüel üstatlığa ulaştığınız ve mucizelerin enerjisine girdiğiniz yerdir. Dönüşüm, yeni ruhsal kontratlar yaratma, yeni ruh aileleri ile birleşme ve varoluşun yeni boyutlarına girme fırsatlarıyla gerçekleşir.

Ruh amacınızın tüm veçhelerini tek bir yaşamda tamamlamayabilirsiniz. Bu veçheler yaşamlar boyu süren iyileşmeleri temsil eder ve her adımın tamamlanması sizin için sahipsiz duyguların ve enerjilerin önemli bir yeniden bütünleşmesidir. Amacınıza ulaşıp ulaşamadığınız ile ilgili yargılanmazsınız ve amacınıza ulaşmak için kendinize birçok fırsatlar sağlarsınız. Her zafer sizin için, ruh grubunuz için bir başarıyı ve kollektif enerjilerin dönüşümü için yeni bir fırsatı temsil eder. Kendiniz ve başkaları için şefkat ve koşulsuz sevgiyi uygulamanızı sağlayan huzura, neşeye ve anlayışa eriştiğiniz zaman, ruh amacınızın bir veçhesini tamamladığınızı bilirsiniz.

Jennifer Hoffman

www.urielheals.com

(Çeviri: Saffet)