Ağustos 2009 Enerjileri: Kozmik Mesih Enerjisini Aktive Etmek ve Yıldız Çocuğu Doğurmak

Yazdır Yazdır 

ELMAS IŞIĞA YENİDEN DOĞMAK: DÜNYADA KOZMİK MESİH ENERJİSİNİ AKTİVE ETMEK VE YILDIZ ÇOCUĞU DOĞURMAK

AĞUSTOS 2009 ENERJİLERİ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, bu 2009 Ağustos ayında, hem kişisel hem de küresel seviyelerde değişim ve dönüşümün güçlü enerjileriyle yaşamaya devam ediyorsunuz. Bu değişimler, Temmuz ve Ağustos’ta deneyimlediğiniz üç tutulmanın her birinde Izgaralarda yeni ışık Kodlarının aktivasyonlarının etkilerinin sonucudur. Elmas Işığın Tohumları İnsan Kollektifinin kalplerinde aktive ediliyor, hazır ve açık olan herkesin Kozmik Mesih enerjisinin İnayet ve Kutsamalarını varlıklarına almasını sağlıyor.

Yakın zamanda aktive edilen Yükseliş portalları vasıtasıyla Kozmik Kalpten Dünya’ya akan Elmas Işık, Kozmik Mesih Bilincini taşıyan Bilincin Tohumlarını ve Kristal Izgaraları aktive ediyor. Bu Uyum, Bütünlük ve Birliğin enerjisidir, Koşulsuz Sevgi, Sevinç ve Huzurun enerjisidir. Yeni Dünya’nın tezahürünü ve sizin için siz tarafından oluşturulma sürecinde olan Işığın Yıldız Alanlarına Kozmik Köprünün veya bağlantının yaratımını destekleyen enerjidir. Unutkanlığın perdelerinin ötesine, Yıldızlardaki Yuvanıza geçişiniz bir kez daha algılarınıza açılıyor ve bilinçli Yıldız Yolcuları ve Kozmik Yolcular olmaya hazırlanıyorsunuz.

Sevgililer, bu süreci kolaylaştırmak için, şu anda Işık Beden enerji alanlarınızda ve fiziksel bedenlerinizde gerçekleşmekte olan birçok değişiklikler var. Öncelikle Elmas Işık, Işık Bedenlerinize gittikçe artan yoğunlukta alınıyor; bu, Kutsal Geometriler Işık ve Ses ile titreşirken, parlak bir Elmas gibi Spiritüel Işık aktarmanızı ve yaymanızı sağlıyor. Ama, Işık bedenlerinizde Işık yoğunluğu artarken, Fiziksel Bedeninizdeki Epifiz Bezi gittikçe artan şekilde aktive oluyor ve canlanıyor. Bu, Epifiz Bezinin biyokimyasal yapısında değişimlere ve bezin fonksiyonelliğinin genişlemesine neden oldu. Sonuç olarak bu, Hipofiz bezinin canlanmasının artmasına neden oluyor, bu da sıkça bedendeki hormonların üretiminde ve aktarılmasında geçici dengesizlikler üretiyor ve bedende sinir sistemi boyunca aktarılan Işık enerjisinin yoğunluğunda artışa neden oluyor.

Bu değişimlerin en yoğun etkisi, 2 nci ve 4 ncü çakralar (Sakral Çakra ve Kalp Çakrası) arasında yeni “hat döşenmesi”nde hissedildi. Duygusal alanda tutulan “yapışmış” veya baskılanmış enerji enerjisel sistemde Elmas Işık dalgası ile temizlenip atıldı. Bu, birçoğunuzun baskılanmış veya kısmen işlenmiş olan duygusal sorunlarla başa çıkmak zorunda kaldığınız anlamına geldi. Lütfen, üzgün, depresif veya kızgın hissetmenizden cesaretiniz kırılmasın. Bu, cinsel veya yaratıcı enerjileri Kalp ile hizalayan derin arınma veya boşaltma işlemidir.

Bedendeki diğer hisler yoğun rüyalar, yoğun enerji dalgaları, uykusuzluk, tükenme ve hiperaktiflik olabilir. Enerji dengelenirken ve bütünleşirken, sizler Yeni Dünya’ya girerken derin bir seviyede yoğun Sevinç ve Huzurun berrak hisleri için ve “canlılığın” ve esenliğin artan duygusu için yolu açacak. Birçoğunuz, alt çakralar temizlenirken ve Kalp ve Ruh’un yolları olan üst çakralarla hizalanırken Coşku ve Sevincin bu yoğun hislerini zaten deneyimliyorsunuz. Bu şekilde, Beden ve Ruh Kalp Çakrasında bütünleşir, Cennet ve Dünya birleşir ve Kozmik Mesih bilinci kendisini bu sürece açmış olanlarınız vasıtasıyla Dünya’da ifade bulur.

Elemental Yeniden Bağlantı ve Dragon Bilincinin Çalışması

Sevgililer, Gezegenin Elemental enerjileri ile Yeniden Bağlanma işinde ilerlerken, bir kez daha Sevgi ve Onurla Dragon enerjisine bağlanıyorsunuz. Dragonlar, Gezegensel ve Kozmik seviyelerde yaratılışın Elemental ateşlerinin enerjilerini taşır. Geçmişte, İnsan türlerinde Zihinsel bedenin tekamülünü kolaylaştırmak üzere, zihinsel güçlerin bir süreliğine daha belirgin olmaları için, yaratıcı ateşlerin yoğun enerjisinin geri plana çekilmesine ve daha serin olmasına izin verilmesi kabul edildi. Ve böylece Dragon enerjisinin bilincinizden çekilmesine izin verildi ve bu mitolojilerinizde dragonların kötü oldukları ve öldürülmeleri ve bastırılmaları gerektiği hikayeleri olarak temsil edilmiş olan terk edilmişlik, korku ve öfke hislerine neden oldu.

Şimdi, Dragon enerjisinin salıverilme ve Dünya üzerinde yenilenmiş misyonuna geri dönme zamanı olduğunu bilin. Toprak, Hava, Ateş ve Su Dragonları yaratıcı ateşi taşırlar ve Yeni Dünya’da İlahi Planın ortaya çıkmasına hizmet etmeye hazırlar. Birçoğunuzun hissettiği yoğun Heyecan ve Sevinç enerjisi, Dragonların Sevincidir. Onlar bir kez daha aranızda dolaşıyor ve Yeni Dünya’da Form’un yaratımında Meleksi Elohim’in yönetimi altında Yaratıcı Ateşlerin Koruyucuları olarak işlerini üstleniyorlar.

Dünya’nın Dragonları tarafından üstlenilen ilk büyük görev, hem insan enerji alanındaki hem de Dünya’nın kendisindeki toksik duygusal kalıntıların temizlenmesi oldu.

Nükleer silahlar ve bombalar Programının sonucu olarak, Dünya’nın duygusal alanında toksik enerji birikimi oldu. Bu toksik birikim, Dünya Dragonlarının diğer İçsel Dünya varlıkları ile işbirliği ile toplandı ve gezegendeki çeşitli güç noktalarına götürüldü. Japonya, Hiroşima’daki ilk atomik kitlesel yıkımın yıldönümü olan 6 Ağustos’ta, bu enerji Dragonlar tarafından salıverildi ve Dünya’dan uzaklaştırıldı. Bu, spesifik misyonları kendi Dragon enerjilerini aktive etmek ve yeniden doğuşun rekreasyonu ve canlandırılmasını kolaylaştırmak için temizlik ve arınma işleminde Dragonlar ile birlikte çalışmak olan bir grup enkarne Işıkişçisi ruhun yardımıyla yapıldı.

Sevgili Işıkişçileri, bireyler olarak sizin için, Dragon enerjilerinin dönüşü, kundalini ateşiniz ile tam olarak bütünleşmenizi gerektirdi, çünkü kundalini ateşi İnsan Formu içindeki Dragon enerjisidir. Dünyasal Dragonunuzun “içsel ateşi” aktive edilinceye kadar kök çakrasında kıvrılmış olarak yatar ve sonra omurgaya salıverilir ve yukarıya doğru yükselir. Bu süreçte, enerjilerin “patlaması”nın gerçekleşmesi için ateş alt çakraları “tutuşturur” ve sonra bu enerjiler bütünleşirken cinsel enerjiyle ilişkili yoğun hisler ortaya çıkabilir. Bu zamanda, enerjilerin Kalbe yükseltilmesi gerekiyor, burada Kalbe inen Kozmik Ateş Dragonlarının veya Yıldız Dragonlarının enerjileriyle birleşebilirler ve Dünya Dragonlarının enerjisiyle bütünleşebilirler. Bu, Şefkat, Bilgelik ve Sevginin yaratıcı enerjilerini taşıyan “Kalp Dragonu” adı verilen yeni enerjiyi yaratır.

Bu süreçte, Sakral Çakra güçlü bir şekilde aktive edilir ve Kalbe bağlanır. Epifiz bezi de Yıldız Dragon enerjisi almak için aktive edilir ve Kalbe yeni bir bağlantı düzenlenir. Bu, Kozmik ve Dünya yaratıcı ateşlerin Bedene ve Işıkbedene akmasını sağlar; bu da yaratma ve tezahür ettirme gücünün kuantum güncellenmesini sağlar. Dragonların enerjisinin geri gelmesini karşılamak ve Yeni Dünya’yı tezahür ettirmede sizinle çalışmalarını onurlandırmak için heyecanlanacağınızdan eminiz.

Yeni Dünya İçin Yeni Arketipin Doğuşu: Yıldız Çocukları

Sevgililer, bu Yeni Başlangıçlar zamanında, Yeni Dünya’yı tezahür ettirmek için kullanacağınız bilgiyi ve enerjiyi aktaran yeni Işık Kodları alıyorsunuz. Bu Kodların ilki, sizler Dünya’da Işığın Altın Çağını inşa etmeye başlarken Gezegendeki Varlığınız için kalıbı sağlayacak olan koddur. Bu, Kozmik Işığı taşımak ve Cennet ve Dünya arasında bir köprü yaratmak için Yıldızlardan Dünya’ya gelen Yıldız Çocuğun, Sihirli Varlığın Arketipik enerjisidir!

Hepiniz Çocuğun Kodlarını bütünleştirmeye ve aktive etmeye hazırlandınız ve hazırsınız! Kutsal Kalp aktive edildi ve İkiz Alev Kodları Denge ve Uyumu yarattı. İlahi Dişil ve İlahi Eril Kutsal Birliğe girdi ve İlahi Sevginin Altın Alevinde birleşti ve Işığın Kozmik Dansçıları olmak için Elmas Işığa yükseldi. Yeshua ve Mary Magdalene’in Arketipik Avatar enerjisi Gezegende kendi tekamül çalışmasını tamamlıyor ve Çocuğun yeni arketipi Gezegende ortaya çıkmaya başlamaya hazır.

Yıldız Çocuk kendi Kozmik ve Galaktik mirasının ve kalıtımının farkında. Yıldız Çocuk Dünya’da olmaktan büyüleniyor ve çok memnun ve maddi dünyanın sevinçli macerasının ve keşfinin hayatını yaşıyor. Aynı zamanda eşzamanlı olarak birçok boyutlarda yaşayan Işık Varlığı olarak sonsuz varoluşunun tamamen bilincinde.

Yıldız Çocuğun enerjisi Işıktır ve Sevinç ve Büyük Mutluluk ile doludur. Dünya’da tezahür ettirmek ve yaratmak için sürekli olarak Işığı dokuyarak, oyuncu ve akıcıdır. Bir Arketip olarak, kendi içinde her şeyi içerir, dengeli ve kendine – yeterlidir ve sevgi dolu ve cömerttir. Masum, tutkulu/heyecanlı ve sihirlidir… mucizelerin ve harikaların sihirli yerinde yaşar. Ve sevgi dolu bir topluluğun sevgi dolu parçasıdır. Kendi kalbine aziz olanlara sevgi ve adanma bağları ile çekilir. Seremoni, ritüel, dans ve şarkı ve oyunun sevinçli aktiviteleri vasıtasıyla ışığa hizmet ve sorumluluğu onurlandırır!

Sevgililer, Cennet sizin Bilincinizde Dünya ile birleşti ve Sevgiye teslim olmanın ve Yıldız Çocuğun içinizde doğmasına ve ortaya çıkmasına izin vermenin zamanıdır! Yıldızlardaki Yuvanızı hatırlayın ve Dünya’da Yuvada olduğunuzu ve bunların içinizde Bir olduğunu hatırlayın. Sevgiyi ve nazik ve cömert olmayı hatırlayın, ama tutku ve hayal gücü ile oynamayı ve maddi alemlerinizde yeni ve harika realiteler olarak tezahür edecek rüyalar yaratmayı da hatırlayın.

Ve böylece Sevgililer, bu güçlü 2009 Ağustos ayında, size Dünyadaki Işık Yolculuğunuzda Sevinç, Kahkaha ve Sevgi diliyoruz.

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet Güler)