Mart 2010: Ortaya Çıkış ve Elemental Sentez

Yazdır Yazdır 

Mart 2010 Enerjileri

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, sizler derin Dönüşüm ve Değişim enerjilerinden geçmektesiniz. Kutsal Gül Izgaralarının ve 2009’un 11:11’indeki Portalların aktivasyonundan ve bu yılın ilk iki ayının güçlü Ay ve Güneş aktivitesinden bu yana, Dünya’ya alınmakta olan Kozmik titreşimin Hızlanmasını hissettiniz. Bu, Gezegenin Manyetik ızgaralarını ve her iki yarı küredeki iklim modellerini etkiliyor. Bu güçlü bir değişim ve tam şimdi birçoğunuz için stresli ve zor olan şekillerde deneyimlenmesine rağmen, harika kutsamalar getiriyor. Bu zamanlar geçecek ve bu yoğun Kozmik enerji dalgasından sonra en azından Mart Ekinoksuna kadar, içsel ve dışsal dengenizi yeniden elde edeceksiniz.

Sevgililer, Mart Ekinoksu, ruhsal ve fiziksel tekamülünüzün sonraki adımlarında bir tür “Ortaya Çıkış” olacak. Birçoğunuz Epifiz Bezinde, Alın ve Taç Çakralarında ve DNA’da deneyimlenmekte olan süregiden aktivasyonlar ve dönüşümlerden yararlanacaksınız. Işık Bedeniniz daha fazla Işık alırken ve bu ışık Beynin fiziksel yapılarına, Epifiz ve Hipofiz bezlerine ve Kalbe, özellikle Timüs Bezi ve Yüksek Kalp Çakrasına aktarılırken, yeni algılara ve yeni ve daha derin armağanlara ve yeteneklere girmekte olduğunuzu fark etmeye başlayacaksınız. Bu sizin Yüksek Boyutları görme, işitme ve onunla iletişim kurma ve artan sezgisel yeteneğinizi genişletecek ve yoğunlaştıracak.

Sevgililer bu, empati ve telepati armağanlarınıza daha berrak olarak erişebileceğiniz anlamına geliyor. Sözcüklerden çok, sezgiyle Kalp ve Hisler ile daha fazla iletişim kurmaya başlayacaksınız. Var olmanın bu sezgisel modlarına girerken, hala lisanın ve sözcüklerin armağanını takdir edeceksiniz, ama sadece zihinsel seviyedeki “anlamından” çok, sözcüklerin arkasındaki enerjinin daha çok farkında olacaksınız. Sessizlik sözcükler kadar önemli olacak. Sessiz olma ve bu sessizlikte Sevginin enerjisini hissetme yeteneği, Mart Ekinoksundan sonra gireceğiniz bu Yeni Enerjide çok daha önemli hale gelecek.

Aslında, Sevgililer bu Mart Ekinoksunda, Kutsal Gülün enerjisi stabil ve açık olacak ve Titreşecek ve Işıldayacak ve Gezegeni Altın Işık ile aydınlatacak. Bu Yükselmiş Koşulsuz Sevginin Altın Işığıdır, buna “Mesih Bilinci” diyoruz. Bu, İnsan Formu vasıtasıyla Kaynağın İlahi Sevgisini ifade eden Cennetin ve Dünya’nın Mükemmel Dengesidir. Kozmik Mesih enerjisinin bu topraklanmasını ve Varolmanın yeni şekillerine kendi hızlı yükselişinizi veya hızlanmanızı kutlamak için bu tarihte Kutsal Seremonide bir araya gelmenizi teşvik ediyoruz.

“Kase Kodlarınızı” aktive etmiş olanlarınız ve Koşulsuz Sevginin Altın Işığının alıcısı olanlarınız yoğunlaşan tezahür ettirme ve iyileştirme yeteneklerine de sahip olacaklar. Kutsal Gülün ve Taç Çakrasının açılışı Yüksek Seviyelerde görme ve işitme yeteneğini yoğunlaştıracak. Algı Kapıları, uyanmış olanlara ve var olmanın ve yaşamanın bu yeni seviyesinde ortaya çıkmaya hazır olanlara tamamen açılacak. Sevgililer, sizler öncülersiniz, tüm insanlığın da kendi doğuştan gelen haklarını keşfetmeleri için bu yeni yeteneklere ulaşanlarsınız.

Sevgililer, Melek Alemlerindeki bizler Kim Olduğunuzun daha fazla bilincinde olmanızı istiyoruz. İnsan Melekler olarak, içinizdeki İlahi Işıktan akan büyük kişisel güce erişime sahipsiniz. Bu yalnızca Herkesin En Yüksek Hayrı için kullanılabilen bir güçtür. Sevginin, İyileştirmenin, Tezahür Ettirmenin ve Beslemenin gücüdür. Bunu Kabul etmenizi ve Almanızı ve Onurlandırmanızı ve ona En Büyük Saygı ve Minnettarlıkla davranmanızı istiyoruz. Bu, İnsanlığın içinde iki bin yıldır gelişmekte olan armağandır ve şimdi Sizde doğuruluyor.

Yakında Yeni İnsanlığın gerçek anlayışı ve onun Sevgi Armağanları ortaya çıkacak. Bu armağanlar Güzellik ve Sevginin armağanlarıdır, çünkü korkacak hiçbir şey yok. Bu tür yeteneklerinizin ifadesi nedeniyle geçmiş yaşamlardaki zulümden dolayı, birçoğunuz yeteneklerinizi kucaklamaya tereddüt etmektesiniz. Ama bilin ki, bu zamanda, İlahi Mucizelerin kanalı olma yeteneğini kabullenmenizin tam zamanıdır, bu yeni Dünya İnsan Melek fiziksel formunun amacıdır.

Elemental Sentez: Mart 2010

Sevgili Işık Ailesi, Işık Frekanslarının bu son hızlanmasında, birçok aşırı iklim, yerküre koşulları ve hareketleri deneyimlediniz. Kozmik Kalp, Solar Kalp ve Dünyanın kendisi arasında enerjiler dalgalanırken Elemental Alemlerinde kaos oldu. Elementaller temizleme, iyileştirme ve kutlama arzusuyla kendi şekillerinde tepki verdiler.

Ancak Sevgililer, Dünya Koruyucuları olarak çoğunuzun sorumluluklarınızı almanın ve Doğa ve Elemental enerjileriyle partnerliğe girme ve çalışmanın zamanı olduğunu nazikçe öneriyoruz.

2009’un Mart Ekinoksunda, Elemental Yeniden Bağlantıyı kutladınız, bu Sizin Elementaller ve Doğa ile partnerlikte Yeni Dünyayı yaratmanızı sağladı. Ama, çok azınız bu partnerlik ile çalışmaktasınız. Yeni Dünya’da, bitkiler, hayvanlar, mineraller ile de Birliği bulacaksınız. İletişim ve şifa armağanlarınız, gezegeni paylaşan bu diğer varlıklar ile partnerlikte uygulanacak.

Sevgililer, her biriniz ne kadar küçük olursa olsun, kendi evinizde bile “biyosfer” dediğimiz şeyi yaratabilirsiniz. Bu, bitkiler, hayvanlar ve mineraller ile ilişkinize tahsis edilen bir enerji “küresi”dir. Bu, saksı çiçeği ve bazı kristaller kadar küçük olabilir, bu sizin Elemental Krallıklarına Kutsal Köprünüzdür veya Doğanın Elemental Enerjilerinin dansını kutlayan bir Bahçe olabilir.

Hayvanlar ve Doğa ile nasıl iletişim kurulacağını ve zevk ve besin için sevgiyle bitkileri yetiştirmeyi öğrenen o güzel ruhların birçok örnekleri oldu. Ayrıca geçmişte, tüm Kutsal Mekanlar ve Tapınaklar, Ruh, İnsanlar, Melekler ve Elemental enerjiler arasında işleyen partnerliği kutlamak için güzel bahçeler ile süslendi. Bunu unuttunuz, çünkü birçoğunuz Kutsal Siteleri turistler olarak ziyaret ediyorsunuz ve bu sitelerin Doğanın da kutsal tutulduğu büyük kutsallığın mekanları olduğunu görmüyorsunuz.

Modern şehirlerinizde, doğayı unuttunuz ve büyüyen ağaçları ve bitkileri sadece yiyecek veya kaynaklar olarak görüyorsunuz. Ama, bu Canlı Varlıklar Sevinci deneyimlemek ve size Kutsal partnerlikte Neşe getirmek için yaratıldı.

Sevgililer, Doğa ve Elemental enerjiler ile Kutsal Partnerliğe tam olarak girdiğiniz zaman, onlarla iletişim kurma yeteneğine sahip olacağınızı bilin. Bu sizin aşırı iklim modellerini bileceğiniz ve bu tür modelleri Elemental ve İnsan işbirliği vasıtasıyla uyarlayabileceğiniz anlamına geliyor. Bu sevgi dolu bir işbirliği olacak ve “bilim” adına saldırgan manipülasyon olmayacak. Bilim adamlarınız Elemental Krallık tarafından saldırgan, düşman ve yaşamın kutsallığına saygısız olarak algılanıyor. “Doğal felaketler” adını verdiğiniz şeyi düşündüğünüz zaman, bunun aynada gördüğünüz şey olduğunu anlıyor musunuz? Bu enerjilerin geri yansıyabilmesi için, saygı, kutsallık ve sevgi göstermeye başlamanın zamanı değil mi?

Sevgililer, “biyosfer” enerjisi yaratmak, Doğa ve Elemental enerjinin sayıldığı ve sevildiği ve İnsan enerjisi ve Elemental enerjinin birlikte geliştiği küçük bir enerji küresi yaratmanızı sağlar. Bu çeşitli “küreler” birlikte rezonansa girmeye başlar ve doğa ve Elemental enerjiler ile daha sevgi dolu ve barışcıl bir ilişkinin temelini sağlayacak olan bir sevgi ızgarasında bağlanırlar. Her biriniz katkıda bulunabilirsiniz ve Mart Ekinoks kutlamalarında Elemental enerjileri davet etmek ve Yeni Dünyada partnerlik ve Sevginin yılını kutlamak iyi olacaktır.

Yeni Dünya Enerjisinde Kutsal Birlik ve Partnerlik

Sevgililer, bundan sonraki iki yıl artan bir şekilde Partnerlik ve İlişki enerjisine odaklanmış olacak, özellikle Kutsal Birliğe. Sizler Işığın Beşinci Boyutuna girdiğiniz için bu böyle olacak, “Birliğin Fraktal Modeli” adı verilen şeyin daha çok farkında olacaksınız. Bu, yaratmak için Birin İki olduğu ve İkinin Bir olduğu Yaradılışın Orijinal Kalıbıdır. Evet bu, Yaşamın Dansının Nabız Atışlarını ve Döngülerini tanımlayan harika bir paradokstur.

Böylece, “Birliğin” Özünün Çeşitlilikte ve Partnerlik vasıtasıyla İşbirliğinde ifade edildiğini algılayacaksınız. Sadece partnerliği deneyimleyerek Bir’in Gücüne erişilebilir, ister İçsel Partnerlik ile olsun, ister Yaşamın Dansının Aynası şeklinde Dışsal Realitede ifade edilenler arasında olsun. Tüm seviyelerde Partnerliği ifade etmenin yollarına ve İlahi Sevginin İçsel Özünün gerçek ifadesi olan Partnerlikte nasıl olunacağına artan bir şekilde odaklanacaksınız.

Bu sürece yardımcı olmak için, Güneş Sisteminizdeki Satürn’ün Göksel Bedeni, Terazinin Yedinci Evinden geçiyor ve 2012’nin sonuna kadar orada olacak, bu yılın Nisan ayının ortasından Temmuz ayına kadar Başak burcuna kısa bir gerileme olacak. Yedinci Ev Uyum ve Dengenin Kutsal Birliğinin ve Partnerliğinin yeridir. Satürn Yeniden Yapılandırma Enerjisinin temsilcisidir ve bu gelen iki yıllık periyotta, Birlik ve Partnerlik fikirlerinin Güç ve Cinsel Etkileşimin eski enerjilerinin ötesinde olan Uyum ve Sevginin frekansına tam yeniden yapılandırılmasını deneyimleyeceksiniz.

Beşinci Boyuttaki tüm partnerlikler Sevgi, Denge ve Uyumdaki Kutsal Birliğin “mavi kopyası” veya kalıbı ile rezonansa girecek.

İkiz Ruh partnerliğinde Kutsal Birliğin niyetini arayanlar bunun ulaşılmasının daha kolay olduğunu görecekler. Onlar Kutsal Gül enerjilerinin Çiçek açmasıyla ve sonunda eski kalıpları çözecek olan ve Işıktaki Sevgi, Adanma ve Sevincin Yeni Kalıplarının oluşturulmasını sağlayan Yeniden Yapılandırma Enerjisiyle desteklenecekler.

Aslında Sevgililer, bu büyük değişimin Kutsanmış zamanıdır ve Fiziksel Forma tezahür ettirmeye başlamak için arzu ettiğiniz ve çalıştığınız her şeyi görüyorsunuz. Ancak, hala gelecek çok şey var ve Sevinç, Huzur ve Sevgi içinde Işığı taşımaya devam etmenizi istiyoruz.

Siz Dünya’nın Işığısınız!

Mart 2010 Enerjileri

21 Mart’a kadar Güneş Balık burcunda olacak, sonra Koç burcuna geçecek. Mart Ekinoksu 20 Mart’ta.

Yeni Ay 15 Mart’ta ve Balık burcunda. Bu zamanda, enerji Yüksek Sevgi ve İdeallerin gezegeni Neptün tarafından yönetilirken, önünüzdeki yıllarda Işığa ve En Yüksek Hayıra hizmet etmeye taahhütünüzü yeniden onaylamak için iyi bir zamandır.

30 Mart’taki Dolunay Terazi burcunda, İlişki ve Partnerlik Evinde. Şimdi, Partnerliklerinizi ve İlişkilerinizi Yeni Dünya Enerjisinin Denge, Uyum ve Sevgisine Hizalama Yeniden Yapılandırma Sürecinize başlamak için Kutsal Meditasyon Yerini yaratmanın zamanıdır.

Mart Ayında sizlere Neşe, Sevgi ve Huzur diliyoruz!

© 2010-11 Celia Fenn and Starchild Global

http://www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet Güler)