Yeni Bir Dünya Bekliyor

Yazdır Yazdır 

15 Şubat, 2005

Reniyah Wolf vasıtası ile

Sevgililerim, bu gün sizi sonsuz sevinç içinde selamlıyorum! Zamanların şimdi Dünya üzerinde oldukça çalkantılı olduğu görülebilir. Hem doğal hem de insan – yapımı birçok olaylar büyük kargaşaya/büyük değişikliklere neden oluyor. Bunlar sizin hazırlanmakta olduğunuz zamanlardır, Dünyanın ve onun yaşam formlarının kollektif bilinçliliğin bir sonraki seviyesine kuantum sıçrayışına yaklaştığı zamanlardır. Bir çok kaynaktan daha önce bilgi almanıza rağmen, çoğunuz, son zamanlardaki olayları korku dolu ve travmatik buluyorsunuz. Sevgililerim, evet, hepiniz bu zamanlarda Dünyaya hizmet etmek için iyi donatılmış olan olağanüstü ışık varlıklarısınız. Ayrıca siz insansınız, değişik derecelerde hatırlama ve ayrıca unutkanlığa sahipsiniz. Kalpleriniz sevgi içinde açılmaya çabalıyor, ancak etrafınızı korkunun sardığı görülüyor.

Sevgililerim, şunu bilin – dünyanızın bu olayları göründükleri gibi kaotik ve korkunç değildir. Bu olaylar, sizin planınızın ötesindeki boyutlardan size hizmet eden bizler ile ful birlikte – yaratıcılar olduğunuz girift bir planın parçasıdır. Bu dünya planının yaratıcılarının özgür iradesi ile, bu dünya dualitenin ve korkunun düşük frekans bandına indi. Onun birlikte – yaratıcılarının özgür iradesi ile, bu dünya bir kez daha sevginin yüksek frekanslı bandına yükseliyor.

Şimdi sizin içinden geçtiğiniz gibi gezegensel bir tekamül, asayı sallamak veya sihirli toz bulutları serpmek kadar basit değildir. Yaradılışın ve tekamülün fiziği, sizin gibi birlikte – yaratanların özgür iradelerine hizmet etmek için kesin olarak mevcuttur. Bu fizik hem odaklanmış, bedenlenmiş bilinçliliğinize, hem de boyutlara yayılan daha büyük bilinçliliğinize uygulanır. Dünya yaşamlarınızın olaylarının görünür olarak gelişigüzel doğasından dolayı, birlikte – yaratma işleminin kesinliği sizin için hemen belli/açık olmayabilir.

Sevgililerim, bu onun gerçeğinden uzaktır. Düşündüğünüz her bir düşünce, planınız içindeki bilinçlilikten yayılan her diğer düşünce ile birlikte – yaratmanın hassas/nazik modelini oluşturur. Kolektif zihin nasıl düşünürse, dünyanızın olayları o şekilde olur. Bu, bahsettiğimizin kesinliğidir. İçinde yaşadığınız dünya kollektif zihninizin bir aynasıdır; Dünya, insanlık ve diğer sayısız yaşam formları. Bu, Olduğunuz Tanrı’nın birlikte – yaratıcı gücüdür ve onun kullanılması ile seçtiğiniz herhangi bir şeyi yaratabilirsiniz.

Özgür irade ve özgür seçimin gücü vasıtası ile, Dünya olarak bildiğiniz plan düşük frekans bantlarına indi. Bu iniş ayrıca, bunu yaratanlar dualitenin doğasını deneyimlemeyi seçerken, tamlıkla gerçekleşti. Bu inişte kurbanlar yoktu, masumlar da yoktu. Kendini deneyimleyen Tanrı’nın başka bir kollektif veçhesi olarak tüm bilinçliliğin dahil olması ile tamamen birlikte – yaratıldı ve iniş kozmik fizik yasalarına göre gerçekleşti.

Bu anda, her biriniz bu mesajı okurken, dualite deneyimi sizin zaman olarak bildiğiniz yapı boyunca devam etmiş olmasına ve yoğunlaşmış olmasına rağmen, hala kurbanlar ve masumlar yoktur. Yüksek bilinçliliğinizde, Siz diğer bedenlenmeler ve yaşam ifadeleri vasıtası ile bu inişi yarattınız ve şimdi süreci tersine çevirmeyi ve inayet halinden düşmüş olanı restore etmeyi seçtiniz. Şimdi bu mesajı okuyan buradaki her biriniz bedenlenmeyi ve bu kurtarmaya katılmayı bilinçli olarak ve tam olarak seçtiniz.

Kullandığımız, inayet hali ve kurtarma sözcükleri ile ilgili belirli/açık olalım, Sevgililerim. Bunlar bedenlenmiş insan için bir çok çağrışımlara ve başka anlamlara sahip olan sözcüklerdir. İnsanlığın çoğu bu sözcükler etrafında ortak bir inanca ve çağrışımlara sahiptir, bu sözcüklerde kurtarılıyor olduğunuz veya bazı günahlardan veya ihlallerden affedildiğiniz ima ediliyor anlamı çıkıyor. Düşüşün, frekansta inişin vahim bir hata olduğu, sizin şimdi kurtarıldığınız bir başarısızlık olduğu düşüncesi hüküm sürüyor. Durum bu değildir, hata veya başarısızlık sadece dualitenin frekans bantlarında var olan bir kavramdır. Eninde sonunda sadece Tek bilinçlilik vardır, Tanrı’nın bilinçliliği. Tanrının bireyselleşmiş bölümü, Tanrı’nın bir başka bireyselleşmiş bölümünü güçten düşüremez. Bundan dolayı Tanrının herhangi bir bölümünün Onun başka bir bölümünü kurtarmaya ihtiyacı yoktur.

Şimdi inişi deneyimlemiş olarak ve dualite ve karma yapısının en hoşnutluk verici deneyimler olmadığını görerek, kollektif olarak yükselmeyi seçiyorsunuz. Maruz kalınan tüm karmayı dönüştürmeyi ve dualiteyi yaratan korkunun üzerindeki bir frekans bansı olan inayet haline geri dönmeyi seçiyorsunuz. Bu, sizin meydana getirmek için özenle ve sebatla ve imanla çalıştığınız projedir. Şimdi Dünya üzerinde insan bedeninde olan sizler şimdi kendi kurtarılmanızı yaratma sürecindesiniz. Varoluşun yüksek boyutlarındaki bizler bunu sizin için yapmıyoruz. Sizi, frekansta inerek yarattığınız şeyden kurtarmıyoruz. Siz bireysel ve kolektif karmanızı dönüştürürken, kendinizi Dünya planından kurtarırken, size hizmet ediyoruz.

Sizi bireysel ve kollektif olarak korkunun düşük frekanslarına düşüren deneyimlerin kendilerini dönüştürmeden kendinizi kurtaramazsınız ve inayet haline geri dönemezsiniz. Dünya planına enkarne olmanızın amacı budur. Sadece yüksek ışık kodlarını insan ırkının genetiklerine geri getirmek için gelmediniz, Dünyanın gezegensel karmasını, onu yaşayarak dönüştürmek için örtülü (saklı) üstatlar olarak geldiniz. Kendi üstatlığınızı hatırlamak ve sahip çıkmak, insanlığın kitlelerinin sizi izlemesi için, Dünyanın gezegensel bilinçliliğinde bu modeli, bu kalıbı yaratmak için buraya geldiniz. Onu ilk yerinde yaratmış olan aynı deneyimleri yaşamadan bu karmayı dönüştüremezsiniz. Bu, sadece bu deneyimleri yaşayarak ve onlara bu planı çok uzun süre kaplayan korku yerine sevgi içinde karşılık vererek olur. Dünyanızda rol almadan dünyanızı dönüştüremezsiniz. Kurtarılış ve inayet haline geri dönüş Dünya planı içinde bedenlenmiş olarak yaşayan sizin tarafınızdan yaratılmalıdır. Başka şekilde olamaz.

Sevgililerim, dünyanıza hizmet içinde yapabileceğiniz en önemli şey kendi üstatlığınızı hatırlamak ve sahip çıkmak için sürekli olarak gayret ederek kendinize hizmet etmektir. Her biriniz zaten bir üstatsınız. Bunu bir süre için unutmanız ve insanlık hayatları olarak yaşamanız gerekliydi. Şimdi birkaç yıldır bunu hatırlama sürecindesiniz. Hatırlamanın ötesine ilerlemenin, kendi bedenlenmiş insan yaşamınızda kendi üstatlığınıza sahip çıkmanın zamanıdır. Kendi kurtarılışınızı ve inayet haline geri dönüşünüzü yaratmalısınız. Burada Dünya planında üstatlığınızı somutlaştırmalısınız. Bunu yaşamlarınızın deneyimlerini yadsıyarak, dünyanızın olaylarını yargılayarak yapamazsınız.

Üstatlığınıza ve ilahiliğinize sahip çıkmak için, bedenlenmenizi ve insan deneyimlerinizi kucaklamalısınız, çünkü onlar kutsaldır ve olduğunuz üstatlar olarak karşılık vermelisiniz. Korkunun karanlığı yerine sevginin ışığında karşılık verin. Yükselin ve bedenlenmiş yaşamınızın her anında sevincinizi bulun. Tüm güzelliğinde dünyanızın tadını çıkarın. Bilin ki, hem insanların yarattığı hem doğal olan kargaşalar ve şiddetli değişiklikler dünyanızı tekamülünün bir sonraki aşamasına götüren dönüşümün ve kurtarılışın bir parçasıdır. Hayır, yüksek boyuttaki bizler bu kurtarılışı sizin için yaratamayız. Ancak, size hizmet etmekten ve Dünyada inayet halini yaratmanızda size yardımcı olmaktan onur duyuyoruz.

Üstatlığınıza sahip çıkın ve sürekli olarak sizin gerçek, ilahi doğanız olan sevgiyi ve sevinci arayın, Sevgililerim. Bunda sizin kurtarılmanız, aradığınız kurtuluş yatar. O kendinizin dışındaki kaynaklardan elde edilmez. Doktrinlerden veya inanç sistemlerinden elde edilmez. Onu, bedenlenmiş yaşamınızın her anında birlikte – yaratıyorsunuz. Boş laflara dağıttığınız ve kendinizin dışındaki kaynaklara verdiğiniz gücü kendinize geri çağırın. Dışsal çözümlere bakmayın, kendi kalplerinize erişin. En yüksek gerçek, tek gerçek kendi Varlığınızın içinde ve İlahi bağlantıda yatar. Bu gerçek istediğiniz anda, onu çağırdığınız anda elde edilebilirdir.

Size saygı duyuyoruz ve sizi seviyoruz. Siz Kozmos’un Üstat Yaratıcılarısınız ve zamanınız şimdidir.

BEN Metatron’um

BEN Daima Sizinleyim, Sevgide.

© Reniyah Wolf, Eva Aarrestad ve Sevgi ve Güçlendirme Vakfı, 2005. Kendi bütünlüğünde korunduğu ve sitemizin linkini içerdiği sürece serbest olarak dağıtılabilir. http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)