NİSAN 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

AYDINLANMIŞ FARKINDALIĞIN ve YAŞAM ve BOLLUĞU SEÇMENİN NAZİK YOLUNDA YÜRÜMEK

NİSAN 2008 ENERJİLERİ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, bu Yeni Döngünün ve bu Yeni Dünya’nın enerjileri gerçekten yoğun ve güçlü. Bu geçen ay, Kutsal Kase aktive olurken ve sizler Işıkbedenlerinize Kozmik Bilincin armağanını kabul ederken, bir çoğunuz Varlığınızın içinde derin değişimler hissettiniz. Ve şimdi, bu Nisan ayında sizler bu Yeni Dünya’da Yaşam ve Bolluğu seçmeye devam ederken içsel Denge bulma fırsatına sahip olacaksınız.

6 Nisan’da Koç burcundaki Yeni Ay ile birlikte Nisan ayının enerjisi güçlü ve yaratıcı olmaya devam edecek, Yeni Dünya’da yaratıcı armağanlarınızı ve yeteneklerinizi uygulama gücü ve kuvveti bulabilmeniz için içinize dönme ve İçsel Spiritüel Savaşçınız ile bağlantı kurma zamanı sunacak. 20 Nisan’daki Dolunay Wesak Dolunayı veya Buddha Ayı olacak; Wesak’ta Dünya Buddha tarafından bedenlenen İlahi Eril’in Sevgi dolu ve Koşulsuz varlığını hissedecek.

Aslında, bu enerji Nisan ayında hissedilmeye devam edecek olan Ateş Tanrıçasının yoğun yaratıcı enerjisine bir destek ve denge olarak gereklidir. Ayın ilk bölümünde, hem Güneş hem de Venüs Koç’ta olacak, Ateş Tanrıçası olan İlahi Dişil ve Solar Ateş varlığı olan İlahi Eril arasındaki yoğun Solar partnerliği sağlayacaklar. Ancak, Mars Yengeç burcunda olacak, Ay ve Su tarafından kişiselleştirilen aydınlanmış ve destekleyici bir varlık olarak İlahi Eril’in nazik, sevgi dolu ve bilge enerjisini getirecek. Bu, 20 Nisan’da Güneş Buddha Ayı ile Boğa Burcuna girdiğinde zirveye ulaşacak.

Akrep’teki Buddha Ayı fiziksel formda Ruh ve Can’ın dünyasını aydınlatır. Akrep 8 nci evdir, Psişik Güç ve Bilgeliği temsil eden su burcudur. Bazen kullanılan sembol Kartaldır, her şeyin üzerinde “uçan” ve her şeyi gören ve kaynağın “gözü”nde tutan Ruh ve Can’ın içsel Eril Gücünü ifade etmenin bir şekli.

Bu zamanda, içinizdeki Aydınlanmış Eril’in nazik ve sevgi dolu desteğini kucaklamanıza ve onun tarafından kucaklanmaya izin verin. Çünkü Buddha’nın enerjisi kendiniz için talep edebileceğiniz sizin kendi Yüksek Varlığınızın bir veçhesidir. Sevgililer, Yeni Dünyanızı desteklemek için burada olan aydınlanmış Sevgiye uyanın. Buddha’nın gezegene armağanı olan bu derin Şefkat ve Bilgeliğe uyanın. Bu güzel Wesak Dolunayında bu Sevgiyi almaya açık olun, bu sevginin sizden akmasına ve sizi kucaklamasına izin verin. Ama, ayrıca Gezegende İlahi Şefkatin Dişil Bedenlenmesi olan Kwan Yin’i de hatırlayın. Böylece bu zamanda denge olabilir, Kwan Yin’in Varlığını ve Şefkatini davet edebilirsiniz, o, Buddha’da bedenlenmiş olan İlahi Şefkat’ten yayılan Yeni Dünya enerjilerini döndürürken Yaradılışın Lotus çiçeği içinde oturur.

Sevgililer, günlük yaşamlarınızda, İlişkilerinizin Dönüşümün Potasında olmaya devam edeceğini göreceksiniz. Tam bir İçsel Güç ve Kuvvet noktasına erişene kadar, tüm bağımlılıkları ve birbirine – bağlılıkları salıvermeye yönlendirilmeye devam edeceksiniz. Birçoğunuz Ruhunuza ve Canınıza tam olarak hizalanmaya ve Kaynak ile Birliğe geri dönebilmeniz ve BEN’İM Varlığınız tarafından bu Dünyada hakkınız olan Sevgi ve Bolluğu alabilmeniz için ayrılık bilincinin tüm formlarını iyileştirdiğinizin ve salıverdiğinizin tam anlayışına yönlendirilmenize izin vermeniz için, Dış Dünyadaki tüm dışsal destek sistemlerini salıverirken, bu sürecin zor olduğunu göreceksiniz. Ama, bu sadece sizin BENİM Varlığınız ve Kaynak ile İlişkinizden gelir. Yaşamınızı kontrol etmeye ihtiyacı olan Egoyu salıvermeye ve yaşamınızı organize etme ve düzenleme ihtiyacınızı salıvermeye hazır olduğunuzda, Ruhunuz yaşamınızdaki eşzamanlılıklarda ve mucizelerde tezahür ederken, onun rehberliğini nasıl kabul edeceğinizi öğreneceksiniz.

Sevgililer, sizler Kozmik Varlıklarsınız, İnsan Formundaki İlahi Kaynaksınız. İçinizdeki İlahi Kıvılcımı, o yaratır ve tezahür ettirirken işitip hissedebilseydiniz, Bolluk ve Sevgiye yönlendirilirdiniz, çünkü İlahi Kıvılcım Bolluk ve Sevgidir ve sadece Bolluk ve Sevgi yaratır ve Bolluktan ve Sevgiden yaratır. Sevgililer, bu yeni Sevgi ve Bolluk Kozmik Kodları 2008’de aktive edilmektedir. Bu değişim ve dönüşümlere izin verdiğinizde, İlahi Sevginin sizin vasıtanız ile nasıl Bolluk yarattığını açıkça göreceksiniz. Kaotik bir boşlukta olduğunuzu hissettiren sadece Direnç ve Korkudur, çünkü kaos Hareket halindeki İlahi Yaratıcılıktan başka bir şey değildir ve siz Güven ve Kabullenmede merkezlendiğiniz zaman, görünen kaosta güvenli yolunuzun sağlandığını bilirsiniz.

Sevgililer, bu yeni yolda yürümenize yardımcı olacak bir öneri sunacağız – Yaşamı seçin! Bir karar vermek veya bir seçim yapmak zorunda kaldığınızda Yaşamı seçin! Ve Sevgililer, her gün seçimler yaparsınız ve yine söylüyoruz, yaşamı ve neşeyi seçin. Alışkanlık olduğu için veya yükümlü olduğunuz için ya da başkaları sizden öyle beklediği için seçmeyin. Kalbinize sevgi ve neşeyle şarkı söylettiren şeyleri seçin ve daha azına razı olmayın. Çünkü ayrılık illüzyonunun ötesinde İlahiliğinizi deneyimlediğiniz tek şey Sevgi ve Neşedir. “Kurallar”ın kim olduklarını unutanlar için yapıldığını bilin, çünkü Yüksek Benliğiniz ile hizalandığınız zaman, daima Sevgi ve En Yüksek Hayır seçimini yaparsınız. İndigo ve Kristal çocuklarınız, size kurallara ve beklentilere dayanan eski enerji seçimlerinin ruhunuzu nasıl boğduğunu gösterdi ve onlar Ruh ve Canın Fiziksel Beden ve onun Neşesi ile uyum içinde yaşamanıza izin verecek yeni seçimler yapmanıza yardımcı oluyorlar. Bu Yeni Dünya olacak, bu Dünya’da Cennet olacak.

Yeni Dünya’da Tezahür Spiralleri

Sevgili Işıkişçileri, bu konudan daha önce söz ettik, ama tekrar ayrıntılı ele alacağız, çünkü bir çoğunuz yaşamlarınızda olayların aniden gerçekleşmesi veya açılması şekillerinde şok ve yer değiştirmeler hissediyorsunuz.

Sevgililer, bu Yeni Dünya’dır… Bilincin daha yüksek bir seviyesi. İçine doğduğunuz dünya değildir. Artık bildiğiniz Üçüncü Boyut Realitesi değildir. Kuantum veya Holografik prensipler ile fonksiyon gören Beşinci Boyut Dünyasıdır. En önemli değişim, lineer zamanın ve deneyimin Tezahürün Spiralleri ile yer değiştirmesidir. Bu, yaşamın artık rasyonel zihninizin kontrol edebileceği ve yönlendirebileceği derli toplu ve mantıklı bir şekilde göz önüne serilmeyeceği anlamına geliyor. BEN’İM Varlığınız şimdi sizinle birlikte yaratıyor ve Ruh ve Can Enerji Spirallerinde birlikte çalışıyor.

Böylece, olaylar onun kontrolünün ötesinde gerçekleşir görünürken Zihin sık sık ürkmüş ve huzursuz hisseder. Yaşamınızda gerçekleşen ani olaylarla çarpılabilirsiniz. Aslında, bunların hiçbir yerden ortaya çıktığı görünmesine rağmen, yaşamınızda olaylar Yaradılış ve Tezahürün Spiralinde ortaya çıkar.

Şimdi, eğer bir Spirali gözünüzde canlandırırsanız, onun daha da yüksek seviyelerde genişleyen çemberler halinde hareket ettiğini görürsünüz. Sanki o bir çembere spirallenirken, istediğiniz şey sizden uzaklaşıyor gibi görünebilir. Eğer umutsuzluğa düşer ve onun peşine düşerseniz, merkezinizi kaybedersiniz ve dengeniz bozulur ve topraklanmamış olursunuz, Spiral çökebilir. Hatırlayın, Yaradılışın Spirali Ruh ve Can’ın Fiziksel ile birleştiği Yüksek Kalbinizden kaynaklanır ve orada tutulmalıdır. Böylece, eğer bu Spirali Niyet ile tutarsanız, dışarıya uzağa spirallenebilir ve sonra arkanıza doğru spirallenir; ortadan kaybolduğunu sanabilirsiniz. Ancak sonra bir gün mucizevi bir şekilde, geriye spirallenir ve eğer hazır değilseniz, sizi tamamen şaşırtarak ele geçirebilir.

Şimdi, sizler hala bu yeni Beşinci Boyut yeteneklerini öğreniyorken, aynı anda bir çok giden spirale sahip olabilirsiniz ve o zaman bir süre sanki yaşamınız tam bir boşluk gibi görünür ve sonra aniden her şey aynı anda tezahür edebilir ve size fırsatlar ve yaratımlar yağar ve görünür kaosta nereye döneceğinizi bilmezsiniz. Ve böylece, bunları çözümlemeye çalışırken tükenirsiniz.

Sevgili Işıkişçileri, Realitenizi Yaratma Sanatında daha çok usta olacaksınız. Enerjileri yönetmeyi ve hiçbir şey olmadığında güvenmeyi öğreneceksiniz, çünkü yarattığınız şeyin tezahüre geldiğini biliyorsunuz. Ve o tezahür ettiğinde, hazır olacaksınız, çünkü kendi yaratımlarınızın ne olduğunu fark edeceksiniz.

Ve sonra, derin minnettarlık ve sevinç ifade edeceksiniz, bu Yaratıcı Spiralleri Deneyim ve Sevginin yüksek seviyesine yeniden – enerjilendirecek.

Böylece, Sevgililer, beklentileriniz vasıtası ile ve iradeniz ve zihinsel ya da rasyonel varlığınızdan yaratmaya çalışma ile enerji kaybedebileceğinizi düşünmenizi istiyoruz. Kalbiniz Beşinci Boyutta Yaratıcı Zekanızın merkezidir ve sadece Kalbin arzuları Yaradılışın Spirallerini dinamik süreçlere motive eder. Zihin bu süreci kabul edebildiği zaman, gereksinim ve korkularla yaratıcılığınızı bloke etmek yerine onu desteklemeyi öğrenir. Çünkü, eğer zihnin korkularının tuzağına düşerseniz, o zaman yaratıcı arzularınızın tezahürlerini almak için yeterli seviyede olmazsınız. Sadece Kalp ve Yüksek Bilince yükseldiğiniz zaman, Yaratıcılık vasıtası ile Bolluk içindeki Sevginin akışını algılar ve alırsınız.

Nisan’da Enerjiler

Yeni Ay 6 Nisan’da Koç’ta olacak. Koç bir Ateş burcudur, Çocuk ve Savaşçıyı temsil eder. Astroloji çarkının Birinci Evidir. Ayrıca yeni başlangıçları ve yeni ekilen tohumları işaret eder, yaradılışın yeni spirali için niyet oluşturmanın ideal zamanıdır.

Ateş Ayları genellikle istikrarsızdır, Kalbinizde dengenizi taşımaya odaklanmaya gereksinim duyabilirsiniz.

20 nisan’daki Dolunay Buddha veya Wesak Ayıdır. Aydınlanmış Eril’in veya Dünyanın Yeni İlahi Eril enerjisinin gücünü kutlama zamanıdır. Ayrıca, Aydınlanmış şefkatin İlahi Dişil enerjisinin arketipi olan Kwan Yin’i hatırlayın.

Ay Su burcu olan Akrep’te ve bu Gezegenin sularında İlahi Bolluğun Kodlarını aktive etmeye yardım etmek için Su Seronomisinin ideal zamanıdır.

© 2007-8 Celia Fenn and Starchild Global

http://www.starchildglobal.com/

(Çeviri; Saffet)