- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Earthlog – 19 Ocak

Earth Log: 19 Ocak : Beşinci Boyut ile ilgili “Yalpalama”… ve Yeni Çok – Boyutlu Enerjilerde dengeyi bulmak için bazı fikirler:

CELIA FENN

Geçen haftalarda, insanların fiziksel ve duygusal “semptomlar” ile başa çıkmakta karşılaştıkları zorluklar ve yoğunlaşan enerjiler ile ilgili sorular soran birçok mektup aldım. Bu nedenle bu yazıda Başmelek Mikail’in bu semptomlar ile nasıl başa çıkabileceğiniz ve dengenizi nasıl bulup koruyacağınız ile ilgili verdiği bazı fikirleri sizinle paylaşmayı düşündüm. Bu, bu yıl karşılaşacağımız en büyük zorluklardan biridir.

Beşinci – boyut farkındalığına girerken ve Bilinçli Çok – boyutlu varlıklar haline gelirken, bazı Spiritüel ve Fiziksel süreçlerden geçiyoruz. Bunlar Solar Işık Bedenin aktivasyonunu v e bu Işık Bedenin Fiziksel Beden ile bütünleşmesini kapsıyor.

Bu süreç Yükselmiş Farkındalık ve Artan Hassasiyet üretir. Bu süreçten geçen kişi aninden her zaman orada olan ama “perdeler” veya bastırma ile algısından saklanmış olan şeyin farkına varır; kişi “uyanırken” bunlar ortaya serilir ve kendi yaşamının ve yaşamında neyi yarattığının tamamen bilincine veya farkına varır. Eğer yaşamınızdaki çoğu şeyin yanılsama ve çok az şeyin “gerçek” olduğunu veya Koşulsuz Sevgiye dayandığını kavrarsanız bazen bu oldukça zor bir deneyim olabilir. Ve siz uyanırken, BEN’İM Varlığınız veya Yüksek Benliğiniz sizi çekirdeğinizde yatan İlahi Öz’ün Işığı olan “gerçek” sizin ifadesine doğru yönlendirir.

Bu yavaş bir süreç olabilir, çünkü değişimler çoğu zaman çok büyüktür ve Yüksek Benliğiniz sizi sadece tolere edebileceğiniz hızda götürür. Böylece, bu süreçte, kendinize nazik olun ve yoğun değişimlerden geçtiğinizi anlayın ve bırakın süreç ne kadar sürerse sürsün. Bedeniniz dengeyi buldukça ve korudukça bu süreç gittikçe kolaylaşacak.

Başa çıkmak zorunda kalabileceğiniz şeylerden bazıları aşağıdadır:

KAOS ve artık işlemediği görülen şeyler. Başmelek Mikail’in dediği gibi, şu anda algıladığımız görünen kaos gerçekte zengin bir potansiyel alandır ve yolculuğun şekli Seçim vasıtası iledir. Ama siz hala bu geçiş aşamasında iken, kaosun boğucu olduğu görülebilir. Bu öfke, hayal kırıklığı ve kızgınlık yaratır. Görünür bir neden olmadan insanlara patladığınızı veya gözyaşlarına boğulduğunuzu görebilirsiniz.

Ne kadar kaotik görünürse görünsün yaşamınızla başa çıkabileceğinize güvenin. Yüksek Benliğiniz işbaşındadır ve o sizin Ruh veya Meleksi olan parçanız olduğundan ne yaptığını gerçekten biliyor. Zamanla niyetleriniz ve arzularınız vasıtası ile düzeni nasıl yaratacağınızı ve kaosun ortasında bile düzeni nasıl algılayacağınızı size gösterecektir. Çünkü kaos sadece dişil enerjidir; yaratıcı enerji akışını yönlendirmek ve size ve yaşamınıza en iyi uygulanacak potansiyelleri seçmek için yaratıcı iradenin eril enerjisini gerektirir.

DEPRESYON. Bu başa çıkamama hisleri ve eski Üçüncü boyuta ait modellerin ve ustalıkların artık işlemediğini görmek bazen derin depresyon üretir. Zihin artık yaşamınızı kontrol edemez ve derin bir şekilde tehdit edildiğini ve mutsuz olduğunu hisseder. Bu, motivasyon eksikliği ve hiçbir şey yapmama arzusu üretebilir.

Yine, bunun yanıtı sadece yaşamınızda işbaşında olan BEN’İM Varlığınıza güvenebileceğinizi bilmektir. İşiniz deneyim akışını yönetebilmeniz için yaşamınızı basitleştirmeyi öğrenmektir, o zaman daha iyi başa çıkabilirsiniz. Daha fazlasını ilave etmeyin, basitleştirmeye ve elimine etmeye çalışın.

Ve, Başmelek Mikail’in bize anlattığı gibi, Hayal Kurmayı ve “büyük” hayaller kurmayı öğrenin. Hayalleriniz ve arzularınız BEN’İM Varlığınıza yaşamınızda neyi yaratmak istediğinizi söylemenin yoludur. BEN’İM Varlığınız arzularınıza ve yarattığınız imgelere karşılık verir. İmgeler BEN’İM varlığınız ile iletişim kurmanın güçlü bir yoludur. Egonuz ve iradeniz ile yaratımı zorlamaya çalışmaya son verin. Sürece teslim olun… hayal kurun ve arzulayın ..

GECE 3’TE UYANMAK. Uyku halinizde hemen hemen tamamıyla çok – boyutlusunuz ve ruhunuz boyutlarda seyahat etmekten keyif alır. Ama, şimdi bedeniniz de bu “yolculukların” farkında. Daha önce, ruhunuz “kapalı” modundaki bedeninizi terk ederdi ve yolculuğuna çıkardı. Şimdi, beden ve ruh bütünleşiyor ve beden de eşlik etmeye başlıyor. Ve beden bazen ürküyor..

Gece 3 civarı “ruh sörfü” için zirve zamanıdır, tüm bedenlerin sessiz modda ve uykuda olduğu sessiz zamandır. Ruhunuzun çok – boyutlu yolculuklarının yoğunluğu ile uyanabilirsiniz. Bazı insanların panik içinde uyanmalarının veya uyandıklarında endişe atakları geçirmelerinin nedeni budur.

Bedeniniz varoluşun bu yeni şekline yakında alışacak ve çok – boyutlu çoklu evrenlere yolculuklara alışacak. Bir gün, bedeniniz hislerin ve farkındalığın yoğunluğu ile başa çıkabileceği zaman, nerede bulunduğunuzun bilinçli anısına bile sahip olmaya başlayacaksınız.

Uyandığınız zaman, gevşemeye ve nefes almaya çalışın. Endişe için Homeopatik ilaçlar kullanabilirsiniz.

ÜNLÜ 180 DERECE DÖNÜŞ… Bunu seviyorum… bu, yaşamınızda her şeyin durduğu zamandır. BEN’İM Varlığınız “yön düzeltme”ye karar verir, daha radikal bir yön. Aniden, yaşamınızdaki her şeyin çöktüğünü görürsünüz ve şaşkınlık ve zihin karışıklığı halinde kalakalırsınız. Gitmekte olduğunuzu düşündüğünüz yerin tam tersi yönde olduğunuzu görürsünüz!

Eğer geriye bakarsanız, BEN’İM varlığınızın nazik fısıltılar ve dürtüklemeler ile dikkatinizi çekmeye çalıştığını görürsünüz, muhtemelen bunları görmezden geldiniz. Belli bir zamanda, BENİM Varlığınız yönünüzden çok uzaklaştığınıza ve kaybolma tehlikesi içinde olduğunuza karar verir. Böylece, yaşamınızın çöktüğünü hissettiren radikal yön düzeltmesini devreye sokar.

Bununla başa çıkmanın yolu Güven ve Kabul’dür. Her ne oluyorsa olsun En Yüksek Hayrınıza olduğunu ve sonucun size en büyük kutsamaları getireceğini bilin.

Bu, Başmelek Mikail’in bu yılın parçası olarak öne sürdüğü “büyük gerilim”in parçası olabilir. Bireyler için olduğu kadar ülkeler için de gerçekleşecek.

Bunun sadece bizleri yeni bir yola yerleştirme olduğunu görmeyi öğrenene kadar, oyunun adı belirsizliktir. O zaman bakmayı ve nerede yoldan ayrıldığımızı görmeyi ve tekrar yönümüze geri dönmek için ne yapmamız gerektiğini göreceğiz. Bu kadar basit, ve bizler bunu kavradıkça “felaket” senaryolarını geçeceğiz ve Hızlı Değişim ve Yeni Yaratımların Sevincine gireceğiz.

FİZİKSEL AĞRI VE RAHATSIZLIK: Bunlar Eklem Ağrılarını, Başağrılarını, Mide Bulantısını ve İshali kapsar. Bu semptomların çoğu diyet ile ilişkilidir ve uygun değişiklikler yaparak dengelenebilir.

Bedeniniz geçiş halinde. Bedeniniz Solar Işık Bedeni bütünleştiriyor ve artık çok fazla ağır ve “ölü” gıdalar ile başa çıkamıyor. Eğer bu tür gıdaları tüketmeye devam ederseniz, enerji her yoğunlaştığında kendinizi asidik detoks semptomları ile başa çıkarken bulacaksınız. Yoğun enerjinin tek yaptığı şey bedenlerin toksin giderme mekanizmasını aktive etmektir ve beden başağrıları, ishal ve detoksta gerçekleşen diğer şeyleri ile birlikte hızlı bir temizliğe uğrar. Ayrıca beden stres halindeyken çoğu zaman uykusuzluk c-vardır ve bu rahatsız hissettirir ve beden gevşeyemez.

Eğer bu durumdan kaçınmak istiyorsanız, o zaman bedenin temiz olmasını ve yüksek enerjili periyotlarda detoks yapacak bir şey olmamasını sağlamaktır. Bu ayrıca tükenme hislerine de yardımcı olur, çünkü bedeniniz bir çok yeni enerjiler ile başa çıkmaktadır ve ağır ve toksik gıdalarla başa çıkmak duruma yardımcı olmayacaktır.

Diyetinizde pratik değişiklikler yapın ve daha fazla su için. Bedeninizle çalışırsanız fiziksel dengeyi bulabilirsiniz ve sizin için en iyi olan şeyi bulabilirsiniz.

BEDEN SICAKLIĞINDA DEĞİŞİMLER. Bu, fiziksel bedeniniz “termostatı resetlemeye” çalışırken gerçekleşir. Işık Bedeniniz daha fazla parlak ışık getiriyor ve temel fizik size Parlaklığın Isı olduğunu söyleyecektir. Bedeniniz bu ısıyı en iyi şekilde nasıl dağıtacağını çözmeye çalışıyor.

Bazen çok üşürüm ve beni ısıtacak tek şey sıcak bir banyodur. Bu bedeni temizlemek ve dengelemek için de iyidir.

Bu semptomlar olursa panik yapmayın, tekrar rahat hissedene kadar bedeninizi ısıtmak veya serinletmek için elinizden geleni yapın. Geçecektir.

TÜKENME… hepimiz bunu biliyoruz. 2006’da bu semptomlarla başa çıkarken, yatağa yatar, üç gün sadece uyurdum. Şimdi bunun ötesine geçtim.

Bunun nedeni, fiziksel varlığınız her şeyi yeniden hizalamaya çalışırken, yeni deneyimlerle başa çıkarken, sağlıksız diyet modelleriyle ve bağımlılıklarla uğraşırken ve kaos ve yoğunlukta yol bulmaya çalışırken bedendeki yoğun strestir.

Kendinize karşı nazik olun ve gereksiniminiz olduğunda dinlenin. Yaşamanın yeni yollarını bulurken, tükenme geçecek ve Sevincinizi ve Yaşam eğlencenizi yeniden keşfedeceksiniz.!

ENDİŞE VE ENDİŞE ATAKLARI… Görünür neden olmadan. Solar Işık bedeniniz bütünleşirken, elektrik olarak daha fazla Parlaklık ve Işık alıyorsunuz. Bu, bedende elektrik dalgaları hisleri veya hatta kasılmalar ve krizler üretebilir. Ama, ayrıca öncelikle elektrik impalslarının aktarıcısı olan Sinir Sisteminde hissedilir. Hassas sinir sistemine sahip olanlar sinir sistemi aşırı yük ile başa çıkmaya çalışırken bir süreliğine yoğun endişe ve endişe atakları yaşayabileceklerini görecekler. Aşırı yükü endişe atağı olarak yorumlar.

Bununla başa çıkılması zordur. Gerçekten ihtiyacınız olmadığı sürece ilaçlar iyi bir fikir değildir, çünkü enerjiyi bloke ederler ve direnç yaratırlar. Bedeniniz gelecekte bir noktada bu dirençle başa çıkmak zorunda kalacaktır. Eğer yapabilirseniz bununla doğal olarak ve homeopatiyi kullanarak başa çıkmak daha iyidir. Yine, BENİM Varlığınızdan doğru insanların size yardımcı olmasına yönlendirmesini isteyin.

İLİŞKİLERİN SONA ERMESİ… Bu da zordur. Sağlam olduğunu düşündüğünüz ilişkilerin ve arkadaşlıkların ani sona erişi ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu “yön düzeltme” senaryosunun bir parçasıdır. BEN’İM Varlığınız bu ilişkinin en yüksek hayrınıza olmadığını görür, çünkü muhtemelen eski enerji bağımlılıklarının unsurlarını veya kim olduğunuzun tam ifadesinde olmanızı engelleyen diğer unsurları içermektedir.

Bu özellikle zordur, çünkü çoğu zaman gerçek sevgi vardır ve ilişkilerin bitişi gerçekten travmatik olabilir ve derin yaralara neden olabilir.

Yine, bu “yön düzeltmenin” gerekli olduğuna daha iyi bir şeylere yönlendirildiğinize güvenebilirsiniz. Arzuladığınız ilişki türlerine girebilmenizden önce yeni ve daha sağlıklı ilişki modelleri kurmaya gereksiniminiz olacağından, bu zaman alabilir.

Öyleyse, sürece teslim olun, olanı kabullenin ve öfkelenmemeye ve suçlamamaya çalışın. İlerlemeye çalışın… önünüzde hangi kutsamaların olduğunu bilemezsiniz… acıya, ıstıraba ve kendine acımaya yapışıp kalmayın.

ÇOK BOYUTLU YAŞAMANIN USTALIKLARI:

* POZİTİF YAŞAYIN… her gün kutlamak için Sevinçler bulmaya çalışın. Hayat ne kadar zor görünürse görünsün… hala Kaynağın Sevgisinin tezahürüdür. Artık size ve büyümenzie hizmet etmeyen eski kalıpları yarattığınız yere bakın ve size Sevin getirecek yeni olanları nasıl yaratabileceğinizi görün.

* LÜTUF VE MİNNETTARLIK İLE YAŞAYIN: Her gün aldığınız kutsamalar için minnettar olun. Büyük değişiklikler bile gelecek olan kutsamaların bir göstergesidir. Eğer yaşamınızı sürdüren şeyler için olduğu kadar yaşamın kendisinin kutsamaları için minnettarlığınızı ifade ederseniz, BEN’İM Varlığınız pozitif bir şekilde karşılık verir. Bunlar Kaynaktan gelen büyük kutsamalardır. Sahip olmadığınız şeyler için tatminsizliklerin ötesine ilerleyip sahip olduklarınıza minnettar olduğunuzda, gerçek içsel İlahi Işığınızı ifade ediyorsunuz.

* HERŞEYDE SEVGİYİ GÖRÜN… Her şeyin Sevgi’nin bir ifadesi olduğunu anlamaya başlayın, çünkü her şey Kaynağın Koşulsuz Sevgisinden ve Sevgisi vasıtası ile yaratılır. Başlangıçta, sahip olduğumuz Sevginin nıhai armağanını anlayıncaya kadar bu zor olabilir… Özgür İrade. Deneyimleyeceğimiz şeyleri seçeriz ve her zaman deneyimimizin yolunu değiştirebilecek yeni seçimler yapmaya devam edebiliriz.

* SEVGİ VERİN… problemlerinizi gördükçe onları absorblamanın ötesine ilerlemeye çaba gösterin ve kuvvetinize ve ışığınıza gereksinimi olanlara sevgi vermeye istekli olun. Başkalarına koşulsuz sevginin parıldayan enerjisini akıtmaya istekli olmak dengeyi daha kolay bulmanıza yardımcı olur, çünkü sevgi başkaları ile paylaşmak içindir. Ne kadar çok sevgi verirseniz size o kadar döneceğinden emin olabilirsiniz!

* HERŞEYDE DENGEYİ ARAYIN… Bu periyot için mantar denge… denge… denge.. olmalı. Yaşamınız ve bedeniniz ne kadar dengeli olursa, Ruh ve Bedenin Beşinci – boyut bütünleşmesini o kadar Sevinçle deneyimleyebileceksiniz. Aslında kendi bedeninizde Cenneti ve Dünyayı hizalıyorsunuz.

http://www.starchildglobal.com/

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)