TEMMUZ 2008 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

“ALTIN İNDİGO” AKTİVASYONU

TEMMUZ 2008 ENERJİLERİ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalı ile

Sevgili Işıkişçileri, Temmuz ayına girerken Gündönümü zamanında Büyük Merkezi Güneş’ten alınan yeni Işık Kodlarını bütünleştirme sürecindesiniz. Yükselmiş Şefkatli Sevginin bu Altın Işığı Dünya’nın ızgaralarına giriyor ve Kaynak’tan gelen bu Altın Sevgi dalgalarını almaya açık olanlarınızda eski anıları ve yeni yönleri aktive eden bir Parlaklık yaratıyor.

Sizler bu Parıldayan Sevgi ile sarmalanırken, Sevgi ve Dengenin gezegende tamamen aktive olduğu zamandaki Lemurya’nın kadim ruh anılarını aktive ediyorsunuz. Bir parçanız bu Altın enerjiyi tanıyor ve Cennet’in Gezegene geri dönüşünü sezerek hayret ve sevinçle geriye bakıyor. Ama, sevgili ruhlar, geriye doğru gidemezsiniz, çünkü tekamülünüzün hareketi İlahi Sevgi’nin yeni ifadelerine doğru. Böylece, Varlığınızın içinde Lemurya’nın enerjisini tamamen bütünleştirirken ve hatırlarken, ayrıca “Mavi Yıldız Dünya”nızda gelecek “Yeni Dünya”yı yaratmak için, yeni Işık Kodları ile aktive olmakta olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu, yeni ve heyecanlı olacak olan Gezegensel bir Cennet toplumu olacaktır. Dünya’nın daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemeyecektir. Siz Ruh ile birlikte – yaratırken, o sizin yaratımınız ve sizin seçiminiz olacaktır.

Bu Küresel dönüşüm zamanında, eski Dünya ızgaraları çökerken ve parçalanırken, bir çoğunuz stres ve gerginlik hissediyorsunuz. Çok fazla korku ve “kutup değişimi” ve manyetik alan bozuklukları hakkında konuşmalar var. Sevgili ruhlar, korkmayın. Aynen eski sosyal sistemlerin parçalandığı ve yenilendiği gibi, Dünya’nın manyetik ve kristalin ızgaraları da böyle yenileniyor. Sevgililer, siz kendiniz Gezegen için yeni enerjisel ızgara sistemini aktive etmek için yardımcı olan Işık Meditasyonlarına ve Törenlerine katıldınız. O zaman, neden eski parçalanıp çökerken bu kadar korkuyorsunuz? Oluşmasına ve yaratılmasına yardım ettiğiniz Yeni Dünya ızgaralarının Gezegenin bütünlüğünü devam ettireceğine güvenmiyor musunuz? Sevgililer, eğer Ruh’un planı büyük yıkım ve yaşam kayıplarına izin vermek olsaydı, burada Ruhsal Alemler’de olan bizler neden bu yeni Altın kristalin ızgara sistemini yaratmak için sizinle bu kadar yoğun çalıştık? Gezegenin kendisinin kendi Altın Barış çağına ilerlediğini ve daha fazla acı, ıstırap ve yaşam kaybına izin vermeyi seçmediğini bilmenizi istiyoruz. Kendi sevgili çocukları olarak, korku içinde yaşamaya son vermenizi ve Gezegendeki değişimlerin ve dönüşümlerin, Gezegen üzerinde yaşayan herkes için Beşinci – boyut Cenneti için mavikopyayı aktive etme amacı ile tasarlandığı bilmenizi istiyor. Ve, bu mavi kopya Büyük Merkezi Güneş ve Işık Kodu aktarımları vasıtası ile Kaynak tarafından güncellenirken, onun yeni Kodları tüm Dünya nüfusu için Bolluk ve Işık yaratacak.

Altın İndigo Aktivasyonu

Sevgili Işıkişçileri, şimdi bize çok fazla Sevinç getiren bir konudan bahsedeceğiz. Sizler Ağustos ayına ve Temmuz ayının sonundaki Aslan Kapısı Portalı’na doğru ilerlerken, Gezegen üzerinde parıldayan Altın Işığın yoğunluğu ve gücü artıyor. Temmuz ve Ekim arasında Dünya’nıza girecek olan bu yeni Işık “dalgası”, Dünya’nın Kollektif nüfusunda güçlü bir “uyanış” yaratacak, bu uyanışı “Altın İndigo” Aktivasyonu dediğimiz şey yönlendirecek.

Dünya’nın frekansını Beşinci Boyuta yükseltme ve spiritüel ve sosyal dönüşümü güçlendirme amacı ile Dünya’ya gelen İndigo varlıkların İlk ve İkinci dalgaları şimdi yirmili ve otuzlu yaşlarında. Onlar, Dünya’da Cennet olacak Cennet Gezegen’in tezahüründe etkili bir kuvvet olmaya hazırlar.

Bu İndigo varlıklar kendilerinin Kristal veya Mesih enerjisine geçiş yapmalarına izin verdiler ve kendi Işık Bedenlerine Altın Işığı absorbe ettiler ve “Parıldayanlar” olarak bu Işığı Yaymaya başlıyorlar. Ama, “Altın İndigolar” diyeceğimiz bu Varlıkların hepsi Şifacılar ve Spiritüel öğretmenler olmuyor. Birçoğu ana akım (ana görüş) toplumunda kalıyor ve buradan Işığın bundan sonraki döngüsünde toplumu dönüştürecek olan büyük değişimleri güçlendirecekler. Bundan sonraki altı ayda, ABD’nin yaşamında, özellikle ABD’nin önündeki seçimlerde Altın İndigo enerjisinin nasıl bir kuvvet ve faktör olacağını yakından izlemenizi istiyoruz. Gezegen ve kendi çocukları için Barışı ve Sürdürülebilir geleceği seçen ve talep eden yetişkin İndigolardır.

Ve böylece, bu zamanda, İndigo İlk Dalgalarının birçoğu bu derin uyanışı hissedecek ve bir Ruh Grubu olarak, Koşulsuz Sevginin Beşinci Boyut Cennetini yaratmak için geldikleri seçimlere uyanma zamanı olduğunu bilecekler. Deneyimli ve bilge Işıkişçileri olanlarınızdan, onlar Gezegene değişim getirmek için kendi güçlerini aktive ederlerken, bu daha yeni enerjiler ile çalışmanızı ve onları desteklemenizi ve onlara rehberlik etmenizi istiyoruz. Birlikte, Yeni Dünya’yı yaratacaksınız.

Temmuz 2008 Enerjileri

Yeni Ay 3 Temmuz’a denk geliyor ve Yengeç burcunda. Yengeç, Su burcudur ve Ay tarafından yönetilir, böylece bu, derin içsel hislere ve duygulara bağlanmak için güçlü bir zamandır. İçinizin derinliklerine, Varlığınızın derinlerine gidin ve baskılanmış olabilecek hislerin ve duyguların bütünleştirilmesine izin verin. Kendi derinliklerinize girerken, Parıltınızı ve Işığınızı kucaklarken, bu bütünleşmelerde sizi kucaklayacak ve saracak olan nazik bir sevgi bulacaksınız.

13 Temmuz’da Venüs Aslan burcuna giriyor ve yeni Solar İlahi Dişil enerji Gezegene akmaya başlıyor. 22 Temmuz’da, Güneş Aslan’a ilerliyor ve yeni Solar Eril enerjiyi getiriyor ve 5 Ağustos’a dek Tanrı (Ra/Güneş) ve Tanrıça (İsis/Sirius) Aslan Kapısı’nda birlikte olacaklar. Gezegenin kristal ızgaralarına ve açık ve hazır olanların Kalplerine alınacak olan birleşik Altın Işıkları, Eril ve Dişili yayacaklar. Ve bu, Temmuz’un sonları ve Ağustos’un başlarında Gezegende Kollektif Bilinci yükseltecek olan Altın Sevgi dalgası üretecek.

Dolunay 18 Temmuz’da ve Oğlak/Yengeç’te. Oğlak burcunda Dolunay, Güneş Su burcunda iken Ay’ın Toprak burcunda olduğu anlamına gelir. Enerjiler nazik ve stabil, Anne (Yengeç) ve Baba’nın (Oğlak) evliliği; izleyecek olan Solar Işığın alıcılığı için dengeli bir enerji sağlayacak. Bu Dolunayda sevgililer, kendinizi Temmuz’un sonlarında ve Ağustos’un başlarında gelecek olan Parıldayan Sevgi dalgasına hazırlamanız için içsel Eril ve Dişil enerjilerinizi dengelemek için iyi bir zaman olacak.

Ve böylece, Dünya Gezegeni’nde süregiden Birlikte – Yaratım Yolculuğunuzda size Güç, Kuvvet ve Sevinç diliyoruz.

© 2007-8 Celia Fenn and Starchild Global

(Çeviri: Saffet Güler)