HAZİRAN 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

İLAHİ ENERJİLERİN KOZMİK DANSI VE DÜNYA GEZEGENİ’NİN DÖNÜŞÜMÜ

HAZİRAN 2008 ENERJİLERİ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, Dünya Gezegeni için kendi Değişim ve Dönüşüm yolculuğunda ne kadar Kutsanmış ve Parlak bir zaman. Çifte Wesak Dolunayı “portal”ından geçtiniz ve şimdi 2008 Haziran ayında Venüs güneşinizden transit geçerken İlahi Eril ve Dişil enerjilerin güçlü Kozmik Dansını deneyimlemeye hazırsınız.

Dünyanız Bolluğun ve Barışın Kodlarını getiren Yükselmiş Sevgi ve Şefkatin Alevinin Altın Işığını zaten almakta. Şimdi, Haziran ayında, Kollektif bilincinizde kollektif olarak sizin için güçlü fırsatlar olacak ve Kollektif Varlığınıza daha fazla Işık alacaksınız. Bu Haziran ayı Kolektif Geçiş için bu yıl ilk büyük fırsatı temsil eder, ikincisi Ağustos 2008’de ve üçüncüsü Ekim 2008’de olacak. Diğer iki tarihi daha sonra size açıklayacağız, şimdilik Haziran’ın ilk iki haftasındaki Venüs/Güneş transitinin enerjilerine odaklanacağız.

Şu andaki Venüs transiti dört yıl önce 2004’te gerçekleşen Venüs transitine bağlıdır ve 2004’te başlayan ve 2012’de sona eren 8 yıllık Venüs döngüsünün tam orta noktasını temsil eder. 2004’teki Venüs/Güneş transiti Gezegen üzerinde uyanışın ve dönüşümün güçlü bir dalgasının başlangıcını işaret etti ve birçoğunuzun Yüksek Bilince yolculuğunuza başlamanızı sağladı. Bu enerjinin bu zamanda neden bu kadar güçlü olduğunu açıklayacağız. Güneş Sisteminizdeki Güneş, kadim Mısır bilgeliği tarafından Ra olarak adlandırılan arketipik Solar Eril enerjiyi taşır. Venüs Güzellik, Sevgi, Sanat ve Müzik Tanrıçası Hathor tarafından temsil edilen Arketipik İlahi Dişilin enerjisini taşır. Venüs’ün Güneş transiti, bu enerjiler İlahi Eril ve Dişil Gezegensel “Cennet”inizde kendi Yaratıcı Işıklarını dokurken, İlahi Eril ve Dişilin arketipik Kozmik Dansını temsil eder. 2004’te, Dünya için bu özellikle güçlü bir an idi. İndigo ve Kristal çocukların ve enerjiyi taşıyabilen uyanmış Işıkişçilerinin yardımı ile İlahi Dişil enerji yavaşça Kolektif Bilincinizin frekanslarına geri dönmekteydi. Bu, 2004’te yeterince güçlüydü, çünkü Cennetlerdeki İkiz Alev enerjilerinin bu İlahi Dansı Kolektif Bilinçte Yaratıcı ve Dönüştürücü enerjinin güçlü bir dalgasını başlattı. Güneşin ve Venüs’ün bu dansının harekete geçmesinde, birçok insan bireysel Dönüşüm yolculuklarına başladı ve bir çok Ruh eşi ve İkiz Alev birlikleri yaratıldı.

Şimdi, bu orta noktada, Bilincin bir başka dev sıçramasını yapma pozisyonundasınız. Sevgililer, bu zamanda, Kase Kodlarınızı aktive ettiniz ve Cennetlerdeki mükemmel dengenin “aynası” olmak için mükemmel içsel dengede olabilirsiniz. Şimdi, İlahi Işık ve İnayetin alıcısı olarak bedeninizin her hücresinde İlahi İradeyi aktive etmek için, Büyük Merkezi Güneşten Epifiz Bezinize ve sonra DNA’nıza Galaktik ve Kozmik bilgi Kodlarını direkt olarak alabilirsiniz. İlahi Eril ve Dişil enerjilerin tam dengesi olan yeni türler, İlahi İnsanlar veya İnsan Melekler olmaya hazırsınız, Kaynaktan Yaratıcı Kodları almaya ve Yeni Realitenin Birlikte – Yaratıcıları olarak İlahi olarak verilen armağanları uygulamaya hazırsınız. Bu Yeni Kodlar sizin tekamülünüzün ve Dünyanın tekamülünün yeni aşamasına yol gösterecek. 2012’ye ilerlerken Venüs’ün bu dört yıllık döngüsünde, direkt olarak Büyük Merkezi Güneş’ten ve Kaynak’tan Dönüşümün yeni enerjilerini alacaksınız. Mavi Dünya Yıldızı bağımsız bir varlık olarak tekamül etmeye başlayacak ve sizler Ruh ile işbirliği içinde Yeni Dünya realitesinin rehberlik yapan “Yaratıcıları” olacaksınız. Ve Yeni Dünya için yaptığınız Seçimler ile Yaratıcılar olarak “doğrunuzu” uygulayacaksınız.

Sevgili Işık Üstatları, sizler rüştünüzü ispat ederken ve gezegeniniz için sorumluluğu üstlenirken, bu anda nasıl sevinçli olduğumuzu anlatamayız. Bu zamanda, birçoğunuz 2008’de bu üç anahtar zamanı takip edecek olan Yüksek Bilincin Büyük Genişlemesinde veya Patlamasında başkalarına yardımcı olacağınız ve rehberlik yapacağınız pozisyonlara ilerlemektesiniz. Sevgililer, bu zamanda, Ruh tarafından çağrıldığınız ve yönlendirildiğiniz şekilde Işığa hizmet etmeye hazır olduğunuzu biliyoruz. Işığınıza gereksinim var, çünkü her bireysel Altın Işık, Yükselmiş Sevgi ve Şefkatin Altın Alevinin bir parçasını yaratır.

Sevgililer, Cennet Kodlarını aktive etmeye ve Dünyanızı her zaman olması istenen Cennet Yuvaya dönüştürmeye hazırsınız. Yaşamlarınızı dönüştürmeye ve Bolluğu almaya hazırsınız, her biriniz. Gezegensel bir Aile olmaya ve Kaynağın Sevgisinin Altın Alevinde hepinizin Bir olduğunuzu anlamaya hazırsınız.

Ve böylece, Sevgili Işıkişçileri, bu Kozmik Parıldama zamanında, Işık artarken, daha da berrak “görmeye” başlayacaksınız. Ve algınızın daha berrak ve ince olduğunu göreceksiniz. Ve Işığın Yeni Dünyası doğarken bile hala var olan gölge ve illüzyonun eski enerjilerini göreceksiniz. Sevgili Işıkişçileri, bu zamanda korkunun, boş inançların ve manipülasyonun eski enerjilerine çekilmeye izin vermemeniz ve “resirküle” olan eski enerjilerin ve dramaların kalıplarına yakalanmamanız önemlidir.

Geçiş ve değişimler ile başa çıkarken, size bu öneriyi sunacağız, sevgililer. Bu zamanda Kalbinize ve Hislerinize güvenin, zihninize ve onun yargılamalarına değil. Yeni Enerjinin Sevgi, Destek ve Sevinç hisleri yarattığını bilin. Eğer korku, endişe ve öfke deneyimlerseniz, o zaman eski enerjiler ile uğraşıyorsunuzdur ve bunlar hala taşıdığınız “illüzyonlar” tarafından yaratılmış olabilir; bunlara Yükseliş işleminin nasıl olması gerektiği ve nasıl hissedilmesi gerektiği ve de onunla nasıl başa çıkmanız gerektiği ile ilgili “illüzyonlar” da dahildir. Başkalarını suçlamayın veya “yanıtları” dışarıda aramayın, içinize gidin ve hisler ve algı alışkanlıkları ile eski enerjileri yansıtıyor olabileceğiniz yerleri görün. Bunlar mucizevi zamanlardır ve sizler gerçekten kendi Algısal Realitenizin Yaratıcılarısınız ve deneyimlediğiniz şeyler kendi içinizde taşıdığınız şeylerdir. Her zaman dengede olmak, sevgide olmak, destekleyici olmak ve ayırt edici olmak için gayret edin. Kaynaktan gelen Yaşam Nehrinde ve Bollukta olduğunuzu bilin ve gereksinim duyduğunuzda ihtiyacınız olan şeyin tezahür edeceğini bilin. Değişimlerden korkmak için bir neden yok, değişimler sizi Tanrı’nın Kalbine ve Zihnine, kendi içinizdeki Tanrı Bilinçliliğine yakınlaştırır. Böylece, 21 Haziranı takip eden bu Venüs transiti zamanında, Gezegen Yüksek Bilince tekrar – doğarken kalbinizde Sevincin ve Huzurun enerjilerini taşımanızı istiyoruz.

Haziran 2008’de Enerjiler

Yeni Ay 3 Haziran’da ve İkizler burcunda. Yeni Enerjide, bu burç İkiz Alevin (ikiz ruhun) enerjisini temsil eder. Bu ayda, Pluto da Yay burcuna gerileyecek, Yay’ın ters burcunda spiritüel dönüşümün güçlü bir lokomotifini yaratacak. Bu, İkiz Ruh vasıtası ile deneyimlendiği gibi Kaynağın Bir Sevgisinin genişlemiş farkındalığını deneyimlemek için en elverişli anı yaratır.

Haziranın ilk haftalarında Venüs Transiti 2008’in ilk Algısal Geçiş “Kapısını” sunar. İlahi İkiz Ruh sevgisinin bu alanına nazikçe girmenize ve onun Bilincinizi genişletmesine ve Dünyada Yüksek Sevgi ve Güzellik Algınızı uyandırmasına izin verin.

Dolunay Yay Burcunda 18 Haziranda, Pluto ve Galaktik Merkez enerjisi de yay burcunda; bu güçlü bir Dolunay olacak! Bu Ateş Ayıdır ve Dönüştürücü Ateş Tanrıçası olarak kendi formunda İlahi Dişilin Tutkulu ve Duygusal enerjisini kutlamanızı sağlayacak. Sekmet, Pele, Amaterasu, Brigid, Vesta ve Mary Magdalene’i hatırlayın. Bu zamanda, Venüs Ay ve Su tarafından yönetilen Yengeç burcuna girecek ve Ateş Ayının ateşli enerjisine nazik, aya ait denge sağlayacak. Yeni Dünyada İlahi Dişil enerjinin dengelenmiş Güneş ve Ay veçhelerini onurlandırmak için mükemmel bir tören zamanı.

Sonra, 21 Haziran’da Küresel Gündönümü var, Güney kutbunda Kış Gündönümü, Kuzey kutbunda Yaz Gündönümü. Bu zamanda, Gezegen uzay/zamanın sonraki spiraline başlamadan önce Denge noktasına eriştiğinde, Dünyadaki yolculuğunuzu derinlemesine düşünmek ve Işığın bundan sonraki spirali için niyetlerinizi hayal etmek için iyi bir zamandır.

Dünyanın yaratımını ve Tekamülünün bir sonraki Spirali için niyetleriniz Sevgi, Sevinç ve Bolluk olsun.

© 2007-8 Celia Fenn and Starchild Global

(ÇEVİRİ; Saffet)