AĞUSTOS 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

YENİ DÜNYA YÜKSELİYOR

BEŞİNCİ BOYUTA AİT YENİ DÜNYA VE GEZEGENSEL YÖNETİM ŞEKLİ OLARAK İŞBİRLİĞİ VE PAYLAŞMA

AĞUSTOS 2008 ENERJİLERİ

Başmelek Michael ~ Celia Fenn kanalı ile

Sevgili Işıkişçileri, Ağustos muhteşem bir ay olacak, ağustos ayında Dünya Yükselmiş Sevginin Altın Alevi ile dolup taşacak. Bu süper parıldayan Işığa 1 Ağustos’taki Güneş Tutulması ve 16 sındaki Ay Tutulması ile odaklanılacak, Dünya’nın açılımı için Yeni Işık Kodları direkt olarak Galaktik Merkezden alınacak.

Sevgililer, bu zamanda, Işığın Kollektif Bilinci seviyesinde karar vermiş olduğunuz gibi, Yeni Dünya için “plan”ın açılımından söz edeceğiz. Görünür kaosun ortasında, Dünya’nızda yükselen şeyin İlahi Mükemmeliğini algılamanızı istiyoruz. Bu, Azametli Mükemmellik ve Güzelliğin İlahi Armağanıdır ve sizler Cenneti Dünya’ya getirirken tekamülünüzdeki bir sonraki adımdır.

Bunu Gezegensel Yönetim için Yeni Yapı olarak adlandıracağız ve o, Dünya’da İlahi Yönetimi temsil edecek olan yirmi birinci – yüzyılda ortaya çıkacak olan şekildir. Şimdi, size bu “proje”nin iki aşaması olacağını ve Birinci Aşamanın zaten operasyonda olduğunu açıklamak istiyoruz. Bu Birinci Aşamada, para ekonomisine dayanan ayrı ulusal kimliklerden oluşan bir Gezegenden, Sevgi, İşbirliği ve Paylaşmanın Ekonomisine dayanan Beşinci – boyuta ait Birleşik bir Gezegene kademeli olarak geçiyorsunuz. Birinci Aşamada, Birliğin ve Koşulsuz Sevginin Beşinci – boyutsal enerjisini ifade eden ağlar ve yapılar yaratmaya başlayacaksınız. Şu anda bu ağlar ortaya çıkarken ve güçlenirken, “hükümetlerde” olanların ilgisini çekmeye başlayacak ve İkinci Aşamada çeşitli hükümetlerin fonksiyonları bu Gezegensel veya Küresel Sevgi ağına birleşiyor olacak. Cennet ve Dünya çok gerçek bir şekilde birleşecek ve bu sürecin sonunda ortaya çıkacak olan şey, Ruh ile İşbirliğinde Dünya’nın gelişmesine rehberlik eden Büyükler Konseyi’nin yönetimi altında Birleşik bir Gezegen olacak.

Sevgili Işıkişçileri, Kollektif olarak Dünyanızın ve onun insanlarının bilinç tekamülünde seçtiğiniz sonraki adımları size açıklarken, Spiritüel Alemlerde çok büyük sevinç var.

Sevgililer, şimdi neden Ruh Ailelerine ve Gruplarına çekildiğinizi anladığınızı umuyoruz; Dünya’nın Yeni Dünya’ya dönüşümünün sonraki aşamasını tezahür ettirmek için birlikte işbirliği içinde çalışabilmeniz için.

Şimdi, Beşinci Boyuttaki tüm yaşamın anahtar veçhelerinin Birlik ve Birbirine – bağlılık olduğunuzu söyleyeceğiz. Kendinizi Gezegensel Bilincin parçası olarak görmeyi öğreneceksiniz ve En Yüksek Hayır için birlikte çalışacaksınız. Ama, bunu yapmak için, tam olarak uyanmış olmaya ve tam olarak güçlenmiş olmaya gereksiniminiz olacak. Kalbinizde merkezlenmelisiniz ve herhangi bir durumda amacınız olarak Grubun veya “En Yüksek Hayrın” iyiliğini tutabilmelisiniz. Güçlenmiş bir Varlık olarak, Ruh yaşamınızda tezahür ederken Ruhun Rehberliğine teslim olmaya istekli olmalısınız.

Her biriniz uyanırken ve uyanık bilinci ifade etmenize izin verirken, arzu ettiğiniz ve seçtiğiniz gibi ve yeteneklerinize uygun olarak, bu ortaya çıkan yapıda mükemmel rolünüze Yüksek Benliğiniz tarafından yönlendirileceksiniz. Ve bunu size tanımlamaya başlarken, tartıştığımız farklı seviyelerin statü seviyeleri değil, fonksiyon seviyeleri olduğunu vurgulamak istiyoruz. “Yüksek” seviyelere ilerleyenler yaşamlarını hizmet için sunanlar olacaktır, onlar Işık ve Sevgileri için hürmet edilecek “Büyükler” olacaklar. Ama, hepiniz Işığın Tezahürlerisiniz ve hepiniz Tanrı’nın Sevgisinde eşitsiniz ve gerçekleştirmek için çağrıldığınız rol ne olursa olsun, kutsanıyorsunuz ve bu rolde size gereksinim var, çünkü Herkes Bütün’ün bir parçasıdır ve Herkes Bütün’ü yaratmak için gereklidir. Bu, Bir’in Bilincinin özüdür.

Bu Birinci Aşamada, Işıkişçileri hizmetin farklı seviyelerine çekilecek. Birinci seviyede, terapistler ve şifacılar ve öğretmenler olacak ve uyandırmak, güçlendirmek ve iyileştirmek için bireyler ile çalışanlar olacak. Bu, Gezegendeki Büyük Uyanışın temelidir ve saygı duyulan bir roldür ve değerli bir hizmettir. Bu gruptan ikinci seviyede, kendi bölgelerinde Gruplar yaratmaya veya Grup ağları oluşturmaya çekilecek olanlar Işıkişçileri ortaya çıkacak. Bunların hepsinin spiritüel gruplar olması gerekli değildir, bazıları iş veya çevre ile ilgili olabilir. Ama, ortak olan şey Sevgiden, Kalpten ve Ruh ile çalışma arzusu olacak. Bu seviyede, Bilinçli ve Uyanmış bireylerin ağının oluşumu şekillenmeye başlayacak.

Bu grup seviyesinde, yetenekleri onların Küresel veya Gezegensel Ağlar Geliştirenler ve Kolaylaştırıcılar olmalarını sağlayacak olanlar ortaya çıkacak. Onların çalışması Gezegendeki İnsan Gruplarını Beşinci Boyut Kalp Izgarasında Işık ve Sevgiye dayanan bir Kalp Ağında bir araya getirecek. Bunlar bireysel güçlendirme vasıtası ile Barış, Sevgi ve Küresel İşbirliğinin Beşinci Boyut kavramlarını geliştirmek için gayret edecek olan Liderler, Öğretmenler ve Hayırseverler olacak.

Ve Birinci Aşama İkinci Aşamaya ilerlerken, bu Gezegensel ağlar ve gruplar Birbirine – bağlı Sevgi ve Şefkatin Kalp Izgarasına dayanan güçlü bir Gezegensel ağ yaratmak için bir araya gelmeye başlayacaklar. Ve bu Işık Kalpten birleştirdiği için, çok güçlü olacak ve tüm Dünya’daki insanlar uyanırken onlar tarafından görülecek ve algılanacak. Ve daha önce söylediğimiz gibi, olmanın ve fonksiyonların “spiritüel” ve “politik” ve “sosyal” formlarının birleşmesi başlayacak. Bu meydan okuyucu bir görev olacak, ama sonraki döngüde Liderler olarak ortaya çıkanlar çalışmalarında desteklenecekler.

“Kıdemli” seviye, Dünya’nın “yöneticileri” veya kolaylaştırıcılar olacak olan Gezegensel Büyükler Konseyinin ortaya çıkışı ile yaratılacak. Onlar Bilge Olanlar olacak, onlar bir ömür hizmete adandıktan sonra Gezegensel Bilince rehberlik etmek için Ruh tarafından seçilecekler. Bu “Büyükler Konseyi” önceden oluşum içinde ve bu hizmete çağırılanlar kim olduklarını ve bu zamanda ne yapmaları gerektiğini biliyorlar.

Sevgililer, bu bilgiyi size, İlahi Sevginin Dünya üzerinde sizin Seçimlerinize göre nasıl tezahür ettiğini görmenize yardımcı olması için veriyoruz. Bizimle partnerlik içinde seçtiğiniz şeyin bu olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bu planı kabul etmek için birlikte çalışırken, Ruh seviyelerinde çok uzun toplantılar yapıldı ve böylece bu şimdi Herkesin En Yüksek Hayrı için Yeni Dünyanın İlahi Yönetimine erişmek için en Adil ve Barışçıl yol olarak ortaya çıkıyor. Sizler Gezegeninizde İlahi İnayetin bu yeni modellerinin ortaya çıkmasını görmeye başlarken, kaosun gittikçe daha az tehdit edici olduğu görülecek. Sevginin ekonomisi daha görünür oldukça, daha çok desteklendiğinizi ve daha bağlantılı olduğunuzu hissetmeye başlayacaksınız.

Sevgililer, “ben nereye uyuyorum” diye endişelenmeyin ve üzülmeyin. Her biriniz bu planlanan sürecin parçası oldunuz ve her biriniz belirli bir role sahipsiniz. Birçoğunuz yeni ustalıklar ve yetenekler geliştirirken veya sadece bir sonraki adım size gösterilene kadar sabırla beklemeye istekli olarak Ruh’un rehberliğine teslim olmayı öğrenirken geriye çekildiniz. Zaman doğru olduğunda, Işığın ortaya çıkan yapısında mükemmel yerinize yönlendirileceğinizi bilin.

Ağustos 2008 Enerjileri

Sevgililer, bildiğiniz gibi yılın bu periyodu Sirius’un Kuzey göklerinde Güneş ile yükselmesinin, Gezegensel Yeni Yıl olarak adlandırdığımız Dünyadaki Kutsal Döngü’nün başlangıcını işaret ettiği zamandır. Galaktik Merkezden yayılan enerjiler, Aslan burcundaki Sirius ve Güneş vasıtası ile odaklanırken yoğunlaşıyor. Mükemmel dengede, Sirius ile temsil edilen Büyük Ana, İsis ve Ra ile temsil edilen İlahi Eril enerji, Kozmik Denge ve Gerçeğin, Ma’at/Thoth’un Büyük Prensibinden Koşulsuz Sevgi ve Denge, Galaksinin Büyük Altın Kalbinin enerjilerini yayıyorlar.

1 Ağustos’ta, Yeni Ay’da, Aslan burcunda Güneş Tutulması olacak. Bu an, Yeni Dünya’da İlahi Gezegensel Yönetimin doğumu için Yeni Solar Işık Kodlarının bütünleşmesini temsil eder. Aslan Kapısının enerjileri ile yeni enerjilerin bütünleşmesi ve Işığın kutsaması olarak alınmak için gelen yeni çalışmaya odaklanmak için güçlü bir zaman olacak.

8 Ağustos’taki 8:8:1 de, Büyük Merkezi Güneş’in Kalbinden Gezegensel Kalbe Yeni Işık Kodlarını aktarmak için açılacak başka bir Harmonik Kapı olacak.

16 Ağustos’ta, Dolunayda Kova burcunda kısmi Ay Tutulması olacak. Bu güçlü tutulma, “Su Taşıyıcısı” ile temsil edilen Kova’nın “Su Kodları” ile Ay enerjisinin bütünleşmesini sağlayacak. O, Su Tanrısıdır, Herkesin “Yaşam Kodlarını” veya Su’da taşınan “Cennet Kodlarını” deneyimleyebilmesi için Su elementinin Saflığını ve Gücünü koruyan Yeni Dünya’nın İlahi Eril enerjisidir. Bu zamanda, Yeni Dünya enerjisini kutlamak ve Büyük Sevinç içinde doğan Yeni Dünya için Kutsal Su Seremonileri gerçekleştirmek için tüm Gezegende birçok Kutsal Spiritüel Toplanmalar ve Seremoniler olacak.

Sevgililer, bu Büyük Kutlama ayıdır. Arzu edilmiş olana eriştiniz ve her biriniz bu olağanüstü dönüşümde rolünüzü oynadınız. Birlikte, “bitiş zamanlarını” iptal ettiniz ve Birliğin ve Sevginin Beşinci Boyutuna Barışcıl Küresel Dönüşüm için “senaryoyu” yeniden yazdınız. Ve böylece, sizin belirlediğiniz gibi yaratılıyor. Bu gerçekte Kollektif Gezegensel Yaratımın büyük bir zaferidir.

Bu Ağustos ayında Işık Maceralarınızda size Sürekli Sevinç diliyoruz.

© 2008-9 Celia Fenn ve Starchild Global

(Çeviri; Saffet Güler)