MART 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

DNA’NIN İÇİNDEKİ KUTSAL KASE KODLARININ AKTİVE EDİLMESİ

2008 MART ENERJİLERİ

Celia Fenn aracılığı ile Başmelek Michael

Sevgili Işık İşçileri, Ay Tutulmasından beri Gezegensel Bilince nüfus eden enerjiler karışıklık verici ve şiddetli. Yeni Dünya’ nın 5. Boyutsal enerjilerinin Tam Tayfını deneyimlemektesiniz . Bu enerjiler, hücrelerinizin DNA kalıplarınizdaki Yeni Dünya Modelini aktive edip ona güç vermekteler. Sizler orijinal şablonlarınızın, yani hücresel kalıbınızdaki mavi damganın uyanışını deneyimlemektesiniz . Ve aynı zamanda Yeni Dünya modelinize yükseltilmektesiniz. Bu zamanda varlığınızın içinde pek çok değişiklik olmaktadır. Yeni Dünya Kodlarına ek olarak, Sonsuzluk Kodlarınızın ve Kutsal Kase Kodlarınızın da aktive edilişinin etkilerini hissetmektesiniz. Sevgili Işık İşçileri, bu heyecan verici zamanda sizler yeni realitenize girmektesiniz. Ayrıca zor bir zaman, çünkü içinizdeki tüm bu yeni enerjileri dengelemeye uğraşmaktasınız.

2008’ in Mart ayına girdiğimiz bu dönemde, hala Şubat ayındaki Ay Tutulmasının getirmiş olduğu yeni Kutsal Eril Enerjilerini dengelemektesiniz. Bu ay Yeni Enerjinin şiddetini hissetmeye devam edeceksiniz. Ve içinizdeki Kutsal Birliğin Kutsal Dişilini dengelemeniz için sizlere bir fırsat verilecek. Özünüzün İkiz Alev enerjileri bütünlenmekte; Yeryüzündeki Cenneti ortaya çıkarmak için daha büyük bir güç, ve bu gücü kullanma yeteneğini yaratmaktadır. Şu anda pek çoğunuz bu enerjileri, kendi içsel ateşinizi tutuşturarak büyük bir güç haline getirmek için kullanmaktası nız. Belki bu sırada hayatlarınızın içinde dengeyi sürdürebilmek için mücadele etmek durumunda kalıyorsunuz. Kendinizi daha kolayca dengede tutmaya başladıkça, bu enerjiyi içinizde kontrol altına alarak Yaratıcı kanallara odaklamakta daha da ustalaşacaksını z. Bu şekilde Yeni Dünyanın bolluk ve bereketini yaratacaksınız. Fakat ilk önce, bu güçlü enerjileri kaosa, depresyona ve öfkeye yol açmadan kendi içinizde kontrol edebilmeyi öğrenmektesiniz.

Sevgili Işık İşçileri, bilin ki enerjinin bu Yeni Devresinde Fiziksel DNA şablonunuz daha büyük bir içsel güce erişmeniz için izin vermektedir. Sizler Işık Bedenlerinizin içindeki güçlü Kodları aktive etmektesiniz. Sizin şimdiki meydan okumanız bu gücü dengelemek, ve başkalarının ihtiyaçları için sevgi ve saygı ile kullanmaktır. Bu yeni güçle çalışmaya başladıkça, kendinizi başkalarının güçleri ya da yaratımlarıyla çarpışırken bulabilirsiniz. Bu nedenle İkiz Alevi Kalbinizde tutmanız, ve hepinizin yaşamın 5. Boyutsal Akışı ile bağlı olduğunuzu hatırınızda tutmanız gerekmektedir. Çok geçmeden kendi yaratıcı enerji akışınızı idare etmeyi iyice öğreneceksiniz. Başkalarının yaratıcılığını kendinizinki gibi kucaklamak için. Bu şekilde Güç ve Sevinç ile birlikte yaratmaya muktedir olursunuz.

Zira Sevgili Işık İşçileri, yaratmaya başladığınız Cennet Matrisi (kalıbı) nin yolu, başkalarıyla birlikte sevgi ve saygı içerisinde çalışmaktır. Hatırlatırız ki, Cennet Matrisi Dünyaya 3 yıl önce, 5 Mart 2005’te topraklanarak aktive edilmişti. Şimdi İkiz Alev Mevcudiyetinizin tüm ışığını, ve 5. Boyut Realitenizdeki Birliği kucaklarken, Cennet Matrisinde değişim ve bereketten güçlü mucizeler yaratmaya hazırsınız. Şimdi Fiziksel Varlığınız tam şarj olmuş durumdadır, ve 5. Boyutsal Melek İnsan yaşamının Yeni Dünya şablonu içinde çalışmaya bütünüyle hazırdır.

Bu nedenle, siz bu ay Yeni Kutsal Eril Ay/Su enerjisiyle, Kutsal Dişil Güneş enerjilerini aynı hizaya getirmek için çalışıyor olacaksınız. Güçlü Yaratıcınızın tutuşması ve yeteneklerin ortaya çıkmasıyla birlikte, içinizdeki Kozmik Ateş ve Kozmik Su denge ve uyum bulacak. Bu ay eril enerjilerin gezegeni Mars, 7 Martta Ay’ ın yönettiği su burcu olan Yengece taşınmaktadır. Yeni Eril titreşimleri en güçlü hallerinde olacaktır. 20 Marttaki Gündönümünde – Kuzeyde İlkbahar ve Güneyde Sonbahar – İçsel varoluşunuzu hizalamanız için elverişli bir zaman olacaktır. Bu süreç, değişimin gözler önüne serildiği yolculukta, bir sonraki aşama için tam dengelenmeniz için bir fırsat olacaktır. 21 Martta Güneş yeni astrolojik yılı başlatmak üzere Koç burcuna doğru ilerlerken, dolunay Evlilik evi Terazi burcunda olacak. Ayın 21’ i aynı zamanda Hıristiyan geleneklerine göre Paskalya Yortusu olacak. Dünyadaki milyonlarca insan Hz. İsa’ nın tutkusunu hatırlar ve kutlarken, Kutsal Eril enerjileri için güçlü bir zaman olacaktır. Bu, Erkeksi formdaki Mesih enerjileri için güçlü bir zamandır. Sizi bu yıl dengeyi getirmeye davet ediyoruz! Meryem’ in Tutkulu Kutsal Dişil Güneş enerjisini de unutmayın. İzin verin, Martın 20 ve 21’ i Hz. İsa/Hz. Meryem enerjilerini içsel dengeye kavuşturmak için odaklandığınız günler olsun. Bunu yapmakla, bu süreci DNA nızın içindeki Kutsal Kase Kodlarını aktive etmek için kullanıyor olacaksınız.

Sevgili Varlıklar, bu sizin İçsel Dengeniz, ya da Kutsal Birliğiniz için güçlü bir zamandır. Bu güçlü Yeni Başlangıçlar yılı, sizin bu enerjileri hizalayarak gelişim basamağınızda güçlü bir adım atmanız için faal ve uygun bir zamandır. Bu size, eğer almaya istekliyseniz, Kutsal bir hediyenin verildiği vakittir. Yeni Dünyada yıl dönümleri Kutsal Kase enerjilerini kutladığınız, Birleşmiş İsa ve Meryem Kutsal Arşetiplerinde yansıyan Birleşik İkiz Alev enerjilerinin Mucizesini kutladığınız bir zamana dönüşecektir.

Bu dönemde, Gezegen üzerinde Yeni bir Sevgi ve Yaratıcılık döngüsü ya da spirali için, DNA şablonunuzun içindeki Kutsal Kase Kodları aktive edilmektedir. Sevgili Işık İşçileri, geçen yıl sizlere DNA şablonunuzun içindeki Sonsuzluk Kodlarından söz etmiştik. O kodlar, 5. Boyutsal Varoluşunuz için size gerekli olan bilgileri taşır. Biz size DNA kalıbınızın içindeki Kutsal Kase kodları, ve yaşamlarınızda Kutsal Birliğin gücü hakkındaki bilgiyi sunmuştuk. O zamandan beri sizler bu bilgi kodlarını, fiziksel ve ışık bedenlerinizde aktive etmek için çalışmaktaydınız. Artık Yeni Dünyanın Melek İnsan şablonlarına giriş yapmaya hazırsınız. Fiziksel Varlığınız, Işık Bedenlerinizden gelen talimatları kabul ederek, Yeni Dünyanın Şablonunu tam olarak aktive etmeye hazırdır. Böylece 5. Boyut İnsanı, Melek İnsan Varlığında tamamen bedenlenmiş olacaktır. Sizler şu anda Cennet ve Dünya arasındaki, Ruhsal Işık bedenleriniz ve Fiziksel Mevcudiyetiniz arasındaki, son ışıktan köprüleri inşa etmektesiniz. Kodlar bilgiyi Varlığınıza akıtmaktadır. Yeni enerjiler sizleri kendi içinizde dengeyi yakalamayı keşfetmeye yöneltmektedir. Böylelikle Dış Dünyanızda Işık ve Neşeyi yaratabileceksiniz.

Bir Savaşçının Kalbi, Bir Çocuğun Kalbi

Sevgili Işık İşçileri, son zamanlarda içsel erkek ve dişi enerjilerden çok bahsettik. Birçoğunuzun kendi iç dengesini yakalamak için ne kadar çabaladığını görmekteyiz. Bu zamanda toplumdaki eski enerjiler ayrılarak gitmekteler, ve yeni enerjiler yavaşça yükselmektedirler. Bu enerjileri dengelemeniz için sizlere usulca bazı yollar önereceğiz. Mart ayında Güneş, Savaşçı ve Çocuk burcu olan Koç burcuna girmektedir. Bu Arşetip enerjiler, sizleri bu zamanda desteklemektedirler.

Başlangıçta Yerli halklarda, Savaşçının enerjisi çok saygın bir enerjiydi. Bu enerji saldırgan ve egemen bir erkek enerjisi değildi. En yüksek derecede Farkındalığın, Cesaretin ve Gücün elde edilmesi için eğitim görülen bir enerjiydi. Sevgili Varlıklar, bu zamanda İçsel Ruhsal Savaşçınıza çok ihtiyacınız vardır. Kutsal Erkeğin özellikleri olan Cesaret, Güç, Azim ve Farkındalığa ihtiyacınız vardır. Kendinizi, hiçbir zaman olmadığı kadar çok tanımaya ve bilmeye yaklaşmaktasını z. Bilincinizi yeni durumlarda deneyimlemektesiniz. Hayatınızda neye ihtiyacınız olduğunun bilincine varmaktasınız. Işık Savaşçısının farkındalığını ve kişisel uyanıklığını (tetikte olma) besleyerek geliştirin ki, öfke ve depresyona düşmeden ışığınızı taşımaya devam edebilin. Ruhun Gerçek bir Savaşçısı, kendi içsel karanlığı ile nasıl baş edeceğini bilir. Bu yüzden bunu dışarıdaki realiteye yansıtmaya gerek duymaz. Cesaret, Azim ve Koşulsuz Sevgiyle ışığınızı taşırken, kendinizi Işığın yeni güçlü frekanslarını almak için güçlendirilmiş hissedeceksiniz.

Şimdi Sevgili Varlıklar, tüm bu söylediklerimiz hayatın sadece katı bir çalışma ve azimden ibaret olduğu anlamına gelmez. Spiritüel Savaşçı enerjisi, aynı zamanda İçsel Sihirli Çocuğun nazik, güvenli ve eğlenceli enerjisi ile birlikte yol almalıdır. İçinize gidin ve oynamaya bayılan, fiziksel realitenizin güzelliği ve harikalarından zevk alan kısmınızı bulun. İçsel Çocuğunuzun gereksinimlerini karşılamak için vakit ayırın, ve ona yer açarak kendinizi ödüllendirin.

Eğer bir süreliğine bu iki enerjiye odaklanırsanız, içsel dengenin zarafet ve yalınlıkla elde edilmiş olduğunu hissedeceksiniz.

2008 Mart Enerjileri

7 Mart: Yeni Ay Balık burcunda

20 Mart: İlkbahar/Yaz Dönencesi

21 Mart: Yeni Ay Terazi burcunda ve Paskalya Yortusu Cuma

23 Mart: Paskalya Yortusu Pazar

(Tercume : Bati Serpil Kervan)