Temmuz 2010: Yanılsamanın Ötesine ve Yaratıcı Olasılık, Tutku ve Rahmetin Yeni Mekanına

Yazdır Yazdır 

YANILSAMANIN ÖTESİNE VE YARATICI OLASILIK, TUTKU ve RAHMETİN YENİ MEKANINA

Temmuz 2010 için Yeni Dünya Enerjileri

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, Temmuz 2010 ayı, 26 Temmuz’da başlayacak olan Enerjilerin güçlü yeni Döngüsüne hizalı (uyumlu) olan yeni seçimleri yapmak için güçlü enerjiler ve birçok fırsatlar sunmaya devam edecek.

Haziran ayının Büyük Haçından bu yana, bir “fırsat penceresi”nde idiniz, bu pencerede size yaşamınızda kalmış olan illüzyon ve aldanma kalıplarını aydınlatmak için gelen güçlü Elmas Işık Enerjisini kullanma şansı veriliyor. Sizler varlığınızın derin seviyelerinde bu eski kalıpları salıverirken, şimdinizde ve geleceğinizde daha yaratıcı olasılıklar için yer yaratıyorsunuz ve enerjiyi salıveriyorsunuz.

11 Temmuz’da Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceksiniz, bu tutulma birçoğunuzun tam şimdi hissedebildiği baskıyı rahatlatarak bu fırsat periyodunun tamamlanmasını işaret ediyor. Ancak, bunun güçlü bir Tutulma olacağını söyleyebiliriz, Pasifik Okyanusu, Paskalya Adası, Şili ve Arjantin’deki Patagonya’da görülebilecek.

Tutulma, Gezegensel Kollektifin bir “değişimi” kabul ettiği bir andır, bunu bir bilgisayarı yeniden başlatmaya benzetebiliriz. Yeni Işık Kodlarında yeni bilgiye değişim Denge ve Uyumun reset edilmesi için bu Tutulma Geçişini gerektirir. Bu durumda, resetlenecek olan Kodlar, Gezegenin Okyanus bölgesindedir. Pasifik, Gezegendeki En Büyük Okyanustur ve Su için yeni Işık Kodları alacak, bu Kodlar Okyanus Izgaralarına alınacak ve Okyanusların Işık Kodu Koruyucuları olan Deniz Memelileri tarafından aktarılacak.

Bu, Yerküre için muazzam bir Dönüşüm anı olacak, biz buna “Okyanus Armonik Bütünleşmesi” adını vereceğiz. Bu Yeni Işık Kodları Gezegende önceden işler halde olan ve ayrıca Kutsal Gül Kozmik Izgaraları olarak bilinen Kristal Beşinci Boyut Kalp ızgaralarını aktive edecek. Bu yeni Okyanus aktivasyonunda, gezegensel su gövdeleri Deniz Memelilerinin rehberliği ve koruması altında Izgaralara hizalanacak ve Yeni Dünya Kalıbına bütünleştirilecek.

Bu, Okyanusların Beşinci Boyuta Ait Egemen bir Yer olacağı ve insan açgözlülüğünün ve istismarının yıkımını ve parçalamasını artık tolere etmeyeceği anlamına geliyor. İnsan Işık İşçilerinin ve Deniz Memelilerinin güçlü partnerliği Okyanusların ve Kıtaların birlikte – Tek olarak – Yeni Koruyucuları ve Yaratıcı Rüyacıları olacak.

Bu Tutulmada, Paskalya Adasının aktivasyonu, orada Gezegenin kadim Büyükleri tarafından tutulmakta olan derin Okyanus enerjilerini yeniden aktive edecek. Bunlar Atalardır ve Yüksek Boyutların Işığına uzun zaman önce gitmiş olan, ama İnsanlık Bilincin Yüksek Seviyelerine ulaştığında salıverilmesi için bu Enerji Kodlarını bırakmış olan Dragonları kapsar. Bu aktivasyonun bir amacı bu zamanda Kollektif Derin Bilincinizde yeniden yüzeye çıkmaya başlayacak olan Işığın Okyanus Varlıkları ile Kadim Yaratıcı Partnerliğinizin derin hatırlayışıdır. Birçoğunuz Okyanusları rüyanızda göreceksiniz ve Deniz Memelileri ve Deniz Varlıkları ile temas kuracaksınız. Kadim Arketipler ve Enerjiler gelmekte olan Yükseliş ve Dönüşümün Kozmik Enerjilerine bütünleştirilmek üzere ortaya çıkacaklar. Sonuç, Yeni Dünyanın Yaratılışı ve Okyanusların Temizliği ve Desteklenmesi için güçlü bir Yaratıcı Partnerlik olacaktır.

Sevgililer bu, Sevinç ve Kutlamanın Güçlü anıdır. Sizler Gezegenin Koruyucuları ve Muhafızları olarak “Rüştünü İspat Edenlersiniz”. Gezegendeki birçok güçlü Yerküre Koruyucu Kristallerin son zamanlardaki aktivasyonları, Işığın bu yeni enerjisel Kodları için Manyetik Röleli Verici olarak hizmet edecektir. Meditasyon, Seremoni ve Ses vasıtasıyla bu yeni Izgaralara erişebileceksiniz.

Gerçekleşmekte olan şeyler ve Yeni Dünya Realitesinin Muhafızları olarak size emanet edilen şeyler için Şükran ve Sebat ile bu sürece katılmanızı istiyoruz. Deniz Memelileri ve Elementaller ile partnerlikte, sadece “Yeni Cenneti ve Yeni Dünyayı” değil, “Yeni Okyanusu” da Hayal Etmek için çağrıldığını hissedenleriniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Sevgili Işık Ailesi, Bilinçli Yerküre Koruyucularının İnsan Kollektifi “Bilinçli Kavuşum” adı verilen olayı yaratmak için 17 ve 18 Temmuz’da enerjilerini birleştirecek. Bu zamanda, Beşinci Boyut Kutsal Kalp Izgaralarına bütünleşmek ve niyeti odaklamak için bir çaba olacak. Bu olay, hemen Okyanus Armonik Bütünleşmesinin ardından geldiği için, bunun Dünya’yı Birlik Bilincinin Beşinci Boyutuna yükseltmek üzere birleşik bir niyet olması için ne kadar güçlü bir fırsat olduğunu görmeye başlayabilirsiniz. Eğer Işığın Deniz Ailesi ve Elementaller tarafından temsil edilen Okyanus Armonik Bilincine de hizalandıysanız ve bütünleştiyseniz, aslında bu zamanda Dünya Gezegeninin En Yüksek Hayrı için “Bilinçli Kavuşum” yerinde olursunuz.

Bundan sonra, sonraki Yüksek Nokta Kova’daki Dolunay ve 26 Temmuz’da Aslan Kapısının Açılışı olacaktır. Bu, Dünya’nın sonraki Yaratıcı Deneyim döngüsüne geçiş yaptığı ve Yeni Temaların ve Fikirlerin, Yaratıcı Kaynağın Kozmik Kalbinden ve Rüyalarından yayıldığı Yaratıcı Dürtülerin Dalgalarında sunulduğu andır. Ve böylece, Gezegen bu noktada enerjilerini Şimdiki Anda Tüm Var Olan’ın kalbine hizalayan o Kozmik dürtüleri almaya başlar.

26 Temmuz – 12 Ağustos arasındaki Aslan Kapısı, bu yeni Evrimsel Enerjilerin veya Kodların en kuvvetli şekilde alındığı periyottur. Bu zamanda, Dünya üzerindeki deneyimin sonraki döngüsünü şekillendirecek olan enerjilerin ve fikirlerin akışına açılmak iyi olacaktır. Bu enerjiler 10 Ekim’deki 10/10/10 Yıldız Kapısında zirveye ulaşacak. Sevgililer sizinle ayrıca, bu “bilincin yıldız kapısında” temsil edilen şeyin birazını ve 2011’deki 11/11/11 ve 2012’deki 12/12/12 ile bağlantısını paylaşacağız.

“Yıldız Kapılarının” her biri, Kuantum Geçiş veya Sıçramanın, Deneyimin Dışsal seviyelerinde olduğu kadar İçsel seviyelerinde mümkün olduğu anı temsil eder. Bu tarihlerin her biri, Dünya ve Bilincin, Gezegeni 12/12/2012’nin son “Gökkuşağı Köprüsü”ndeki Kozmik Kaderine hizalayacak olan bu büyük geçişleri yapmasının mümkün olduğu anı temsil eder. Bu noktadan sonra, Dünya Zaman/Mekan Realitesinin yeni formuna tam olarak hizalanacak ve senkronize olacak, çünkü Gökkuşağı Köprüsünün diğer tarafında başka bir Realite ve sizin Zaman ve Mekan olarak bildiğiniz şeyi şekillendirmenin başka bir yolu yatar. Bu nedenle bu üç an, Dünya’nın, bilinci Yaratıcı Deneyimin bu Yeni Zaman/Mekan alemine değiştirecek olan frekanslara uyumlandığı anahtar “kalibrasyon” noktalarıdır.

Aslında Sevgili Aile, bu, sizler sanki merdivenin tabanındaymışsınız, Bir olarak tırmanmaya başlamayı bekliyormuşsunuz gibidir. Bu, sadece Bir olarak, Birleşik bir Bilinç olarak yapılabilecek bir deneyim yolculuğudur. Işık Frekansları Alanında yükselecek olan bireyler değildir, Tüm Dünyadır, çünkü bu yaşamda Dünya’ya geldiğinizde kabul etmiş olduğunuz şey budur. Tüm Gezegenin ve onun Üzerinde Yaşayan Her Şeyin Işığın Beşinci Boyutuna Yükselişinin Mucizevi Niyeti!

Aslında, Yaratıcı bir Meydan Okuma ve hepinizin içinde olduğunuz uyanış sürecindeki Yaratıcı Zorlama. Işığın Melek Alemlerinde bulunan bizler, 10 Ekim’deki ilk büyük yıldız kapısı programının tam zamanlamasında olduğunuzu görürken Sevinçle doluyoruz. Sevgililer, sizi bu kapılardan Bir olarak yükseltecek olan Sevgi ve Bağlantıdır. Bu yalnızca Dönüşüm ve Geçişin bu Yeni Enerjisinde kendi Yüksek Hayrınızı bulacağınız Kollektif Bilincin En Yüksek Hayrı için çalışarak olur.

Yanılsamanın Ötesine ve Rahmete

Sevgililer, bu zamanda sizler Elmas Işığı kucaklarken ve yanılsamaları salıvermeye ve kendinizi kişisel gerçeğinizde merkezlemeye izin verirken, şu sıralar karşılaştığınız algıdaki değişimler hakkında biraz konuşacağız.

Kuantum gerçekliğin doğasını ve Holografik Evren veya Çoklu Evrendeki tüm gerçekliğin yanıltıcı temelini anladığınızı biliyoruz. Yine de, Yüksek Boyutlara ilerlerken, belirli bir yanılsamanın sizin Kişisel Realite Yaratımınızda veya Kollektifin Realite Yaratımında geçerliliği olup olmadığı ile ilgili olarak yapılacak seçimler vardır.

Sevgililer, sizler başkalarının önceden paketlediği fikirlerini ve yanılsamalarını kucaklamak için merkezinizden uzaklaşırken, yanılsamanın sanrı, hezeyan olabildiği zamanlar vardır. Elmas ışık bu şeyleri nerede yapıyor olabildiğinizi görmenize yardımcı olacak.

Gezegensel veya Kollektif terimlerle bu, medya tarafından manipüle edilmenize izin verdiğinizde olur. Medyanız, “gerçeklik” haline gelen ve İnsanlığın kendi birbirine bağlılığının ve birliğinin gerçeğini deneyimlemesini ve bunu Uyum olarak ifade etmesini engelleyen yoksunluk, güvensizlik ve düşmanlık yanılsamalarını yaratmak için korku ve öfkenin düşük frekanslarındaki duyguları manipüle etmeye hizmet etmektedir. Ve bu nedenle, sıklıkla birçoğunuz korku ve öfkenin düşük frekanslarındaki Gezegensel krizlere tepki veriyorsunuz ve böylece Kalp frekansını yükseltmek ve Birlik ve Yaratıcı Çözümleri yaratmak yerine, ayrılığı yaratıyorsunuz.

Kişisel seviyede, yanılsamaların ötesine ilerlemek, korku, öfke ve manipülasyon yaratan düşük frekanslı duygusal kalıplar ve yaratıcı çözümler ve kişiler arası uyum ve yaratıcılık üreten, Yüksek Benlikten gelen Yüksek Boyutlu dürtüler arasında ayrım yapabilmek anlamına gelir. Sevgililer bu ayrıca, yaşamınızı Tutku, Bütünlük ve Adanma ile yaşamadığınızı ve başkalarının sanrılarına ve önceden paketlenmiş fikirlerine düşmenize izin verdiğinizi görebilme ve hissedebilme anlamına geliyor.

Kişisel Gerçeklik ve Bütünlük, Varlığınızın tüm seviyelerinin Hizalanmasının ve Uyumluluğunun sonucudur – Beden, Can ve Ruh. Benliğin bu veçheleri uyumlu olmadığı zaman, içsel kaos ve içsel parçalanma olur, bunlar çoğunlukla miskinlik, kendini ayırma, depresyon, sanrılara kapılmaya eğilim üretir. Ancak, bu veçheler uyumlandığı zaman, Yüksek veçheler alt veçheleri Ruhun ateşli tutkusu ile doldurur ve yaratıcı güç yoğunlaşır ve kat kat artar. Enerji akışı güçlü yaratıcı potansiyeli açığa çıkarır ve bu da Dünya planında güçlü kişisel tezahür yaratır.

Bahsettiğimiz bu uyumlanma hali ayrıca “Rahmet hali” olarak da bilinir. Siz bu hizalanmada olduğunuzda, İlahi Sevginin ve Kozmik Ateşin akışı Cennetten Dünya’ya serbestçe akar ve siz İlahi Rahmetin ortaya serilen kutsamalarına uygun olan Tezahür ve Mucizelerin iletkeni olursunuz.

Tüm sanrılar salıverildiğinde ve siz Ruhtan ve Yüksek Benlikten gelen dürtülerle mutlak bütünlük içinde yaşadığınızda Rahmet haline erişilir. Benliğin bu seviyesini Yaşamın Yaratıcı Kaynağı olarak kabullenmekle, Daha Alt Seviyeler İlahi Sevginin, Rahmetin ve Vecdin alıcıları olarak hizalanırlar. Ama, bu enerji Yaratıcı ve İfade Edicidir ve ilişkilerde, bağlantılarda, projelerde, yaratımlarda ve hayallerde paylaşılmayı ister! Bir kez akmaya başladığında, yaratıcı şekilde paylaşılmalıdır, yoksa yeni Işık Beden hatlarınızın bir kısmı “patlar”. Hatlar Bağlantı ve Kollektif deneyim için tasarlanmıştır, siz Beşinci Boyutun Yeni Dünyasında bunun farkına varırken, Yaratıcı Partner ve Işık ve Sevginin Dinamik Kaynağı olarak “Biz”e bağlanıldığında “Ben” sadece rahmet halindedir!

Size Yeni Bilinçte Sevinç ve Macera diliyoruz!

© 2010-11 Celia Fenn and Starchild Global

http://www.starchildglobal.com/

(Çeviri: Saffet Güler)