EYLÜL 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

Yeni Başlangıç: Dünya’da Cennetteki gibi Sonsuz Sevgi Bedenlendi

Eylül 2008 Enerjileri

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, nasıl bir kutlama zamanı! Geçen 2008 Ağustos ayında, Dünya Gezegeni’nin frekansı, daha önce bu Gezegen tarafından deneyimlenmiş olandan daha yüksek bir seviyeye yükseldi, Yeni Dünya’nın Sonsuz Barış ve Bolluk arketiplerinin demirlenmesini sağladı. Yeni Dünya, Dünya’nın Yüksek Boyutlarında tam olarak kuruldu ve şimdi sadece Cennetteki gibi bu Sonsuz Sevgiyi bedenlemeniz (somutlaştırmanız) ve Cennet Kodlarını aktif realiteye tezahür etmeniz kalıyor.

Sadece, burada, Işık Alemlerinde, Ağustos’ta sizin ulaştığınız şeyi takdir ettiğimizi ve kutladığımızı söyleyebiliriz. Altın Alev Gezegeninize Şefkatli ve Koşulsuz Sevginin Altın Işığı ile dolup taşarken, Altın Alevin Alınması ve Demirlenmesini kolaylaştırmak için tüm Gezegende birçoklarınızı bir araya geldiniz. Bu, sizin Işığa hizmet etme ve Işık için Kanallar olma istekliliğiniz vasıtası ile Dünya’nın Kristal Izgaralarına ve Dünya’nın Kalp ızgaralarına aktarıldı.

Sevgili Işıkişçileri, bu hakikaten Yeni bir Dünya ve yeni bir yerdir. Geçmişinizdeki hiçbir şey, şimdi bulunduğunuz yer için bir model olarak hizmet etmez. Atlantis ve Mısır’ın ve hatta Lemuria’nın ötesine, yeni bir yere ve Yeni bir Başlangıca ilerlerdiniz. Uyanmış olanlarınız, İnsan Formundaki İlahi Öz olduğunuz, maddi bir beden içindeki Yaratıcı İlahiliğin kıvılcımı olduğunuz ve işinizin Ruh ile Yeni Dünyayı Birlikte – Yaratmak olduğunu kabul etmeye, onaylamaya hazırsınız. Kalbinizde yaşayan Tanrı’nın Elmas Işığını biliyor ve derinliklerinizde hissediyorsunuz. Ve kendinizdeki ve başkalarındaki bu Işığı kabul ederken, Dünya’da Sonsuz Sevgiyi bedenlemeye ve Dünya’da Cennetin Sevinçli frekanslarını taşımaya hazırsınız.

Şimdi, bu zamanda, Fiziksel Bedeniniz Cennet Kodlarını aktive edecek ve Koşulsuz Sevginin Yüksek frekansları ile hizalanmaya başlayacak. Bu yaşamda İnayet ve Güzellik ile yürümenizi ve Dünyadaki yaşamlarınızda Barış ve Bolluğu yaratmanızı sağlayacak.

Herhangi bir mücadele veya zorluk olmadan Arzularınızdan ve Niyetlerinizden nasıl tezahür ettireceğinizi anlamaya Şimdi başlayacaksınız. Yaşamlarınızda Sağlık, Denge ve Sevgi tezahür ettirmeyi öğreneceksiniz. Kaynağa olan Berrak Kanalınızın İçsel Gücü ile nasıl güçlü bir şekilde hizalanacağınızı öğreneceksiniz. Çünkü, Kaynağa berrak bir şekilde hizalandığınız zaman, Arzularınız Tezahüre Akacak (gerçekleşmeye başlayacak) ve Dünya’da Cennetin Büyük Sevincini deneyimleyeceksiniz.

Sevgililer, bu Geçiş zamanıdır. Yüksek Boyutlu Yaşama ilerlerken kendinize karşı nazik olun. Sizler Yaratıcı Tezahürün Mucizeleri ile çalışırken bazen Akışın kolay olabileceğini, bazen de eski frekans bağımlılıklarına ve korku alışkanlıklarına düşerken biraz zor olacağını bilin. Etrafınızdaki birçok insan hala korku frekanslarında olacağından ve sizi merkezinizden kaydırabileceğinden bunlar olacak. Eğer bu gerçekleşirse, sadece nazikçe Sevgi Ve Barışın Yüksek Frekanslarına geri dönün. Başkalarının da Yüksek Frekansları deneyimleyebilmesi ve bu enerjilere hizalanmayı öğrenmesi için, bu Parıldayan Işığı bedenlemeniz çok önemlidir. Bu zamanda, en büyük işinizin, başkalarının da bu enerjileri sizin vasıtanızla deneyimleyebilmesi için, Sevincinizi ve Huzurunuzu taşımak olduğunu söyleyeceğiz.

Sevgililer, her biriniz Yeni Dünya enerjileri ve Yeni Dünya Kodları için “enerji ileticilersiniz”. İnsanların, sesinizdeki, gözlerinizdeki ve dokunuşunuzdaki Yüksek Frekansları deneyimlemek için size çekileceğini göreceksiniz. Basit bir gülümseme veya kucaklama, kayıp olan ve arayan başkalarına Koşulsuz Sevginin gücünü aktarabilir. Tam şimdi Işığınızın gücünü hafife almayın. İçsel Elmas Işığınızı ne kadar çok parlatabilirseniz, Başkalarının Kalplerindeki Elmas Işığı ve parıltıyı o kadar çok uyandırabilirsiniz. Çünkü, bu noktadan itibaren, Uyanışın “hissetme” ve “sevgi” konusu olduğu kadar, “bilme” ve “”bilgi” konusu olmayacağını bilin. Önemli olan yaptığınız veya öğrettiğiniz değildir, önemli olan Kim Olduğunuz ve Sevgi Dolu Varlığınız ile başkalarına aktardığınız Sevgi’dir. Aslında, uyanan ruh Üstat Ruh’tur ve başkalarına Koşulsuz Sevgiyi aktarabilir. Sevgililer, bu Yeni Başlangıçlar zamanında, Spiritüel Üstatlığınıza sahip çıkma ve İlahi Koşulsuz Sevginin berrak bir kanalı ve aktarıcısı Olma zamanıdır.

İnsanlar sizin Parıltınızdaki Huzuru ve Sevgiyi hissedecekler ve kendi içlerindeki İçsel Parıltıyı ve Huzuru açarak karşılık verecekler. Sevgililer, bu Yeni Dünya’da, bu Yeni Başlangıçlar zamanında, Frekans ve Parıldama Kalpleri açmak ve Ruhları uyandırmak için aletlerdir. Ve Yüksek Boyutlu enerjiler Sevinç, Sevgi ve Huzurdur. Sizler bu enerjilerde yaşarken, Yeni Dünya enerjilerine hizalanırsınız ve Yeni Dünya’yı ifade edersiniz ve Bolluk yaşamınıza Tutku, Sadakat ve Sevinç ile doğal olarak akar!

Bazılarınız şu anda yorgun olduğunuzu ve yaşamlarınızda hiçbir değişim görmediğinizi söyleyebilirsiniz. Bolluk ve Sevgi tezahür ettirmek için hala mücadele ediyorsunuz. Cesaretinizin kırılmamasını söyleyeceğiz, yaptığınız tüm çalışmalardan sonra eşiği geçmeye hazır olduğunuzu bilin. Sevgililer, ilk önce içinizde değişiklik yapmadan değişimleri Dış Dünyada göremeyeceğinizi bilin, çünkü tüm deneyim içsel realitenin, düşüncenin ve inancın dışsal yansımasıdır. Büyük Geçişin özü, İçsel Geçiştir, eski düşünce ve inanç kalıplarından Sevgi, Güven ve Kabulün yeni kalıplarına geçiştir. Belki bu zamanda, birçoğunuz hala eski kalıpları salıverme ve İçsel İlahiliğiniz kendisini Huzur ve Sevinç içinde ifade ederken ona tam olarak bağlanmaya izin verme sürecindesiniz. Sevgililer, İçsel İlahiliğinize bu bağlantıyı yapmak asla Şimdi olduğundan daha kolay olmadı! Bu, yıllarca meditasyon yapmayı ve disiplinli olmayı gerektirmez, sadece Seçim yapmanızı ve niyet oluşturmanızı ve düşüncelerinizi ve inançlarınızı bu Seçim ve Niyete Hizalamanızı gerektirir. Büyük sırlar ve büyük gizemler yoktur, bu zamanda herkes için erişilebilir olan çok basit bir gerçektir!

Sevgililer, bu seçimi yaparak, Almaya hazır olun. Yeni Dünya’da doğuştan hakkınız olan tüm Sevinç ve Bolluğu almak için Değerli Olduğunuzu bilin. Karma salıverildi, öğrenmek için ıstırap çekmeye gereksiniminiz yok. Bu Yeni Dünya’da, Sevinç, Vecd ve Varlığınızın İnayetin daha fazla Sevgi dolu ve Güçlü hallerine Genişlemesi vasıtası ile öğreniyorsunuz. Yaşamdaki her şeyi Sevgi ve İnayet olarak görmeyi, korkuyu ve direnci salıvermeyi ve Şükran ve Takdir Etmeye ilerlemeyi öğrenin. Bolluk Akışını sürdürmeyi sağlayan Şükrandır, çünkü siz almaya ve paylaşmaya ne kadar istekli olursanız, Akıştaki İlahi Zeka Şükrana daha fazla Sevgi ve Kutsamalar dökerek karşılık verir, çünkü Bolluğun İlahi Zekası sizi Bolluğun Sonsuz genişlemesi için bir kanal olarak kullanır. Sürece direnmeyin veya yoksunluk ve kayıp korkusuyla bunu kapatmayın, çünkü bunlar Yeni Dünyada illüzyonlardır ve artık illüzyon yaşamayı istemezsiniz.

Şimdi, öncesinde olduğundan çok daha fazla, dünyanızın SİZİ yansıttığını bilin! “Orda dışarıda” gördüğünüz şey Kalbinizdeki inançların ve düşüncelerin direkt bir yansımasıdır. Bilgelik ile, yaşamınızda Kalbinizin arzusunu tezahür ettirinceye kadar, inançlarınızı ve seçimlerinizi arıtmak için deneyiminizi kullanın. Kalpten seçimler yapmada ve niyetinizi Yüksek İradeye hizalamada ve Teslimiyet ve Şükran işlemiyle Ruhtan almaya izin vermede daha ustalaştıkça daha kolay olacağını bilin.

Şimdi, Yeni Dünya’nın Mucizevi Enerjilerine ve Koşulsuz Sevgisine hizalanmanıza yardımcı olabilecek bazı öneriler sunarak bu mesajı bitireceğiz. Bu geçen ay, kanalımız ile birlikte İngiltere’deki Glastonbury’yi ziyaret ettik ve Ekim ayında Güney Fransa’da olacağız. Bu ziyaret, Kase Kodu enerjilerine ve İkiz Alev modelleri olan İsa ve Mary Magdalene’in enerjilerine ve Işığın sevgili Glass Adasının, Arthur ve Guinevere’nin enerjilerine bağlantı kurmak ve aktive etmek içindir. Sevgililer, Büyük Sevgi ve Tutku, İkiz Alev enerjileri ve Cennetin Dünya ile buluştuğu mistik yerler tam şimdi çok önemlidir. Bu enerji vortekslerinde, İnsan Formunda tezahür eden Cennetsel İkiz Alev Sevgisinin Derin Tutkusunu ve sizi Yeni Dünya’nın gelen enerjilerine hazırlandığınız enerjisel yere yükselten bu arketiplerin frekans “anılarını” deneyimlerken frekansınız ve farkındalığınız yükselir. Bu yerleri ziyaret ederek veya meditasyonlarınızda ve grup çalışmanızda enerjisel olarak bu yerlere bağlanarak, bu bağlantıları yapabilirsiniz.

Eşit derecede, Yeni Dünya’da Seremoni, Ritüel ve Dua uygulamasının Dünya’yı onurlandırmanın ve Grup olarak Niyeti paylaşmanın önemli yolları olacağını söylüyoruz. Barış ve Sevgi niyetini Dünya ile paylaşmak için Parıldayan Işıkta Grup olarak bir araya gelmenin çok güçlü olduğunu sadece vurgulayabiliriz. Bu niyet, Yüksek seviyelerde paylaşılan Niyet ve Enerjinin gücü vasıtası ile katlanarak büyür. Böyle Işık Toplanmaları Yeni Dünya’daki Yüksek Bilince devam eden Uyanışın odağı olacaktır.

Eylül 2008 Enerjileri

Eylül Ağustos 2008’in büyük Işık demirlemelerinden sonra Gezegendeki enerjinin bütünleşmesine ve dengelenmesine izin vermek için sakin bir ay olacak. Dolunay 15 Eylül’de ve Su Burcu olan Balık’ta olacak. Bu, Cennet Kodlarını aktive etme ve Gezegenin Su Gövdelerine En Yüksek Sevgi ve Şükran Frekanslarını getirme Niyeti ile bir Su Seremonisi yapmak için güçlü bir zaman olacaktır.

Yeni Ay 29 Eylül’de ve Terazi burcunda. Terazi enerjileri Denge, Uyum ve İlişkileri temsil eder ve bu her zaman Yaşam İlişkilerinizdeki Uyum üzerine meditasyon yapmak ve daha fazla Uyum ve Sevgi tohumları ekmek için iyi bir zamandır.

Merkür 24 Eylül ve 14 Ekim arasında gerileyecek, sakin ve huzurlu olma ve aldığınız tüm kararlar ve yaptığınız tüm seçimler ile ilgili dikkatli olma zamanıdır.

Pluto hala Yay burcunda, Galaktik merkezle birleşiyor, Büyük Geçiş ve Dönüşümü güçlendiriyor. Ama, bu zamanda, Jüpiter Oğlak ve Satürn Başak’ta; bu, Dönüşümün lenslerinin Dünya’nın kendisinin Maddi Planına odaklandığı anlamına geliyor. Aslında Sonsuz Sevgiyi bedenleme ve Dünya’ya Cenneti getirme zamanı.

Sevgili Işıkişçileri, bu Mucizevi zamanda, devam eden Işık Maceranızda size Sevinç ve Oyunculuk diliyoruz. Kalbinizin tüm arzularını Sevgi ve Şükran içinde deneyimleyesiniz!

© 2008-9 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet)