Şubat 2009 Enerjileri: Yeni Dünya Realitesinde Işığın Çoklu İfadeleri

Yazdır Yazdır 

Şubat 2009 Enerjileri

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, sizler Şubat ayına girerken, Realitenizi yeni bir şekilde deneyimliyorsunuz. Realitenizde Işığın çoklu seviyelerini ve ifadelerini deneyimlemeye başlıyorsunuz. Beşinci Boyut Realitenizin “Hologramı” kuvvetlenirken ve daha da berraklaşırken, Kollektif olarak tekamülünüzün yeni ve zorlu bir aşamasına giriyorsunuz.

Gezegen etrafındaki yeni ızgaralar enerjilenirken ve aktive olurken, yeni tezahürlerin hazırlığında ızgaralara çok daha fazla ışık akıyor. Bu ızgaralarda yeni kristalin matriste dalgalanan yaratıcı enerjinin yüksek gerilimi vardır. Kaynağın Bolluğu, Işığın Armonikleri şeklinde ızgaralarda nabız gibi atıyor; bu bolluk açık Kalpleri ve Işığa sevinçli hizmetleri vasıtasıyla Bolluk akışına erişebilen Işık Üstatları tarafından tezahüre dokunmayı (örülmeyi) bekliyor. Aynı zamanda, eski üçüncü – boyut ızgaralarının enerjisi tükeniyor ve bu hiçbir şeyin ilerlemediğinin ve akmadığının görüldüğü bir “vakum” etkisi yaratıyor.

Aslında, Sevgililer, bu, siz Işık Üstatları için zorlukların ortaya çıktığı yerdir. Günlük yaşamlarınızda deneyimin iki “seviyesi” ile karşılaşacaksınız. Bir seviye Bolluğun mucizevi beşinci boyutsal akışıdır, diğeri yoksunluk ve sınırlamaların, tam şimdi aslında bomboş olduğu ortaya çıkan boş illüzyonların üçüncü boyuta ait seviyesinin parçalanması olacaktır. Herkes realitenin bu iki seviyesini deneyimleyecek ve ayırt etme ve bilgeliğe sahip olmayanların paniğe kapılabileceklerini ve “bloke” olduklarını ve ilerleyemediklerini hissedebileceklerini biliyoruz. Sevgililer, sizin için neyin doğru neyin gerçek olduğunu ve boş illüzyonların ne olduğunu ayırt etme yeteneğini öğrenebilmeniz için, bu zaman size veriliyor. Negatifliğin ve öfkenin boşluğundan ve hükümsüz enerjilerinden akışkan bir şekilde çıkabildiğiniz ve Bolluk tezahürünün kutsamalarına akabildiğiniz zaman, Yeni Dünya’da bir Işık Üstadı olarak yeteneklerinizi aktive etmiş olacaksınız.

Aralık ayında, Yüksek Çakralarınız bu yeni realite ile hizalanmak ve koordine olmak için yeniden ayarlandı. Yüksek enerji ile neyin titreştiğini ve boşluğun ne olduğunu algısal olarak ayırt edebiliyorsunuz. Bu zamanda bunu Kalbinizde ve Bedeninizde hissedeceksiniz.

Sevgili Işıkişçileri, bu ay sizler zihinsel ve duygusal reaksiyonlarınızı yüksek algılarınıza hizalarken ortaya çıkacak olan birçok meydan okuyucu durumlar olacaktır. Öfke veya umutsuzluk seviyesinde titreşmeyi veya Kalbin güvenli yerine girme ve her zaman güvende olduğunuzu, Ben’im Varlığınızın sevgisinde korunduğunuzu bilmeyi seçmeniz gereken durumlarla karşılaşacaksınız. Kalbe girme seçimini yaptığınız zaman, herhangi bir durumla başa çıkmak ve enerjileri sevgiyle daha yüksek titreşime dönüştürmek için güçlenmiş hissedeceksiniz. Ve eğer bunu yapamazsanız, o zaman bu düşük titreşimli enerjilerle meşgul olmaya veya bunları kendinizle taşımaya gereksinim olmadan yolunuza devam edeceksiniz.

Bu bir seçimdir ve siz alt çakralarınızın frekansını, Kalp ve yüksek çakralarınızla hizalanmaları için yükseltme seçimi yaptığınızda, kendi Varlığınızı Işık Sürekliliği olarak deneyimleyeceksiniz. Gerçekte Işığı somutlaştırdığınızı ve her parçanızın İlahi Sevginin akışıyla titreştiğini hissedeceksiniz. Ve Işığın bu Realitesinde, mucizevi tezahürlere yolu açıyorsunuz, çünkü İlahi Kutsamaların Bolluğu Kaynak’tan Kalbinize ve alt çakra enerjilerinize akar ve tezahür eder. Ve sizler Işık Üstatları olarak daha fazla ustalaştıkça, bu işlem düzgün bir şekilde artan hızla gerçekleşir.

Sevgililer, bu zorluklarla karşılaşırken, her birinizin bu Büyük Dönüşümde Işıkişçileri olarak enkarne olmayı kabul ettiğiniz zaman, bu ana önceden hazırlıklı olduğunuzu bilin. Üçüncü Boyutun eski “destek sistemlerini” salıvermek ve kendi Işığınızın ve içsel İlahiliğinizin tam üstatlığının bu yeni Beşinci Boyutsal yerine adım atmak zorunda kalacağınız bir zamanın geleceğini biliyordunuz. Ve evet, bunun zorlayıcı olacağını biliyordunuz ve başlangıçta her zaman bunu tamamıyla anlamayabileceğinizi biliyordunuz, ama bu üstatlığa erişebileceğinize emindiniz. Ve aslında, buna erişeceksiniz… Aslında eriştiniz… sadece bunu fiziksel planda nasıl ifade edeceğinizi öğreniyorsunuz. Kalp enerjinizde yaşama yeteneğinde üstat olmak için çalıştınız ve tekrar söylüyoruz sevgililer, bu anahtardır, buna “altın anahtar” diyoruz. Sadece Kalbiniz açık ve Koşulsuz Sevgi ve Şükran ile dolu olduğu zaman İlahi Bolluğun akışı için bir iletken ve Bolluk ve Barış Mucizelerinin Yaratıcısı olursunuz; Işığın Çoklu seviyeleri vasıtasıyla Işığı Holografik tezahüre dokuyarak.

Sevgililer, bir an bu “Işık Yolu”nu düşünün. Kaynağın Işığı Ruh’un yüksek alemlerinden Taç Çakranıza girer, herhangi bir bozulma olmayan en saf ve parlak ışık. Bu, “Bir”in saf sevgisidir ve Bir’in Yasası ile titreşir. Bu Epifiz bezini aktive eder, bu da fiziksel seviyede algı ve yaratım işlemine başlamaları için Alın Çakrası ve Hipofiz bezine talimatlar gönderir. Ve böylece, ruh Işık ile çalışır ve tutkular ve fikirler olarak almış olduğunuz ışığı görmeye, işitmeye ve ifade etmeye başlarsınız; bu tutkular ve fikirler Bedende motivasyon ve sevinç olarak hissedilmesi için Kalbe yönlendirilir. Burada, Kalpte, ruh bu tutkuları ve sevinçleri Fiziksel Varlığa aktarır, böylece bunlar yaşam deneyimlerinin yaratımıyla maddi formlara dokunabilir (örülebilir). İçinden yürüdüğünüz her deneyim ruhun ışık yolunda yeni deneyim arzuları ve tutkuları ile realitenize dokunmuştur (örülmüştür). Ve şüphesiz, yaşam deneyimlerinin çoğu ruhları benzer deneyimleri seçmiş olan ve sizin deneyimlerinize çekilmiş olan başkaları vasıtasıyla çalışılır, böylece onlar sizin ruhunuzun ışığını ve ruhunuzun yaratımlarını paylaşabilirler. Sevgililer, sizler daha yüksek bir ışıkla ve daha yüksek sevgi niyetiyle titreşirken, Yeni Dünya denilen bu Yeni Işık Realitesinde sizinle birlikte Sevgi ve Sevinç deneyimleri yaratmayı arayan ruhları çekersiniz.

Evet, Holografik Realite, realitenin hoş “Rüya”sını üretmek için farklı frekanslarda ve boyutlarda titreşen ışığın çoklu katmanlarının deneyiminden daha fazla bir şey değildir. Gezegendeki herkes Rüyanın bir parçasıdır, her bir insan yapabildiği kadar kendi Işığını Holograma dokur. Işık Üstatları olanlar bu sürecin bilinçli anlayışıyla yaşamayı öğreniyorlar, böylece yaratımlarını bilinçli tezahüre yönlendirebilirler. Ancak Sevgililer, büyük Işık Savaşçıları olanlar, en kuvvetli yaratımların, Rüyayı paylaşan Birçok Varlığın ışığından dokunan yaratımlar olduğunu bilenlerdir. “Bir olarak Rüya” görebildiğiniz zaman, Fiziksel Plana dokunabilen Sevgi ve Işığın güçlü tezahürlerini yaratırsınız.

Tezahürdeki Partnerler: Elemental Enerjiler

Sevgililer, bu zamanda sizler Üstatlığın yeni seviyelerinde ortaya çıkarken sizi desteklemek için çalışan o Işık varlıklarından bahsetmek istiyoruz. Yolculuğunuzda sevgimizi ve desteğimizi almak için Melek alemlerindeki bizlerle ve Yükselmiş Üstatlarla bilincinizi nasıl birleştireceğinizi zaten biliyorsunuz. Şimdi, size hizmet etmek ve Işığın yeni ızgaralarında sizinle birlikte – yaratmak için bekleyen diğer Işık Varlıkları, Elementaller ve Doğanın Deva Zekalarından söz etmek istiyoruz.

Gezegeniniz için Cennet Izgaralarını ve Cennet Kodlarını aktive ettiniz. Devalar ve Elementaller Işığın Kutsal Geometrileri vasıtasıyla birlikte – yaratma sürecinde sizinle çalışmayı bekliyorlar. Her şeyin kutsal olduğunu ve tezahür eden her şeyin Işığın Kutsal Geometrileri vasıtasıyla varoluşa aktığını hatırlamanızı istiyorlar.

Cennet Izgarası, Elemental zekanın birlikte – yaratıcı yardımıyla Gezegeni bir Cennet olarak tezahür ettirme ve yaratma için Işık Geometrilerini içerir. 2008’de bir çok Işıkişçisi, Doğanın Elemental enerjileri ve Beşinci – boyut İnsan Melek Zekası arasında Yeni Dünya partnerliğini aktive etmek için Elemental Işık Tapınaklarını ve Vorteksleri aktive etti. 9 Şubat’taki Ay Tutulmasında, Küresel Cennet Izgarasının Armoniklerini aktive etme işleminde Gezegensel Elemental enerjinin “daha fazlasını “online” getirmek için “kod aktivasyonlarının” yeni bir seti aktarılacak.

Bu zamanda, Sevgililer, Elemental Krallığın enerjisini görmeye ve algılamaya başlayacaksınız. Ve, ister bilimsel olun ve “fotonları” düşünün, ister hassas olun ve “perileri” düşünün ya da şamanik olun ve “arketip kuvvetleri” düşünün; bu enerjileri etrafınızda algılamaya başlayacaksınız. Şehir merkezinde yaşayıp yaşamamanız önemli değil, enerji ve yaşamla titreşerek ve bulunduğunuz yere Cenneti dokumaya başlamak için Elemental Enerjileri çağırmanızı bekleyerek Cennet Izgarası ordadır. Sevgililer, şehirlerinizde ve kasabalarınızda Cennet Izgaralarınızı aktive etmeye başlayacaksınız. Orada olan, yaratımlarınızda paylaşmak için çağırılmayı bekleyen Elemental Işık Varlıklarını algılamaya başlayacaksınız.

Sevgililer, Elementaller Dünya’yı, toprağı sevmeyi ve onun hayat kanını, yani suyu onurlandırmanızı öğretirler. Fiziksel varlığınızda sizin de Toprak ve Su olduğunuzu ve her şeyin ondan çıktığı maddeyi onurlandırmanızı istiyorlar. Etrafınızda her yerde Cennet formlarını tezahür ettiren kalıpları taşıyan bu Işık Izgarasının varlığını görmenizi ve hissetmenizi ve bu formları tezahüre getirmeye başlamanızı istiyorlar. Elemental Işıklar ile ilişkinizi yeniden kurun ve onların bu Kutsal Izgaralarda yaşamın tezahürüne nasıl değer verdiklerini ve rehberlik yaptıklarını öğrenin.

Varlığınıza Cennet enerjisine çektikçe, bu sizin kendi Cennet kodlarınızı aktive eder ve sizi Işığın Beşinci Boyutunda bulunmanın ve yaşamanın yeni şekline hizalar. Sevgili Işık Üstatları, bu Yeni Dünya’da şehirlerinizin ve kasabalarınızın içinden Elemental zekalarla yaratmak ve bunları Cennet topluluklarına dönüştürmek sizin ayrıcalığınızdır. Ve siz bunu yaparken, her şehrin zaten bir “Işık Şehri” olduğunu, Cennet Izgarasında aktive edilmeyi ve maddi planda tezahüre getirilmeyi bekleyen, Cennet Şehrin mükemmel bir Holografik Işık Kalıbı olduğunu görürsünüz. Bu “Işık Şehirleri”ni nasıl aktive edeceğinizi ve bunları etrafınızdaki Cennet Izgaralarında nasıl tezahüre çekeceğinizi öğreneceksiniz. Aslında, bu sizi bekleyen yaratıcı bir meydan okumadır. Bir şehrin Eski Dünya tanımını değiştirip, saf halindeki canlı, enerjik doğal yaşamla dolu Yeni Dünya şehri ile hizalanabilir misiniz! Temiz, güzel, iyi yönetilen bir şehir ve mutlu ve destekleyici bir topluluğun yuvası. Bu rüyayı görüp yaşayabilir misiniz? Bu rüyayı Cennet Izgarasında Elemental zekalarla birlikte – yaratabilir misiniz? Bu rüyaya hizalanma fırsatları Ay Tutulmasında size sunulacak.

Sevgililer, bu algısal geçişi yapmaya hazır olanlarınıza, Melek ve Elemental zekalar rehberlik yapacaklar. Etrafınızdaki Izgaralarda bu Işık varlıkların aktivitelerini algılamaya başlayacaksınız ve bu Işıkların sizin ışığınızla partner olarak nasıl çalıştığını anlamaya başlayacaksınız. İster Saf Doğada olsun veya Dünya’nın Şehirlerindeki doğal enerjileri aktive etme projesinin bir parçası olarak, doğanın enerjisini ve gücünü ve Elemental enerjileri onurlandıran, yaşamanın yeni projelerine ve yeni şekillerine yönlendirileceksiniz. Sevgililer, Elementallerin Yaratıcı enerjisi ve Gücü şehirlerinize geri dönerken, Sevincin ve Barışın “Sihri”nin ve Akışının geri döneceğini bilin. Çünkü, Cennet Izgaralarından ne kadar çok enerjiyi tezahüre getirirseniz, Maddi planda o kadar çok Barış ve Bolluk yaratırsınız. Cennet Izgaralarının amacı budur.

Şubat 2009 Enerjileri

Dolunay 9 Şubat’a denk geliyor, Güneş Kova’da ve Ay Aslan’da iken. Bu, Aslan’ın ateşli evinde, bir “Ateş” Ayıdır. Bu Ay ve Ay Tutulması ayrıca Cennet Izgarasında Elemental enerjilerin aktivasyon zamanı olacaktır. Balık burcundaki Yeni Ay 25 Şubat’ta. Güneş Balık burcunun Su evine girerken, BEN’im Varlığınız ile bağlantınızı kuvvetlendirmek ve önünüzdeki yıl ile ilgili sessiz derin düşünmek üzere vakit geçirmek için iyi bir zamandır. Kuzey Yarıkürede, elemental enerjiler yeni yaşamın ve yeni yaratımın kuvvetleriyle hareketlenmeye başlarken Baharın yaklaşan enerjileri hissedilmeye başlanacak.

Şubat ayı boyunca, gezegenlerin çoğu Kova burcundan geçecek veya Kova burcunda olacak… Güneş, Merkür, Mars, Jüpiter ve Neptün. Dolunayda, bu enerjiler Aslan burcunda Aya zıt olacaklar. Bu, Kova Çağının Yeni Dünya enerjileri ve Aslan’daki Ayın güçlü yaratıcı ateşi arasında Yaratıcı gerilim duygusu yaratacak. Eşit olarak, Balık burcundaki Uranüs’e zıt olan Başak burcundaki Satürn, Oğlak burcundaki Pluto tarafından güçlendirilen Gezegenin Dönüşümüne yönlendirilen yüksek gerilimli elektrik enerjileri yaratıyor.

Sevgili Işıkişçileri, Işıkta ve Form Dünyasında Yeni Dünyayı Birlikte – Yaratırken, bu ayda ve Işık aktivitelerinizde iyi olmanızı diliyoruz.

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet)