Kasım 2010 Enerjileri

Yazdır Yazdır 

HUZUR, RAHMET ve ŞEFKATİN ÇİÇEKLERİ VE ELMAS IŞIK DALGALARI

YENİ DÜNYA YÜKSELİYOR: KASIM 2010

BAŞMELEK MİKAİL ~ CELIA FENN KANALIYLA

Sevgili Işık Ailesi, gezegeninize sel gibi akan Yeni Enerjilerden ve bu zamanda tezahüre getirilmekte olan Yeni Formlardan söz etmek için bu zamanda size geliyoruz. 10/10/10 Portalında veya Yıldız kapısında, Işık Ailesi olan sizler Shekinah veya Kozmik Anne’nin yeni enerjilerini demirlemek için yer tuttunuz ve Okyanusları ve Toprakları Bir olarak Gezegensel Birlik içinde birbirine bağlayan Yeni Işık Izgaralarının Oluşumuna olanak sağladınız. Şimdi, bu Yeni Enerjilere Form ve Fiziksel Şekil verme aşamasındasınız.

Bu nedenle, önce 10/10/10 Yıldız kapısının sonucunda Dünya’ya giren Huzur, Rahmet ve Şefkatin Yeni Enerjisinden söz edelim. Buna “Huzur, Rahmet ve Şefkat Çiçekleri” diyoruz, çünkü bu gezegeninize form veren ve ayrıca İnsan Sosyal Yapısı ve Etkileşimlerinin tezahürlerini veren “Yaşam Çiçeği” ızgaralarına Yüksek Bilinç sağlayan en güzel Kutsal Geometrik formlarda demirlenmektedir. Bu yeni Çiçekler Büyük Dünya Ana’nın Shekinah Işığının armağanı ve ifadesi olan Huzur, Rahmet ve Şefkatin enerjilerini kapsıyor. Shekinah Işığı Dünya’nın alanına demirlendi ve Koşulsuz Sevgi, Rahmet ve Şefkatin frekansları ile titreşiyor.

Şefkatin enerjisi Gezegendeki yoldaş varlıklarla derin bir bağlantı hissi ve Herkes için Yüksek Bilincin Işığında ortaya çıkışı destekleme arzusu yaratıyor. Bu da, herkesin desteklendiği ve sevildiği ve her şeyin maddi yaşamın bolluğu içinde paylaşılabildiği bir toplumu şekillendirme arzusu yaratıyor. Şefkat, tüm Dünyasal Çocuklarının her zaman Sevildiklerini ve Desteklendiklerini bilmelerini sağlayan Anne Tanrı veya İlahi Dişil’in bir armağanıdır.

Rahmetin enerjisi Şefkati izler, Sevgililer. Rahmet İlahi İradeye tam güven ve kabullenmedir ve Sevgi ve Şefkatin olduğu yerde Mucizelerin gerçekleşebileceği ve gerçekleştiği inancıdır. Rahmet de İlahi Anne’nin armağanıdır ve Kozmik Kalpten yayılan Kozmik Sevginin enerjileriyle akmayı seçenleri destekler.

Sevgililer, son birkaç yılda Şimdiki Anda yaşama gereksiniminden ve İlahi İrade yaşamınızda Yaradılışın ve Eşzamanlılığın akışında tezahür ederken, İlahi İradeyi kabullenmeye istekli olmaktan size sıkça bahsettik. Gezegeni süpüren Güçlü Yeni Enerjiler yaşamlarınıza ve sosyal yapılarınıza derin ve yoğun değişimler getirirken, şimdi bu yeteneklere ihtiyaç duyacağınız zamandır. Sevgililer, Rahmet, Şefkat ve Mucizelerin, eğer Kalplerinizi Açarsanız ve İlahi Sevginin bu armağanlarını Kabul Ederseniz, sizi desteklemek için burada olduklarını bilin.

Sevgililer, bu zamanda süreçlerinizi desteklemek için bu sonraki birkaç ayda bu enerjilerin forma (şekle) nasıl akacağını açıklayacağız.

10/10/10’da, Yüksek Bilince genişlemenizi sağlayan enerjisel bir yıldız kapısından geçtiniz. Bu enerjiyi bir Köprüye benzetebilirsiniz. Işık Ailesine uyanmış olanlarınız bu Işık Köprüsünden geçmeye hazırdınız. Yüksek Benlikleriniz bu büyük Bilinç Geçişini yapmanız için sizi hazırlamaktaydı. Ve bu nedenle, birçoğunuz sonraki adımın ne olacağından ve bu Yeni Enerjileri yaşamlarınızda nasıl şekillendireceğinizden ve ifade edeceğinizden emin olmadığınız halde, bu yeni enerjilerle uyumlu olmayan durumları terk etme ihtiyacı hissettiniz.

11 Kasım’daki 11/11 Yıldız kapısında, bu yeni enerjileri daha tam olarak bütünleştirmeye başlayacaksınız ve kendinizi ve ışığınızı Sevgi ve Şefkatte ifade etmek için nasıl ilerlemeniz gerektiğinin daha iyi anlayışına sahip olacaksınız. Kendinizi ve yaşamınızın bu sonraki aşamasında ulaşmaya ihtiyacınız olan şeyleri daha iyi anlayacaksınız. Sevgililer, Gezegenin genişlemesini ve büyümesini de destekleyen Sevgide kişisel büyüme ve genişlemenin yeni aşamasına uyumlanmaya başlayacaksınız.

12 Aralık’taki 12/12 Yıldız kapısına kadar, yaşamınızda bu yeni yönü şekillendirmeye hazır olacaksınız. Yüksek Bilincin enerjileri Çalışma ve İlişkiler için Yeni Yönlerde tezahür edecek.

Sevgililer, bu yeni enerjilerde kafanız karışırsa ve kaybolmuş hissederseniz, bu Büyük Dönüşüm Sürecinde desteklendiğinizi ve bunun yılın sonuna kadar forma ve İlahi İrade ile uyuma getirileceğini bilin. Şefkat ve Rahmetin armağanlarını kullanmayı ve İlahi Sevginin Akışında Eşzamanlılıkları ve Muziceleri beklemeyi hatırlayın.

Elmas Işığın Dalgaları ve Işıkta İndigo Kristal Macerasının Sonraki Aşaması

Sevgililer, 10/10/10’da ve Yıldızkapısı portalı açılışında, Gezegene gelen Elmas Işık Dalgaları yoğunlaştı. Bunların Yüksek Bilinci aktive etme ve Dünya’da Sevgi ve Barış Alanlarını artırma etkisi vardır.

Ama, bunlar ayrıca Elmas Gül Kristal Çocukların gelişiyle de destekleniyor ve olanak sağlanıyor. Bunlar Kristal Çocukların sonraki “dalgası”dır ve bu çocuklar tam Kozmik Bilinçte doğuyorlar, tam olarak uyanıklar ve içlerinde taşıdıkları İlahi Işık Kıvılcımına tam olarak bağlılar. Onlar Yeni Enerjileri Dünyadaki Kollektif Işık Alanlarına tohumlarken, onların enerji alanları Elmaslar gibi ışıldıyor.

Aynı zamanda, Gezegendeki İndigo – Kristal varlıklar aktive oluyorlar ve Işık Kodları ile ifade edildiği gibi, İlahi Plana uygun olarak kendi çalışmalarının Sonraki Aşamasına yönleniyorlar. Bu, Yeni Enerjinin Kanalları ve İfadeleri olma çalışmasıdır ve Gezegenin Barış, Sevgi ve Süreklilikte uygulanabilir bir geleceğe sahip olması için, Doğa ile uzun soluklu bir partnerlik yaratmaya yardımcı olmaktır.

Gezegene 1970’li yıllarda gelen İndigo Varlıkların İlk ve İkinci dalgalarının çoğu bu Yeni Bilince ve bu Yeni Sevgi Çalışmasına geçiş yapacak. Dünyadaki yaşamın sürdürülebilir ve şefkatli bir şeklinin ortaya çıkışını destekleyen Projelerde ve Gruplar halinde çalışmaya çağırıldıklarını hissedecekler. Bu ayrıca Dönüşümün İndigo ve Kristal aşamalarına geçiş yapmış olan Kozmik Bilgeliğin Elmas Gül bilincine hazır olanlar tarafından da hissedilecek.

Bu, Ruh Yıldızı Çakrasını Dünya Yıldızı Çakrası ile hizalayan derin bir şekilde topraklanmış Bilinçtir. Ruh Yıldızı Çakrası seviyesinde, Ruh Akaşası Kim Olduğunuzun anılarına ve Yıldızlara Kozmik Bağlantınıza uyanıyor. Dünya Yıldızı Çakrası seviyesinde, Dünyadaki Kollektif Geçmiş Yaşamların derin anılarına uyanıyorsunuz ve Dünya’nın Akaşasından bu yaşamların bilgeliğine erişiyorsunuz.

Birlikte, Bilgeliğin bu iki akışı mevcut olan En Yüksek Kaynaklardan Işık Kodları ve Bilgi almakta olduğunuz ve farkındalığınızın ve bilincinizin genişlemekte olduğu anlamına geliyor. Gezegene giren saf Elmas Işık dalgalarının, Kutsal Işık Geometrisinin Yeni Formları vasıtasıyla bilgiyi “güncelleme” etkisi vardır. Bunlar varlığın yeni formlarına evrimleşmek için yeni itici güçler taşırlar. Sevgililer, tüm bu yeni bilgiler Işık Bedenlerinize, hücresel anılarınıza ve DNA’nıza akarken, tükenmiş hissetmeniz ve kafanızın karışması şaşırtıcı değildir. Zihniniz bu bilgiyi işleyemiyor. Zihin seviyesi ve zihinsel beden şu andaki yaşam deneyiminizi işlemek için ve bu bilgiyi Dünya’ya ve Ruh Akaşasına aktarmak için verilir. Zihinsel Beceriler sınırlıdır. Bu yalnızca, bu bilgiyi DNA’nız ile bağlantı içinde işleyebilen son yıllarda geliştirmiş olduğunuz Işık Bedendeki Yüksek Bilinç kanalları ve meridyenleridir.

Sevgililer, Zihnin çalışması, işleyen ve yönlendiren Çokboyutlu Bedenin dinlenmesini sağlamak içindir ve Kalpten gelen ve Bedene gelen “talimatların” farkında olmak içindir. Bu talimatlara uyumlandığınız zaman, ifade ve sevginin Yüksek Formlarına Kolaylık, Rahmet ve neşeyle akarsınız.

Size bu Kasım ayında Huzur, Şefkat ve Rahmet Çiçeklerinin Işığını, Neşesini ve Kutsamalarını diliyoruz.

© 2010-11 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet Güler)