Yeni Başlangıçlar – Patricia Diane Cota – Robles

Yazdır Yazdır 

YENİ BAŞLANGIÇLAR!

Patricia Diane Cota-Robles

Nümerik olarak BİR olan 2008 yılının yeni başlangıçlar ve İlahiliğimizin yüksek veçhesine doğum zamanı olacağı bize söyleniyor. Bunun ne anlama geldiğini tam olarak anlayamayabiliriz, ama Yüksek Varlıklar yaşamlarımızı dönüştürmek için muhteşem bir fırsat olduğunu söylüyorlar. Yapmamız gereken tek şey Dünyada deneyimlemek istediğimiz pozitif yaşamları yaratma niyetlerimize odaklanarak bu uğurlu yılın avantajını elde etmektir.

1 yeni başlangıçların rakamıdır ve 11 fiziksel olanın İlahi olana dönüşümünü yansıtan üstat rakamdır. 1 Ocak 2008 nümerik olarak 111 günüdür. 11 gün sonra 11 Ocak 2008’de 1111 gününe sahip olacağız.

Bu nadir 11 – günlük periyot sırasında bu gezegendeki her insanın BEN’İM VARLIĞI 2007’de gerçekleşen Işığın mucizevi aktivitelerinin en yüksek potansiyelini bütünleştirecek. Bu bütünleşme tüm İnsanlığın kalplerine ve zihinlerine nazikçe yansıyacak ve Dünya üzerinde tekamül eden Yaşamın her yüzünün enerjisi, titreşimi ve bilinçliliği Kozmik Yasanın izin verdiği maksimuma kadar artacak.

Bu olay, BEN’İM Varlığımızın yaşamlarımıza yeni ve olağanüstü şekillerde müdahale edebilmesi için kapı açacak. Yeni başlangıçlar üzerine olan niyetlerimize odaklanarak ve istediğimiz yaşamın vizyonunu yaratarak bu çok önemli fırsatın avantajını yakalayabiliriz. BEN’İM Varlığının sınırsız olduğunu ve İlahiliğimizin bu veçhesinin Anne – Baba Tanrımız ile Bir olduğunu bilin. BEN’İM Varlığımız Tanrı’nın mükemmelliğini yaşamlarımıza şaşırtıcı ve huşu verici şekillerde çekebilir.

Dünyada var olan acı ve ıstıraba tanık olduğumuzda, Yeni Dünyanın uyumunu ve dengesini gerçekten bu gezegende fark edilebilir şekilde birlikte yaratmanın eşiğinde olduğumuzu idrak etmek zordur, ama tam olarak gerçekleşmekte olan budur. 5 nci Boyutun başlangıç impalsına olan eşiği geçtik. Göksel olaylar bu Gerçeği onaylıyor; kadim kehanetler bu zamanın tamamlanmış olduğunu önceden haber veriyor ve işaretler bu yeni realiteyi gösteriyor.

2007’nin son üç ayı sırasında bir çok Kozmik ve galaktik olaylar gerçekleşti, bu olaylar 2008’de bize sunulacak olan fırsatların yolunu hazırladı. Evrenimizdeki Göksel bedenleri içeren herhangi bir olaydan her zaman etkilendik, ama bu kez çeşitli Galaktik hizalanmaların eşzamanlılığı Boyutsal bir kapı açtı. Bu kapı tüm Güneş Sistemini Yeni Cennetin ve Yeni Dünyanın somut olarak tezahür edeceği kutsal yere götürdü.

www.eraofpeace.org