Ekim 2009 Enerjileri: Sevgi ve Barışın Dansı

Yazdır Yazdır 

SEVGİ VE BARIŞIN DANSI

EKİM 2009 ENERJİLERİ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, şimdi Ekim ayını yaratacak olan enerji akışına giriyorsunuz! Gerçekte, 9 Eylül’de 9:9 güçlü “portal”ından veya boyutsal geçiş kapısından geçtiniz ve şimdi 10 Ekim’deki 10:10’a doğru akıyorsunuz. 9:9’da bir bitişi ve yeni bir başlangıcı deneyimleyebildiniz. 10:10 bir 1:1 kapısı olacak, 11:11 kapısında zirveye ulaşacak olan deneyimin ve farkındalığın yeni seviyelerine giriş kapısı olacak. 11:11’de farkındalığın yeni seviyelerinde yeni enerjilerin tam etkisini deneyimleyeceksiniz. Aralık’ta 12:12’de Aralık Gündönümünde, Dünya üzerindeki İlahi Sevginin yaratıcı ifadesi olarak çalışmanızın güçlü yeni bir anlayışına yönlendirileceksiniz. Aslında, sevgili Işıkişçileri, Aralık ve Ocak geçiş ayları, 2010 yılının ilk yarısında ifade edilecek olan enerjilerin eskiden Yeniye geçiş ayları olacak.

Böylece Sevgililer, şimdi bu Ekim ayına odaklanalım. Dolunay, 4 Ekim’de, ayın başlangıcına denk geliyor. Ay Koç’ta, Güneş Terazi’de olacak. Bu zamanda, DENGE enerjileri çok önemli olacak. Bu zamanda içsel dengenizi BARIŞ ve SEVGİ’de tutabilir misiniz? BEN’İM varlığınızda merkezlenip kendinizle ve tüm diğerleri ile BARIŞ içinde olabilir misiniz ve aynı zamanda Tek Kalbin ve Tek Zihnin parçası olabilir misiniz? “BEN’İM” ve ayrıca birlikte BİR olarak “BİZ” diyebilir misiniz?

Sevgili Ruhlar, bu Yeni Enerjide, kendinizi daha geniş bir topluluğun parçası olarak hissedebilmek ve başkaları ile “bir” hissedebilmek ve Kalbinizden hissedebilmek gerekli olacaktır. Şu anda size sorulan soru, “yeni enerjilere ve yeni ışığa nasıl hizmet edebilirsiniz?”dir. Sizin vasıtanızla aktarılan Kaynağın Sevgisinin tam ifadesi olmak için ne yapacaksınız?

Ayın 18’inde Yeni Ay zamanında, toplumunuz ile ilişkiniz üzerine ve Yeni Kodların ve Yeni Dünya enerjilerinin taşıyıcısı olarak o topluma en iyi nasıl hizmet edebileceğiniz üzerine meditasyon yapmanız için iyi bir zaman olacaktır. Sadece Gerçekte Olduğunuz Kişi olarak ve Kim Olduğunuzu tam olarak ifade ederek nasıl Sevginin bir ifadesi olabileceğiniz üzerine meditasyon yapın. Her birinizin Kalbinizde İlahi Alevi taşıdığınızı ve her birinizin İlahi Sevginin ve Tanrı’nın Rahmetinin bir ifadesi olduğunuzu hatırlayın. Özgür iradenizi uygulamak ve bir birey olarak Toplumun Bir Enerjisinde nasıl İlahi Rahmetin bir ifadesi olacağınızı seçmek sadece sizin içindir.

Bu ay da, Atlantis Negatif Kodlarının eski enerjileri çok derin seviyelerde salıverilmeye devam ediyor, yerine İnsanlığın Işığın Yüksek İfadelerine Yolcuğundaki Tekamülünü yönlendiren Yeni Dünya Kodlarının geçmesine izin veriyor. Atlantis “felaket”inin eski travması güç, kontrol ve manipülasyonun eski yollarına tutunmak isteyenlerin psişeleri vasıtasıyla yankılanmaya devam ediyor. Sevgililer, bu daha karanlık yolları arayanlar bunu yapıyorlar, çünkü derin içsel korku ve suçluluk ve değersizlik duygusu hissediyorlar. “Başarısız” olduklarından ve Tanrı’nın onları terk ettiğinden korkuyorlar, böylece kaderlerinin Sevgi ve Şefkatin büyük planının bir parçası olmasına izin vermek yerine, kendi kaderlerini kontrol etmeye çalışmaya ihtiyaç duyuyorlar. Ve, bu gibi insanlarla dualite dramalarına girdiğiniz zaman, sadece onların değersizlik ve yoksunluk duygularını pekiştirirsiniz.

Sevgililer, bu tür insanları bağışlamak ve sonra karanlık illüzyonunun taşıyıcıları olarak rollerinden salıvermek çok daha iyidir. Çünkü bağışladığınız zaman, salıverirsiniz. Korkunun düşük titreşimlerine dayanan eylemlere göz yummuyorsunuz, ama bu tür enerjilerin sizin üzerinizde olabilecek etkilerini salıveriyorsunuz.

Şimdi, Negatif Atlantis Kodlarının ve Kollektifte dalgalanan “kurban” enerjilerinin salıverilmesine gelince, BAĞIŞLAMANIN ilk adım olduğunu söyleyeceğiz. Bağışlayın, Salıverin ve bırakın gitsin. Kurban Dramaları Yeni Dünya’nın parçası değildir, olmayacaktır. Siz o dramaları hala sürdürmeyi isteyenleri bağışlarken, bu çok eski travmaya dayanan enerjinin dokumalarına çekilmekten kendinizi özgürleştiriyorsunuz. Ve ŞEFKAT ve GÜZELLİK ve NEZAKET ve YARATICILIK ve BARIŞ’ın İlahi Enerjilerini ifade eden Işığın berrak Spiraline ilerliyorsunuz.

Çünkü, Sevgililer bu Ekim ayında, BARIŞ ve ŞEFKAT’in enerjilerinin akışı için bir gövde olma seçimini yapmanız için size meydan okunacak. Öncelikle, Şefkat pasif bir enerji değildir, İlahi Tutkunun, Sevmek ve Yaratmak İlahi Tutkusunun aktif ifadesidir. Şefkati ifade edenler, İlahi Rahmet ve Barışın ifadesi olmak için Sevgiyle motive olanlardır.

Ve Sevgililer, Barış sadece savaşın ve saldırganlığın yokluğu değildir. Barış kendisini Uyum, Denge ve Sevgi vasıtasıyla ifade eden Yaradılışın Aktif Enerjisidir. BARIŞ Akan ve Yaratan bir enerjidir! Toplumlarda Sevinç ve insanların Kalplerinde Gönül Ferahlığı yaratır. “Tanrı’nın Barışının enstrumanı” olmak, Sevinç ve Gönül Ferahlığının olmadığı yerlere bunları getirmektir. Ve sevgililer, uyandığınız ve uyanık olduğunuz zaman, her biriniz sadece kalbinizde merkezlenerek ve olduğunuz kişi olarak Barışın bir gövdesi olma yeteneğine sahip olursunuz. Kendinize bu enerjinin hizmetinde olmayı sunduğunuzda, Dünya’ya bir Işık olmanın ve karşılaştığınız herkese Şefkat, Sevecenlik, İçtenlik, Güzellik ve Lütfu ifade etmenin yeni fırsatları size gösterilir.

Sevgililer, Barışın yaratılması veya dokunmasının, Dünya’da Sevginin Dansı olduğunu söyleyeceğiz. Kaynağın Büyük kalbinden gelen ve Dünya Ana’nın Kalbinde yankılanan İlahi Müziği işitiyorsunuz. Ve böylece siz, İlahi Tonlar ve Sesler ve İlahi Renkler ve Formlara uyum sağlarken, yaşamınızı dokumaya ve İlahi Müzik ile birlikte uyum içinde ilerlemeye başlıyorsunuz. Yetenekli bir dansçı olarak, müziğin akışını izliyorsunuz ve her adım Zaman Ve Uzaydaki o müziğin bir ifadesidir.

Siz dansçısınız ve Yaşam Danstır! Siz Müziksiniz – siz Sanatçı, Yaratıcı ve Dokumacısınız! Siz, İlahi Armoni akarken onu izleme Bilinçli Niyeti ile dokurken, Sevginin İlahi Dansı ile Bir olursunuz. Sevginin Dansı olursunuz ve nerede olursanız insanlar Dansın Müziğini işitir ve kendileri dansa başlamak için ilham hissederler. Ve kısa sürede, herkes hizalanma içinde hareket eder, herkes Barış adı verilen Sevginin dansını yapar.

Böylece Sevgililer, bu Ekim ayında Kalplerinizde merkezlenmenizi, İçsel Huzurunuzu taşımanızı ve Sevginin Dansının Canlı İfadesi olmanızı istiyoruz.

Ekim Enerjileri

Koç burcundaki Ay 4 Ekim’e denk geliyor ve Yeni Ay 18 Ekim’de Terazi burcunda.

10 Ekim’deki 10:10 portalı da Yeni Dünya enerjilerinin açılımında ve deneyiminde momentum sağlayacak.

23 Ekim’de güneş Terazi’den Akrebe geçiyor ve siz Kasım’daki 11:11 portalına doğru ilerlerken enerji farkındalığın içsel odağına ve içsel ışığa doğru değişecek.

Ekim ayında İlahi Sevginin Müziği ile Dans ederken, sizlere Sevinç ve Huzur diliyoruz.

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(ÇEVİRİ: Saffet)