EKİM 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

Yeni Dünya Realitesi Dünya’da Şekillenirken, Yeni Dünya için Yeni Holografik Kalıpları Birlikte – Yaratmak

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, sizler Ekim ayına girerken, Dünyanıza Ağustos 2008’de ulaşan güçlü enerjilerin canlandırmasında Yeni Dünya tezahür etmeye başlarken gerçekleşen derin değişimleri, geçişleri ve dönüşümleri hissediyorsunuz. Aslında, ekonomik krizler illüzyonları ve etkileşimin eski yollarının kalbindeki korkuyu ortaya çıkardıkça, sosyal etkileşimlerinizin tamamen yeniden yapılandırılmasının ilk aşamalarını görüyorsunuz.

Sevgililer, gücünüzü alma ve Beşinci Boyuta ait Yeni Dünyanın imzası olacak olan Sevgi ve Paylaşımın yapılarını yaratmaya başlamanın zamanıdır. Bu yeniden yapılandırma ve değişim zamanında kendinizle başlayın, Cesaretli ve İyimser olun, Sevgi ve Neşe ile dolun ve bilin ki beklediğiniz ve birçok yaşamlar uğruna çalıştığınız şey şimdi Dünya’da tezahür ediyor.

Bu dönüşümleri fiziksel seviyede deneyimlerken, davranış ve eski inanç sistemlerinin birçok eski kalıplarının iyileşmek ve salıverilmek için yüzeye çıktığını fark edeceksiniz. Bu eski enerjiler salıverilmek üzere yükselirken, kişisel krizlerden geçiyor veya endişe, stres ve hatta kötü rüyalarla başa çıkmaya çalışıyorsunuz gibi görünebilir. Bunlar salıverilmek üzere yüzeye çıkan korku, yoksunluk ve sınırlama enerjileridir, çünkü bu enerjiler şu anda tezahür etmekte olan Beşinci Boyut Yeni Dünya’sında var olamazlar. Ve böylece, bu yaşamdan ve geçmiş yaşamlardan hala içinizde kalmış olan korku kalıntılarını gidermek için yönlendirileceksiniz, böylece Beşinci Boyuta ait Yeni Dünya’ya tam Güven ve neşe ile girebilirsiniz.

Ve Sevgili Işıkişçileri, İnsan Toplumunuzda ve Birlikte – Yaratımınızda gerçekleşen yeniden yapılandırmaları ve değişimleri görebildiğiniz gibi, İnsan Toplumu ve Doğa arasında gerçekleşen yeniden yapılandırmanın heyecan verici yeni süreci olduğunu size söyleyebiliriz. Bu zamanda, Doğa, Elemental Krallıklar ile Uyanan ve Beşinci Boyut İnsanlığının Birlikte – Yaratıcı enerjileri arasındaki gelecekteki partnerliğin temellerini döşemek üzere yaratılan Yeni Holografik Kalıplar ve Geometriler vardır.

Bu zamanda, Sevgililer, Birlikte – Yaratıcılar ve yeni Dünya’nın Koruyucuları olarak yeni rollerinize tam olarak giriyorsunuz. Bunun gibi, Yeni Dünya’nın maddi formlarını tezahür ettirecek olan yeni Işık Yapılarını üretme ve yaratma yeteneğine sahipsiniz. Sevgili Işıkişçileri, bu zamanda, Sevgili Elemental Krallığı Yeni Dünya Realitesinin Birlikte – Yaratımında İnsan Melekler ile çalışmak için öne çıktı.

Sevgililer, yıllardır Gezegeniniz üzerinde algıladığınız Doğal Dünya’nın yıkımı için kalplerinizde feryatlar ettiniz. Eski Dünya enerjisinde İnsan Toplumunun genişlemesi, Çevre ve Doğal Dünya pahasına yapıldı. Elemental Krallık geriye çekildi ve istikrarsız iklim modelleri ve olaylarında size kendi öfkenizi ve kaosunuzu geri yansıtmaya başladı. Elemental Koruyucular, Periler ve Gnomes (cüceler) ve Hava ve Su Perileri ve Semenderler, Üçüncü Boyutun İnsan dünyasından çekildiler ve Bilincin Yüksek Boyutlarında kaldılar, bilincinizi Işığın Yüksek Boyutlarına yükseltmenizi ve onlarla birlikte Yeni Realiteyi Birlikte – Yaratmanızı bekliyorlar.

Ve böylece, Sevgililer, şimdi Varoluşun Melek Krallığının desteği ile Gezegensel Realiteyi Elemental Krallık, Hayvan, Bitki ve Mineral Krallıkları ile Birlikte – Yaratmanın eski partnerliğine yeniden başlamaya hazır olduğunuz bir noktaya ulaştınız. Ve Eski Dünya bilincinin yoğunluğu azalırken, bir kez daha Elemental Krallıklar ile birleşmenizi sağlayacak olan Varoluşun Hafifliğinde ortaya çıkacaksınız. Dünya’nın kaybolan Kadim Bilgeliği Kolektif Bilincinizde tekrar yükselmeye başlayacak, burada Dünya Gezegenindeki Varoluşun diğer Krallıkları ile Birlikte – Yaratma Yolculuğunuzda yeni adımlar atmanızda size rehberlik edecek.

Sevgili Işıkişçileri, birçoğunuz bu yeniden yapılandırmanın ve İnsanlık ve Doğa arasındaki İlişkinin yeniden inşasının bir parçası olma çağrısını kendi içinizde hissediyor olacaksınız. Elemental Krallığın, Yeni Dünya’nın Yeni Yaratımlarının parçası olma davetine yanıt vereceksiniz. Bu çağrıyı önemseyip dinlerken, bu çalışmada üç aşama bulunduğunu öğreneceksiniz. İlk aşama bir topluluk yaratma veya çevrenizle ve doğa ile bir şekilde çalışma vizyonu veya rüyası aldığınız zamandır. İkinci aşama, maddi tezahürünüz için Kalıp olacak olan Işık ve Ses Frekanslarının holografik yapısını, bir Geometrik Şekli, niyet ve arzu ve gözünde canlandırma vasıtası ile yarattığınız zamandır. Ve sonra, bu çerçeve içinde, maddi plandaki arzularınızın formlarını tezahür ettirirsiniz.

Sevgililer, eğer bu tezahür işlemi ile çalışırsanız, özlediğiniz ve hayal ettiğiniz şeyleri tezahür ettirmekte başarısız olmazsınız, çünkü sizler Yeni Dünya’da Formun tezahürünün ilk adımlarına başlarken, Melek Krallığındaki bizler sizi destekleyeceğiz ve çalışmanızı kuvvetlendireceğiz.

Gezegeninizdeki iklimin değişim ve dönüşümden geçtiğini biliyoruz. Aşırı hava koşulları ve dengesizlikler deneyimlediğinizi biliyoruz. Görüyorsunuz, Sevgililer, Elementaller ve Devic Koruyucular Üçüncü Boyut Realitenizden geri çekilmeye zorlanırken, dengeyi tutmak için yeteri kadar Elemental güç ve bilgelik kalmadı. Siz kendiniz bunu başarabilmek için yeterince bilge ve yeterince sevgi dolu değildiniz ve böylece gezegen sistemleri istikrarsız oldu ve hatta ikliminiz dualite ve kutupluluğun yansımasına dönüştü. Ve sizler kendi içinizde Cennet ve Dünya arasında ve de Siz ve Her şeyin Kaynağı arasında ayrılık yaratırken, Doğa sıcaklık kutuplulukları yaratarak bu bölünmeleri yansıtmaya başladı ve bu kutupluluklar Elemental Krallıktaki dengeyi bozdu. Ve böylece, sıcaklık ve iklim dengesinde aşırı değişimler deneyimlemeye başladınız. Ve şimdi, sizler dualiteden Birlik Bilincine ilerlerken, Dünyanızda yeni bir denge oluşmaya başlarken bir kez daha değişimler deneyimliyorsunuz.

Bu Yeni Denge, diğer Krallıklar ile birlikte Uyanmış İnsanlık ve Elemental Krallıklar arasındaki yeni partnerlik ile yaratılacak. Sizler Doğa ve Elemental Krallık ile Birlikte – yaratıcı süreçler ile çalışmada daha “ustalaştıkça”, Cennet Kodlarını aktive etmeye ve Kaynaktan gelen En Yüksek Tekamülsel itkiler ile hiza içinde, Altın Çağın yeni Cennetini tezahür ettirmeye başlayacaksınız.

Ve Sevgili Işıkişçileri, sizinle Yeni Dünya vizyonumuzu paylaşacağız. Tüm Varlıkların gelişip zenginleştiği ve Uyum, Barış ve Bolluk içinde birlikte – yarattıkları Güzel ve Dengeli bir Bolluk Gezegeni görüyoruz. Yemyeşil ve lüks bitki örtüsü ve ormanlar ile dolu ılıman bir dünya görüyoruz. Işık Varlıkları ile dolu bir çok büyük şehirler görüyoruz, ama bu şehirler tüm Krallıkların birlikte – yaratımları olan uyumlu yerler ve daha önceki gibi insanlığın açgözlü ve yıkıcı güdüleri hakim değil. Bunlar paylaşma ve saygın prensipleri ile birlikte – yaratılan şehirler olacak ve Uyanmış İnsanlık en çok nüfusu olan şehirlerin ortasında var olması için Doğayı davet edecek. Ve bu zamanda, Sevgili Işıkişçileri, Birlikte –Yaratımın bu Yeni Dünya Realitesine katılmak için bir çoklarınız çağırılıyorsunuz.

Sevgililer, bu Yeni Realite ortaya çıkarken, ruhlarınız bir kez daha rahatlığı ve neşeyi bulacak ve artık yalnız, depresif ve yabancılaşmış hissetmeyeceksiniz. Ruhunuz etrafınızdaki sevgili elemental enerjileri bir kez daha fark ederken Elemental “aileniz” geri dönecek. Ve dinlerinize ve sosyal sistemlerinize kodladığınız kendine – değer vermeme, ıstırap ve cezalandırmanın eski dualistik kalıplarını salıvereceksiniz. Sizler günlük yaşamınızda saf Sevgi ve neşe ile titreşen Yaşamın ve yaratımın enerjilerini hissederken, Kalpleriniz bir kez daha Neşe ile dolacak.

Böylece Sevgililer, size soruyoruz; yaralı olmanın ve öfke ve üzüntünün eski Dünya kalıplarını salıverebilir misiniz ve bilincinizi bu Yeni Dünya Realitesinin Yaratımına katılabileceğiniz seviyeye yükseltebilir misiniz? Çünkü bilin ki sizler Altın Alevin Parıldayan Işığını Varlığınıza kucakladıkça Bolluk Akışını ve Yüksek Boyutlardaki Elemental Krallığın varlığını uyandırırsınız. Elemental Krallık Gezegeninizi tam şimdi Işığın Altın med cezir dalgası gibi yıkayan yeni bolluğu ifade eden yeni formların yaratımında size yardım etmek için bekliyor.

Ekim 2008 Enerjileri

Güneş bu ay 23 Ekim’e kadar Terazi’de olacak, o zaman Akrep burcuna geçecek. Terazi hava burcudur ve ilişkiler, uyum ve denge ile ilişkilidir. Bu, İnsanlık ve Doğa arasında yeni ilişkiler yaratmak için mükemmel bir zamandır.

Dolunay 14 Ekim’de, Koç burcunda. Bu, yoğunluk ve tutkuyla dolu bir Ateş Ayı olacağı anlamına geliyor, ama Terazi Güneşinin Hava elementi ile birleşik, bu tedirgin edici bir zaman olabilir. Merkür 14 ünde gerilemeyi bırakıyor ve bu hayatı kolaylaştıracak.

Yeni Ay 28 Ekim’de, Akrep’te, içsel keşif ve kendi içimizdeki ve Dünyanın içindeki Kadim Bilgelik kodları ile bağlantı için zaman yaratıyor.

© 2008-9 Celia Fenn and Starchild Global

(ÇEVİRİ: Saffet)