- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

BM METATRON: Dünya Olayları Üzerine – 22 Subat 2004

Reniyah Wolf kanalı ile

22 Şubat 2004

Sevgililer, medyaniz, internetiniz ve hatta kanal mesajlariniz vasitasi ile gelen bir çok olmasi yakin felaket haberleri/bilgileri her zaman var. Bu haberler/bilgiler dogrusu kendi amaçlarina sahiptir, ancak bunlar Isigin amaçlari degildir. Böyle iletisimlerin baslica amaci gezegeninizi uzun süredir kölelikte tutmus olan korkunun enerjilerini devam ettirmektir. Simdi, sizin Isigin hizmetçileri olarak zorlu çalismanizin karsiligi genis sekilde ödenmeye basliyor, hem planinizda hem de planinizin disinda sizi durdurmak isteyenler var. Onlar bunu yapamaz. Siz bir özgür irade planinda yasiyorsunuz ve Gaia gezegeninin yükselisini onunla birlikte deneyimlemeyi seçtiniz.

Bir çok kaynaklar tarafindan, olusan Iki Dünyanin veya Terra’nin oldugu yazildi ve söylendi. Sevgililer, bunu kavramanizin zor oldugunu biliyoruz, siz uzay – zaman sürekliliginde bedenlenmis olarak yasiyorsunuz. Amacimiz bunun nasil olabilecegi ile ilgili ilave açiklamalar sunmak degildir. Iki Dünya önceden mevcut, çünkü uzay – zaman bir illüzyondur ve tüm olaylar gerçekte eszamanli olarak gerçeklesir. Bu sizin eski Dünya veya yeni Dünya ile hizalanmayi seçmenizin veya seçmemenizin konusudur. Frekansinizi nereye ayarlayacaginizin konusudur. Gerçekte sizin alginizda/kavrayisinizda olan bu geçis sizin Dünya zamaniniz ile yaklasik üç yildir yolunda iyi idi. Bu zaman sırasında kalbinizi korkuyu kucaklamak yerine Sevgiye merkezlemeniz istendi ve defalarca tavsiye edildi. Bunlar sadece sizi rahatlatmayı amaçlayan ilhamsal sözcüklerden daha fazlasidir. Sevgi ve korku terimleri sizin kendi kisisel frekans bandi hizalanmanizin tanimlayicisidir. Bu sizin almaniz gereken bilinçli bir seçimdir, Sevgililer. Bu seçim kendi frekansinizi nereye hizalamayi istediginiz ile ilgilidir.

Daha önce de konustugumuz gibi, sizin kisisel ve gezegensel yükselis süreciniz, inanç sistemlerinize bagli degildir, gerçekte onlarin yokluguna baglidir. Inanç sistemleri size daha çok korku verir. Ayrica onlar sizin kendi frekansinizi yükseltmeye götüren yolu kapatir. Dualiteye dayanan, iyi – kötü kavramlarina dayanan inanç sistemlerinize sahip olmaya devam ettikçe, kendinizi korkunun düsük enerjilerine bagli tutmaya devam edersiniz. Sevgililer, size sikça bahsettigimiz gibi, deneyimlediginiz realitede siz güçlü birlikte – yaraticilarsiniz. Dünyanizda kötü olarak algiladiginiz seyi yaratmaya katilmamis olan hiç biriniz yoktur. Kötüyü kinadiginiz zaman, gezegeniniz üzerinde bu kötüyü sürdürmekte/güçlendirmekte bir rol oynadiniz. Neden diye bana soruyorsunuz ? Bu nasil olabilir ? Sevgililer, Evrensel Yasa dikkatinizi verdiginiz seyi alacaginizi bildirir. Siz etrafinizda gerçeklesmekte olan kötüye odaklandiginiz zaman, o kendisini devam ettirir. Her neyi yargilarsaniz ve kinarsaniz kendisini devam ettirecektir. Kötüden korkarak, kötü ile mücadele ederek ve kötülügün durmasi için dua ederek, siz kendinizi kötü olarak algiladiginiz seye baglarsiniz. Sevgililer, bu, Anne – Baba Tanri’nin eyleme geçirdigi yaradilis sürecidir. Her biriniz Tanri ile birlikte – yaraticisiniz. Her biriniz neyi düsüneceginizi, nasil olacaginizi seçmek için özgür iradeye sahipsiniz. Ayrica, her biriniz Evrensel Yasaya tabisiniz. Istisna yoktur, çünkü bu, Anne – Baba Tanri’nin oyunun kurallarini olusturmak için seçtigi sekildir.

Bir kez daha, Sevgililer, yükselis sürecinizin herhangi bir inanç sistemi ile ilgili olmadigini vurgulayacagim. O, herhangi kötü/seytan ile mücadele etmek ile ilgili degildir. O, sadece frekans ve titresim ile ilgilidir, çünkü sizin deneyiminizin dogasini belirleyen kisisel frekans hizalanmanizdir. Simdi, Iki Dünyanin biri veya digeri ile hizalanma (uyumlanma) seçimi size sunuluyor. Bu, frekans uyusabilirliginin bir konusudur. Korkunun frekansi düsüktür. Sevginin frekansi yüksektir. Bir çok kez söyledigimiz gibi, sevgi ve korku ayni titresimsel yerde (uzayda) var olamaz. Eger sizin varliginiz, dünyanizin tüm olaylari ile ilgili korku ile dolu ise, o zaman siz, düsük titresimdeki Dünya ile hizalaniyor olursunuz. Eger siz içeriye dogru, Anne – Baba Tanri’dan gelen çagriya, kendi benliginize odaklanirsaniz, Sevginin frekansinin ve titresiminin varliginiza girmesine izin verirseniz, o zaman içinizdeki korku gidecektir. Siz daha yüksek frekanstaki Dünya ile hizalaniyor olursunuz.

Sevgililer, Dünya tarihinizde, Ruhun maddeye Düsüsünden beri ilk kez, sevginin frekansı tekrar gezegeniniz üzerinde titresiyor. Siz bunu kendi niyetiniz ve zorlu çalismaniz ile çektiniz. Siz istediniz ve yaratilmis realitenin daha yüksek boyutlarinin ev sahipleri size yanit verdi. Bu yüksek titresimli enerjinin dünya planiniza girisi, gerçekte iki Dünyaya ayirmayi hizlandiran seydir. Bir seyin vermesinin gerektigi bir frekans uyusabilirligi noktasi vardir. Aynen sizin iki radyo veya televizyon istasyonunu ayni anda dinleyememeniz gibi, iki frekans bandinda ayni anda var olamazsiniz. Bu Gaia için ve onun tüm yasam formlari için dogrudur. Siz simdilerde iki istasyonun girdigi yerdesiniz, ama onlarin ikisi de berrak degil. En sonunda, siz yayindaki (iletimde) statik olani (degismeyeni) artik tolere edemeyeceksiniz. Birini veya digerini seçmek zorunda kalacaksiniz.

Sevginin yüksek enerjileri ile hizalanamayacak olan Dünyanizin yüzünde bir çok bedenlenmis olanlar vardir. Burada dersler ile ögrenmek zorunda olduklari karmik bir yolda olanlar vardir. Onlar ayrica kendi deneyimini yaratan kollektif bir bilinci olusturuyor. Isigin frekanslari ile hizalanmak (uyumlanmak) için çok çalismis olanlariniz var. Sizler sevginin frekanslarini varliginiza almakta olanlarsiniz. Sevgililer, siz korku yerine, sevginin tezahürlerinden gelen deneyimlere sahip olmayi seçiyorsunuz. Bu, iki Dünya kavramidir. Kendi kisisel frekansinizi nereye hizalayacaginizi seçen sizsiniz, her birinizsiniz.

Sevgililer, birbirini tutmayan (zit) bilgiler/haberler aliyor oldugunuz görülüyor. Ruhtan aldiginiz mesajlarin bazilari size dünyanizda her seyin iyi oldugunu söylüyor. Yine Ruhtan gelen diger mesajlar, farkli, daha korku verici mesajlar iletiyor. Bunlar birbirine zit görülebilmesine ragmen, gerçekte böyle degildir. Bu tipteki mesajlarin her biri farkli bir frekans bandindaki yayindir. Bu mesajlarin bazilari korkunun enerjileri ile hizalananlar içindir. Bazilari sevginin enerjileri ile hizalananlar içindir. Bazilari da, hala kararsız olanlar, henüz bir frekans hizalanmasini seçmemis olanlar içindir. Gelecek yakin zamanlarda, kararsız olmak çok rahatsiz edici olacak, o insanlar da seçmek zorunda kalacaklar. Ayrica, sizin korku dolu olmaniz umudunda olan, basarinizi istemeyenler tarafindan ileri sürülenler vardir.

Sevgililer, kendi frekans hizalanmanizin anahtarlarini tutan sizsiniz. Geçmis aylarda ve yillarda, gerçegi korku dolu bir zihnin gevezeliginde aramak yerine kendi kalplerinizde aramanizi tavsiye eden bir çok mesaj aldiniz. Haber medyaniz korku dolu haberlerin ve büyük afetlerin sonsuz akisini verirken, onlara gücünüzü verip vermeyeceginizi siz seçersiniz. Tahmin edebileceginiz gibi, medyaniz sizin güçsüz kalmanizi görmek isteyenler tarafindan kontrol ediliyor. Size inanmanızı çok istedikleri suni bir sekilde yaratilan gündem sunuluyor. Bir kez inanmanizi sagladiklarinda, – üzülecek, korkacak bir seyler olabilecegi inanci – o zaman korku dolu zihin yönetimi ele geçirir. Kendinizin disindaki herhangi bir kaynaktan gelen hiçbir seye inanmayin, Sevgililer. Kendi kalbinizin, kendi alginizin/kavrayisinizin disinda gerçek yoktur. Sizin kendi yüksek bilisiniz herhangi bir seyle ilgili tek gerçegi size söyleyecektir. Kendinizin disindan aldiginiz her sey filtreden geçirilmeli ve bir dereceye kadar degistirilmeli. Bu, Ruhtan aldiginiz kanal mesajlari için de geçerlidir. Siz herhangi bir seye inandiginizda, hangi kaynaktan olursa olsun, ister o sizin isik olarak algiladiginiz kaynak veya ister karanlik olarak algiladiginiz kaynak olsun, gücünüzü ona veriyor olursunuz. Ayrica, iyi haber olarak görünen bir seye inanarak gücünüzü ona veriyorsunuz. Sevgililer, sizin tek basarili dayanak noktaniz hiçbir seye inanmamaktir. Yolunuza çikan her seye, kendinize onun kendi kalbinizde dogru hissettirip hissettirmedigini sorarak, tarafsiz sekilde bakin.

Bu önemlidir, Sevgililer, çünkü siz Yeni Dünyayi seçenlersiniz. Siz içinize gitmeyi ve kendi gerçeginizi ayirdetmeyi ögrenmek zorundasiniz. Sadece böyle yaparak, o Yeni Dünyanin yüksek frekansina hizalanabilirsiniz (uyumlanabilirsiniz). Eger gerekirse, eger çesitli medyadaki haberler sizi korkutuyorsa, televizyonunuzu kapatin, gazetenizi okumayi birakin, internet sayfasini degistirin. Orada sunulan haberlerin hepsi bir dereceye kadar degistirilmistir. Sevgililer, dünyanizdaki olaylarin arkasinda nelerin sürmekte oldugu ile ilgili bir sey bilmiyorsunuz. Evet, aranizda hükümetleriniz ile ve diger güçler ile karsilikli etkileşim kurmak ve bilgilenmekte bir amaca sahip olanlariniz var. Bu insanlar, bu korku dolu enerjilerden kendilerini ayirma yetenekleri ile bu amaç için seçilmistir. Çogunuz onlar(dan) degildir. Sevginin yüksek enerjileri ile kendi kisisel frekansinizin hizalanmasini samimi niyet ve dua ile, Ruhtan istemelisiniz. O zaman sizin korkulu hissetmeye sapmaniza neden olan tüm etkinliklerden kendinizi ayirarak sürece yardimci olabilirsiniz. Siz, önünüze gelen seye odaklanmak yerine, ne oldugunuza odaklanmalisiniz. Gücünüzü, onu tutan ne olursa olsun, ister sizin disinizda bir kuvvet olsun veya kendi zihninizdeki inanç sistemleri olsun geri almalisiniz. Dikkatinizi etrafinizda gerçeklesen seylerden çekmelisiniz ve kendi içsel güveninize ve kendi gerçeginizin bilisine odaklamalisiniz.

Her bir anda, siz kendi frekans hizalanmanizi seçiyorsunuz. Hangi realiteyi deneyimleyeceginizi siz seçiyorsunuz. Projektör isigi sizin üzerinizde. Siz, kendiniz, bilinçli olarak Sevginin enerjileri ile hizalanirken, ayrica mümkün olan en iyi sekilde Ruha hizmet ediyorsunuz. Frekans bulasicidir. Bir çok çağlar boyunca, korkunun frekanslari planinizda bulasici hastalik oldu. Simdi, sevginin frekanslari planiniza giriyor ve uzun zamandir beklenen ve kehanet edilen geçis gerçeklesiyor. Dissal dünyanizdaki geçisi/degisiklikleri yaratan her birinizin içindeki geçistir/degisikliktir. Yeni istasyon tamamen fonksiyonel olmaya çok daha yakin ilerliyor. Siz, kendiniz, bu yeni istasyona uyumlanabilirsiniz, onun yüksek frekansina uyumlanabilirsiniz, siz ayrica bir çok baska insanlara kendi hizalanmalarinda yardimci olacaksiniz. Baskalarinin almasi/yakalamasi için güçlü bir sinyal yayacaksiniz.

Bazilarinizin, hala dünyanizda gerçeklesebilecek ve kisisel olarak sizin basiniza gelebilecek seyler ile ilgili korku dolu düsüncelere sahip oldugunuzu biliyoruz. Sevgililer, sunu bilin ki, siz Sevginin frekanslarina daha çok berrak sekilde uyumlandiginizda, yasaminiz lütuf ve kolaylikla daha çok akacak. Bela ve dert/sorun, korkunun frekansinin tezahürleridir. Eger, siz, kendiniz Sevgiye tamamen uyumlanirsaniz, herhangi bir zararin sizin basiniza gelmesi imkansizdir. Sizlerden ne kadar çok insan sevginin frekansina uyumlanirsa, kollektif gezegensel geçis daha çok lütuf ve kolaylikla olur. Siz herhangi bir seyin kötü (yanlis) olduguna dikkat etmezsiniz. Kontrolünüzde olmayan seylerle, hükümetlerinizin eylemleriyle ve perde – arkasindaki liderler ile ilgilenmeyin/kaygilanmayin. Bunun yerine, tamamen kendi benliginize odaklanin ve içinizdeki huzuru bulmaya odaklanin. Mümkün oldugu kadar çok, kendinizi tüm stres, düsmanlik/kin ve korku kaynaklarindan uzaklastirin. Sizin kendi frekansiniza çok daha yakin frekanslarda rezonansa girenlerle olmayi arayin. Eger mekanlari/yerleri degistirmeye ihtiyaç duyarsaniz, kisisel iliskilerinizi degistirin, bunu yapin. Sizin mutsuzlugunuza neden olan seyler, ayrica sizi korkunun düsük frekanslarinda tutar. Siz bir özgür irade planinda yasiyor olmaniza ragmen, daha yüksek boyutlarda olan bizler mümkün olan her sekilde size yardimci olmak için buradayiz. Yine de, siz bunu istemelisiniz, çagirmalisiniz. Korku yerine daha yüksege çikmayi arzu etmelisiniz.

Daha önce mümkün olmayan bir sekilde, bu dünya planina kendi enerjilerimi getirebilmekteyim. Metatron bu plana harap olacak bir gezegeni görmeye mi geldi ? Hayir, bunun için gelmedim. Sizi kurtarmak için mi geldim? Hayir, bunun için de gelmedim. Yeni Dünyanin frekansina uyumlanan cesaretli bedenlenmis olanlara yardim etmek için geldim. Buradaki varligim dünyanizda olan her seyin uygun oldugunun bir isaretidir, sevinçli ve iyimser olmaniz için her nedene sahipsiniz. Beni buraya çagiran sizsiniz. BEN sizi yükseltmek için BURADAYIM, sizin bogulmanizi seyretmek için degil. Bana eski Dünyaya ne olacagini sorabilirsiniz. Eski Dünya, kendi ruhsal yollari ile, yüksek titresimleri kucaklayamayacak olanlar için mevcuttur. O, korku dolu seyleri içeren, daha yavas tekamülsel bir yol olmaya devam edecek. Size hatirlatmam gerek, Sevgililer, daha yüksek frekanslara yükselemeyecek olanlar için üzülmek sizi de düsük enerjilere baglar. Her seyin Ilahi Plan ve Zaman ile oldugunu bilin. Her bir bedenlenmis insanin kendi ruhunun amacina uyan bir yolda oldugunu bilin. Ayrica, bu geçis zamanlari sirasinda bedenlerini terketmeyi seçenlerin bunu kendi seçimleri ile ve kendi ruhlarinin planlari ile uyum içinde yaptiklarini bilin. Onlarin yasini tutmayin, ama sevinçli olun, çünkü onlar bir sonraki ruh deneyimleri için donanim kazaniyor ve terfi ediyorlar. Bir kez daha Sevgililer, tamamen kendi benliklerinize odaklanmaniz için sizi tesvik ediyoruz. Sevincinizi arayin,bu gezegen üzerinde bulunacak çok sevinç var, eger siz onu görmeyi seçerseniz. Güzel günbatimlari, hafif esintiler, güçlü kutsal yerler, aile ve dostlar, iyi yemekler, iyi müzik, sanat, edebiyat, Ruhun tatliligi/hoslugu var, bu seyler sizin kendi özel tutkunuzu uyandirir. Bu seyleri kucaklayin, Sevgililer. Yasaminizda, dünyanizda yanlis olan seyleri aramayin. Bu sizin korkuyu beslemenizdir, hem içinizde hem de disinizda. Yasaminizda ve dünyanizda iyi olan seyleri aradiginizda, kendi benliginizi sevginin frekanslarina uyumlanmaya yükseltirsiniz.

Bu gerçekten basittir, Sevgililer. Hepsi sizin kavrayisinizda, sizin kontrolünüzdedir. Seyler, inanç sistemlerinin ve korkulu zihnin perspektifinden bakildiginda çok komplike olur. Kendinizin disinda gerçegi bulmayacaksiniz. Bu sizin ayricaliginizdir, lütfunuzdur ve ayrica kendi varliginiz içinde gerçeginizi bulma sorumlulugunuzdur.Bu gerçegi siz yaparsiniz, Sevgililer. Firtinali havada mi uçacaginiza, yoksa nazik esintilerde düzgünce mi uçacaginiza siz karar verirsiniz.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Reniyah Wolf kanali ile.

http://loveandempowerment.com

(Ceviri ; Saffet Güler)