MAYIS 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

AYDINLANMIŞ VE ŞEFKATLİ SEVGİNİN ALTIN ALEVİ İLE DÜNYA’NIN İYİLEŞMESİ VE DENGELENMESİ İÇİN KAPIYI AÇIK TUTMAK

MAYIS 2008 ENERJİLERİ

Celia Fenn

Sevgili Işıkişçileri. Mayıs ayı olağanüstü bir yılda olağanüstü bir ay olacak. 20 Mayıs’ta , Güneş Boğa burcunda ve Ay Akrep burcunda iken, ikinci “Buddha” Dolunayı’nı deneyimleyeceksiniz. “Buddha” ayları arasındaki bu Ay Döngüsünde, Dünya, bu zamanda Dünya’yı kucaklayan Buddha alanında taşınan Şefkatli Sevginin Altın Alevi ile dolup taşacak. Ve böylece, bilinçliliği çok hızlı bir şekilde yükseltme ve hem kişisel hem de gezegensel seviyede büyük dönüşümleri etkileme fırsatları büyük oranda artıyor.

Sevgililer, bu sanki, bu Altın Işık Dünyanın üzerine dökülebilsin ve bu yeni Sevgi bilincine yükselmeye hazır olan herkesin Işık Bedenlerine bütünleşebilsin diye Cennetin bir kapıyı açık tutması gibidir.

Çünkü, Şefkatli ve Işıldayan Sevginin en yoğun ve güzel olduğu andır. Bu Işığın “baskısını”, yaşamınızı değiştirme, yaşamınızı yaşadığınız şekli değiştirme gereksinimi ve BEN’im Varlığınız ve Yüksek Benliğiniz ile daha fazla hizalanma içinde olduğunuz bir yaşamı derin arzulama olarak hissedeceksiniz. Ve bu başlangıçta rahatsızlığa neden olabilir, çünkü yaşamlar boyunca varlığınızın bozulmaları ile yaşadınız ve bu bozulmaları baskı altında tutarak örttünüz. Ama, şimdi perdeler kaldırılıyor ve sizler gerçeği görüyorsunuz ve bu bozulmalar iyileşirken ve saf benliğiniz ile hizaya geri getirilirken acı hissediyorsunuz.

Sevgililer, sizler İnsan Melekler olmanız ve Dünya’da mükemmel sağlıkla Neşe ve Denge içinde yaşamanız için tasarlandınız. Dünya sizin Cennet yuvanız olması için tasarlandı. Ama, sizler bu orijinal plandan uzaklaştınız ve DNA’nıza bozulma, hastalık ve ıstırap kalıplarını bütünleştirdiniz. Ve şimdi, Kaynak’tan gelen Işıldayan Sevginin Altın Işığı’nda, iyileşiyorsunuz ve İnsan Melekler olarak orijinal gücünüze ve saflığınıza geri dönüyorsunuz.

Ve böylece, Kase Kodlarını aktive ederken ve Cennet’in ve Dünya’nın Dengesini ve Eril ve Dişilin Dengesini bir kez daha kabul ederken, uyanan Dünya’da Sevginin mucizelerini yaratmaya hazırsınız. Sevgili Işıkişçileri, size Bolluk ve Sevgi yaratmak için Altın Alev ile çalışma armağanı veriliyor.

Ve böylece, size bu İnsan Melekler sürecininin basitliğini açıklayacağız. Kaynağın İlahi Işığı Galaktik Merkez’den veya Büyük Merkezi Güneş’ten akar ve Taç Çakranız ve Epifiz Beziniz vasıtası ile sizin tarafınızdan alınır ve sonra Kalp Çakrasına aktarılır. Kalpten, bu ışık dönüştürülür ve Hayalleriniz ve Arzularınız vasıtası ile fiziksel tezahüre dokunur. Böylece, “Yaşamın Nehri” sizden akar ve Kalbin Yaratıcı Dokuması vasıtası ile Bolluğun fiziksel kutsamalarına dönüştürülür. Bu, Kaynak’tan gelen muhteşem bir armağan değil mi?

Sizler “Parıldayanlar”a veya aura alanlarında Altın Alevi taşıyanlara verilmiş olan bu armağanı yeniden aktive etmeyi öğrenirken, birçoğunuzun bu zamanda yaşamınızda bolluğu tezahür ettirmede hala mücadele içinde olduğunuzu anlıyoruz. Sevgililer, Altın Alev’i taşımak için tüm illüzyonları ve bağımlılıkları salıvermelisiniz ve Kalbinizin Cennetin Dünya ile buluştuğu ve Eril enerjinin Dişil enerji ile Mükemmel Uyum ve Sevgide buluştuğu yer olmasına izin vermelisiniz. Ve, Yüksek Bilinç olunu seçmiş olanlarınızın bu süreci kucakladığını ve tüm eski çarpıtmaların/bozulmaların ve illüzyonların sonunda temizlenmesine ve salıverilmesine izin verdiğinizi biliyoruz.

Ve böylece, bu zamanda, bu ışık kapısı açık kalırken, bu Işık Nehrini Kalplerinize alma ve hayallerinizi bozulma veya müdahale (parazit) olmaksızın Dokuma fırsatına sahipsiniz. Çünkü, Kalbinizin saflığı ve berraklığı tezahürlerinizin berraklığını belirler. En çok bolluk içinde ve sevinçli olan yaratımlar bencillik ve kendi çıkarını düşünme olmaksızın, herkesin en yüksek hayrı için olan yaratımlardır. Eğer bu niyet ile Altın Işığı dokuyabilirseniz ve onu Dünya’ya gönderebilirseniz, Sevgi ve Barış hayallerinizi tezahür ettirir. Ve, sevgili Işıkişçileri eğer bunu birlikte yaparsanız, Gezegende Sevginin Mucizelerini yaratma enerjisini taşıyan Barış, Sevgi ve Denge Alanı yaratırsınız.

Sevgili Işıkişçileri, bu Işıldayan Işığın “Buddha” alanı olarak adlandırılmasına rağmen, ayrıca Kaynağın Dengeli Alevinin tezahürü olduğunu da size söylüyoruz. Altın Alev, hem İlahi Eril hem de İlahi Dişil kodlarını taşımak için Kaynak’tan aktarılır ve Dengenin kodunu taşıyan İlahi Dişildir. Büyük Kozmik Tanrıça ve Dengenin Annesi, Ma’at olarak adlandırılır ve onun enerjisi Barış, Gerçek ve Sevginin Dengesini destekleyen Işık Alanını yaratır. Böylece, bu şifa ve dengelenme zamanında, Ma’at’ın Işık Kodları Barış Alanını uyandıracak ve bu Kodlar su elementi vasıtası ile tezahüre aktarılacak (tezahür ettirilecek). Kanınızdaki ve hücrelerinizdeki su kodları bedeninize aktaracak ve Okyanuslardaki su ve Dünya’nın su gövdeleri kodları Dünya’nın kendisine ve onun kristalin ışık ızgaralarına aktaracak. Ve, dengenin yaratılabilmesi ve Dünya’nın Sevginin Kozmik Denge Alanında kendi yerini almaya geri dönmesi için, Dünya kendi Işık Kodlarını bir kez daha alırken, Dünya Ma’at’ın veya Kozmik Dengenin geri dönüşünü kutlayacak.

Ve böylece, Sevgililer, sizler şimdi bedeniniz ile, Dünya ile, kaynak ile ve birbirinizle ilişkilerinizi iyileştiriyorsunuz. Sizi iyileşmeye ve tüm illüzyonları salıvermeye ve mutlak gerçek içinde dokumaya başlamaya yönlendirecek olan bundan sonraki ayda sevginin güçlü kuvvetini göreceksiniz.

Kendi Bedeniniz ile ilişkinizi iyileştirir ve kim olduğunuzu kabul ederken, bedeninizin ruhunuzun Dünya’daki yolculuğu için mükemmel araç olduğunu kavrayacaksınız. Bedeninizi onurlandırmayı ve onun İyileşme ve Dengelenme yeteneğine güvenmeyi öğreneceksiniz. Artık hastalık ve ıstıraptan korkmayacaksınız, çünkü DNA’nızdan bu tür bozulmuş yaratımlar dokumaya gereksiniminiz olmayacak. Sağlık ve Canlılığın kalıbına göre Sevgi içinde dokuyacaksınız.

Dünya ile ilişkilerinizi iyileştirirken, bir kez daha Dünya’nın sizi nasıl desteklediğini ve sizi sevdiğini ve her ihtiyacınızı sağladığınızı öğreneceksiniz. Sevinç’ten dokuyacaksınız ve Sevincin deneyimlerini dokuyacaksınız. Artık acı ve ıstırabın bozulmuş deneyimlerini yeniden yaratmayacaksınız, çünkü dengeli bir kalp sevginin dengeli deneyimlerini yaratır.

Kaynak ile ilişkinizi iyileştireceksiniz, çünkü artık Tanrı’yı uzak bir Baba figürü olarak görmeyeceksiniz, Kaynağın Işığını kendi içinizde ve tüm Yaradılışın içinde algılayacaksınız. “Tanrı”nın hem Eril hem de Dişil ve de Çocuk – gibi olduğunu göreceksiniz ve korkunun çarpıtmaları olmaksızın algılanan tanrı’nın enerjisinin mükemmelliği ile güleceksiniz.

Ve birbiriniz ile ilişkilerinizi iyileştireceksiniz. Bu zamanda, birbiriniz ile ilişkilerinizi dengeleme ve iyileştirme gereksinimi hissedeceksiniz. Kendi içsel gerçeğiniz ile veya Ma’at ile hizalanırken, bunu başkalarında berrak bir şekilde göreceksiniz ve sizin gerçeğiniz diğerlerininki ile hizalanacak. Ayrıca gerçeğin nerede çarpıtıldığını görebileceksiniz ve Sevgi ve Barışın Işığı ile bu çarpıklığı iyileştirebileceksiniz.

Sevgililer, sizler Altın Işığı kucaklarken, Işığın Altın Kadehi oldunuz, Kase oldunuz. Bolluk ve Sevginin sihirli enstrumanı oldunuz. Bu potansiyel DNA kayıtlarınızda vardır ve şimdi Kase Kodları ile aktive ediliyor. Bu zamanda Gezegende fiziksel alem içinde ve Ruh ışığı alemlerinde aktive edilecek olan genetik bir kalıbı ve ışık geometrisini yerleştirmek İsa ve Mary Magdalene’in işiydi ve öyledir! Sizler bir kez daha uyanıyorsunuz ve Işık kadehini ışıldayan Kaynak Işığı ile dolduruyorsunuz.

Ve böylece, Sevgililer, ışığın bu sihirli penceresinde, Buddha’nın Şefkatini ve Kwan Yin’in Sevgisini hatırlayın. İsa’nın ve Magdalene’in Tutkusunu hatırlayın. Cenneti Dünya’ya getirmek için çalışanları hatırlayın ve şimdi zamanı olduğunu bilin ve bu seçime adım atabileceğiniz ve onun realitesini yaşayabileceğiniz andır.

Ama Sevgililer, bunun radikal bir şifa olduğunu bilin, kendinize zaman ayırın ve kendinize karşı nazik olun. Denge geriye dönerken ve sizler bir İnsan Melek olarak Kim Olduğunuzun tüm potansiyelini deneyimlemeye izin verirken, yoğun hisler ve enerjiler deneyimleyebilirsiniz.

Mayıs 2008 Enerjileri

Yeni Ay 5 Mayıs’ta ve Boğa burcunda. Boğa Venüs tarafından yönetiliyor ve toprak burcudur, güzellik, sanatsal ifade ile ilgilidir. Venüs gezegeninin kendisi de bu ay Boğa’da, bu Sevgi Tanrıçasının evinde Güneş ve Venüs arasında güçlü bir bağlantı yaratıyor. Bu ay, Sevgi göze çarpan bir özellik veya yaşam teması olacak. Bu, şifa ile çalışmak ve Dünya ile ve kendi Bedeniniz ile ilişkinizi dengelemek için iyi bir zamandır.

20 Mayıs’taki Dolunay ikinci Buddha Ayı’dır. Bu zamanda, Ma’at’ın güçlü Işık Kodları Dünya’nın alanına tam olarak bütünleşecek, Dünya’da Denge, Barış ve Refah’a izin verecek. Bu, Dünya ve onun İnsanlarının Uyum ve Dengenin bu Sevinçli anlarını hissedebilmesi için, Barış ve Sevgi Alanı yaratmada bir araya gelmek için Dünya’da Denge yaratmayı arzulayan herkes için güçlü bir zamandır.

© 2007-8 Celia Fenn and Starchild Global

(Çeviri ;Saffet)

http://www.starchildglobal.com/