15 Haziran Ay Tutulması ve 21 Haziran Gündönümü

Yazdır Yazdır 

HAZİRAN 2011

ZAMANIN ÜSTADI OLMAK VE SEVGİ VE DESTEĞİN ENERJİSİNİ KUCAKLAMAK: 15 HAZİRAN 2011 AY TUTULMASI VE 21 HAZİRAN 2011 GÜNDÖNÜMÜNDE STONHENGE “SÜPERGALAKTİK” PORTALININ AKTİVASYONU

Son birkaç aydır, Maya Takviminin Dokuzuncu Dalgasının başlamasından bu yana, Başmelek Mikail “Zaman Üstadı” olma kavramından bahsetmekteydi. Bunun nedeni, Çok Boyutlu Bilincin bu Yeni Realitesinde, tek bir Takvime veya zamanı ölçmenin ya da yaratmanın tek bir şekline bağlı olmayı göze alamamamızdır. Zamanın akan döngüleri ve Galaktik Merkezden akan güçlü enerjiler ile çalışmanın birçok yolları vardır ve bunlar Bilincin Galaktik ve Gezegensel Evriminin motorudur.

En güçlü enerjiler 15 Hazirandaki Tam Ay Tutulmasında ve 21 Hazirandaki Gündönümünde bulunmaktadır. Bu iki Zaman İşaretleyici İnsan Bilincini Farkındalık ve Bağlantının yeni seviyesine yönlendirmektedir.

Bu olayın önemini tartışmak için kullanacağım “Zaman Akış Programı”, Astronomoloji Yeni Realite Bilimidir… Cennetlerin Yıldız Haritalarında Dünyanın ve İnsanın Evrimini görmenin yeni bir yolu ve bu geleneksel astrolojinin on iki evi yerine on üç evi kapsıyor.

On üçüncü eve Ophiucus adı veriliyor ve Akrep’in sonu ve Yay’ın başlangıcı arasındaki bölgeye düşüyor. “Ophiucus” ismi “Yılan Tutucu” anlamına geliyor ve bu Takımyıldız Şifa ve Master Şifa Enerjileri ile ve Aesclepius, Imhotep ve Yılan Tanrıçanın Arketipik enerjileriyle ilişkilendiriliyor!

Öncelikle, Ophiucus Şifa ve Küresel Şifa enerjisidir, destekleyen, besleyen ve iyileştiren enerji. Ama, ayrıca Imhotep’in “Master İnşa Edici” ve Mimar olarak tanınması ilginçtir ve bazı söylentilerde Büyük Piramidin tasarımı ve inşasının ona ait olduğuna inanılır. Bu ilginçtir, çünkü Tam Ay Tutulması ve Gündönümü Hizalanmaları Stonhenge Süpergalaktik Portalı aktive ediyor olacak veya Dünyayı Galaktik Merkez ile hizalamak için Stonhenge Kutsal Sitesindeki Saati “resetleyecek”. Bu resetleme Gezegensel Süperbilgisayarın “düğümleri” olarak işlev yapan tüm Kutsal Sitelere aktarılacak, buna Giza’daki Büyük Piramit de dahildir. Bu, Dünya Gezegeninin aynı zamanda Yükseliş adı da verilen Işığın Yeni Çağı ile 2012 hizalanmasına doğru yörüngesine mükemmel hizalanmasını sağlayacak.

Bu kesinlikle olağanüstü bir olay ve kutlanacak bir şey. Dünyanın geri kalanı vahim durumda sarmalanırken ve Dünyanın sonunu beklerken, bizler 2012 Aralık Gündönümü Hizalanmasıyla tamamlanacak olan Işığın Yeni Çağına Galaktik ve Gezegensel Yeniden Doğuşu için mükemmel şekilde yol üzerinde olacağımızı oldukça açık olarak görebiliriz.

Benim için en önemli olan şey, Ophiucus’un Şifa ve Destek enerjisi olması ve Galaktik Frekanslar ile Hizalanma enerjisi olmasıdır. Konuştuğum veya yazıştığım birçok insan birçok seviyede destek eksikliği hissetmekten şikayet ediyor. Evet, muhtemelen çünkü bu şifa ve destek enerjisini tamamen gözden kaçıran tekil bir takvim veya zaman döngüsü teknolojisine göre yaşamaktaydınız. Bizler Zodyaksal Şifacının ve bu enerjilerin bizimle nasıl çalıştığının farkındalığına geçiş yaparken, bu enerjileri yaşamımıza iyileştirici ve değişimlerimizi destekleyici şekillerde akıtabiliriz.

Bu, aradığımız ve beklediğimiz enerjidir… ve Yolculuğumuzun sonraki aşamasında bizi desteklemek için buradadır. Gerçekten kutlama zamanı!

Bu gelen Göksel ve Gezegensel olaylarda Stonehenge’in öneminden bahsedelim. Öncelikle, 2009’da Stonhenge’de arkadaşım Sarupa Shah ile aldığımız bir imgeyi paylaşayım.

Stonehenge ziyaretinde – bu ikinci ziyaretimdi – Stonehenge enerjilerindeki coşkunun ve aktivitelerin farkındaydım. 2008’deki ziyaretimde, Stonehenge’i özellikle sessiz bulmuştum ve arkadaşıma Stonehenge’in kimsenin kullanmadığı “Galaktik Otobüs Durağı” olduğunu söyleyerek şaka yapmıştım. Stonehenge’in Ekin Çemberi Ülkesinde olduğunu ve tam Stonehenge’in ters tarafındaki tarlalarda önemli Ekin Çemberleri olduğunu anlamanız lazım. 2008’de, Otobüs Durağı terk edilmişti ve hiç kimse otostop yapmıyordu! Sonra 2009’da, Sarupa ile ziyaretimde, tam bir değişimi fark ettim… Sizi Taşların yerleşik olduğu vadiye indiren Tepeye çıkmadan önce bile Stonehenge uğuldamasını hissedebiliyordum. Harika bir şekilde “on line” oluyordu ve Kozmik Otobüs Durağı, Kozmik ziyaretçileri bir kez daha almak ve Gezegen için Gezegensel Frekans Hizalama Teknolojisi olarak işlev yapmak için etkinliğini artırıyordu.

Bu gelen ay, Stonhenge’e odaklanan iki muhteşem Göksel olay, Stonehenge’i tamamen Yeni Zaman Kodları ile Hizalanmaya getirecek ve Yeni Dünya Izgarasındaki tüm Kutsal Sitelerde bu yeniden hizalanmaları aktive edecek, buna Mısır’daki Piramitler de dahildir. Yeni Dünya Kozmik Yolcuğunu için Dünyanın muazzam Yeniden ayarlanması olacak!

Zaman Gemisi Dünya, onun en Yüksek, en Güzel ve İyileştirici Frekanslarına bağlanmamıza izin veriyor! Kalbinizi Açmaya ve bu Yeniden Ayarlanmanın Parçası olmaya davetlisiniz; bu, arketipik olarak Ophiucus tarafından ifade edilen Şifa ve Destek enerjilerine kişisel yeniden ayarlanma olacak.

15 Haziran 2011’de, Dolunay Tam Ay Tutulmasında Stonehenge’in üzerinde yükselecek. Ay ayrıca Galaktik Merkeze 3 derece olacak, yani neredeyse onunla bir arada olacak. Bu anda, güçlü Ay ve Galaktik Işık Kodları, Yılan Tanrıçanın İlahi Dişil enerjilerini ve Shekinah’ın Platin Işın enerjilerini Stonehenge Zaman Kodu Frekans Döngülerine yeniden ayarlayacak. Büyük Kozmik Anne, Ma’at’ın Enerjisi tüm Stonehenge’i Kozmik Dengeye geri getirecek… ve “Otobüs Durağı” Kozmik Yolcuları almaya hazır olacak!

21 Haziran Gündönümünde, Ophiucus Takımyıldızı bir kez daha başrol oynayacak. İşte birkaç gün önce Wilton Windmill’den gelen bir Ekin Çemberi imgesi. Bir Yılanı gösteriyor!:

Astronomolog Donna Provancher’e göre, Yılan Stonehenge yönünde gösterilmiş ve 21 Haziran Gündönümünde Stonhenge’de Yılan ile “Yılan Tutucu”nun birliğini belirtiyor. Yılan Psişik Gücü ve Enerjiyi temsil eder ve Yılan Tutucu, bu enerjileri taşıyabilen ve bunları İnsanlığın ve Gezegenin yararına kullanabilen kişidir!

Yüksek Boyutlardaki Kozmik Planlayıcılar bunda zaman kaybetmiyorlar! Stonehenge yeni Kozmik Frekanslar ile “online” olur olmaz, açık ve hazır olanlara derin seviyelerde Kişisel ve Gezegensel Şifa için Yılan Gücü enerjilerini kucaklama fırsatı veriliyor. Ophiucus’un “Kalbi” 21 Haziran’da Stonehenge üzerinde yükselirken, Enerjimizin gücünü kucaklayarak ve bu enerjiyi Derin Şifa ve Aktivasyon için kullanarak kendimizi güçlendirmek için, hepimiz Kalplerimizi açmaya ve Yılan Tutucu ile Bir olmaya davetliyiz.

Zamanın Üstatları olmaya hazır olanlar bu yeniden ayarlanmayı kutlamakta tereddüt etmeyecekler ve “Işık Armonikleri Üstadı” da yapan Kozmik Enerji dalgalarına “binmeye” hazır olacaklar. Çünkü bir İnsanı Kozmos’un vatandaşı yapan Işık Armonikleri Üstatlığı ile birlikte bu Zaman Üstatlığıdır. Kozmosun vatandaşı Göksel Süperbilgisayarın hareketlerinin farkındadır ve gelen Işık dalgalarına ustalıkla, kuvvetle, soğukkanlılıkla ve cesaretle binebilir. İndigo çocukların Zaman ve Enerji Üstatlığı ile ilgili oyunlar oynadıklarına ve TV dizileri seyrettiklerine dikkat edin! Bu, eski dağıtıcı zaman çizgilerini salıverebildiğimiz ve Yıldızlara giden yolumuzu ve Zaman Gemisi Dünyanın Yolculuğunu planlamak için birçok farklı döngülerin ve frekansların nasıl birbirine geçtiğinin farkındalığına girebildiğimiz zaman, hepimize sunulacak olan armağandır.

Böylece, 15 Haziran ve 21 Haziran’da, bu Yeni Işık Kodlarını Kozmik Kalplerimize ve Gezegenin Kozmik Kalbine demirleyecek olan ritüellere, törenlere ve meditasyonlara katılarak bu gelen enerjilerin bir parçası olmanızı teşvik ediyorum.

Astronomoloji ve bu hizalanmalar ile ilgili daha fazla bilgi için, Donna Provancher’in websitesini ziyaret edin, http://astronomologer.com.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/