- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Kanal Mesajları Üzerine

Sevgililerim, sizi bugün sonsuz sevinç içinde selamliyorum! Genel olarak kanal olma konusu üzerine birkaç yorumu sizinle paylasacagim.

Durun ve başka bir insan tarafindan yazilmis bir iletisime gösterdiginizden daha çok dikkati bir kanal mesajina gösterdiginizi bir an için düsünün. Bunun nedeni nedir ? Bir kanal mesaji, mail kutunuzda aldiginiz herhangi diger e – mail ya da grup mesajlarindan nasil farkli oluyor ? Gerçekte, Sevgililerim, hiç fark yoktur, bu basitçe bir iletisimdir. Bir insan iletici vasitasi ile gelen bir iletisimdir. Kablosuz internetinizin veya radyonuzun ve televizyonunuzun çalistigi ayni sekilde.

Kanallik ile insanlar vasitasi ile mesajlarimizi gönderen bizler size Dünya gezegeni üzerinde herhangi bir yerden bir e –mail gönderebilen bir insandan farkli bir frekans bandinda isliyoruz. Bilgisayar teknolojilerinizi bir dereceye kadar etkileyebilmemize ragmen, hoparlör üzerinden planiniza direkt olarak aktaramayiz, ne de bunu yapariz. Siz bir özgür irade planinda yasiyorsunuz ve cennetlerden gelen gümbürdeyen ses bu özgür iradeye müdahale ederdi ve genelde kitlesel bir panige neden olurdu. Süphesiz, amacimiz bu degildir. Böylece, bizim frekansimiza uyumlanma yetenegine sahip olan insanlar vasitasi ile iletisim kuruyoruz.

Simdi, gezegeninizin daha yüksek frekansli enerjilerinde, bir çogunuz bu tür iletisimleri almak için antenlerinizi uzattiniz. Diger boyutlarin/frekans bantlarinin bir çok sakinleri de size yayin yapma yetenegine sahip. Kanallik iletisimleri piyasasinda asiri fazlalik oldugunu söyleyelim. Sevgililer, belki bunu bilmiyordunuz, ama insan iletisiminde, kanal olma yetenegi yüksek spiritüel tekamülün ya da yüksek frekansin muhakkak göstergesi degildir. Telepatik iletisim alma ve gönderme yetenegi dogal bir ustaliktir ve evreninizin bir çok yüksek derecede tekamül etmis disa vurulmus kültürleri arasinda bir yetenektir. Bu yetenek çok uzun zamandir insanlikta genis olarak kapali idi. Simdi, siz gezegensel yükselisinize devam ederken, çogunuz için restore edilmektedir (geri getirilmektedir).

Diger boyutlarin bir çok sakinleri de size mesajlar gönderme yetenegine sahiptir. Bildiginiz gibi, kanal mesajlarinin alinmasi büyümenizin ve tekamülünüzün önemli bir parçasidir. Orijinleriniz ve tarihiniz ile ilgili sizden saklanmis olan seyler, insanligin Ilahi Açilmasinin bir parçasi olarak size bilinir kilindi. Sizin için, bir bütün olarak insanligin bir sonraki frekans bandina tekamül etmesi sirlarin ortaya çikarilmasi gerektigi anlamina gelir. Sizden saklananlar öne çikarilmalidir. Bu, Isiga hizmet edenler olan sizlerin isiniz idi, bu bilgiyi almak ve onu tüm insanlarin, simdiki ve gelecek nesillerin bilmeleri için gezegensel bilinçliliginize koymak.

Iste buradayiz, 2004 Dünya yiliniz sona yaklasiyor ve kapilar açildi. Insanligin anteni yükseldi. Telepatik radyo dalgalari üzerinde gelen dev miktarda bilgi var. Tüm bilgilere yüksek deger vermeli misiniz ? Elbette ki hayir. Boyutlarin hepsinden bilinçlilik simdi size aktarabilir, açik kapi ve artan alma yetenegi nedeni ile. Bir kanal mesajini, Dünya plani içinden bir e – maili, bir mektubu veya herhangi diger iletisimi okuyacaginiz ayni isikta okumayi düsünmeniz iyi olurdu. Gazetelerde veya dergilerde okudugunuz her seye inanmazsiniz, degil mi?

Bu bizi grup çalismamiz konusuna geri getirir ; inanç sistemlerini uzaklaştırmak ve gerçekte ne olduguna bakmak. Bir kanal mesajinin insan iletisiminden çok daha fazla dikkate alinacak, daha üstün bir iletisim oldugu inanci basitçe bir inançtir. Bu inanç dualitede ve ayrilik illüzyonunda köklesmistir. Gerçekte, her biriniz Tek bilinçliligin bir parçasisiniz, her iletisim ayrıca Tek bilinçliligin bir parçasidir. Bir iletisim olarak, verilen bilgi olarak bir kanal mesaji bedenlenmis insanligin zihinlerinden kaynaklanan iletisim gibi aynidir. Tek gerçek kendi kalplerinizde gerçek olarak bildiginizdir.

Diger insanlardan, mail gruplarindan gelen e – maili okurken, her biri ile ilgili bir hissiniz olur. “Evet, buna katiliyorum, bunu sevdim, benimle rezonansa giriyor” veya “ Hayir, buna katilmiyorum, bunu sevmedim. Sil”. Simdi, eger e – mail bir kanal mesajini içeriyorsa, çogunuz aninda bu e – maile farkli, büyük saygi ile davranirsiniz. Onu dikkatle okursunuz ve zihniniz söylenen seyleri daha çok anlamak için çabalamaya çalisir. Her biriniz, mesajin anlatmak istedigi ile ilgili kendi sonuçlariniza sahip olursunuz ve bu sonuçlarin gerçek olduguna inanirsiniz. Buradaki farki görüyor musunuz Sevgililerim ? Çogunuz, eger bu mesajlara “Bununla ilgili nasil hissediyorum, onun içinde benim için kisisel olarak anlamli olan herhangi bir sey var mi?” bakis açisindan yaklassaydiniz, her gün okumak için harcadiginiz zamani önemli miktarda azaltirdiniz.

Açik ki, hepinizle iletisim kurmak için hoparlör kullanamam ve sizinle iletisim kurmak için aktarici olarak Reniyah’i kullanmaliyim. Süphesiz o, benden kanal iletisimi alma yetenegine sahip olan tek kisi degil. Bazilarinizin bildigi gibi, siz grup çalismasinin enerji asilamalari boyunca ilerlerken sizinle direkt olarak iletisim kuruyorum. Neden onun gruba kanal iletisiminin tek aktaricisi olmasini seçiyorum ? Daha önce kanal mesajini iletisim olarak tartistik. Simdi, kanal olmayi enerji olarak, isik polarizasyonu olarak tartisacagiz. Birkaç kanal olan bilinçlilik vardir ve onlarin insan aktaricilarini iyi bilirsiniz ve seversiniz. Onlarin mesajlari gerçek olarak hissettiginiz varliginizin içinde derin bir rezonansi canlandirir. Mesajlar hakkinda düsünmek zorunda degilsiniz, söylenen seyleri anlamak için mücadele etmeniz gerekmez. Onlar basitçe zihinsel islemleri bypass ederek kalbinize isabet eder ve siz genislersiniz.

Bunun nedeni nedir ? Bu mesajlar dolasan diger bir çok kanal mesajlarindan nasil farklidir ? Daha önce tartistigimiz gibi, kanal mesajlarinin çogu telepatik iletisim seklindedir. Dünya planina sadece haberciler olarak degil, benim gibi yüksek boyutlardan isleyen bilinçlilik için yüksek isik filtreleri olarak hizmet etmeye gelmis olan bazi insanlar vardir. Bu insan aktaricilarin (iletkenler) telepatik iletisimleri alabilen varlik asamasinin ötesine ilerlemesi istenir. Onlar, bedenli iken, Yüksek bilinçlilik ile enerjileri birlestirmek ve o yüksek frekansli enerjiyi Dünya planina getirmek için bir filtre olmayi kabul ettiler ve hazirlandilar. Daha önceki durumlarda tartistigimiz gibi, yüksek planlardaki bizler tarafindan planiniz içinde dramatik ve ani frekans dönüsümlerini olanaksizlastiran kozmik fizik yasalari vardir.

Yüksek frekansli enerjiler kutuplastirilmak ya da filtrelenmek, indirilmek zorundadir ve Dünya planina insan, bedenlenmis bilinçlilik vasitasi ile girmek zorundadir. Direkt olarak kalbinize hitap eden kanal mesajlarini ileten o insanlar, size sözcükler kadar o bilinçliligin enerjisini getirmek için özel bir yüksek bilinçlilik ile enerjileri birlestirir. Bu, bazilarinizin kodlama olarak bildiginiz fenomendir. Bu, telepatik aktarimin ötesindeki bir adimdir. Planinizin disindaki bir bilinçlilikten basitçe kanal bilgisi almak için enerji birlesmesi gerektirmez. Bilgi, aktaricinin frekansindan daha yüksek bir frekansta gelmez, gelemez, çünkü önemli enerji birlesmesi gerçeklesmemistir.

Reniyah vasitasi ile size verilenler gibi kanal mesajlarinda ve gezegeniniz etrafinda yayilan birkaç diger mesajlarda, kaynagin ve aktaricinin birlesik enerjisini, polarize isik formu olarak alirsiniz. Bu kanal mesajlari, verilen dogru bilgi ile ilgili olmalarindan çok, enerji, frekans ile daha fazla ilgilidir. Kodlama ya da kaynak – aktaricinin birlesik enerjisini içeren kanal mesajlari her gün Dünya üzerinde aktarilan bir çok mesajlarla karsilastirilinca çok azdir.

Kanal mesajlarinizi okumayi birakmanizi önermiyorum, ama bir kanal mesajinin herhangi türdeki diger iletisimlerden daha iyi oldugu, daha gerçek oldugu inanç sisteminin ötesine bakmanizi istiyorum. Kanal mesajlarinizi, günlük gazetelerinizi veya dergilerinizi okudugunuz ayni ayirt edis ile okumanizi istiyorum. Ne okursaniz okuyun kendinize “bununla ilgili ne düsünüyorum?” yerine “Bu bana nasil hissettiriyor?” diye sormanizi tevsik ediyorum. Farki görüyor musunuz, Sevgililer ? Nasil hissettiginizi kendinize sorarak, bir kanal mesajinda ifade edilen aynisi olsun ya da olmasin, kendi içsel gerçeginizin vizyonunu çagiriyorsunuz. Düsündügünüz, bilgiyi gerçek olarak kabul ettiginiz zaman, basitçe zihnin islemleriyle mesgul oluyorsunuz. Gerçeginizi size dikte etmek için bir kanal mesaji iletisimine güç veriyorsunuz.

Süphesiz, bu herhangibir kanal mesajinda yanlis bir seylerin oldugunu söylemek degildir. Bu, kendi kalbinizde sizin ayirt edeceginiz bir seydir.

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim

Reniyah Wolf kanalıyla

http://loveandempowerment.com

(Çeviri ; Saffet Güler)