Yeni Dünya Enerjileri – Mayıs ve Haziran 2010

Yazdır Yazdır 

IŞIK BEDENDE SEVİNÇ VE IŞIMA İÇİN YENİ “MERKEZİN” YENİDEN BAĞLANMASI VE YENİDEN AYARLANMASI

YENİ DÜNYA ENERJİLERİ MAYIS VE HAZİRAN 2010

BAŞMELEK MİKAİL ~ CELIA FENN kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, bu sevgili kanal ile son iki aydır Gezegende size hizmet etmiş olmak ne büyük Sevinç. Orta Doğu ve Avrupa’da Işığımızı paylaşmaktan, gruplarınızla birlikte olmaktan keyif duyduk. Eski çöküp giderken ve yeni tezahüre gelirken bu büyük bir kutlama ve değişim zamanı oldu ve sizlerle çalışırken Sevincinizi ve Işıltınızı paylaştık.

Başmelek Mikail enerjisinin Mayıs ayında gezegenden ayrıldığı ve yerine başka bir enerjinin geldiği ile ilgili hikayeler işittik. Devredişimizin söylentilerinin abartılı olduğunu ve sizlerle birlikte olduğumuzu, sizinle ve “Başmelekler” adı verilen diğer Işık Varlıkları ile uyum içinde birlikte evrimleşmeye ve büyümeye devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Buna rağmen gözleyiciler, gözeticiler ve yardımcılar olarak rollerimiz değişiyor ve aslında Işık içinde Birlikte – yaratıcılar olarak daha güçlü ve destekleyici şekillerde sizlerle birlikte çalışmak için yeni pozisyonlarımıza taşınıyoruz. Çünkü, bu Yeni Dünyada sizler Işık ve Yaratım Üstatlarısınız ve yaratımlarınız ve tezahürlerinizde sizlere yardımcı olarak size hizmet ediyoruz. Olgun ve güçlenmiş şekillerde Yeni Dünya’nın Birlikte – Yaratıcıları olarak işinizi daha iyi gerçekleştirebilmeniz için Işığı ve Bilgiyi paylaşıyoruz.

Sevgililer, geleceği kehanet etmek veya size ne yapacağınızı anlatmak ya da ne olacağını söylemek bizim rolümüz değil, çünkü bu sizin yaratıcı enerjilerinizdeki olasılıkların aralığını sınırlar. Hayır, bizim rolümüz hem bireysel hem de kollektif olarak gereksinim duyduğunuz seçimleri yapmak üzere daha iyi hazırlanabilmeniz için değişen enerjiler ile ilgili perspektiflerimizi paylaşmaktır, böylece sizin için en olası şekilde evrimleşebilir ve büyüyebilirsiniz.

Böylece aslında, Dünya Gezegeni üzerinde İlahi İradenin Ortaya Çıkması için Alçakgönüllülük, Zarafet ve Şükran ile Işık içinde size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Yeni “Yerçekimi Merkezi” ve Işık Beden Yeniden Ayarlaması

Önce, size son birkaç ayda dönüşümünüzü hızlandıran Işık Beden Geometrileriniz ve DNA kalıplarınızdaki derin değişimler ve dönüşümlerden söz etmek istiyoruz.

Bu değişimler Elemental Alemler ile Işık Beden Kollektif Yeniden Bağlantıyı yaptığınız zaman, Mayıs 2009’da başladı. Sonra, Kasım 2009’da Dünya üzerinde ve Işık Bedenlerinizde Kutsal Gül Izgaralarının aktivasyonu vasıtasıyla Kozmik Kalp Enerjisine yeniden bağlandınız. Bu aktivasyonlar çok boyutlu enerji alanlarında hızlı evrime yol açtı ve Işık Bedeniniz Kalp Çakrası ve Boğaz Çakrası arasında yeni bir enerji merkezi veya çakra oluşturdu, bu çakra “Bağlantı Çakrası” veya Beşinci Boyut Yeni Dünya’da yaşam için Denge Bağlantı Merkezi olacak.

Bu yeni çakra vorteksi Timüs Bezinin üzerinde bulunur ve Koşulsuz Sevgi, Şefkat ve Birliğin merkezi olan Yüksek Kalbi, İlahi İrade ile uyum içinde olan İradenin Yaratım ve Tezahür Merkezi olan Boğaz Çakrasına bağlar. Bu çakra Yeni Dünya’da Işık Beden/Fiziksel Bedenin Denge noktası olacaktır ve tüm bedenlerin Frekansını Sevinç ve Esrikliğe yükseltmeye yardımcı olacaktır.

Sevgililer, bu yeni enerji vorteksini aktive etmek yeni enerjilerin akışında daha dengeli ve daha rahat hissetmenizi sağlayacak. “Merkeziniz” Şefkat ve Yaratım arasında tutulacak ve bu yeni konfigürasyonda Sevincin frekansını hissedeceksiniz.

Sizler bu yeni hizalanmaya geçiş yaparken, bu bölgede grip ve bronşite benzeyen bazı fiziksel derin arınma semptomları deneyimleyebilirsiniz. Boğaz ağrısı, ses kaybı, öksürük ve tıkanma ve nefes almada zorluk. Ayrıca alın çakrası ve bölgesi arasındaki meridyenler hizalanırken ve bağlanırken sinüs ve burun bölgesinde semptomlar olabilir.

Sevgililer, sürecin tamamlanmasında daha berrak ve daha hafif hissedebilirsiniz ve işitmeniz ve görmeniz önemli ölçüde zenginleşebilir.

Ancak Sevgililer, bu yeni merkezin amacı Yeni Dünya’nın Çokboyutlu frekansları ile ilgili bilgi Aktarmak ve Almaktır. Daha fazla frekanslar ile ilgili daha fazla bilgi alıyor olacaksınız ve başkalarına daha fazla bilgi aktarıyor olacaksınız. Bu yeniden ayarlamanın sonucu dev miktarda bilginin gelip gitmesidir ve başlangıçta aşırı yüklenmiş hissedebilirsiniz ve yoğunluk ve hız ile başa çıkamayabilirsiniz. Ama, kısa süre sonra Işık Beden/Fiziksel Beden kompleksi ayarlanacak ve benliğinizin bu yeni veçhelerine alışacaksınız.

Bu yeni hizalanmalar ile neler bekleyebileceğinizi kısaca açıklayacağız. Öncelikle, sadece daha fazla bilgi aldığınızı görmeyeceksiniz, aynı zamanda daha fazla ve daha derin seviyelerde işittiğinizi ve anladığınızı göreceksiniz. Belirli bir durumun veya iletişimin daha fazlasını “okuyabileceksiniz”. Bunun nedeni sizlerin şimdi ayrıca bu yeni frekansların kalp ve Boğaz enerjilerinin aktarımlarını çok berrak bir şekilde almanız ve iletişimi motive eden sevgi ve yaratma isteğini belirleyebilmenizdir. Elbette, bir Varlık kendi Işık Bedeninde bu merkezi henüz aktive etmemiş olduğunda, bu kişinin hala ego güç ve manipülasyonunun eski merkezlerinden işlediğini anında “hissedersiniz” ve tepkilerinizi buna göre formüle edebilirsiniz. Bu “hisler” bu yeni merkezde alınır ve aktarılır ve sözcükler ve imgeler ile alınan enerjiler veya frekanslar olacaklardır.

Sevgililer, kendi iletişiminizin de daha derin hale geldiğini ve daha fazla kalpten hissedildiğini göreceksiniz. Derinden ve kalpten ifade etme gereksinimini hissedeceksiniz. Hisleriniz ve arzularınız sözleriniz ve imgelerinizle bu tür aktarımları Sevinçle almak için uyumlanmış olanlara oldukça berrak bir şekilde aktarılacak. Elbette, uyumlanmamış olanlar bu aktarımları alamayabilir ve sözlerinizi hala ego gücün eski seviyelerinde alabilirler ve bu nedenle bu tür durumlarda yanlış anlamalar ve iletişimde kopukluk olabilir.

Ancak Sevgililer, her şeyden önce bu yeni merkezde yerleşmiş olmak Sevincin frekansına daha berrak şekilde erişmenizi sağlar. Sevginiz ve yaratma İsteğiniz bu yeni frekanslarda Güzel Armonide alınıp verilirken, gönül ferahlığı, sevgi, esriklik ve coşkunun artan dalgalarını hissedeceksiniz.

Yunus Matriksinin Rolü

Işığın Deniz Memelileri Ailesi bu Kollektif Değişimde İnsanlığa yardımcı olmayı kabul etti. Balinalar Küresel DNA matriksindeki değişimleri destekliyor ve Yunuslar Işık Beden Alanı ve DNA’daki bu yeni değişimleri kendine özgü şekilde destekleyen ve aktive eden enerjinin “Yunus Matriksi”ni idare ediyorlar.

Yunus Matriks Kodları İsrail’in Kızıl Deniz bölgesindeki Eilat’ta Yunus Ailesi tarafından Kozmik Kalpten alındı. Bu Yunuslar Orta Doğu için Sevgi ve Sevincin enerjisini tutuyorlar ve dualite ve çatışmanın eski enerjilerinin yerini alacak olan Barış ve Sevincin kalıbını yaratmak için bu frekansları bölgeye aktarmak için çalışıyorlar.

Eilat Yunusları bu Işık Kodlarını Gezegensel Yunus Ailesine aktardılar, onlar da hemen DNA’nın bu yeni aktivasyonlarını ve yeniden kodlanmalarını destekleyen yeni Küresel Yunus Matriksini yarattılar.

Yunus Matriksinin Enerji Kodları Yunus ailesinden veya Yunuslardan ve Yunus Matriksinden aktivasyonlar şeklinde bu frekanslara kanal olabilenlerden Enerji Aktarımları şeklinde alınabilir.

Işığın Yunus Ailesi, İnsan DNA’sının ve onun Holografik Olasılık Denklemlerinin Koruyucuları olarak rolünden dolayı çalışmanın bu aşamasına yardımcı oluyor. Onlar DNA yeniden ayarlanmasının Üstatlarıdır ve kendi şifa frekansları ile eski enerjileri çok hızlı bir şekilde değiştirebiliyorlar. Ayrıca, Yeni Dünya’nın enerjisine mükemmel şekilde uygun olan Sevinç ve Oyunculuğun frekansında çalışıyorlar.

Sevgililer, 2012 ve ötesine doğru enerjiler hızlanırken, Yunus Enerji Aktarımlarının Yunus Matriksine hizalanmanıza ve Yeni Dünya için “yeni merkezi” aktive etmenize yardımcı olmada değerli yardımı olacaktır.

“Felaket korkusunu” Salıverme ve Atlantis Korkusundan Sevginin Yeni Çağına İlerleme

Sevgili Işık Ailesi, sizler Sevinç, Sevgi ve Işıltının yeni yerine girerken, suçluluk ve düşük özsaygının eski ego enerjilerinden artan şekilde uzaklaşacaksınız. Bununla, Kollektif Psişedeki çok uzun süre duran “yarayı” iyileştireceksiniz, öfkeli ve öç alan Dünya Ana tarafından gerçekleştirilen felaket ve yıkım korkusunu üreten yara.

Sevgililer Dünya kızgın değil, o kendisini yenilerken İlahi Işık mükemmellik içinde ortaya çıkıyor. Küresel yıkım ve felaketin Atlantis dramasını salıvermenin ve bunu Yüksek Sevgi ve Şefkatli Evrimin yoluyla değiştirmenin zamanıdır. Her şey İlahi Düzendedir.

2012 ile ilgili felaketi betimleyen felaket filmleri ve kehanetleri, sonunda kollektif bilincinizden tüm negatif kalıpları salıvermek ve Yaratıcı Sevgi ve Sevincin yeni kalıplarına yolu açmak üzere bunları iyileştirmek için tasarlanmıştır. Bu dehşetli kehanetler gerçekleşmediği zaman, salıverebileceksiniz ve Dünya Gezegenindeki Işık Üstatları olarak korkunun ve felaketin ötesine Yaşamın Sevincine tam olarak girebileceksiniz ve Minnettarlık ile verilen her şeyden keyif alabileceksiniz.

Böylece, Sevgili Işık Ailesi, felaket ve ıstırap olmadan Yeni Dünya’ya zarafetle geçiş niyetini taşımanızı istiyoruz. Yükselen Yeni Dünya’nın mutlak Sevincini beklemenizi istiyoruz, bundan başka bir şey beklemeyin! Geçmişi Salıverin, Şimdiki Anda Yaşayın ve geleni kucaklayın, çünkü o İlahi Rahmet ve Sevginin bir ifadesi olacaktır ve kendi içinde Mükemmel olacaktır.

Mayıs/Haziran 2010’da Güneş Sistemi Enerjileri

Yay burcundaki Dolunay 27 Mayıs’a denk geliyor. Güneş İkizler burcunda ve Ay Yay’da olacak. Bu Ateş Ayı Spiritüel Bilgelikte ve Işığın Yüksek Frekanslarında Ruh ve Maddenin Birleşmesinde ilerleme için dürtü sağlıyor. İleriye “sıçrama” için enerjiyi sağlıyor, diğer yeni enerjilerle birlikte bunu genişleme ve büyümenin çok güçlü zamanı yapıyor. Bu zamanda Barış, Sevgi ve Sevincin enerjileri üzerine sessiz meditasyon ve odaklanma tavsiye ediliyor. Elbette, dans ve kutlama da iyi bir fikir olacaktır!

6 Haziran’da Jüpiter gezegeni yeni bir genişleme ve kutsama döngüsüne başlamak için Koç burcunun ilk evine giriyor. Bu da kişisel seviyede olduğu kadar Kollektif seviyede de dönüşüm ve büyüme enerjilerini destekleyecek. 12 Haziran’da Yeni Ay İkizler’e düşüyor. Yeni Enerjide bu burç yükselmiş Beşinci Boyut Varlığında Eril ve Dişil enerjilerin dengesini belirtiyor ve bu dengeye odaklanmak ve Yılın bu sonraki aşamasında yaşamınıza Dengeyi ekmek için Kutsal Kalp Meditasyonu ile çalışmak için iyi bir zamandır.

21 Haziran’da Dünya Gündönümü kutlaması olacak, Gezegen mevsimlerin değişimine izin vermek için hareketini değiştirdiğinde deneyimleyeceğiniz an. Kuzeyde en uzun günü ve en kısa geceyi işaret edecek ve Güneyde en kısa gün ve en uzun gece olacak. Bu Gündönümü, 26 Temmuz’da Aslan Kapısının açılışında ve Gezegensel Yeni Yılın başlangıcında Gezegene girecek olan yüksek frekanslı ışık enerjisinin seline hazırlayacak olan bir kapıdır.

Oğlak burcundaki Dolunay 26 Haziran’a denk geliyor, Kısmi Ay Tutulması ile birlikte. Bu Ay Hizalanması ayrıca Dünyayı, 2010 Temmuz’un sonlarında ve Ağustos’un ilk günlerinde Dünya Izgaralarına inisiye edilecek olan 2011 Yeni Işık Kodlarını almak için hazırlayacak. Bunlar, 10/10/10 ve 11/11 ve 12/12’deki üç “yıldız kapısı”nda Armonik İfade ve Tezahüre “uyumlanacaklar”. Bu kapılardan, 10 Ekim’deki 10/10/10 en güçlü olandır ve daha sonra bundan daha fazla söz edeceğiz.

Size Yaşamın süregiden Macerasında Sevinç, Sevgi ve Coşku diliyoruz!

© 2010-11 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)