ZAMAN ÇİZGİLERİNİN DEĞİŞMESİNİN NEDENİ

Yazdır Yazdır 

Gregg Prescott, M.S.

Zaman çizgileri nedir ve neden bazı öngörülen olaylar beklenen olay hiç gerçekleşmeden gelip geçer?

Zaman Çizgisi Nedir?

Zaman çizgisi, bu gezegen ile ilgili zaman ve uzaydaki kronolojik bir noktadır. Örneğin, Sanayi Devriminin başlangıcından bu yana icatların listesi kronolojik bir düzende bir zaman çizgisi üzerinde gösterilebilir.

Zaman lineerdir ve sadece bu gezegen ile ilgilidir. Dünyada bir gün gezegenimizin ekseni üzerinde tam olarak döndüğü zaman miktarı ile hesaplanır. Marsta bir gün benzerdir, ama farklıdır, çünkü Marsın kendi ekseni üzerinde tam olarak dönmesi yaklaşık 28 saattir, zamanın yalnızca bu gezegen ile ilgili olduğunu kanıtlar. Diğer tarafa geçtiğimizde, bildiğimiz şekliyle zaman artık var olmaz.

Zaman Çizgilerinin Değişmesinin Nedenleri

1 –  Özgür İrade  – Öte taraftan aldığı mesajlar güvenilir olan bir arkadaşımla konuşuyordum. Anunnaki’nin en büyük pişmanlıklarından birinin özgür iradeye sahip olmamıza izin vermeleri olduğunu ifade etti. Diğer ruhsal üstatlar size aynı şeyi söylerler… tüm gezegenler ve yıldız aileleri özgür iradeye sahip değil. Dünya, sakinlerinin özgür iradeye sahip olduğu bir kaç gezegenden biridir.

Özgür irade algılanan veya öngörülen zaman çizgilerini değiştirmemize izin verir. Örneğin, yanıltma harekatı genel halk tarafından öğrenildiğinde, bir çok yanıltma harekatı olayı muhbirler vasıtasıyla engellendi. Bir örnek şu linkte bulunabilir: Eski CIA Ajanı: Obama Amerika’ya çok büyük sahte saldırı planladı.

Biz insanlar (genelde) insanlığın hayrına karşı işleyen çoğu yasaya meydan okumadığımız için, aslında onları kabul ederiz ve algılanan güvenlik ve emniyet karşılığında özgür irademizden vazgeçeriz.

Değişim yaratmaya veya zaman çizgilerini değiştirmeye gelince, “sevgi ve ışığın” yeterli olmamasının nedeni budur. Bunun iyi bir örneği, ABD’de GDO’lara karşı çok büyük harekettir, Amerikalılar sonunda GDO’ya karşı büyüyen bir hareket görüyorlar.

Benjamin Franklin bir zamanlar şöyle dedi, “Emniyet için özgürlüğünü veren hiç bir şeyi hak etmez.”

2 – Kaderimizi biz kontrol ederiz. Nostradamus’un Kayıp Kitabındaki son sayfa boştur, bu bize kendi kaderimizi kendimizin kontrol ettiğini gösteriyor. Başka deyişle, hikayenin nasıl oynandığını belirleyen bizim kendi özgür irademizdir.

3 – Paralel realiteler.  Dolores Cannon’a göre, aldığınız her karar paralel bir gerçeklik yaratır. Örneğin, sarı çorap yerine beyaz çorap giymeye karar verirseniz, ya da hiç çorap giymemeye karar verirseniz, aldığınız her karar paralel bir gerçeklik yaratır. Başka deyişle, paralel bir gerçeklikte, sarı çorap giymeyi seçtiniz ve farklı bir paralel evrende, çorap giymemeyi seçtiniz. Paralel realitelerde olası her seçenek oynanır ve hepimizin deneyimlemekte olduğumuz seçenek bunun sadece tek bir versiyonudur.

Düşünceler, tezahürler ve zaman çizgileri

Düşünceleriniz ve niyetleriniz gerçekliğinize neyin gireceğinde ve sonraki zaman çizginizi neyin etkileyeceğinde önemli roller oynar. Eğer baskın şekilde faturalarınızı düşünüyorsanız, o zaman, zaman çizginize çekeceğiniz şey faturalardır.

Düşünceler tam şimdi öncekinden çok daha hızlı tezahür ediyor ve küresel uyanış devam ederken, güce sahip olanlar onu baskılamaya çalışırken, muhbirlerin hakikatin görülmesini sağlamalarını görmeye devam edeceğiz.

Kritik kitle büyürken, deneyimlediğimiz zaman çizgisi daha pozitif bir şeye doğru değişiyor. Güzel bir örnek, George W. Bush’un Kuzey Amerikan Birliğini kurmaya ve para birimi olarak Amero’yu getirmeye çalışmasıdır, bu asla sonuçlanmadı. Aynı şey “Yeni Dünya Düzeni” için söylenebilir.

Bir zaman çizgisinin geçip gittiğini gördüğünüz sonraki sefer, neden belirli bir olayın gerçekleştiğini veya gerçekleşmediğini etkileyen değişkenlerin bulunduğunu anlayın. Zaman çizgisinin daha pozitif bir şeye değiştiğini bilin. Düşüncelerinizi ve niyetinizi pozitif tutmaya çalışın. Böyle yaparak, herkesin zaman çizgisi tüm insanlığın yararına olan bir şeye hızla değişecektir!

(Çeviri: Saffet Güler)