Haziran 2009 Enerjileri: Elmas Prizma ve Gezegensel Uyanış

Yazdır Yazdır 

HAZİRAN 2009 ENERJİLERİ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, bu Haziran 2009 ayına girerken, Gezegeninizin Işığın En Yüksek Frekanslarına yükselmesine yardımcı olan en güçlü Kozmik enerjilerin bazılarını deneyimliyorsunuz. Gezegen Işıl Işıl ve Kozmos’ta Elmas Işık Prizması haline geldi. Birçok Işık Varlıkları, Melek Varlıklar, Elemental Varlıklar, Galaktik Varlıklar ve Sevgili Deniz Memelileri aileleri size bu Uyanış ve Dönüşüm sürecinde yardımcı oluyorlar. Fiziksel bedende enkarne olmak için kolay bir zaman değil, çünkü sizin tarafınızdan bütünleştirilmesi ve bedenlenmesi gereken Işık Alemlerinde gerçekleşmekte olan çok fazla şey var, zaman zaman kafanız karışmış ve bağlantınız kaybolmuş hissedebilirsiniz. Sevgililer, bu zamanda, fiziksel varlığınızda topraklanmış kalmanız ve enerjinizi ve ışığınızı kalbinizde ve merkezinizde tutmanız çok önemlidir. Kozmik ışığı bedenlerinize ve Dünya Gezegenine topraklarken, bu sizin tam şu anda yapabileceğiniz en önemli ve en güçlü çalışmadır.

Elmas Işık enerjisi 7 Haziran’da Dolunay’da yoğunlaşacak. Hava enerjisi olan İkizler’deki Güneş ile birlikte Ateş enerjisi olan Yay’daki Dolunay yaşamlarınızda ve Gezegende çok daha fazla değişken enerji sunacak. Bu enerji Gezegensel Gündönümü olan 21 Haziran’a kadar yoğunlaşmaya devam edecek. 21 Haziran’da Uyanış enerjisi gezegendeki birçok insanın yaşamlarında aktive olacak, daha fazla sayıda ruh kendi Kozmik Varlıklarının ve Varoluşlarının realitesine uyanmaya başlayacak. Hepiniz Yıldız Çocukları, Işık Varlıklarısınız ve İnsan olarak enkarne olmuş ruhsunuz ve Kozmik doğanıza ve özünüze uyanıyorsunuz. Ama, kendi Kozmik Kalp Merkezinize Elmas Kozmik Işığı akıtırken ve Yıldızlara yolunuzu hayal etmeyi öğrenirken, Topraklanmanız ve Mevcut Olmanız ve Yeni Dünya Realitesini birlikte – yaratmak için burada Dünya Gezegeninde bulunmayı seçtiğinizi hatırlamanız çok önemlidir. Sevgililer, Cenneti Dünya’ya topraklamak ve o enerjinin tezahürü olmak için buradasınız.

Böylece sevgili Işıkişçileri, bu büyük ruhsal uyanış zamanında, enerjinizi Topraklanmaya, Bağlantıya ve Var olmaya (anda olmaya) odaklamanız faydalı olur. Fiziksel bedeninize tam olarak topraklanın ve yaşamınızın her gününün Ruh’un bir armağanı olarak keyfini çıkarın. Her gün için ve günlerin kutsamaları ve öğrettikleri için minnettar olun ve şükran duyun. Her günün sonunda verilmiş olan her şey için teşekkür etmeyi hatırlayın. Yüksek Boyutlu yaşamın özü Bağlantı ve Birbirine – bağlı olmaktır. Boyutsal akışın kaosu varoluşunuzun dışsal seviyelerinde bağlantınızın kopmuş olduğunu hissettirse bile, içinize, güzel Elmas Kalp Merkezinize gidin ve Tüm Var Olan ile ve tüm diğer Varlıklar ile derin içsel bağlantıyı hissedin. “Bağlantısızlığın” ve “yalnızlığın” aslında üçüncü boyuta ait deneyimler olduğunu ve çok boyutlu birbirine bağlılığın ruhsal halinin farkındalığına girdiğiniz zaman, her zaman Sevginin akışında desteklendiğinizi bilin.

Sevgili Işıkişçileri, Topraklanmanın ve Bağlantının kutsamalarını deneyimlemenin en etkili yolu, Varlığın deneyimi vasıtası iledir. Enerjinizi şu andaki maddi realitenize berrak şekilde merkezlemenizin ve kendinizi o Realite Yaratımı içinde var olan kutsamaları almaya açmanızın yolu budur. Kendi yaşamınızda “var olmak” her anı ve her eylemi bir mucize olarak ve sevginin bir kutsaması olarak deneyimlemek için zaman ayırmak anlamına gelir. Var Olmak yaşamınızdaki her şeye Yaratıcı Kaynak’tan gelen bir armağan olarak değer vermek ve derinden şükretmek anlamına gelir. Sevgililer, bu hızlanmış ışık enerjisi zamanında birçoğunuz maddi yaşamlarınızı ruhlarınız için rahat olan “ışık hızında” yaşamaya çalışıyorsunuz, ama hatırlayın ki Kutsal Birlik Beden ve Ruh arasında bir ilişkidir ve beden Birlik içinde eşit olarak mutlu hissetmelidir. Bedenin hızı daha yavaştır. Beden rahat olmak için, deneyimlemek, değerlendirmek, ayırt etmek ve ayırım yapmak için zamana gereksinim duyar. Ruhunuz ve ruhsal enerjiler fiziksel enerjilerinize hizalandığı zaman, Kozmik farkındalığın sonsuz genişlemesini hissedersiniz, ancak ayrıca fiziksel varlığınızda dinlenmiş, gevşemiş ve rahat hissediyorsunuz. Bu zamanda, eğer gergin ve endişeli veya bunalımlı hissediyorsanız, veya stresin diğer fiziksel belirtileri varsa, ya da topraklanmamış hissediyorsanız, bedeniniz rahatlık ve esenlik duygusunu yeniden kazanıncaya kadar yavaşlamaya ihtiyacınız vardır.

Haziran’daki enerjiler bu Denge sürecini destekleyecek. Güneş İkizler’de olacak. Yeni Dünya’da, bu İkiz Alevin enerjisidir ve onun enerjisi İlahi Eril ve Dişilin içsel veçheleri arasındaki Solar Dengeyi yaratmak için içinizde çalışacak ve derin bir seviyede uyanışa ve dengelenmeye katkıda bulunacak olan Mesih Bilincinin Altın Alevini Dengeleyecek ve Aktive edecek. Ayrıca, Haziran’da içsel Eril ve Dişil enerjileri temsil eden Venüs ve Mars Gezegenleri Boğa burcunda birlikte yolculuk yapacaklar. Venüs tarafından yönetilen Boğa Güzellik, Lütuf, Sanat, Rahatlık ve Bolluğa odaklanmayı yaratır. Bu, gevşeme ve esenliğe ve Dünya Gezegeninde fiziksel bedendeki yaşamın sevincine odaklanma zamanıdır. Enerjilerin sizi yükseltmesine ve bütünleşme ve denge sürecinizde sizi desteklemesine izin verin.

Kozmik Işık “Cemaati” ve Işığın Deniz Memelisi Ailesi

Sevgililer, bu Kozmik Yeniden Bağlantı ve Ruhsal Uyanış zamanında, Kozmik Yıldız Topluluğunun veya Yıldız Uluslarının üyeleri olarak rollerinizin farkında oluyorsunuz. Sizler Yeni Dünya Yıldızının, Mavi Yıldız Gezegenin temsilcilersiniz. Bu sıfatla, Işığın Kuantum Alanlarını birlikte – yaratan diğer Kozmik Varlıklar ve uygarlıklar ile birlikte – yaratıcı partnerliğinize giriyorsunuz. Buradaki en yakın bağlantınız, sadece Yıldız kardeşleriniz değil, ayrıca Dünya Yıldızı Yolculuğunuzda Atalarınız ve yoldaş yolcular olan Işığın Deniz memelisi Ailesi, Balina ve Yunuslar iledir.

Sevgili Işıkişçileri, bu zamanda, Deniz Memelisi Bilinci, Yüksek Bilincin Yıldız kapılarına doğru gelişmesi için Dünya Gezegenine yardımcı olmak üzere İnsan Bilinci ile bilinçli partnerliğe veya birlikteliğe giriyor. Işığın sevgili İnsan Ailesi olarak birçoğunuz Kadim Olanlar, Deniz Memelileri ile çalışmaya ve Dünya Rüyasını Bilinçli ve Uyanmış partnerliğe götürmeye çağırılacaksınız.

Deniz Memelisi Bilinci ileri bir Yıldızsal seyir (seyrüsefer) bilincidir. Onlar Kozmik Okyanusun “pilotları”dır ve Kozmik Yolculukların rota çizicileridir. İnsan enkarnasyonunda olan birçoğunuz da Kozmik Yolculuğun “pilotları”sınız ve Gezegensel Bilinç için Kozmik yolcular, Herkes için Yeni Rüyanın Rüyacıları olarak rollerinize kaldığınız yerden devam etmeye hazırlanırken, “kanatlarınızın” açıldığını hissetmeye başlıyorsunuz. Bu zamanda, sizler Kozmik Kalbe ve Kozmik Rüyaya ilk “uçuşlarınızı” yaparken, Deniz Memelisi Bilinci sizi destekleyecek.

Böylece, Sevgililer, Haziran ayında Gezegeninizde Uyanış enerjilerinin yoğunlaşmasını bekleyin. Ancak, kaosun ortasında, değişim ve dönüşümlerinizde sizi destekleyecek ve devam etmenizi sağlayacak derin içsel bağlantıyı bulun. Uyanmış bir Kozmik Yolcu oluyorsunuz.

Haziran 2009 Enerjileri

Dolunay 7 Haziran’da. Dolunay Ateş burcu olan Yay’da olacak. Bu, gereksinim duyulmayan her şeyi salıvermek ve dönüşüm çalışmasında Ateşin gücünü karşılamak için Ateş Seremonisi için iyi bir zamandır. Bu, kendi Kalbiniz ve Ruhunuzun içindeki Ateşin enerjisini, ruhun enerjisini kucaklamak için güçlü bir zamandır. Ateş enerjisi Elmas Kalpte ilerlediğinde, birçok diğer ruhlar ile paylaşılabilecek Işığın en güzel gökkuşaklarını yaratır. Kalbinizin Elmas bir Prizma olmasına ve bu zamanda başkalarına ruhunuzun gökkuşağı renklerini yaymanıza izin verin. Bir Gökkuşağı Alıcı olun ve başkalarının Gökkuşağı Işığını Varlığınıza almak için Kalbinizi açın.

21 Haziran Gezegensel Gündönümü’dür ve bu, Gezegen ve sakinleri için uyanış, şifa ve dengelenme zamanı olacak. Elmas Işığın Güçlü dalgaları, Tüm Var Olan’ın Kozmik Kalbinden Gezegeni aydınlatmaya devam edecek. Bu enerjileri almak için kendi Elmas Kalp prizmalarını açanlar bu zamanda Başkalarının Kalplerine Elmas Işığın vericileri olarak çalışabilecekler ve Gezegen için güçlü dönüşüm ve değişim etmenleri olacaklar.

22 Haziran’da Güneş Yengeç’e giriyor ve Yeni Ay Yengeç’te. Yengeç bir Su burcudur ve Ay ve Sezgi ve Telepatinin güçlü Dişil enerjileri tarafından yönetilir. Bu zamanda, içsel Ay Varlığının, Ay Tanrıçasının enerjilerine yeniden bağlanmak ve Kozmik Merkez’den gelen Elmas Işık Işınımına destek olarak Kalbin ve ruhun dingin sularının Huzur ve Uyumda akmasına izin vermek iyi bir fikirdir.

Haziran ayındaki Yolculuğunuzda sizlere Sevgi ve Mutluluk Saçmayı diliyoruz!

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global

(ÇEVİRİ: Saffet)