ZAFER PORTALI – 3 Mart/26 Mart

Yazdır Yazdır 

Andromeda Konseyi

Anna Merkaba kanalıyla

3 Mart – 26 Mart 2014

Evrenin sevgili çocukları,

GAIA’da şu andaki gerçekliğinizde önünüzde ortaya serilecek olan büyük değişimin zamanı geldi. Bilgi talimatlarının DNA’nın atom altı yapısına ve GAIA’da yaşayanların psişesine aktarılması gerçekleşti.

Değişim zamanı geldi ve GAIA’nıza girmekte olan yeni ay enerjileriyle, dünyasal benliklerinizin ve gerçekliğinizin sorumluluğunu bir kez daha alma fırsatına sahipsiniz. Çünkü içinizde yerleşmiş güç üç kat büyüyecek, bu uyanış sürecinde olanların enerjilerinin çok daha hızlı dönüştürülmesini sağlamak ve burada yapmak için bulunduğunuz şeyi ihtişamlı bir hızla gerçekleştirmek için tüm var olanın kaynağına erişmenizi sağlayacak.   

Değişimin harika zamanları önünüzde. Gerçekleşecek olan değişim kendi varlığınızın ışığından gerçekleşecek. Sizler Pleiades’teki Alcyone’dan gönderilmekte olan bilgi talimatlarıyla, bu tür verileri yaşamınızın akmasını dilediğiniz yöne fırlatmak için, psişenizdeki atom altı yapılarınızın korteksini kullanarak verileri manipüle edebilirsiniz.    

Yeni güçlü enerjilerle, arzularınızın yönünde tek bir adım veya dev bir adım atmak size bağlıdır. Dünyasal gerçekliğinizin bundan sonraki 21 gününde büyük değişim ve bu enerjiye kanal olmanın muazzam fırsatının kapıları sizin için açılacak, bu enerjiyi kendiniz ve başkaları için dilediğiniz türde hayat için yönlendirebilirsiniz.

Birçoğunuz çok fazla canlanma, yükseltilme, güç, özgürlük, yolunuza çıkan daha fazla bilgi deneyimlemeye başlayacaksınız. Sizi arzularınızın yönünde sevketmek için çok daha fazla eşzamanlılık size yansıtılacak.

Artık beklemeniz gerekmiyor, arzularınız için harekete geçin, kendisini size sunan her fırsatı kullanın, çünkü fırsat penceresi büyük, değişim penceresi önünüzde. Şu andaki gerçekliğinizin sonraki 21 gününde, yaşamlarınızın sorumluluğunu üstlenin.  

Rehberliği dinleyin, çünkü almaya başlayacağınız rehberlik çok daha net olacak, atacağınız adımlar rüya halinizde ve  ayrıca günlük realitenizde size gösterilecek. Yolunuza çıkan şeylere dikkat edin, kendisini size sunan her fırsatı kullanın. Daha önce gitmediğiniz yerlere gidin, daha önce kendinizi bloke etmekte olan şeyleri bırakmanıza izin verin.  Endişelerinizi ve korkularınızı salıverin, çünkü zaman ve uzayın yeni vorteksinde bu tür enerjilere yer yoktur. Yapmak için buraya geldiğiniz misyonları başarmak üzere şimdiki gününüz gerçekliğine ulaşmak için boyutları, galaksileri, evrenleri aşan cesurlarsınız.   

Kozmik sevgi kapılarının tüm enerjilerini almanıza izin verin, çünkü dünyanız, sevgili GAIA’nız geçmiş zamanlarda bir çokları için elde edilemez olan bilgiler ile dolup taşıyor. 

Ve gözlerinizin önünde çeşitli fenomenlerin gerçekleştiğini görmeye başlayacağınızı anlayın. İnsanlığa getirmek için geldiğiniz armağanları daha fazla elde etmekte size yardımcı olacak olan  ışık varlıkları tarafından ziyaret edileceğinizi anlayın ve hazır olun. Fırsat penceresinin her gününün her saatinde bilincinizin üç kat genişleyeceğini anlayın,  kendi benliklerinizde ve etrafınızdakilerde gerçekleşecek dönüşümleri sağlayacak, sizi var olmanın başka bir haline, yüksek boyuta fırlatacak.  

Size yardım etmek için hazır beklediğimizi bilin. Şimdilik söyleyeceklerimiz bunlar. Sizi seviyoruz. Sizinleyiz. Şimdilik hoşçakalın.

Andromeda Konseyi

(Çeviri: Saffet Güler)