Temmuz 2009 Enerjileri: Elmas Işığa Yeniden Doğuş

Yazdır Yazdır 

ELMAS IŞIĞA YENİDEN DOĞUŞ

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, Temmuz ayı Değişim ve Dönüşümün enerjileriyle dolu olan bir ay olacak. Elmas Işık Gezegene aydınlanma ve uyanış getirmeye devam ediyor ve aynı zamanda, Gezegenin tekamülü için 7 Temmuz’daki Dolunay ve Ay Tutulması ve 22 Temmuz’daki Yeni Ay ve Güneş Tutulması ve 23 Temmuz’da açılacak olan Aslan Kapısında Kollektif Bilinçte aktive edilecek olan yeni Işık Kodları var.

Bu aslında güçlü bir zaman olacaktır ve değişimler gerçekleşirken ve Yeni Dünya enerjisi eski enerjinin parçalanmasını ve Yeni Dünya’nın doğumunu kolaylaştırırken, Elmas Işığı Kalbinizde taşımanız ve enerjinizi Huzur ve Sükunet içinde tutmanız gereken bir zamandır. Bu süreçte, Yeni Dünya’nın yüksek frekanslarında şekillenebilmesi için içsel enerjilerinizin yeniden doğum sürecinde olduğunu göreceksiniz. Bu Yeniden Doğum süreci alt çakraların enerjilerini etkileyecek, Elmas Işık frekansları, Kozmik Bilincin ışıltısının ve berraklığının Yeni Dünya’daki Materyal Realitenin parçası olmasını sağlamak için alt üç çakrada aktive edilecek.

Böylece Sevgili Işıkişçileri Dolunay ve Ay Tutulmasında Dünya Gezegeninin Eril enerjileri Işığın Yüksek Frekanslarına yeniden doğurulacak. Kollektif Bilinç daha nazik ve Yükselmiş ve Meshedilmiş Eril enerjileri kucaklayacak. Bu, Oğlak burcundaki Pluto’nun güçlü dönüştürücü enerjisinin de yardımıyla Oğlak Burcundaki Dolunay ve Ay Tutulmasının Lunar (Aya ait) Kod aktivasyonları ile kolaylaştırılacak. Dünya Realitesinde çok uzun süredir bulunmayan Eril enerjinin “Lunar Kodları” Yeni Kozmik Mesih seviyesinde tam olarak yenilenecek ve aktive edilecek.

Bu zamanda, Kollektif Bilinçteki İlahi Eril enerji, Birlikte – Yaratım, Koşulsuz Sevginin, Paylaşmanın ve Herkes için Güçlendirmenin yükselmiş enerjileri vasıtasıyla formda ifade edilmeye başlayacak (şekillenmeye başlayacak). Kollektif içindeki bu değişim, eski salıverilirken ve yeni şekillenirken, çok fazla endişe ve stres ortaya çıkaracak. Bu enerjiler eski kalıpların salıverilmesi ve var olmanın ve ilişkinin yeni kalıplarını kucaklama fırsatını yaratacak.

Bu yeni Işık Kodu Aktivasyonları alt üç çakrayı etkileyecek ve eski enerjinin salıverilmesi gerçekleşecek ve Kalbin Elması içinde tutulan Elmas Işık enerjileri ile hizalanma olacak ve Elmas Işık enerjileri alt çakraların frekanslarını yeni Elmas Işık frekanslarına “uyumlamak” için alt çakralara yayılacak (ışıyacak).

Gelen enerjiler alt çakraları yeniden yapılandırırken ve yeniden hizalarken, bu geçişler fiziksel seviyede titreşimler ve ağrılar olarak hissedilebilir. Çakralar frekanslarını yeniden ayarlarken, diğer hisler hiperaktivite veya aşırı yorgunluk olabilir. Duygusal temizlikler ve yeniden hizalanma gerçekleşirken aşırı ruh hali değişimleri olabilir ve bazılarınız eski üzüntüleri salıverirken ve yeni sevince ilerlerken nedensiz ağlama arzusuyla gözyaşlarına boğulabilirsiniz. Zihinsel seviyede, eski korku kalıpları salıverilirken ve yerini Sevgi ve Paylaşımın yeni kalıpları alırken aşırı endişe olabilir.

Bu zamanda Sevgililer, ayrıca eski ilişki kalıpları, yakınlık ve ilişkinin temeli olarak Kutsal Kalbin yeni Yükselen Enerjisi ile yerdeğiştirirken, birçok ilişkinin bitişini ve tamamlanmasını deneyimleyebilirsiniz.

Sevgili Işıkişçileri, bu Para, Cinsellik ve Güç etrafındaki eski enerjilerin yerlerini Kollektif için tutmuş olduğunuz yeni yüksek enerjilere bırakacağı anlamına geliyor. Para etrafındaki Açgözlülük ve Korkunun bozulmuş enerjilerinin yerine, yeni enerjiler Bolluk, Paylaşım ve Herkes için Yeterliliğin frekanslarını getirecek. Yükselmiş İnsan Melek yaşamı sürdürmek için gerekli olanları her zaman tam olarak tezahür ettirebileceğinden ve dönüşüm ve değişimin bu zamanında henüz mükemmel tezahür ettirme yeteneklerine sahip olmayanlar ile paylaşmak için yeteri kadarına sahip olacağından emin olacak. Bu enerjiler Kök Çakra enerjilerinin yeniden hizalanması ile getirilecek.

Cinsellikle ilgili yeni enerji, yaratıcı ve üretici enerjilerin manipülasyonu ile sahiplenme ve kontrolün bozulmuş enerjilerinin yerini alacak. Sakral çakra Kutsal Kalpten gelen Elmas Işığa hizalanırken, yeni enerjiler Kutsal İlişkiler yaratacak, her ilişki kutsal tutulacak ve enerjilerin İlahi Birliğinin bir yansıması olacak. İlişkinin kalbinde Koşulsuz Sevginin, Kabulün ve Adanmanın enerjileri olacak. Her İlişki bir enerji odağına sahip olacak ve bu İlişkideki Kutsal Adanmanın odağı olacak. Sakral Çakranın amacı olan Yaratıcılığın enerjisi, Yeni Dünya’da Kutsal olanın enerjilerini tezahür ettirmek için Kutsal İlişkilerde kullanılacak. Ve, sizler şimdi Gezegende Birlikte – Yaratıcılar olduğunuz için, her biriniz kendi İlişkilerinizde partnerliğinizin Kutsal amacının ve odağının ne olduğuna ve Elmas Işık enerjinizin Üstatlığı ile hizalanmada bunu nasıl ifade edeceğinize karar vereceksiniz.

Kontrol ve manipülasyon aracı olarak Gücün eski enerjisi, Solar Pleksus çakrasında Kişisel Güçlenmenin yeni yükselmiş Mesih enerjisi ve her zaman Kalpte Koşulsuz Sevginin enerjisini taşıma yeteneği ile yer değiştirecek. Kalbin Elması vasıtası ile aktarılan Sevginin frekansı, herhangi bir durumda kontrol ve hükmetme sarfetmeye ihtiyaç olmadan kişisel enerjinizin akması olarak tezahür edecek. Koşulsuz Sevginin akışı, her varlığın gereksinimlerini ve arzularını korkusuz ifade etmeyi ve gereksinimlerinin onlarla birlikte veya onlarla bağlantılı olanlar tarafından sevgiyle karşılanmasını sağlar. Yeni Dünyanın özü, her zaman en yüksek hayır için tezahür ettirme şekli olarak müzakere ve işbirliğidir. Sevgililer, herkesin her zaman gereksinim duyduğu ve arzuladığı şeyi tezahür ettirmesini ve tezahür işlemini sadece kendiniz için değil başkaları için de destekleyebilmenizi sağlamak için gruplar olarak bir arada çalışma yeteneklerini öğreneceksiniz. Bu durumda, Birlik vasıtasıyla Uyumun nasıl yaratılacağını öğrenmek Solar Pleksusu Kalbin Elmas ışığı ile hizalanmaya getirecek olan önemli yetenek olacak.

Sevgililer, 22 Temmuz’da, Yeni Ay Yengeç Burcunda olacak ve Yeni Solar Işık Kodlarını aktive edecek olan Güneş Tutulması olacak. Bunlar, Gezegenin Elmas Kalbine ve bu zamanda Dünya’daki her bir Uyanmış ve Yükselen İnsan Meleğin Elmas Kalbine kodlanan Solar Dişil enerjiler, Yükselmiş Dişil Mesih enerjileri için Aktivasyonlar olacak.

Bu zamanda, eski enerjilerdeki Dişilin eski “kurban” enerjileri, Kollektif Bilinçte Ruh ile Güçlenmenin ve yaratımın Yükselen enerjisi ile yer değiştirecek. Yeni İnsan Melek Yaşamın Kozmik Nehri tarafından sunulan Bolluğu Rahmet ve Şükranla Almaya açılacak. Kök Çakrası eski bilincin yoksunluk ve yoksulluğundan yeniden hizalanacak ve Bolluğun her zaman mevcut olduğu ve yoksunluğun bir illüzyon olduğu bilgisinde Kabul ve Minnettarlığın frekansına set edilecek. Sakral Çakra ve Cinsel ve Yaratıcı enerji seviyesinde, Yeni Kod Dişil enerjinin Tutku ve Yaratıcılığı ifade etmek ve başkalarından bu enerjileri Rahmet ve Şükranla almak için güçlenmesini sağlayacak. Solar Pleksus Çakrası seviyesinde, yeni Işık Kodları Eşitlik ve Paylaşım enerjileri vasıtasıyla Dişil enerjinin kendi gücünü ve güçlenmesini ifade etmesini sağlayacak. Verme ve Alma bu noktada dengede tutulacak ve yeni Işık Kodları İnsan Meleğin grup veya topluluk içindeki her bireyin özünü onurlandıran dengeli ve sevgi dolu bir şekilde almasını sağlayacak.

Sevgililer, Kollektif Bilinçte, Kutupluluk ve Dualitenin eski enerjilerinin yerini Tamamlayıcılık ve Birlikte – Yaratımın Yin ve Yang’ı alacak.

Ve sonra, 23 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna girdiğinde, Sirius, Alycon ve Arkturus Kozmik Portallarından Yeni Dünya için yeni Tekamül Kodlarını getirmek ve Galaktik Merkez ve Andromeda Bilincinden İnsanlığın Kalbine yeni kodlar getirmek için “Aslan Kapısı” açılacak. Yeni Dünya tezahür ederken, Işık Frekans Tekamül için Yıldızsal, Galaktik ve Kozmik Kodlar da Elmas Işık Frekansları vasıtasıyla İnsan Kollektif Bilincine kodlanacak. Bu zamanda, Kozmik Bilince tam olarak Uyanmış olanlarınız Yıldızsal ve Kozmik Kodlarınızı bütünleştirme işlemine ve Galaktik ve Yıldızsal Bilinç ile birlikte – yaratmaya başlayacak. Başlangıçta, bu Rüya halleri vasıtasıyla olacak ve birçoğunuz Yeni Dünyayı ve onun Yükselen nüfusunu kapsayan yeni Galaktik Konsey’de paylaşmak için rüya hallerinizde toplantı ve konseylere çağırılacaksınız. Ancak, Kozmik enerjiler kuvvetlenirken, Galaktik Konsey toplantılarına daha bilinçli şekillerde katılmak için güçlendirileceksiniz.

Böylece, Sevgili Işıkişçileri, Yeni’nin enerjilerinin tam şimdi çok kuvvetli olduğunu ve üçüncü boyuta ait sınırlamalarla varolmanın ve algılamanın eski şekillerinin size şimdi hizmet etmediğini algılayabilirsiniz. Aslında çokboyutlu benliğinizi tam olarak kucaklamanın ve Bilincin Işık, Ses ve kalıpları olan Kozmik Ruhun Dili vasıtasıyla sizde doğurulurken yeni bilince ve yeni realiteye girmenin zamanıdır.

Elmas Işık Çocukları: Yeni Bilinci Desteklemek

Bu zamanda, Işık Kodlarının ve bilincin güçlü değişimi Elmas Işık çocukların Gezegene gelişiyle destekleniyor. Bunlar Dünya’ya bu 2009 yılında enkarne olmakta olan Kozmik Üstat ruhlarıdır. Onların daha fazlası geldikçe, dönüşümü ve değişimi kolaylaştırıyorlar ve Kristal Çocukların çoğu Tam Kozmik Bilincin Elmas Işık enerjisine girebilmek için kendi bilinçlerini “güncelliyorlar”. Onların desteği İnsan Kollektifinin kalanının Kozmik Bilince benzer geçişi yapmasını ve Elmas ışığa tam hizalanmasını sağlıyor.

Ve böylece, bu zamanda İnsan Kollektifi iki eşzamanlı realite içinde yaşıyor. Eski enerjileriyle Eski Realite parçalanıyor ve çöküyor. Eski Işık Kodları ve Enerji kalıpları Gezegende Varolma şekilleri olarak artan bir şekilde değerini kaybediyor. Bu birçok insanda derin endişe ve paniğin yükselmesine neden oluyor ve felaket ve afetlerin artma korkusunu çoğaltıyor. Bu enerji, Kollektifin dönüşümü ifade edebileceği ve ortaya çıkan korkular ve endişeler ile çalışabileceği aletler olarak belki gereklidir. Birçok insan Lemurya ve Atlantis’in sona erişleri zamanındaki eski hayatta kalma korkularını ve endişelerini yeniden oynuyor. Ancak, aynı zamanda, Yeni Realitenin tezahür edebilmesi ve şekillenebilmesi için, Yeni Rüya ve Yeni Dünya Kollektif Bilince ve her uyanan İnsan Meleğe doğuruluyor. Sevgililer, her biriniz şimdi Yaratıcı enerjinizi kullanmak ve Ruh ile çalışmak için bilinçli ve uyanık olma yeteneğinize göre, hangi Realitede yerleşeceğinizi seçmek zorundasınız. Elmas Çocuklar sizi Yeni Realitede karşılamak için buradalar.

Sevgililer, birçoğunuz Yeni Bilince ne zaman eriştiğinizi nasıl bileceğinizi soruyorsunuz. Beşinci Boyut Yeni Dünyasının tam enerjisine ne zaman açıldığınızı nasıl bileceksiniz? Öncelikle, içsel İlahiliğinizin ve Kozmik Bilincinizin farkında olacağınızı söyleyeceğiz. Kalpteki Elmas’ta yaşayan Ruhun ve Canın “BEN’İM” enerjisini hissedeceksiniz. İkinci olarak, Ruh ile Birlikte – Yaratma ve Tezahür Ettirme yeteneğinize ve Realitenizde Dünya’da gereksinim duyduğunuz her şeyi sağlama ve rahatlık ve bolluk içinde yaşama yeteneğinize mutlak güveniniz olacak. Üçüncü olarak, Zaman ve Uzayın Sonsuz doğasının farkındalığına girmiş olacaksınız. Geçmiş ve geleceğin illüzyonlar olduğunu ve Şimdi’nin tek Realite olduğunu bilerek tam olarak Şimdi Anında yaşayacaksınız. Varoluşunuzdaki tüm geçişler ve dönüşümlerle lütuf ve huzur ile yüzleşmek için mutlak güven hissederken, ölüm korkusuna sahip olmayacaksınız. Ve son olarak, her zaman kendi Realitenizi yarattığınızı bilerek, kendi kaderinizin Üstadı olduğunuzu hissedeceksiniz. Ve bir yaratımın içinde rahat olmadığınızı hissederseniz, onu istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi ve başka Realite yaratabileceğinizi bileceksiniz.

Gerçekte, Sevgililer, size sadece “Yeni Dünya’ya Hoş Geldin” diyebiliriz.

Temmuz 2009 Enerjileri

7 Temmuz’da Dolunay Yengeç burcundaki Güneş ile Oğlak burcunda olacak. Ayrıca Yeni Lunar Eril Işık Kodlarının Aktivasyonu için Ay Tutulması olacak. Yengeç ve Oğlak’ın enerjisi Anne ve Baba’nın enerjisini veya İlahi Eril ve Dişil enerjileri vurgular. Mesih’in Yükselmiş Eril enerjilerinin ortaya çıkışını ve yeniden doğuşunu kutlama zamanıdır.

22 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş Tutulması olacak, Güçlendirilmiş Dişil Mesih enerjilerin Solar Dişil Kodları Kollektif Bilince kodlanacak. Ay Tanrıçası, Ateş veya Solar Tanrıçanın Tam Solar Bilincinin yeniden doğumuna yardımcı olacak; Ateş veya Solar Tanrıçanın Solar Bilinci Aslan Kapısı periyodunun ortasında Dolunayda 6 Ağustos’ta Aslan ve Kova burçlarında Ay Tutulması olacağı zaman daha tam olarak ifade edilecek. Bu, Kozmik enerjilerin ve Işık Kodu Aktivasyonlarının bir diğer güçlü bağlantı noktası olacak.

23 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna giriyor ve 2009 için Aslan Kapısı portalı açılıyor. Sonraki yıllık döngü için, İlahi Bilincin Tekamülü için Kozmik enerjiler Dünyadakiler tarafından alınmaya başlayacak!

Ve böylece, sizlere Temmuz 2009’da Işık, Sevgi ve Kahkaha ile dolu bir yolculuk diliyoruz!

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global

(ÇEVİRİ : Saffet Güler)