Ocak 2010: Barışın Kristal Gülü ve Gelen Yıl

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işıkişçileri, 2010 Yeni Yılına hoş geldiniz diyoruz ve Kanalımız kendi değişim ve dönüşümlerinden geçtiği için, bu ay mesajımız biraz gecikti. Aslında, bu 2010 yılıyla sizlerin şimdi tam olarak Yeni Dünya enerjisinde olduğunuzu ve yaptığınız her seçim ve aldığınız her kararla Yeni Dünyayı yarattığınızı söyleyebiliriz!

Bu yıla Barışın Kristal Gül Yılı adını veriyoruz, çünkü yeni aktive edilen Gül Izgaralar Barışın Altın Çağının Temeli olacak olan Gezegensel Barışın hızlanmasını sağlıyor. Son on yılda, Yeni Dünya kristal ızgara sistemini döşemek ve Yeni Dünya için Işığın Kutsal Geometrilerini ve Yeni Işık Kodlarını aktive etmek için çalıştınız. Şimdi, Mesih Bilincinin Altın Işığını Gezegene aktaran Kutsal Gül Izgaralarıyla, Kollektif Bilinç son birkaç ayda büyük ölçüde hızlandı. Çok daha fazla sayıda ruh uyanıyor ve Barış ve Sevginin bu olağanüstü yeni yaratımına katılmayı arıyor.

Böylece 2009’un 11:11 ve 12:12 aktivasyonlarından sonra, Gezegensel Hologram İlahi Bilincin yeni bir seviyesine veya frekansına hızlandı, bu arada uyanışında çok fazla karmaşa yarattı. Uyanmış olanlarınız ve içsel ışığınızı ve gerçeğinizi taşımayı sürdürmeleri ve Barış ve Sevginin temelini sağlamaları istenenleriniz Yeni Dünya’nın temeli olacaklar.

Hızlanma büyük değişimler ve Sevginin Mucizelerinin yaratımı için fırsatlar sağlayacak. Ayrıca, sizler eski enerjileri salıvermeyi ve Varlığın/Varoluşun yeni yollarına odaklanmayı öğrenirken, büyük meydan okumalar, zorluklar da olacak. Şu anda öğrenebileceğiniz en önemli yetenek enerjilerle Akışta olmaktır. Olaylar öyle hızla ilerleyecek ki, esnek olmadıkça ve değişimlere ayak uyduramadıkça, olanı kabullenmede büyük zorluklar yaşayacaksınız. Yüksek Boyut Bilincinin karakteristikleri Hareket, Yaratım, Değişim ve Akıştır. Yüksek Bilinçte olmanın yolu, Akışa teslim olmak ve Ruhun ve Yüksek Benliğinizin rotanızı yönlendirmesine izin vermektir. Şu anda zihin sizin rotanızı yönlendiremez, çünkü çok boyutlulukta fonksiyon görme yeteneğine sahip değildir. Sadece Yüksek Benlik veya BEN’İM Varlığı bunu yapabilir. Zihnin Fonksiyonu Ruhun sunduğu şeylere uygun olarak seçimler yapmak ve önünüzde hangi yolların açık olduğunu ayırt etmektir.

Sevgili Işık Ailesi, sizler ne kadar güçlü olduğunuzu öğrenirken, bu büyük kutsamaların zamanıdır. Bazen, güç basitçe salıvererek ve bırakarak ve Ruhun rehberiniz olmasına izin vererek deneyimlenir. Aslında, bu 2010 yılında, sonuçlara olan tüm beklentilerinize ve bağımlılıklarınıza meydan okunacak ve BEN’İM Varlığınızın ve Ruhun size tam olarak arzu ettiğinizi ve en yüksek hayrınız ve büyümeniz için olanı aktaracağını bilerek, yaşamınızda ortaya çıkan şeylere izin vermeniz için size meydan okunacak.

Sevgililer, Akış sürecinde, her zaman Sevgiye uyumlanmayı hatırlayın, çünkü Sevgi İlahi İradeyi ifade eder. Sevgiye çekilin ve Sevgiyi ifade edin. Sevginin olmadığı yerde, orada bulunmayın, kendinizi uzaklaştırın ve Sevginin bulunduğu yerlere ve insanlara gidin. Mücadele ve acı zamanı sona erdi. Sevgiye çekilin ve Sevginin rehberiniz olmasına ve sizi desteklemesine izin verin. Ve bilin ki siz Sevgi ve Destek sunarken, bunlar size geri dönecektir.

Sevgililer, daha önce söylediğimiz gibi, Şimdiki anda, Şimdide Yaşayın. Geçmişe veya geleceğe tutunmaya çalışırsanız, yönünüzü kaybedersiniz ve akıştan ayrılırsınız ve olaylar iyi gitmez. Eğer Şimdiki Anda Rahmet ile verilen şeye odaklanırsanız, İlahi İrade ve İlahi Rahmete uyumlanırsınız ve Bolluk ve Sevinç deneyimlersiniz.

İlahi İrade ile bu Hızlanmada ve Hizalanmada, yolunuz için gerekli olmayan her şeyi salıvereceksiniz ve Ruhsal Aileniz olanlara çekileceksiniz. Bu yıl, Ruhsal Ailenizin kimler olduğunu gerçekten anlayacaksınız. Işık Ailesinin ne anlama geldiğini ve Ruhsal Aile ile birlik içinde ve tam uyanmış olmanın ne anlama geldiğini gerçekten anlayacaksınız. Bu harika bir kutsama olacak. Birlikte yaratmayı, birlikte oynamayı ve tam şimdi Sevgi dolu Niyet ile Gezegenin geleceğini şekillendirmeyi öğreneceksiniz.

Sevgililer, bu yıl tezahür ettirme yeteneklerinizi mükemmelleştirmeyi öğreneceksiniz. Arzu ettiğiniz ve istediğiniz şeyler büyük hızla size gelecek ve kabullenmeyi, bütünleştirmeyi ve arzuladığınız her şeyin hızlanmış yaratımına şükran ifade etmeyi öğreneceksiniz. Bu yıl büyük ölçüde kutsanacaksınız, ama 2010’un enerjisinin gücüyle başa çıkmak için içsel kuvvet ve güven gerektirecek.

Ayrıca bu zamanda birçok zorlukların da olacağını söylüyoruz. Sizler Barış ve Bolluk yaratırken, salıverilmeleri ve Işığa dönüştürülebilmeleri için, Barış ve Bolluk olmayan her şeye göğüs germeniz gerekecek. “Zor” durumlarınızın ışık üstatlığınızı sınamak için geleceği görülebilir. Bu zamanlarda, gerçeğinizi taşıyın ve kalbinizde Barışı taşıyın ve rehberlik isteyerek ve her şeyin iyi olacağını bilerek kendi içsel Huzurunuzu taşımayı isteyerek bu durumlardan geçin.

Sevgililer, çatışmanın olduğu yerde, bırakın çözümler olsun, problemlerin olduğu yerde, bırakın çözümler olsun. Zorluklarla karşılaştığınız yerlerde, her zaman ilgili herkesin en yüksek hayrını arayın.

Elmas Işığın tüm durumlara Mutlak Berraklığın Işığı ile akacağını hatırlayın. Şimdi hiçbir şey Işıktan saklanamaz ve Gerçek, uyanmış olanlar ve kalpleri Barışa ve Gerçeğe açık olanlar tarafından her zaman görülecek ve hissedilecektir. Bu da bir kutsamadır, çünkü yolunuz Işığa ve Parıltıya açık olacak ve Sevgiyle desteklenecek. Ve böylece, güçlü değişim ve hızlanmaları ile Ocak ayında ilerlerken, sizlere İlahi İçsel Varlığınızın Rahmetini, Huzurunu, Sevgisini ve Gücünü diliyoruz!

www.starchildglobal.com

Çeviri: Saffet