- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

KASIM 2008 Enerjileri

UYUMUN ŞARKISI

KASIM 2008 Enerjileri

Başmelek Michael ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, Değişimin Enerjisi Dünyayı dolaşıyor. Sizler 11:11 kapısından geçerken, Dünya Yeni Bilince geçişe hızlandırmakta yardımcı olan yeni Aydınlık ve Işığa yükseltiliyor. İnsanlık bu zamanda farkındalığın yüksek seviyesinde Tekamülün yeni aşamasına girme kollektif seçimini yaptı ve böylece, Işıkişçileri olarak sizler, şimdi Yeni Dünya’nın tezahürünün bu sonraki aşamasında yapacağınız çalışmaya hazırlanıyorsunuz.

Gezegene giren bu yeni enerjiyi “Uyumun Şarkısı”na benzetiyoruz. Bu, Altın Işık ve Ses Nehri olarak dökülen İlahi yaratıcı Zekadır ve Uyum ve Huzurun şarkısıdır. Bu, Işığın Yeni Çağında Küresel Barış ve Uyum için rezonansı yerleştirecek olan Altın Ton’dur (ses perdesi).

Sevgililer, sizler Seçimi yaptınız ve kendinizi gelen enerjilere hizaladınız. Dönüşüm ve Geçişin son on yılında, Uyanmak ve kendinizi korku ve sınırlamaların eski kalıplarından özgürleştirmek ve yeni bir İçsel Denge ve Uyum yaratmak için çalıştınız. Şimdi Dünya’daki yaşamı Sevgi, Şefkat ve Şükranın Işığında deneyimleyebiliyorsunuz ve başkalarını yaşamın bu yeni yoluna yönlendirmeye hazırsınız.

Yılın sonuna dek olan, 11:11 ve 12:12 kapıları ile işaretlenen bu iki aylık periyotta ve sonra Aralık Gündönümünde, Dünya’nın Tekamülünün sonraki aşaması için yeni Çalışmanız ve Amacınıza hizalanacaksınız. Bu aşamada, İnsanlık Herkes İçin Barış Dolu Bir Geleceği sağlamak üzere birlikte çalışmaya başlarken, ektiğiniz Barış ve Bolluk tohumları mucizevi şekillerde tezahür etmeye başlayacak.

Sizler Uyumun Şarkısının Liderleri olacaksınız. Başkalarına, Sevgi ve Şefkatin gözlerinden nasıl görebileceklerini ve aslında Dünya’da Tek bir Aile olduğunuzu nasıl görebileceklerini öğreteceksiniz. Ruh sizi Ruh Gruplarına ve Ruhsal Ailelere çekerken, Işık Ailesinin prensibini anlamaya başlayacaksınız. Şimdi, Dünya’daki herkesi Büyük Ailenin bir parçası olarak görmeye başlayacaksınız ve herkesi Uyumun ve Sevginin Şarkısında nasıl kucaklayabileceğinizi görmeye başlayacaksınız.

Sevgili Işıkişçileri, uzun bir yolu katettiniz ve çok çalıştınız. Şimdi yaşamlar boyu süren çalışmanızın ödüllerinin keyfini çıkarmanın zamanı. Şimdi Bolluk, Huzur, Sevgi ve Neşenin yaşamlarınıza girmesine izin vermenin zamanı. Şimdi Şükran ve Lütuf ile İlahi Kutsamaların Akışını kucaklamanın zamanı. Çünkü uzun süren mücadele sona erdi ve sizler şimdi Bolluğun Altın Işığında Kolaylık ve Neşe ile tezahür ettirmeye başlıyorsunuz.

Sizler İlahi İradenin bir ifadesi olarak birlikte yaratırken, Dünya’daki yaşamın ve yaşam macerasının büyük kutsamalarını anlamanın zamanıdır. Kendine değer vermemenin, korkunun, suçluluğun, öfkenin ve başkalarını yargılamanın tüm eski kalıplarını tamamen salıvermenin ve kendi Ruhlarının Işığında tekamül etmek ve büyümek için burada bulunan herkesi kabul etmenin zamanıdır.

Sevgililer, yaşamlarınızdaki kavramlar olan dualite ve yargılamayı salıverirken ve Dünya’daki “Tek Aileyi” kabul ederken, Uyumun Şarkısı ile ilerleyeceksiniz. Çünkü gezegeninizde zengin ve çeşitli bir kültür yarattınız ve yine de, hepiniz İlahi Işığın Maddi Formdaki Sevgili İfadelerisiniz. Bu prensibi tam olarak anladıkça, sizi korku ve nefretin ötesine ilerlemeye ve her şeyin arkasındaki İlahi Amacın kabulüne güçlendirecek.

Eski Enerjide, çocuklar idiniz ve yoğun ve sıklıkla çarpıtılmış duygular ve korkular ile motive edildiniz. Ama şimdi, Işığın olgun varlıkları olarak uyandınız ve İçsel İlahiliğinizin yansıması olan saf Sevgi ve Şefkat ile motive ediliyorsunuz. Başkalarındaki İlahiliği görmeyi ve bu Işığa uygun seçimler yapmayı öğreniyorsunuz. Ve böylece, Dünya İlahi Işığa yükseliyor ve Işıktaki kendi Tekamülünün Gelecek açılımının anahtarı olarak Uyumun Şarkısı Gezegen üzerinde kurulurken, bu şarkı tüm Dünya’da yankılanıyor.

Kasım 2008 Enerjileri

Kasım ayında, Güneş Akrep burcunda, 22 Kasım’da Yay burcuna girecek. Güneş, Merkür, Mars ve Pluto Kasım ayında Yay’a geçecek; bu, Spiritüel Bilgeliğin 9 ncu evinde yoğun bir enerji yaratacak. 2009’un yeni enerjilerine girmeye hazırlanırken, derin içgörü ve yeni farkındalık zamanını bekleyin.

Dolunay 13 Kasım’da Boğa burcunda, Venüs tarafından yönetilen 2 nci evde. Bu Dünya Ayıdır ve Yeni Dünya enerjisinin gelen döngüsünde Bolluk ve Güzelliği tezahür ettirmeye odaklanmak için iyi bir fırsatı temsil ediyor.

Yeni Ay 27 Kasım’da Yay burcunda olacak. Bu, Yeni Yıla ve tezahürün yeni döngüsüne girerken hızlanmış enerjilerden geçmeye hazırlanırken, Uyanış ve Yüksek Bilinç üzerine meditasyon yapmak için iyi bir zamandır.

Bu zamanda, 27 Kasım’da, Pluto Yay’ı terk edecek ve Oğlak’a girecek. Bu, içsel Spiritüel Dönüşüm çalışmasına ulaşıldığının bir göstergesidir ve yeni tekamül odağının Dünya’nın kendisinde ve yeni yapılar ve yaşamanın yeni yolları olarak bu içsel dönüşümlerin tezahüründe olduğunun göstergesidir.

Aslında bu Dünya üzerinde olmak için Kutsanmış bir Zamandır ve sizler Işık ve Neşenin yeni yaratımlarına ilerlerken, size Yolculuğunuzda Lütuf ve Macera diliyoruz!

© 2008-9 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet)