KUTSAL SİTELER VE LEY HATLARI

Yazdır Yazdır 

Aluna Joy Yaxkin

Tüm dünyada yatay enerji hatları (ley hatları/ızgara hatları) var. Uzmanlar bu gerçeği kanıtladı ve yeniden doğruladı. Bu enerji hatları tüm Dünyamızı dev bir matriks gibi bir araya birleştirir… Dünyayı canlı, ahenk ve dengede tutan muazzam bir dolaşım sistemi gibi. Ama bu enerji nereden geliyor? Dünyanın kalbini çarptıran şey nedir?

Ayrıca yıldızlardan ve güneş sistemimizden Dünya ile yoğun miktarlarda enerji değiş tokuşu yapan dikey enerji ley hatları var. Bu gelen, yıldızlara ait enerji, dünyanın tüm bilinen ve keşfedilmemiş olan yatay enerji hatlarına akar ve demirlenir. Bu enerji aynı zamanda kalplerimize akar. Yıldızlara geri döndüğümüz zaman, insan kalbimiz çarpmayı bırakır. Kadim Tapınaklar gündüz, insanlık uyanık ve yaratıcı iken, kozmik enerjiyi dışarıya akıtır. Kadim tapınaklar, gece insanlık uyurken yıldızlardan yeni enerjiyi çekerek enerji yüklenir.

Maya tapınak siteleri, kadim Maya’nın Dünyada inşa ettiği yıldız haritalarının çok katmanlı matriksleridir. Dev takım yıldızı konfigürasyonları Yerkürenin yüzlerce kilometresini kuşatabilir ve bir çok tapınağı birbirine bağlayabilir. Her site ayrıca tek bir takım yıldızını temsil edebilir. Bir çok kutsal siteler bizim için kayıptır, veya henüz keşfedilmemiştir, bu nedenle keşfedilecek binlerce başka yıldız haritaları olabilir.

Kadim Maya (Yıldız Büyükleri) uzman yıldız gözcüleridir. Onlar Dünyaya gelmeden ve insan formunu almadan önce, onlara yıldız yürüyücüleri deniyordu. Evreni çok iyi biliyorlar ve ayrıca yükselen, pozitif evrimi yansıtan enerjilerin nerede olduğunu biliyorlar. Yıldızları Dünyaya ve Dünyayı geri yıldızlara demirlediler. Bilinçlerinin hayal edebileceği her şekilde enerji alan ve veren kozmik bir ağ yarattılar. Ve çok yaratıcı hayal gücüne sahipler! Bu, şifa, bilgelik ve ölümsüzlüğün, çok boyutlu olmanın ve her zaman yıldız yolculuğu yeteneklerini sürdürmenin bilgisini alabildikleri anlamına geliyor. Palenque Pleiades’i demirleyen bir sitedir. Bu sitede Pleiades’in yüksek frekansını hissedebiliyoruz. Yıldız Büyüklerinin bu tapınak şehri için büyük bir planları olduğunu biliyorum. Onlar insanlığın evrimine yardımcı olmak için bu enerjiyi Dünyaya demirlediler.

İnsanlık bu yıldızsal ve Dünyasal enerji hatlarındaki akışı ya azaltabilir ya da artırabilir. Akış korku, öfke, şiddet, ayrılık vs ile azaldığı zaman, insanlık aşağıya doğru spiralde daha fazla mücadele edebilir ve bilinçsizce yaratabilir. Enerji akışı sevgi, saygı ve birlik ile arttığı zaman, insanlık daha fazla gelişir ve kozmik gerçek, koşulsuz sevgi ve mükemmellik vasıtası ile daha bilinçli işlev yapar.

Bu kutsal siteleri kutsal bir şekilde ziyaret ettiğimiz zaman, Dünyada ve cennetlerde akışı artırmaya niyet ederiz, ayrıca içimizde de artmasına niyet ederiz. İnsanlar da kutsal bir sitedir! Gruplar ile, bu insan etkinliği büyük ölçüde artırılır.

2020’de Dünya ve gökyüzü arasında enerji akışı artmakta.. bu nedenle tüm kutsal siteler büyük ölçüde yüceltilmekte. Sezgisel biri olan Lee Harris, “2020 göz kamaştırıcı netlik getirecek” diyor. Bunun Dünya ve gökyüzüne demirlenmiş olan saklı bilgeliğin bizim için daha çok elde edilebilir olacağı anlamına geldiğine inanıyorum. Bu bize deneyimin daha yüksek matriksini getirecek. Ama aynı zamanda içimizdeki saklı ışık daha fazla erişilebilir olacak, çünkü artık illüzyonlara tutunamayacağız.

Dünya ayaklarımızın altında yükseliyor. Birçoğumuz bu ilahi, küresel uyanışın bir parçası olmak için bu zamanda Dünyaya geldik. Bu insan formunu almadan önce yükselmeyi taahhüt ettik. Ruhumuzun derinlerinde değişim ve yüksek frekanslara çekilmek için donatıldık.

 

(Çeviri: Saffet Güler)