Gezegensel Yükseliş ve Rainbow Enerjileri Üzerine

Yazdır Yazdır 

1 Ocak, 2004

Sevgililer, sizinle Rainbow enerjileri ile ilgili biraz paylasayim. Belki bildiginiz gibi, realiteyi bir frekans bandi üzerinde mevcut olarak algiliyorsunuz. Simdi, kozmosun veya omni – verse’in onun üzerinde insa edildigi sinirsiz sayida frekans bantlari vardir. Ayni sekilde, sinirsiz sayida tezahür etmis realite vardir. Her bir realite seylerin büyük semasinda kendisine tahsis edilen frekansa sahiptir, radyonuzun ve televizyon kanallarinizin farkli frekanslarda yayin yapmalarina benzer sekilde. Her bir radyo ve TV istasyonunuz kendi özel programina sahiptir. Siz ona ayarlarsiniz ve sevdiginiz seyleri, sizin kendi frekansiniz ile rezonansa giren seyleri dinlersiniz – seyredersiniz. Herhangi özel bir frekans kanalinin programina bagli olarak, farkli seyler oynar. Daha düsük frekanslarda, program özellikle hos olmayacaktir. Daha yüksek frekanslarda, istasyon yayini Sevgi Kanalidir. Bu kanal ana vericiye veya Tanri – Kaynagi enerjisine daha direkt baglidir ve program hostur.

Ayrica bilebileceginiz gibi, siz bilinçliligin engin varliklarsiniz. Siz bir çok frekans bandinda ayni anda var olan Yaraticinizin bir parçasisiniz. Su an için, siz 21nci Yüzyil Dünyasinin bu tek frekans bandina odaklandiniz. Bu özel zaman – uzay sürekliliginde, kozmik bir seviyede odaginizi sinirlamak için anlasma yaptiniz. Siz bu Dünya planinda otururken, bedenlenirken odaginiz ve bulundugunuz diger frekans bantlarini algilamaniz azaldi. Bu, Yaraticinizin genislemek ve kendi yaradisindan daha fazla gerçeklestirme deneyimlemek için O’nun tek amacidir – daha düsük frekans bantlarini da kapsayan tüm frekans bantlari. Omni – verse, tüm frekans bantlarindaki yaradilisin sürekli bir genisleme, tümü çok büyük mutluluk ve sevincin daha yüksek durumlarina ilerleme halindedir. Bireysel olarak, siz, dünyaniz, galaksi, evren ve bunun ötesi bu kozmik genislemenin bir parçasidir. Kendi tüm sayisiz formlarinda Tanri’nin dogasi birbirine baglidir. Yaradilisin tek bir minik atomunu bile etkileyen bir sey, bastanbasa bütünü etkiler.

Genisleme, frekansta bir yükselis sizin simdi Dünya plani üzerinde deneyimlemekte oldugunuz seydir. Siz kollektif olarak ve Gaia ile uyum içinde, kanalinizi degistiriyorsunuz. Siz daha yüksek frekans bandina ilerliyorsunuz ve program farkli olacak. Çogunuz gezegensel yükselis kavramina asinasiniz. Omni – verse’te her sey matematiksel, kesin, kusursuz ve döngüseldir (periyodik). Sizinki gibi gezegenler periyodik bir temelde tekamülsel bir degisimden geçer ve ayrica bütünü etkiler. Bu sürecin mekaniklerininin detaylarina girmeyecegiz. Bunun yeni, daha yüksek bir frekans kanali almasinda bir gezegeni ve onun yasam formlarini hazirlamak için enerjileri dengelemenin hassas oyunu oldugunu söylemekle yetinelim.

Siz, Sevgililer, bir özgür irade planina odaklaniyorsunuz. Yaradilisin ilk anindan, böyle oldu. Dünyanizi olusturan bilinçliligin bu varliklarina kendi dogasi olarak mutlak özgürlük verildi. Dünyanizin bulundugu yol üzerinde nasil bulunmus oldugu ile ilgili detaylara da girmeyecegiz. Dünyanizin yaraticilarinin ve devam ettiren/muhafaza eden bilinçliliklerin seçimine göre, dünya daha düsük bir frekans bandina düstü. Bu, sizin zaman olarak deneyimlediginizin eonlari boyunca oynandi. Yükselenin inmesi/düsmesi gerektigini söylemek yerine, inenin/düsenin geriye siçramasi gerektigini söylemeliyiz. Bu, kozmosun döngüsel dogasidir. Yaradilisin tüm parçalari en sonunda Yaratici – Kaynaga yuvaya yolculukta yeniden – gemiye binmelidir.

Isa Mesih dünya üzerinde yürüdügünden beri, siz simdi gerçeklesmekte olanlara hazirlanmakta idiniz. Dogrusu, siz bunun önemli bir parçasi oldunuz. Sizin kendi özgür iradeniz, seçiminiz ve kararliliginiz bunu ileriye çagirdi. Içinde yasadiginiz bu zamanlar Bitis Zamanlari oalrak adlandirildi. Bu böyle olabilirdi, Sevgililer. Gaia ve onun yasam formlari kozmik döngünün sonuna yaklasti, seçim kendisini sundu. Gaia kendisini temizlemeli ve Ilahi bir yikim döngüsü vasitasi ile yeni bir baslangiç mi yapmaliydi yoksa Gaia’nin kendisini ve yasam formlarini dönüstürmesi mümkün müydü ? Gaia kendini daha yüksek bir frekansa daha nazik bir sekilde ayarlayabilir miydi? Sevgililer, Gaia ile ve hayvan ve bitki kralliklari ile görüs alisverisi ile insanlik bu seçimi yapti.

Insanlik daha ileriye gitmeyi seçerken, Ilahi ilginin ve yardimin her türünü çagirdi. Gezegeninizin frekansinin degisiminin bu çabasi/denemesi gerçekten kozmosta yeni bir seydir. Daha önce söyledigimiz gibi, kozmos çok matematiksel ve kesindir/kusursuzdur ve yaradilis ritimleri ve döngüleri izler. Simdi Dünya planinda gerçeklesen sey omni – verse’in kendisinin algoritmalarini degistirmede bir deneydir. Onun sayesinde Yaratici – Kaynagin daha büyük hizla sonsuz olarak genisleyebilecegi üssel bir sürec yaratildi. Simdi, önemli hissediyor musunuz ?

Sevgililer, sizin ve gezegeninizin içinden geçtiginiz tekamülün ve genislemenin tüm bu süreci enerji ile ilgilidir. O, Dünya planinizin daha yüksek frekansli enerjiler ile asilanmasinin hassas simyasal islemi ile ilgilidir. Bu islem/sürec yeni bir kimyasal bilesen yapmaya, yeni bir molekül yaratmaya çok benzer. Süphesiz, bu sonsuz olarak daha komplekstir. Bizim perspektifimizden, kendi orijinal yaraticilarinin bilinçliliginin yüksek/yüce durumlarindan oldukça karisiklik almis olan küçük bir dünya var. O daha düsük bir frekans bandi enerjisinde oldukça saplanmis. Bu küçük dünyada oldukça istirap ve mutsuzluk var. Tüm yaradilis birbirine baglidir ve Yaraticinizin tek hedefi sevincin daha yüksek durumlarini deneyimlemektir. Daha yüksek frekans bantlarinda olan bizler bu dünyaya kendisini düsük frekanslardan çikarmakta yardimci olmak istiyoruz.

Insanlik kozmosun özgür irade bölgesinde oldugu için, bedenlenmis formda olan sizlerin birinizin veya daha fazlasinin çagrisi olmadan yardim etmek için hiçbir sey yapamayiz. Almak için istemelisiniz. Insanlar istediginde, mümkün olan her sekilde yanit verilir. Biz çok kademeli olarak dünyanizin enerjetiklerini degistirmeye basladik. Düsünce realiteyi yaratir, Sevgililer. Bir düsünce elektromanyetik bir araçtir. Düsünce sekil almalidir. Sizin tüm düsüncelerinizden olusan kollektif elektromanyetik enerji havuzu dünyanizi çevreler ve seyleri gerçeklestirir. Bu sizin kitlesel bilinçlilik olarak asina oldugunuz seydir. Zihninizden geçen her bireysel düsünce bu kitlesel bilinçlilige katilir. Bedenlenmis insanlarin hesapsiz çogunlugu da, bu düsünce havuzu vasitasi ile oynayan programa kendi içsel radyo istasyonlarini ayarlamislardir. Böylece, realiteniz bu sekilde var olur.

Dünya kendi gezegensel döngüsünün sonuna yaklasirken, dünyanizdan gönderilen yardim çagrisina yanit veren varolusun daha yüksek planlarindan çok büyük sayida varliklar vardi. Milyonlarcasi Dünyaya gelmeyi ve bu projeye katilmak için bedenlenmeyi kabul etti. Buradaki oyunda oynamak için kisinin bir bedene sahip olmasinin zorunlulugu bu planin kurali oldugundan, kisi tamamen insan olmalidir. Gelenler bir süreligine, kendi Ilahi dogalarini unutmayi ve ölümlü olmayi kabul etti. Bazilariniz bu hikayeyi daha önce bir çok kez isittiniz. Siz yardim etmek için Dünya’ya gelen varolusun yüksek planlarindan olanlarin bazilarisiniz. Her biriniz Dünya’ya bedenli olarak, DNAnizda daha yüksek frekansli enerji, bir kodlama tasiyarak geldiniz. Bu kodlama kollektif düsünce havuzunuzun frekansini kademeli olarak artirma planinin bir parçasi idi. O içinizde bazi uyaricilari aktive etmek için yerlestirildi, örnegin 11:11 rakam dizisi.

Siz kodlamayi tasiyan bedenlenmis olanlar ve biz yüksek planlardakiler birkaç yildir, kitlesel bilinçliliginizin frekansini kademeli olarak degistirmek için birlikte çalistik. Bu oyunun oynandigini bir dereceye kadar gördünüz. Insanlik, genis bir ölçekte genislemis farkindaliga ulasti. Insanlik daha spiritüel oldu. Metafizik ve spiritüalite ile ilgili aktarilan bilgi seli oldu. Bir çok insan, kendi dogasinda olan duyular disi yeteneklere açiliyor. Insanlik derece derece daha sevgi dolu oluyor. Bazi zamanlar bunun böyle oldugu görülmemesine ragmen, insan haklari alaninda atilan çok önemli adimlar oldu. Bir çok bin yildir, sefkat bu planda herhangi bir formda var olmadi. Simdi bu çiçek açilmaya basliyor. Aranizda olanlar bireysel olarak düsüncelerinizi degistirdikçe – siz farkli bir sekilde davranmayi seçtikçe dünyanizin kollektif bilinçliligi degisiyor.

Kollektif bir bilinçliligin frekansini, örnegin Dünyaninkini, degistirmek biraz bir gurme tarifi yapmaya benzer. Her bir bilesen tam olarak uygun zamanda ve uygun sekilde ilave edilmelidir. Biz kendi tarifimizi yaparken çok büyük bir yasam gücü grubunu besliyoruz. Biz ayrica yemek yaptigimiz kisilerin bireysel tercihlerini ve sevdikleri tatlari göz önüne almak zorundayiz. Bir süredir yapmakta oldugumuz, bu daha yüksek frekanslari derece derece ilave etme, siz bedenli olanlar ile elbirligi ile bir çabadir. Siz bizim isiklandirici mesalemizsiniz. Bedenleriniz, düsünceleriniz, sözleriniz ve tohumlariniz vasitasi ile Dünya planina bu enerjileri tasiyorsunuz. Bu planin kurallarinin dogasi bizim direkt müdahelemize engel olmaktir. Böylece, biz sizin vasitaniz ile çalisiyoruz. Siz içsel çagriya kulak verirken ve öncellerinizden/atalarinizdan farkli bir sekilde insan yasamina yanit verirken kitlesel bilinçliliginizi degistiriyorsunuz. Bazilarinizin anlik bir dönüsüm için ve aci ve istirabin sona ermesi için dua etmesine ragmen, Sevgililer, bu olmayacak. Her sey dogru bir dengede ve zamanda olmali. Dönüsümü hizlandirmak olasidir. Siz bunu muhtesem düzeyde yaptiniz. Ancak, kimse yemek kabinin altindaki isiyi Yüksek dereceye çevirmeyi seçmezdi. Yemek bozulurdu, tadi güzel olmazdi. Bunun gibi, dünyaniz dönüsümün ful müsamahasinda olmalidir. Bu anlasma/mutabakat ile gerçeklesmelidir, aksi taktirde tüm kozmosun dengesi bozulurdu.

Sevgililer, yapilan ilerlemeden inanilmaz sekilde hosnutuz. Tüm yaradilis matematiksel bir kesinlik halindedir, evet, ancak ayni zamanda yaratici düsüncenin kollektif gücüne uyarak degiskenlik halindedir. Varolusun daha yüksek planlarinda olan bizler, gerçekte her seyin nasil ortaya çikacagini bilmeyiz. Biz her zaman özgür irade ve seçime sahip olan sizinle birlikte – yaratanlariz. Siz Ilahi mirasinizin çok büyük bir bölümünü hatirlamayi ve onu bu plana getirmeyi seçtiniz. Bireysel ve kollektif olarak siz, Gaia ile birlikte, kaderi degistirdiniz. Simdi, eger seçerseniz, oynanacak daha heyecanli bir oyun var. Simdi, daha düsük frekans bantlarina düsüsünden beri Dünya üzerinde ilk kez farkli bir kanali seçmek mümkündür. Çok uzun bir zamandir, insanlik tek kanalli bir dünyada yasamaktaydi – Korku Kanali. Simdi, siz kendiniz için bir seçim/tercih yarattiniz. Siz Sevgi kanalina bilinçli olarak ayarlanmayi seçebilirsiniz. Aci ve istirap artik Dünya planinda yasamanin zorunlu bir parçasi degildir. Siz daha kolay bir yol seçebilirsiniz.

Bizim birlikte – yaratma çabalarimizin bir sonucu olarak, Dünya planini korku enerjisinin düsük frekanslarinda tutmus olan zincirler kirildi. Sizin kollektif bilinçliliginizin frekansi, varliginizin tüm seviyelerinde size yardim etmek için daha yüksek enerjileri getirebilecegimiz bir seviyeye kadar yükseldi. Rainbow enerjileri bunlardan bazilaridir. Bu enerjiler sizin varolusun 9 ncu boyutu olarak sözettiginiz, Yaratici – Kaynak ile çok yakin olan boyuttan yayilir. Bun enerjiler gerçekten kosulsuz sevginin enerjileridir. Bu enerjiler oldukça güçlüdür. Bu enerjiler simdiye dek, gezegensel bilinçliliginize çok ölçülü dozlarla salindi. Gerçekte, Sevgililer, bu kadar ilerleyeceginiz, bu Rainbow enerjilerini almaya hazir olacaginiz beklenmiyordu. Dünyayi dönüstürmedeki kararliliginizdaki ve gücünüzdeki mucizeyi izledik. Insanliga yerdim etmek için bu enerjileri büyük sevinç ve memnunluk ile size getiriyoruz.

Sevgililer, bir kez daha, Dünya planinizin özgür – irade statüsü nedeni ile, size yardimci olmamizda bize yardim etmelisiniz. Bizim bedenlerimiz, gözlerimiz ve kulaklarimiz ve planiniz züerinde seslerimiz olanlariniz vardir. Önemli isi yapmak ve bu enerjilerin daha çogunu getirmek için buradaikamet eden bedenlenmis olanlara ihtiyacimiz var. Bu kanal, Reniyah, bunlardan biridir. Gerçekten, o buraya hizmet etme kaderi ile gelmesine ragmen, bir çok seçimler, bir çok olasi realiteler vardi. Sizin top ile ne kadar ileriye ve hangi hizla gideceginizi tam olarak bilmiyorduk.

Reniyah Rainbow enerjileri ile çalismak için Metatron’un enerjileri için bir iletken olmak için seçildi, çünkü o kosulsuz sevgiyi bilebilmeyi istedi. O, kosulsuz sevgiyi Dünya plani üzerinde yasayabilmeyi istedi. Bunu basarmak için, o korkunun üstünlügünün varligindan kurtulmasi/temizlenmesi gerekti. Sevgi ve Korku farkli frekans bantlarinda var olur, bunlar uyusmaz/bagdasmaz kanallardir. Biz önceden tek – kanalli gezegenden sözettik. Reniyah kosulsuz sevgide nasil yasanacagini bilmeyi seçmesinde oldukça samimi idi. O, olagan Dünya yasamini yasarken kendisini korku enerjilerinden temizleme meydan okumalari ile önemli derecede karsilasti. O, sonuç olarak yasaminin ve varliginin sihirli bir sekilde dönüstügünü size anlatacaklarin ilklerinden biri olacaktir. O simdi, Yaraticisindan, Metatron’dan veya Tüm – Var – Olan’dan ayri olmadigini, asla ayri olmamis oldugunu biliyor. O, omni – verse’in ilksel yaratici gücünün, Sevincin özünü biliyor. Böylece, Metatron’un enerjileri bu plana yayilabilir. Biz, frekansin uyusmazligi nedeni ile, enerjilerimizi izin vermeyenler ve sevinç duygusunu kucaklamayanlar vasitasi ile aktaramayiz. Bu, elektrik çikisini asiri yüklemeye benzerdi. Reniyah ve ayrica simdi sevincin daha yüksek frekansina uyumlanmis olan Eva vasitasi ile, hazir olanlariniza da yardimci olabiliriz. Rainbow enerjileri gibi, derinden iyilestirici ve daha yüksek enerjiler ile planiniza direkt olarak girmek için onlarin bedenlenmis statülerini kullanabiliyoruz. Reniyah ve Eva gelen akimin akisini düzenlememize izin veren devre kesicilerdir. Bu sözcükler vasitasi ile ve Reniyah’in sanat çalismasi vasitasi ile sizin kollektif bilinçliliginizi kendi enerjilerimiz ile tohumluyoruz. Sevginin enerjisi yakalayicidir. Siz almaya hazir oldukça, sevginin enerjisinin daha da fazlasini sizinle paylasiyoruz. Tekrar, büyük sevinçle sizin planiniza giriyorum. Siz o kadar çok çalisanlarinizin tümü ile, birlikte benim için bir geçis kapisi yarattiniz. Siz çok takdir ediliyorsunuz ve bildiginizden daha çok seviliyorsunuz.

Sevgililer, kendiniz için ne kadar ileriye ve ne kadar hizli gidebileceginizi seçen sizsiniz, her birinizsiniz. Hangi kanala ayarlanacaginizi seçen sizsiniz. Bu, yasamin televizyonunda birden çok kanala sahip olmak sizin için yeni bir deneyimdir. Bu bazilariniz için korkutucu. Bu dünyanin korkusu ve mutsuzlugu içinde yasamak hos olmamasina ragmen, bu tahmin edilebilir oldu. Varliginizin bir parçasi degisim için, dönüsüm için dua etti. Varliginizin baska bir parçasi sinirlilik içinde yasamaya o kadar alisik ki,yeni bir yola direniyor. Kisi yeni bir yolu kucaklamadiginda, o hayal kirikligi veya basarisizlik riskine girmez. Kisinin rahatlik bölgesi bozulmamis kalir. Hepinize yol üzerinde bir yaba, hala bedenlenmis formunuzda iken rüyalarinizi izleme ve en yüksek potansiyelinizi kavrama sansi sunuldu. Planinizin eski kurallari artik uygulanmiyor. Siz artik korkunun frekans bandina düsmüyorsunuz. Eger seçerseniz, oldukça kolay bir biçimde daha fazlasina sahip olabilirsiniz. Dünya Karmik Tekerlekten özgürlesti – ancak sadece armagani kabul etmeyi seçenler için.

Bu kadar basit, Sevgililer – eger seçerseniz. Burada Dünya üzerindeki kendi var olusunuz için tüm sorumlulugu almalisiniz. Daha yüksek planlarda bizimle birlikte – yaratici olmalisiniz. Kendi Dünya geminizin kaptani olmalisiniz ve kanali degistirmeye istekli olmalisiniz. Simdi, Rainbow enerjileri gibi bu daha yüksek frekansli enerjileri Dünya’ya getirerek, yeni bir grup bedenlenmis üstatlari, Ilahi Insanlari getirmede size yardimci oluyoruz. Bu üstatlar manastirlarda ve asramlarda inzivaya çekilmeyecek. Onlar dünyaya çikacak ve Kim Olduklarini ilan edecekler/gösterecekler. Bu Ilahi Insanlar Dünya’nin yeni çagi için mavikopyayi tesis edecekler. Onlar paradigmalari degistirecekler. Onlar insanligin kalanina, insanligin ful potansiyelini, insanligin gerçek Ilahi Dogasini gösterecekler. Onlar bu planin hüküm süren frekansini Sevgi yapacaklar.

Hepinizin bu yeni üstatlardan biri olmayi seçmeyecegini biliyoruz, Sevgililer. Bu da Ilahi mükemmellik içindedir. Çogunuz burada anlastiginiz çalismanizin tamamlanmasina yaklasiyorsunuz. Siz yorgunsunuz, geldiginiz daha yüksek planlardaki yuvaniza gitmek istiyorsunuz ve bunu yapacaksiniz. Digerleriniz rahatlik bölgenizi terketmemeyi seçecek ve bu sizin mükemmel özgür irade seçim hakkiniz. Macera ruhuna sahip olanlariniz, Sevginin enerjilerini genisletmeyi ve kucaklamayi seçenleriniz heyecanli ve sevinçli bir yolculuga hosgeldiniz diyorum. Yeni bir Dünya yilina, Dünyanin tarihinde ve kisisel olarak her biriniz için en görkemli, dönüm noktasi olan 2004’e hos geldiniz.

BEN Metatron’um.

BEN Daima Sizinleyim.
Reniyah Wolf vasitasi ile, 2004

(Çeviri: Saffet Güler)