- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Şubat 2010: Yeni Dünya Beşinci Boyut Hologramında Yolculuk Yapmak

UYANIŞ VE UYANMIŞ

YENİ DÜNYA BEŞİNCİ BOYUT HOLOGRAMINDA YOLCULUK YAPMAK

Şubat 2010 Enerjileri

BAŞMELEK MİKAİL ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, Yeni bir Realitenin içinde yaşamaktasınız. Bu, yıllardır sizlere sözünü etmekte olduğumuz “Yeni Dünya”dır ve şimdi bu Realitenin içinde yaşıyorsunuz. Ama evet, hala Geçiş Zamanındasınız, çoğunlukla Yeni’de yaşıyorken, eski yolların enerjileriyle başa çıkmanız gereken süregiden Dönüşüm ve Değişim periyodundasınız. Burada Ruhsal Alemlerde olan bizler, fiziksel bedenlerinizde var olmak ve Üçüncü Boyut ve Beşinci Boyut dediğimiz birbirine bağlı fiziksel realiteler ile başa çıkmak zorunda olurken, karşılaştığınız zorlukların farkındayız. Kollektif olarak, değişimleri kolaylaştırmak için muazzam bir yıkım senaryosundan geçmemek sizin seçiminizdi, bunu yeni bir şekilde bir egzersiz olarak yapmayı seçiyorsunuz – Huzurlu Değişim ve Dönüşüm. Eski Dünya realitesi yok edilmeyecek, ama Yeni Dünya enerji ve güç toplarken Eski Dünya giderek gözden kaybolacak. Büyük felaketlerden ve sevdiklerinizi kaybetmekten korkmanıza gerek yok. Yeni, yönetimi devralıncaya kadar iki realite arasındaki “köprü”de yaşamaya devam edeceksiniz. Yeni’ye tam olarak uyanamayanlar kendi zamanları geldiğinde ışığa geçişlerini yapacaklar ve eğer böyle yapmayı seçerlerse yeni bir formda Yeni Dünya’ya geri dönebilirler.

Bunun Bilgelik ve Şefkat seçimi olduğunu vurgulamak istiyoruz. Işığın Yüksek Konseylerinde, Dünya’nın orijinal olarak planlandığı şekilde büyük ölçekli travma ve yaşam kaybına dayanamayacağına ve yeni yaklaşımın Dönüşümün kademeli olmasına ve minimum yaşam kaybı ile olmasına izin vermesi kararlaştırıldı. Elbette, Işık Konseylerinde bu seçenek için oy verirken, bunun zor olacağını biliyordunuz. İlk kez, kitlesel yıkım ve temizliğin çok hızlı ve daha radikal yolu ile değil, Sevgi ve Huzur vasıtasıyla Dönüşümü başarmak zorunda olacaktınız. Ve Sevgililer, içinizdeki Işığa Uyanmak ve Kutsallığınızı ifade etmek ve yaşamak ve Yaşamın Yeni Yoluna Dönüşümün ve Tekamülün başlayabilmesi için, başkalarının bu realiteye Uyanmalarını sağlamak için çok çalıştınız. Ve öyle oldu! Ama, kitlesel yıkım olmadan, Gezegendeki Herkes için Yüksek Bilincin Yeni Paradigmasına bu Geçişin devam etmesi için, Uyanmış olanların hala Uyanmakta olanlar için Işığı taşımaya devam etmeleri ve kendi Kozmik Yüksek Benlik enerjileriyle tam bağlantıda Uyanmış İnsan Meleğin imzası olan Sevgi ve İlahi Gücün Yeni Bilincine bu geçiş için Işık Köprüsü olmaları gerekiyor. Şu anda doğmakta olan Yeni Çocukların, Elmas Işık Çocukların birçoğu zaten bu tam Kozmik Bağlantı ve Uyanış halindedir ve bu süreci desteklemektedir, ama bu mesajda daha sonra onlardan daha fazla bahsedeceğiz.

Üçüncü Boyutun eski Enerji Hologramında, değişmezlik ve sabitlik illüzyonuna izin veren çok yavaş titreşimli bir enerjide yaşadınız. Bu, “ego” ve “ben” kavramlarına dayanıyordu ve bireyleri dünyasal yaşamlarında başarı için öncelik olarak kendi maddi ve duygusal gereksinimlerini tamamlamayı aramaya teşvik ediyordu. Beşinci Boyut Realitesine geçerken, enerjinin daha hızlı aktığı ve olayların büyük hızda değiştiği hızlanmış bir realiteye ilerleme inanç sistemini salıveriyorsunuz. Bu realitede, Yaratım ve Tezahürün Akışına, Niyet ve Arzuya karşılık olarak Bilincin Form haline geldiği yere daha yakınsınız. Sizler bilincin Kollektif doğasının ve Gezegendeki Tüm Yaşamın Birliğinin tam olarak farkındasınız. Kendi En Yüksek Hayrınıza ulaşmanın ve ifade etmenin bir yolu olarak, Tüm Yaşam Formlarının En Yüksek Hayrını istemeyi öğreniyorsunuz. Kendi başarınızın ölçüsü ve Eylemdeki Sevginin gösterilişi olarak, başkalarının başarısını görmeyi öğreniyorsunuz.

Sevgililer, yıllardır bu Yeni Realitede Enerjinin Akışı ile birlikte çalışmayı öğrenmenizi teşvik ettik. Zaman dediğiniz Tezahürün Akışında, Beşinci Boyutta yaşamak Şimdi Anında yaşama ve Sonsuz Sevgi ve Huzurun Kalp Mekanında merkezlenme yeteneğini gerektirir. Bu şekilde, yaratımlarınızın “merkezi” olabilirsiniz ve etrafınızda gerçekleşmekte olan diğer insanların tezahürleri ve yaratımlarının çalkantılı enerjilerine çekilmezsiniz.

Sevgililer, bu anda, Yeni Dünyanın bu Yeni Holografik Realitesinde yolculuk yapmaya başlarken, o denge noktasını bulmak her zaman kolay değildir. Özellikle birçoğunuz eski enerji ve yeni arasındaki “Işık Köprüleri” olmak için hala çalışmak zorundayken. Aslında, Ruhların Yeni Realiteye Uyanış işlemi süregiden bir süreçtir. Işıkişçileri olan birçoğunuz Yeni Dünya enerjilerine “mezun oldunuz” ve hayatlarınızı Yeni ile tam uyumda yaşıyorsunuz. Bu sizin ruhsal seçiminizdir. Ancak daha maceracı ve cesur olan birçoğunuz İnsan Melek Işık Köprüsü, “Uyandırıcılar” olma daha zor görevini seçtiniz ve bu sizlerin hayatlarınızı eski ve Yeni Enerjiler arasındaki arayüzeyde biraz daha uzun yaşamaya devam etmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Yeni Dünya frekansına geçiş yapmış olanlar için, çalışma Kalp merkezinde kalmak ve bu yerden tezahür ettirmek ve yaratmak olacaktır. Bu Işıkişçileri yeni yaşama şekillerini, yeni topluluk şekillerini ve Yeni Dünya’nın Tohum Noktaları veya Kutsal Mekanlarını yaratmayı tecrübe edecekler. Onlar Altın Çağı tezahür ettirmeye ve Gezegenin kendi gelecek yolu olarak seçtiği sürdürülebilir geleceğe odaklanacaklar.

Ancak Sevgili Işık Ailesi, aranızda Ruh seviyesinde, Şefkatin Kutsal armağanını uygulamayı ve hala Uyanış sürecinde olanlar için İçsel Işık Yolunu ve Uyanış enerjisini sağlayanlar olmaya devam etmeyi seçmiş olan birçok insan var. 2010’da, bu Uyanış hızlanacak ve Ruhları Yeni Dünya frekanslarına Uyandırıcılar olmayı seçmiş olanların yapacakları çok fazla iş olacak. Bunlara kendi dengelerini ve Beşinci Boyut Işık Beden frekanslarını sürdürmenin ve hala uyanmakta olanlar için Işık ve Yol olmak için hala düşük frekanslara girmenin zorlukları eklenecek.

Sevgililer, daha önce Gezegendeki herkesin Beşinci Boyuta geçme seçimini yaptıklarını ve herkese bu fırsatın verildiğini söyledik. Yeni Dünya, Dünya’da yaşayan Herkese aittir ve geçiş süreci için fırsat devam etmektedir. Işık Ailesi olarak üstlenmeye çağırıldığınız çalışmada fark yoktur, bir çalışma şekli diğerinden daha iyi değildir, hepiniz Dünya’nın bu harika ve olağanüstü dönüşümüne dahilsiniz ve mümkün olduğu kadar çok birbirinizi desteklemek ve birbirinizle paylaşmak için çalışmalısınız. Şimdi yargılamaların ve ayrılığın zamanı değildir, işbirliğinin ve ortak hedeflere ve Yeni Dünya’yı ve Yeni Topluluğu birlikte yaratma arzusuna dayanan topluluğun zamanıdır. Neyin “eski enerji” olduğu neyin “yeni” olduğu yargılamalarını yapmak yararlı değildir, çünkü ruhun mucizevi yollarını her zaman bilmezsiniz ve bunu zihinleriniz ile analiz edemezsiniz. Bunun yerine, kendi çalışmanızda ne yapmanız gerektiğine odaklanın, mümkün olduğu kadar çok açık, sevgi dolu ve paylaşmaya istekli olun ve Yeni Dünya’nın İlahi Enerjilerinin ortaya çıkışında her şeyin olmasının istendiği gibi akacağına güvenin.

Bu 2010 yılında, sizler Huzurun Kristal Gülünün gelen yeni enerjileriyle çalışırken, odak Kalp vasıtasıyla Ruh ve Can tarafından ifade edilen Sevginin enerjileri vasıtasıyla Huzur ve Bolluk yaratmaya devam etmek olacak. Ve eski güvenlik illüzyonları çökmeye devam ederken, Sonsuz Sevgi ve Bolluk Akışının Yüksek Bilincine giden “Işık Köprüsünü” henüz geçmemiş olanlar arasında çok fazla endişe ve stres olacak. Ve siz Bilinçte “Bir” olduğunuz için, özellikle bu Dönüşüm sürecinde başkaları için Işığı ve Uyanışı Getirenler olanlarınız, merkezinizi Sevgi ve Huzurda tutabilmeye gereksiniminiz olacak.

Işık Köprüleri olanlarınız için, çoğunlukla hiçbir şeyin birbirine uymadığı ve olması gerektiği gibi işlemediği görülen bir dünya ile başa çıkıyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Bu sizin önceden, artan hızla beşinci Boyut Bilinç Akışına hizalanmış olmanız nedeniyledir, ama hala bu Dönüşüm sürecinde eskinin yavaş yok olmasıyla başa çıkmaktasınız. Sevgililer, Dönüşümün mümkün olduğu kadar Huzurlu ve Nazik olabilmesi için bu şekilde hizmet etmeyi üstlendiniz. Ruhsal alemdeki bizler, siz Huzur ve Sevgi ile dönüşüme ulaşmayı isterken, Cesaretiniz ve Azminiz için sizi alkışlıyoruz.

Sizler Dönüşümün bu İki Aşaması arasında var olurken, baş dönmesi, sersemlik, mide bulantısı, yorgunluk, hızlı ısı değişimleri ve duygusal ruh hali salınımları gibi “hareket hastalıkları”nın fiziksel semptomlarını deneyimleyebilirsiniz. Yüksek Benliğiniz ve Ruhsal Alemlerdekiler, bu süreçte dengenizi ve istikrarınızı sürdürmenize yardımcı olmak için çalışıyorlar.

Işık Çocukları

Bu Hızlanmış Değişim ve Dönüşüm zamanında, sürece yardımcı olmak için Çocuklar bir kez daha enerjileri tutmada ve kuvvetli bir enerji alanı sağlamada önemli rol oynuyorlar. Spesifik olarak tam şimdi aktif olan iki grup vardır.

İlk grup Kristal Çocuklardır, ama daha spesifik olarak Nisan 2009’dan bu yana doğmakta olan Elmas Işığın Çocuklarıdır. Bu Yeni Çocuklar Kozmik Bilince veya “Kozmik Güle” tam uyumlu olarak doğuyorlar ve biz onlara “Kutsal Gülün Çocukları” adını da veriyoruz. Onların güçlü enerjileri, Uyanmaları ve Yeni Dünya Bilincine giden Işık Köprüsünü bulmaları için birçok insana yardımcı oluyor.

Bu 2010 yılında ve 2011 boyunca, kendi kişisel holografik alanlarında Platin Işının enerjisini de taşıyacak olan Elmas Işık Çocukların yeni bir dalgası olacak. Bu çocuklar da Dönüşümün enerjilerine güçlü bir şekilde katkıda bulunacaklar ve bilincin daha fazla hızlanmasını sağlayacaklar, böylece İnsanlıktaki Kutsal Işık Kollektifte çok daha hızlı ortaya çıkabilir.

İkinci önemli grup, Gezegende 1970’lerde İndigoların İlk Dalgası olarak enkarne olan İndigo Kristal varlıklar olacak. Bunlar şimdi otuzlu yaşlarındalar ve olgun yetişkin yaşamına giriyorlar ve Gezegene yapmak için gelmiş oldukları ruhsal çalışma ve amacı aktive ediyorlar. Bunların çoğu, Yeni Dünya’nın yeni formlarını ve yapılarını inşa etmekte Liderler olacak olan Güçlü ve Tekamül Etmiş Ruhlardır. Bunların arasında en güçlü olanlar Dünya üzerinde İnsan Yaşamının tüm alanlarında Öğretmenler, Liderler ve Düşünürler olarak ortaya çıkacaklar. Onlar her seviyede dönüştürücü bir kuvvet veya enerji olarak algılanmaya ve deneyimlenmeye başlayacaklar. Yeni topluluğun yaratılmasında liderlik rollerini üstlenmeye başlayacak olanlar, otuzlu yaşlarında olan bu nesildir. Ve onlara, onlardan önce gelmiş olan ve Yeni Dünya’ya Işık Yolunu ve Köprüsünü yaratmış olan “Işığın Büyükleri” rehberlik yapacaklar.

Aranızdaki “Işığın Büyükleri”ni onurlandırmanızı istiyoruz, çünkü bu cesur ruhlar gerçek “Işık Savaşçıları”dır, onların cesareti ve yıllardır Işığa adanmaları bu kadar çok şeyi mümkün kıldı. Işığın Büyükleri ve İndigo İlk Dalga birlikte dönüşümün güçlü etkenleri olacaklar ve Elmas Işık Çocukları güçlü Sevgi Işıklarıyla Holografik Dünya matriksini enerjilendirecek. Şu anda girmekte olduğunuz, Kutsanmış ve Işıltılı bir zamandır. Başarınızı kutlamanızı istiyoruz!

Işık ve Sevgi

Sevgili Işık Ailesi, Işık artarken her şey berrak ve saydam hale geliyor, manipülasyonun ve sahteliğin ötesinde her şeyin ne olduğu ortaya çıkıyor. Işık artarken, zaman hızlanıyor ve birçoğunuz Yeni Realitenizi şekillendiren ve Beşinci Boyut Kutsal Gül Izgaralarını enerjilendiren Kozmik Işığın yeni titreşimlerine ayarlamalar yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu hızlanma gerçekleşirken, deneyimlediğiniz her şeyin doğasının Holografik olduğunu, onun enerji ve ışık olduğunu “gerçek” maddeye sahip olmadığını daha da açık şekilde göreceksiniz. O, deneyimleyebilmeniz, keyfini çıkarmanız ve büyüyebilmeniz için, sizin tarafınızdan deneyimlenmek üzere bir süreliğine tezahür ettirilen “rüya”dır!

Bu süreçte, sizler durağan bir “realite”nin Üçüncü Boyut illüzyonundan bu tezahür etmiş rüya dünyasına geçiş yaparken, endişeli ve güvensiz hissedebilirsiniz. Realite algınız tehdit edilebilir ve hızlı değişimlerin denizinde hassas, savunmasız ve desteksiz hissedebilirsiniz. Sevgililer, realitenizdeki her şeyin Sevgi olduğunu ve bir şekilde Sevginin ifadesi olduğunu bilin. Bu Sevginin her zaman genişlemenizi ve büyümenizi destekleyeceğini bilin. Eğer kendinize “Ben Sevgiyim ve deneyimlediğim her şey Sevgi” diyebilirseniz, Sevgideki o merkezi bulursunuz ve Sevgi tarafından desteklenirsiniz. Ve her zaman Huzuru ve Kabullenmeyi bulursunuz. Bu aslında, bu geçiş için hazırlanırlarken tüm Öğretmenleriniz ve Üstatlarınız tarafından öğretilmişti. Onlar sizi Kutsallığınızı görmeye ve “Yeni Dünya” adı verilen bu hızlı yeniden doğum enerjisinde Rüyaların ve Kollektif Rüyaların Tezahürü vasıtasıyla Realitenizi birlikte yarattığınızı bilmeye hazırladılar.

Şubat 2010’da Enerjiler

Şubat’ta, Güneş Kova burcunda olacak, 19 Şubat’ta Balık burcuna geçecek. Yeni Ay 14 Şubat’ta ve Kova burcunda ve Romantik Sevginin geleneksel günü olan Sevgililer gününe denk geliyor. Başak burcundaki Dolunay 28 Şubat’ta. Güçlü bir Toprak burcu olan Başak’taki Ay her zaman topraklanmak ve Dünyanın enerjilerine bağlanmak için iyi bir zamandır. Güneş Balık’ta iken, ama Neptün Kova’dayken ve Şubatın başlarından gelen Kova enerjilerinin hala kuvvetli olmasıyla, ayrıca meditasyon yapmak ve Gezegen ve onun tüm yaşam formları için En Yüksek Hayra odaklanmak için iyi bir zamandır.

Mars ayın çoğunluğunda Aslan burcunda gerileyecek ve bu, özellikle iş ve sevgi arenalarında biraz istikrarsızlık yaratacak. Bazı ateşli anlaşmazlıklar bekleyebilirsiniz, ama bunların Yeni Dünya enerjilerine daha fazla uyumlu olan projeler ve ilişkiler için yer yaratmak için gerekli olduklarını bilin.

Ayın ilk bölümünde, Kova burcunda gezegenlerin stellium’u olacak (gezegenlerin belirli bir konfigürasyon oluşturması) ve bu dönüşüm işlemini teşvik etmek için çok kuvvetli bir Kova enerjisi akışı sağlayacak. Romantik Sevginin günü olan 14’ünde, Güneş ve Ayın her ikisi de Kova’da olacak ve Kova’daki Neptün’den etkilenecek. Bu, Sevgililer Gününün enerjisini, dünyasal Romantik Sevgiden, Daha Yüksek Hayra hizmet eden Yüksek Sevgiye yeniden yaratmak için ideal bir zamandır! Dünya Gezegeninde Koşulsuz Sevginin ve Rahmetin gelişi neden kutlanmasın!

Şubat ayında sizlere yolunuzda Neşe, Huzur ve Bolluk diliyoruz!

© 2010-11 Celia Fenn and Starchild Global

http://www.starchildglobal.com/

(ÇEVİRİ: Saffet)