ŞUBAT 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

Dünya Gezegeni İçin Yeni Kodlar

Ekonomik Denge ve Herkes İçin Bolluk

Şubat 2008 Enerjileri

Başmelek Michael ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, 2008’in bu Şubat ayında Gezegeninizde Geçiş ve Değişimin enerjilerini tekrar hissetmeye başlayacaksınız. Evet, bu yeni döngü başlarken, Yeni Dünya’nın Maddi Tezahürünün sizin için nasıl bir realite olduğunu görmeye başlayacaksınız.

Bu değişimler Küresel Ekonomik Sisteme odaklanacak ve amaç gezegendeki herkes için adil kaynak dengesi yaratmak olacak. Şubat ayında, aktivasyon işlemine yardımcı olacak birkaç önemli Gezegensel Hizalanma olacak.

7 Şubat’ta, Kova’da Güneş Tutulması olacak, bu tutulma Dünya’nın Küresel Topluluk enerjisi için kendi Solar Kodlarını resetlemesini sağlayacak. Sonra, 21 Şubat’ta Dolunayda, Başak’ta tam bir Ay Tutulması olacak. Bu zamanda, Galaktik Merkezden Eril Lunar (Aya ait) enerjinin aktarımlarını almak için Dünya kendi Ay Kodlarını resetleyecek. Nazik, Sevgi Dolu ve Destekleyici enerji olan Lunar (Aya ait) Eril enerji Güç Hakimiyeti ve Kontrolün yerini alacak ve Yeni Dünya için yeni Ekonomik ve Sosyal Yapılar yaratacak. Sevgililer, ayrıca bunu bu şekilde görebilirsiniz, 21 Şubat’ta Güneş Balık’ta ve Dolunay Başak’ta olacak. Bu zamanda, Dünya’nın Balık tarafından temsil edilen BEN’İM enerjisi Başak tarafından temsil edilen kendi Maddi Tezahürü ile hizalanacak ve Dünya kendi Gezegensel Yüksek Benliğini kendi Fiziksel Varlığı ile hizalamaya getirme işlemine başlayacak. Onlar Bir olacaklar. Cennet Dünya üzerinde tezahür etmeye başlıyor.

Yine bu zamanda, Dünya Oğlak’taki Pluto ve Başak’taki Satürn’ün etkisini hissediyor. Oğlak ve Başak Maddi Planın enerjilerini taşıyan burçlardır. Bu yıl Oğlak’ta olan Jüpiter Dünya planına Genişleme ve Uyanışın enerjisini getiriyor. Yay’dan çıkıp Oğlak’a giren Pluto Spiritüel Plandan Maddi Plana Dönüşümün enerjisini getiriyor. Oğlak’taki Satürn bundan sonraki iki yıl, Maddi Seviyede Yeniden yapılandırmanın enerjisini taşıyacak.

Sevgililer, Gezegeninizin devam eden Dönüşüm Sürecinde heyecanlı bir aşamaya giriyorsunuz. En azından, Maddi Plana denge geri getirilirken Dünya’da Cennet’in Maddi Tezahürünü görmeye başlayacaksınız. Siz aslında Bir’siniz ve Küresel Topluluğunuzda Herkes tarafından paylaşılabilen Bolluk yaratmaya başlayacaksınız.

Süreç zaten başladı ve uyanmış Işıkişçileri olarak sizlerden Gezegeninizde ve Küresel Ölçekte yakında gerçekleşecek olan Değişim ve Dönüşümleri anlamaları için başkalarına yardımcı olmanız isteniyor. Her birinizin tam şimdi tam olarak gereksinim duyulduğunuz yerde olduğunuzu bilin. Bazılarınız Liderlik pozisyonunda ve Dünya’daki her insanın yaşamını etkileyecek olan değişimler sırasında bir çok insana yardımcı olmak sizin işiniz olacak.

Şimdi, Yüksek Seviyede, BEN’im seviyesinde dünyadaki her insan bu değişimlerden geçmeyi kabul etti. Ancak, çalıştığınız Beşinci boyut enerjisinin gücünün tam olarak farkında olan, uyanmış Işıkişçileri olarak sizler Liderler olacaksınız ve sizlerden insanları Topluluk ve Birlikte – İş Yapmanın yeni hissine yönlendirmeniz istenecek. Evet, bunun kolay olmayacağını biliyoruz, ama her birinize mutlak inancımız var. Sizin Yıldızlardaki Ruhsal Yuvalarınızı terk edip Dünya’da enkarne olduğunuzu gördüğümüz zaman, başarısız olmayacağınızı biliyorduk. Bu Dönüşümün olası en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlamak için Adanmışlığa, Güce ve motivasyona sahip olduğunuzu biliyorduk. Ve böylece, Dönüşüm çalışmanızın bu son aşamasına girerken sizleri büyük Sevinç ve Bekleyiş ile izliyoruz.

Eski Enerji Yeniye Yol Veriyor

Maddi Değişim için Yeni Kodlar Gezegensel Beden içinde aktive olurken, bazı meydan okuyucu enerjiler ile başa çıkmanız istenecek. Eski Yeni ile karşılaşırken, her zaman direnç olur. Ama Işıkişçileri ve Işık Üstatları olarak sizler Dönüşüm sürecine aşinasınız ve Sevgi ve Huzur içinde merkezinizde nasıl kalacağınızı ve korku ve panik enerjilerine çekilmemeyi biliyorsunuz. Çünkü, aslında, bu gelecek zamanlarda sizin işiniz olacak.

Eski dünya ekonomik yapısında, azınlığın aşırı zengin olduğu, çoğunluğun yoksullaştığı bir sistem oluşturuldu. Gerçekte bu, düşünce formu manipülasyonu ile ve ekonomik baskı ve “kölelik” yaratan yoksunluk ve kıtlık illüzyonu yaratarak yapıldı. Küresel ölçekte, Dünya nüfusunun yüzde yirmisi Gezegenin kaynaklarının yüzde seksenini tüketiyor, bu Gezegenin ve İnsanlarının suistimal edilmesine izin veren yoksunluk ve kıtlık illüzyonlarını ve dengesizliği daha da arttırıyor.

Yeni Dünya enerjisinde, kademeli olarak bu sistemin yerine Küresel Birlikte – işbirliği ve İletişim’in yükselen sistemi geçecek, bu sistemde Kaynakların, Yeteneklerin ve Sevginin paylaşılması olacak. Ve Sevgili Işıkişçileri, sizin bu süreçte liderler olduğunuzu söylüyoruz. Buna sadece hükümetler ile ulaşılamaz, onlar çoğu zaman Eski Dünya enerji sistemine çok yatırım yaptılar. Yeni Dünya Vizyon, Tutku, Motivasyon ve Adanma ile Işıkişçileri tarafından yaratılacak, ama kendi topluluklarında Sevgi, Paylaşım ve Desteğe dayalı yapılar yaratma yeteneğine sahip olanlar tarafından da yaratılacak. Onlar Yeni Dünyanın tezahür edeceği modeller yaratacak.

Sevgililer, birçoğunuz zaten bu tür işlerle meşgulsünüz ve bir çoğunuz bu projelerde çalışmak ve kendinizi bu şekilde vermek için çağırılacaksınız. Ama ayrıca bilin ki, her birinizden kendi yaşamlarınızda bu enerjiler ile dengeli ve sevgi dolu bir şekilde başa çıkarak Yüksek Hayra hizmet etmeniz istenecek. Hatırlayın, siz Bir’siniz ve hepiniz birbirinize bağlısınız; değişimlerle ve insanlarda ortaya çıkabilecek dirençle karşılaşırken dengede kalmak ve berrak ve korkusuz olmak için birbirinize yardımcı olabilirsiniz.

Bu dengelenme sürecinin iki veçhesi olacak. Dengeleme prosedürü, Gezegenin fiziksel kayıtlarından ve sizin fiziksel bedenlerinizden temizlenirken ortaya çıkacak olan “ekonomik durgunluk”, “stok pazar düşüşleri”, “iflas” korkuları ve diğer derinde tutulan ekonomik hayatta kalma korkuları üretirken, bazılarınız “kayıp” illüzyonu deneyimleyebilir. Sevgililer, bu sürecin sonunun Ekonomik Özgürlüğünüzü kazanma anlamına geleceğini ve bazı küçük fedakarlıkların yapılması gerektiğini bilin. Yeniden hizalanma ve değişim sürecinde ilerlerken, her zaman desteklendiğinizi ve gözetildiğinizi bilin.

Şüphesiz, zorluklar başka şekillerde de gelebilir. Hiç bolluğa sahip olmayanlar aniden kendilerini insan grupları için kaynaklar sunarken bulabilirler, bu onların öğrenmeleri gereken finansal kavrama yeteneği gerektirir. Böylece, sorun kayıplar olmayabilir, ama bir çok insanın maddi bir şekilde yararlanabilmesi için büyük ölçekte kaynakların nasıl etkili şekilde değerlendirileceği olabilir.

Ve sizler bu değişimlerden geçerken ve yeni yetenekleri öğrenirken, Lunar (Aya ait) Eril enerjiyi çekmeye gereksiniminiz olacak. Nezaket, Sevgi ve Şefkat ile, ama organize ve yapılandırılmış, topraklanmış ve pratik olarak çalışın. Bu yeni enerjinin yardımıyla hayallerinizi tezahür etmeye topraklamanın zamanıdır!

Yetenekleriniz Olduğunu Bilin

Hepinizin bu süreçte size yardımcı olması için, Işık Üstadının yeteneklerine sahip olduğunuzu hatırlayın sevgililer.
Niyet, Odaklanma ve Topraklama vasıtası ile gereksiniminiz olan şeyleri nasıl yaratacağınızı ve tezahür ettireceğinizi biliyorsunuz. Korkuya gereksiniminiz yok.
Panik, felaket bilinci endişesi ve depresyon gibi korkunun yarattığı illüzyonlar ile nasıl başa çıkacağınızı biliyorsunuz. Koşulsuz Sevgi ve Güvende, Kalbinizde merkezlenmiş kalın. Her Şeyin Yolunda Gittiğini bilin.
Kalbinizde nasıl olacağınızı ve İlahi BEN’İM özünüzü deneyimlerken her biriniz için her zaman ulaşılabilir olan Sevginin, Sevincin ve Huzurun Bolluğunu nasıl deneyimleyeceğinizi biliyorsunuz.

Şubat 2008’de Enerjiler

7 Şubat’ta Yeni Ay’da, Kova’daki Güneş Tutulması yeni Küresel Topluluğun tohum zamanı üzerine meditasyon yapmak için bir zaman sağlayacak. Başak’ta Dolunaydaki Ay Tutulması Dünya’nın tekamülünde bu yeni geçişi ve Dünya’daki tüm insanlar için bolluğun yaratımını onurlandırmak için Dünya Seremonileri fırsatını sağlayacak. Bu zamanda, sevgililer, gelen Lunar (Aya ait) Eril enerjilere odaklanabilir ve bu enerjileri yaşamınızın bir parçası yapmaya çalışabilirsiniz.

Jüpiter, Satürn ve Pluto’nun enerjileri, sizler yeni döngüye ilerlerken yaşamlarınızda daha berrak gerçekleşecek olan derin yeniden yapılandırmayı hissetmeye başlamanız anlamına gelecek.

Ve, Sevgililer, 14 Şubat’ın Sevgililer Günü olduğunu unutmayın! Bu, sadece Romantik Sevgi ve Sevinci kutlama ve eğlenme zamanıdır. “Aşık olmak” hala Dünya Gezegeninde insan bedeninde olmanın en büyük sevinçlerinden biridir. Ve aslında, bu meydan okuyucu zamanlardan kolayca ilerlemenize yardımcı olacak olan Sevinçtir, Neşedir. 14 Şubat’ta, sevgiyi sadece Romantik Sevgi olarak değil, tüm formlarında neden kutlamıyorsunuz. Küresel Koşulsuz Sevgiyi ve Herkes için Bolluğu kutlama günü olsun!

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)

www.starchildglobal.com/february2008.html

www.kosulsuz-sevgi.com