ARALIK 2008 ENERJİLERİ

Yazdır Yazdır 

Aralık 2008 Enerjileri

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, Aralık ayına girerken, Gezegeninizde Işık ve Sevgi’nin Genişlemesini hissediyorsunuz! Bu zamanda, kendinizi Yeni Maceralara ve gelen 2009 Yılında önünüzde uzanan yeni görevlere hazırlayarak, Bilinçte Kuantum Değişimi deneyimliyorsunuz.

Aralık 2008’in Bilinçte Büyük Değişimine “Sevginin Genişlemesi” adını vereceğiz. Çünkü aslında, deneyimlediğiniz Değişimler ve Dönüşümlerin hepsinin Kim Olduğunuzun daha fazlasını deneyimlemenizi ve Varlığınızın özündeki Sevgiye – İçsel İlahiliğiniz Olan Sevgiye – daha derin ilerlemenizi sağlama hedefi ve amacı vardı.

Bu değişimi “Yükseliş” olarak adlandırdık ve bu değişimin erken yıllarında bunu bir yolculuğa benzettik. Sizler sanki “Yuva” dediğiniz gidilecek bir yeriniz varmış gibi, Varlığınızın ve Bilincinizin Yüksek Boyutlarına ilerliyordunuz. Ama şimdi, kendi varlığınızın derinlerinden başka gidilecek hiçbir yer olmadığı anlayışına ulaştınız. Zaten kendinizin derinlerinde olduğunuz Sevgi’ye genişlemekten başka yapılacak bir şey yok.

Sevgili Işıkişçileri, kendi içinizde Varoluşun Boyutlarını ve Tanrı’nın Bilincini taşıyorsunuz. Bunlar sizin dışınızda olan veçheler değildir, bunlar kendinizin dışında aramanız gereken veçheler değildir. Çünkü aslında, Üstat İsa’nın bir zamanlar söylediği gibi, Tanrı’nın Krallığı İçinizdedir! Sevgililer, aradığınız Her Şey İçinizdedir. Yuva İçinizdedir. Parıldayan Sevginin en görkemli deneyimleri, sizin tarafınızdan ifade edilmeyi ve deneyimlenmeyi bekleyerek Sizin içinizdedir. Sizler tezahür etmiş Sevgi’siniz, Tanrı’nın Oğulları ve Kızları’sınız, Işığın Çocuklarısınız!

Sevgililer, eski realite eski korku, şiddet ve yoksunluk kalıplarıyla solup giderken, Kutsal Kalbin kalıplarına, İkiz Alev (İkiz Ruh) enerjilerinin Gülüne dayanan Yeni Dünya Realitesi yükseliyor. Bir Gül gibi açılan ve Tanrı Kuvveti enerjilerinin Elektrik ve Manyetik “kutuplulukları” ile birlikte Cennet ve Dünya’yı taşıyan Kalbinizdeki Enerji Merkezine nasıl hizalanacağınızı keşfediyorsunuz. Bu Tanrı Kuvvetinin veya İlahi Zeka’nın güçlü akımları İçinizde hareket ederken, bu akımlarla nasıl ilerleyeceğinizi keşfediyorsunuz. Ve Kalbinizde akan bu Derin Sevginin güçlü yaratıcı Sihrini deneyimlemeyi öğreniyorsunuz.

Enerji alanınızdaki, Algınızdaki, Deneyiminizdeki Her Şeyin, İçinizdeki – Tanrı’nın bir veçhesi olduğunu görünceye kadar ve bu sevgi İlahi Kaynak Enerjinin Tutkusu, Sevgisi ve Arzusu ile titreşene ve nabız gibi atıncaya kadar Sevgiyi nasıl Genişleteceğinizi öğreniyorsunuz. Fiziksel varlığınızın yaratımları ve tezahürleri vasıtasıyla Olabileceğiniz Her Şeyi Deneyimleme, Olma Arzusu içinizdeki Tanrı Kuvvetinin İlahi Sevgisinin ifadesidir. Algılarınız odağa ilerlerken yaşamı Sevgi ve Şükranla nasıl algılayacağınızı, Tanrı’nın Sevgisinde bir olduğunuzu, Enkarne olmuş Sevgi olduğunuzu, Tanrı’nın Sevgisinin yürüyen ve nefes alan temsilcisi olduğunuzu öğreniyorsunuz. Tanrı’nın Bilincinde Her Şey ile birleşik olan bir İnsan Melek.

Bu zamanda, Uyumun Şarkısının parçası Oluyorsunuz… “Bir”in Şarkısı. Ve Yeni Dünya realitesi için İlahi Bilincin İkiz Alev Kalıbı veya Kutsal Gül vasıtasıyla tezahür eden Neşenin Genişlemiş maceralarına hazırsınız. Bu Yüksek Bilinç sürecinde, Tüm Var Olanı “Sevgili”nin, sizi Tanrı’nın kalbine geri çeken enerji olan Tanrı Sevgisinin bir ifadesi veya tezahürü olarak görebilirsiniz. Her şeyde akan İlahi Sevginin derin tutkusunun parçası oluyorsunuz. Ve eğer seçerseniz, maddi dünyada bu Neşe ve Vecdi bir partnerlik içinde deneyimleyebilirsiniz.

Sevgililer, 12 Aralık’ta, 12:12 kapısı veya Zaman/Mekan portalında, Dünya Dolunay hizalanmasından geçecek, Dolunay İkizler’de ve Güneş Yay’da olacak. İkizler burcu, “İkizler”in astrolojik evidir, bu Yeni Realitede İkiz Alev veya Kutsal Birliğin enerjisini temsil eder. Yay’ın temsil ettiği Spiritüel Tutkunun Ateş burcundaki Güneş ve İkizlerin temsil ettiği Kutsal Birliğin Evindeki Ay ile, Kutsal Birliğin ateşli tutkusu bu Sevgiye uyananların kalplerinde tutuşacak ve onlara kendi Deneyim ve Algı Alanları içinde Sevgiyi Genişletmeleri için yardımcı olacak. Ve bunlar İlahi Sevginin daha derin veçhelerine Bilinçli Tekamülün sonraki döngüsünün Liderleri olacaklar.

Dünya’nın Dişil Kutbunu temsil eden Gezegenin Güney Kutbu 26 derece Yay burcunda Galaktik Merkez ile direkt olarak hizalandığında, Gezegensel Gündönümü olan 21 Aralık’ta enerji inşa olmaya devam edecek. Galaktik Merkez Galaksinin Kalbidir, Galaksinin enerjilerinin Kutsal Birlik’te tutulduğu o Kutsal Yer. Burası, Birlik ve Uyumun aktığı yerdir. Dünya Birlik ve Uyumun bu güçlü akımları ile hizalanacak ve Sevgi, Dünya üzerinde Birliğin Şarkısını Öz Varlıklarına almaya hazır olanların Kalplerini açacak. 12 – 21 Aralık arasında deneyimleyeceğiniz İkiz Alev Sevgisinin güçlü dalgası, sizi bir İnsan Melek Varlığı ve Bilinci olarak kendinizin Deneyiminde ve Algısında yeni bir seviyeye “yükseltecek”. Kaynağın İkiz Alev Sevgisi içinizdeki İkiz Alev Sevgisini tutuşturacak ve Tanrı’nın Sevgisinin bu yeni tezahürünü kabul etmeye hazır olanlar tarafından derinden hissedilecek olan Şefkatli Sevginin Mucizelerini yaratacak.

Aralık 2008 Enerjileri

Dolunay 12 Aralık’a denk geliyor ve Güneş Yay’da iken İkizler’de olacak. Daha önce not ettiğimiz gibi, bu içinizdeki İkiz Alev enerjilerini ve Kutsal Birliği kutlamak için ideal bir zamandır. Ayrıca bu Sevgiyi eğer arzunuz buysa bir ilişki olarak kendi tezahüründe çekmek için iyi bir zaman olacaktır. Tohumlar Sevgi ve Birliğin bu güçlü zamanında ekilebilir ve zaman doğru olduğunda arzunun kendisi bir realite ifadesi olarak getirecektir!

Gündönümü 21 Aralık’ta ve bu Kuzey yarıkürede Kış Gündönümü, Güney yarıkürede Yaz Gündönümü olacak. Tekrar, İlahi Dişil enerji ve içinizdeki Kutsal Birliğin enerjisi ile güçlü hizalanmaların zamanıdır.

25 Aralık Mesih’in Doğumunun geleneksel Festivalidir. Işıkişçileri olarak, Kutsal Birliğin Altın Yıldızını taşımak ve Gezegenin Enerji Alanında Kutsal Evlilik Kalıbı olarak o “Yıldız” olan damgayı taşımak için Yeshua ve Magdalene’in gelişi vasıtasıyla Mesih Bilincinin Işığının doğumunu kutlamak için iyi bir zaman olabilir. Çünkü aslında, sihirbazları Bethlehem’e yönlendiren Altın “Yıldız”, Gezegenin Eterik Alanında İkiz Alevler olarak bu iki Altın Işın Ruhunun Kutsal Birliği tarafından yaratılan Kutsal Birliğin Altın Yıldızı idi.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna giriyor ve Aralık ayında gezegenlerin çoğu Oğlak’tan geçecek. Spiritüel Ateşin evi olan Yay’dan, Dünya bilgeliğinin ve liderliğinin tezahürünün evi olan Oğlak’a genel bir odak değişimi var. Dönüşümün Gezegeni Pluto şimdi Oğlak burcuna geçiyor ve tekrar Yay’a geri transit yapmayacak. O döngü bitti ve tamamlandı, yeni döngü Gezegende Yeni Realitenin tezahürü ile ilgili.

27 Aralık’ta Oğlak burcundaki Yeni Ay, 2009’da başlayan Tezahürün ve Maceranın sonraki döngüsünün “tohumları”nı düşünmek için ideal bir zaman olacaktır!

Sevgililer, burada Melek Boyutlarında olan bizler yaptığınız iyi işler için sizi kutluyoruz, bu Neşe ve Değişim ayında yaşamlarınızda Sevginin Altın Işığından keyif alasınız. Macera devam etsin ve Ruhlarınızın Yeni Dünya’da ifade etmeyi dilediği Sevginin Derin Arzuları ve Hayallerine girebilesiniz!

© 2008-9 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet)