Mart 2009 Enerjileri: Kozmik Kutsal Kalp İle Hizalanmak

Yazdır Yazdır 

Mart 2009’un Enerjileri

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Ocak ve Şubat’ta Güneş ve Ay tutulmalarında Kutsal Dünya geometrik ızgaralarında aktive edilmiş olan yeni Işık Kodlarının ardından, yaşamlarınızdaki geçişleri ve değişimleri hissediyorsunuz. Yüksek Benliğiniz sizi nazikçe Yeni Işığa hizalıyor ve Kozmos’un Merkezindeki Sevginin Nabız Atışı veya Tek Kalp atışı ile, Her şeyin Büyük Kalbi ile hizaya sokuyor.

Sevgililer, son hizalanma sürecinde şimdi Kozmik Birliğin veya Kutsal Kalp enerjisinin Elmas Işık Izgarası ile içsel uyuma ilerliyorsunuz. Bu içsel hizalanmayı hissederken, içsel İlahi Özünüz veya Tanrı benliğiniz ile tamamıyla uyum içinde olmayan her şeyi salıverme gereksinimi deneyimliyorsunuz. Bu, birçoğunuz için bir zorluk zamanını temsil edebilir, çünkü bir “arınma” ve her insanın derin ruhsal özü ile hizalanmayı sağlamak için, en yakın kişisel ilişkilerinizin frekanslarının “yeniden – ayarlanmasını” deneyimliyorsunuz.

Sevgililer, içsel hizalanma özellikle Kutsal Kalbin İkiz Alev ızgara veçhesiyle çalışanları etkiliyor. Bu ilişkilerin çoğu, ilişkinin İkiz Alev kalıp enerjisiyle mutlak bütünlükte var olmasını sağlamak için bir sınav ve dönüşüm zamanından geçiyor. Partnerliklerin bazıları, her bir ruhun en yüksek hayrına uygun olarak sona erdirilecek ve bazıları Işığın yüksek seviyesinde yeniden – oluşturulacak. Sevgililer, eğer bu acı verici ilişki “yeniden – oluşumları”ndan geçiyorsanız, sürecin yüksek Veçhenizin yönetimi altında akmasına izin verin ve süreçteki her şeyin En Yüksek Hayır için olduğuna güvenin.

Bu, Tanrı’nın Kutsal Kalbindeki içsel İkiz Alev hizalanmasının bu süreci için güçlü bir zamandır. Bu hizalanma ve gücün enerjisi 20 Mart’taki Ekinoks’ta doruğa ulaşacak. Bu zamanda, kendinizi nerede bulursanız bulun, kendi Kutsal Kalp merkezinizde Cennetten Dünya’ya Ruhun Akışı ile içsel eril ve dişil enerjilerinizin hizalanması için en iyi fırsat olacak.

Sevgililer, Kutsal Kalbin İkiz Alevinin enerjisinin içinizde olduğunu bilin. Bu, Tüm Var Olan’ın Büyük Kozmik Kalbinin aynası olan sizin kendi güzel Kalbinizdir. Kalbiniz Bir’in Büyük Kozmik Kalbi ile tam uyum içinde atmayı çok özlüyor. Ve böylece, bu zamanda, İçsel Işığınızı bu yeniden hizalanmaya değiştiriyorsunuz. Ve böylelikle, Dünya’da içsel Tanrı Işığınızın yansıması olmayan her şeyi salıveriyorsunuz.

Sevgili Işık Üstatları, İlahi Işığın maddi formda tezahürü olmak için bu Dünya üzerinde olmayı seçtiğinizi bilin. Dünya’daki Tüm Canlı Varlıklar olan Işığın Senfonisinin parçası olarak Işığınızı parıldatabilmek için maddi bedende yaşamayı seçtiniz. Ve böylece, Cennet’in ışığını maddi forma getirmeniz ve bu maddi formdan ışık yaymanız önemlidir. Çünkü aslında, Sevgililer, İlahi İçsel varlığınızın Işığını fiziksel form vasıtasıyla tezahüre getirmek ve bunu bilinçli ve odaklanmış bir şekilde yapmak “aydınlanma” anlamına gelir. Bu “aydınlanmış” halde, yaptığınız her seçim ve verdiğiniz her karar Kaynağın Sevgisi tarafından aydınlatılır ve yaşamınızda eylemdeki İlahi Koşulsuz Sevginin gösterilişi olur. Bu aslında bilinçli seçim ve niyet ile yaşamınıza İlahi Işığı “topraklamak” anlamına gelir.

Ve böylece, Sevgililer, sizler Cennet’ten Dünya’ya bu Işık sürekliliğini yaratırken, Ruh ile Birlikte – Yaratımınızın eylemlerinde İlahi Işığın Eril ve Dişil tamamlayıcılarını dengeleyebilirsiniz. Bu mükemmel içsel birlik Yeni Dünya’nızda kolaylık ve akıcılıkla yaratmanızı ve tezahür ettirmenizi sağlar. Ve böylece, Gezegeninizin ızgara alanına girmiş olan son Kozmik ve Yıldızsal Işık Kodlarının, Kutsal Kalbinizi içinizdeki İlahi Sevginin Işığına uyandırmak için tasarlanmış olduğunu söyleyebiliriz. O zaman, bu kanal tam olarak açık olduğunda, bir İkiz Alev partneri ile sevgi dolu bir partnerlikte bu içsel uyumun dışsal yansımasını tezahür ettirmek mümkündür.

Sevgililer, bu arınma ve hizalanma zamanını rahmetle kabul edin, çünkü yakında yaşamlarınıza harika kutsamalar getirecek.

Ekinoks, 20 Mart ve Yeni Dünya Cennet Izgaraları

Sevgili Işıkişçileri, kendi Kalbinizde ve ilişkilerinizde “Bir” enerjisi ile Uyuma bu içsel hizalanmayı hissederken, ayrıca bu hizalanmayı Elemental krallıklar ve hayvan, bitki ve mineral krallıkları ve onların Kutsal Izgara Koruyucuları ile ilişkinizde de hissedeceksiniz.

20 Mart’ın bu Ekinoks kutlamasında, Yeni Dünya ızgaralarının, Cennet ızgaralarının Kutsal Koruyucuları Yeni Dünya ızgaralarında Birliğin ve Uyumun bu yeni hizalanmasını yaratmak için sizinle yakından çalışacaklar. 20 Mart Ekinoks törenlerine katılacak olanlarınız içsel Kutsal Hayvan ve Elemental enerjilerinizle çalışıyor ve Kutsal Dünya Koruyucuları ile birleşiyor olacaksınız.

Sevgililer, bu “Bir”in Uyumunun Sevinçli Kutlaması olacak. “Bir”in yükselen bilincinin Kalplerinize ve Zihinlerinize girmesine izin verin ve Işıkişçileri “Dünya Koruyucuları” ve diğer Kutsal Krallıkların Kutsal Koruyucuları arasındaki Gezegenin ilk Yeni Dünya Uyum ve Hizalanma deneyimine hazırlanmaya başlayın.

Çünkü, Dünya’da Gezegensel Kutsal Kalbin bu Kutsal yeniden – birleşmesi ve tezahürü için bunun doğru zaman olduğu Ruh’un En Yüksek Seviyelerinden ve Kaynağın kalbinden gelen Kutsal Ferman ile bu zamanda veriliyor. Dünya ızgaralarının Kutsal koruyucuları Dünya’da Kutsal Yaşamın tüm farklı seviyelerinin birleşmesi ve armonizasyonu için rıza gösterdiler ve böylece, bu zamanda, Dünya Gezegenindeki “aile” tekrar bir araya geliyor.

Birçoğunuzun birçok yaşamlarda Kutsal Bağlantıyı taşımış ve Kutsal ilişkilerde Koruyucular ile çalışmış olduğunuzu biliyoruz. Ama şimdi, Dünya Tüm Krallıklar ile Kutsal İlişki ve Uyuma yeniden hizalanmasına başlarken, bu özel bir Sevinç ve Kutlama zamanıdır. Birkaç adanmış Sevgi ve Işık ruhu tarafından tutulan enerji şimdi bir kez daha Gezegen için elde edilebilir oluyor. 20 Mart’tan itibaren tüm Krallıkların tüm Koruyucularının uyumlu sevgisi, bu Dünya’da yaşayan herkes arasında harika ve kutsal bir Sevgi partnerliği olarak Dünya’da Cenneti yeniden yaratmak için Cennet ızgaralarına akacak.

Bu aslında Kutlama ve şükran zamanıdır.

Mart 2009 İçin Enerjiler

Dolunay 11 Mart’a denk geliyor, Toprak enerjisiyle ilişkili olan Başak burcunun altıncı evinde. Satürn de Başak’ta olduğu için, bu, Dünya için güçlü bir dönüşüm ve yeniden yapılanma enerjisi yaratıyor. Yeni Işık Kodları Dünya’da yeni bir realite yapısının ortaya çıkmasını sağlıyor. Yeni Dünya ızgaraları, Dünya Gezegeni’nde Yeni bir Toplumun ortaya çıkmasını sağlamak için İlahi Işık ile kaplanıyor.

Ekinoks 20 Mart’ta ve bu zamanda Ekinoks zamanında ön plana çıkan Küresel Dengenin bu enerjisinde Gezegen’de Bir’in Uyumunun yaratılmasını kutlayacaksınız.

Yeni Ay 26 Mart’ta ve bu Koç burcuna denk geliyor, zodyaka ait Yeni yılın ilk burcu. Kuzeyde, yeni döngünün enerjileriyle Bahar geliyor. Koç Yeni Ayı sonraki Dünya döngüsünde büyüyecek ve çiçek açacak olan niyetlerin tohumlarını ekmek için daima iyi bir zamandır. Bu Dünya’da ruhunuzun en yüksek potansiyelini gerçekleştirmek için hangi Işık yollarını izleyebileceğinizi ve Tanrı’nın Tahtından ortaya çıkan İlahi Bolluk Akışını kabul etmeye nasıl istekli olduğunuzu düşünün.

Mart Ayında sizlere Sevinç ve Huzur diliyoruz.

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global

http://www.starchildglobal.com/

(Çeviri: Saffet)