Eylül 2011: Yaşamınızın Üstadı Olmak ve Sihire Girmek

Yazdır Yazdır 

YAŞAMINIZIN ÜSTADI OLMAK VE SİHİRE GİRMEK….

DÖNÜŞÜMÜN VE YENİ BİLİNCİN ALTIN ANAHTARLARI

BAŞMELEK MİKAİL ~ CELIA FENN KANALIYLA

Eylül 2011

Sevgili Yeni Dünya Ailesi… birçoğunuzun bu zamanda Olduğunuz ve Olabildiğiniz Her Şeyi olmanızı sağlayan geçişleri ve değişimleri yaptığınızı Sevinçle görüyoruz. Ağustos’un başında Aslan Kapısı Portalının açılışından sonra, muazzam bir Frekans hızlanması vardı ve hazır olan birçoğunuz Işığın Beşinci Boyutundan Rüyaların Ve Sihrin Altıncı Boyut Alemine sonraki adımı attınız ve “Rüya zamanı” bağlantısını bir kez daha Dünya’ya demirlemeye yardımcı oldunuz.

Sevgililer, gelmiş olduğunuz amacı gerçekleştirdiğinizi ve Işığın Yüksek Frekanslarına uyumlanmanızı ve Işık ve Maddenin Çokboyutlu Varlıkları olmanıza izin verdiğinizi görürken, kalplerimiz nasıl da seviniyor.

Işığın Altıncı Boyutu Sihrin yeri, Sihirli Çocuğun alemi ve Rüyaların Yaratıcısıdır. Gezegensel Bilincin Maddenin Alt Boyutlarında “Maddi Realite” olarak tezahür eden Rüyaları, Arzuları ve Yansıtmaları ürettiği Boyuttur. “Rüya zamanında” yürümek, Üçüncü Boyut realitesinin kontrol edici yanılsamalarından “uyanmanız” ve Yeni Beşinci Boyut Realitesi Izgaralarına tam olarak topraklanmanız gerektiği anlamına gelir ve böylece Rüya zamanının Sihirli Alemlerine erişebilirsiniz ve bu, Maddi Realitede topraklanmanızı kaybetmeden Bolluk ve Sevinci akıtır. “Yaşamınızın Üstadı Olmak” budur ve aslında bu Yerküre ile birlikte evrimleşme ve büyüme ve şu andaki Gezegensel Realitenizde ulaşılabilecek her şeye ulaşma kişisel arzunuzun bir veçhesidir. Böylece Sevgililer, bu zamanda kendinizi Beşinci Boyut Realitesine nasıl tam olarak topraklayabileceğinizden ve sonra eğer bu geçişi yapmaya hazırsanız, Bilincin Altıncı Boyutuna nasıl ilerleyebileceğinizden söz edeceğiz.

Beşinci Boyut: Kase Kodları ve Dönüşümün Altın Anahtarları

Sevgili Yeni Dünya Ailesi, son on yılda ve Dönüşüm sürecinizde, sık sık “Kase Kodları”ndan ve onların Evriminizdeki öneminden söz ettik. “Kase Kodları” sizi Kozmik Mesih Bilinci ve İçsel Dengenin enerjisiyle “online” hale getiren Işık Kodları veya Kozmik DNA Aktivatörleridir.

Sizler Bilincin Beşinci Boyutuna girerken, Mesih Avatarlar, Yeshua ve Mary Magdalene tarafından demirlenen Kozmik Mesih enerjisine erişiyorsunuz. Bu Kozmik Mesih enerjisi, Kase Kodları vasıtasıyla, Kim Olduğunuza Uyanmayı sağlar. Uyandığınızda – bu sözcükleri okumaya çekilenler uyanacaklar – o zaman Beşinci Boyutta Hayatınızın Üstadı olmaya başlamaya hazırsınız. Burada size Dönüşümün Altı Altın Anahtarını sunuyoruz. “Anahtarlar” zaten Kim Olduğunuzun ve Kim Olmakta Olduğunuzun parçasıdır ve sizler Yolculuğunuzda ilerlerken bizler sadece bu Işık Kodlarını aktive etmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Birinci Anahtar Işık Bedeninizin ve Işığın Armoniklerinin Üstatlığı için Işık Kodudur. Üçüncü Boyutun yanılsamalarından uyanırken, bir İnsan Melek ve bir Işık varlığı olduğunuzu tam olarak anlıyorsunuz ve beden ve ruhun Kutsal Birliğini kolaylaştırmak için tüm meridyenler ve bağlantılar yerinde oluncaya kadar, Işık Bedeninizi aktive etmeye başlıyorsunuz. 13 Çakra sistemine ilerliyorsunuz ve Dünya Yıldızı ve Ruh Yıldızı Çakralarını tam olarak demirliyorsunuz. İlahi Kozmik kalpten gelen Işık titreşimlerini alabilen, şifresini çözebilen ve aktarabilen Işık Armonikleri üstadı oluyorsunuz.

İlahi Kalbin Enerjisi Sevgidir ve bu nedenle sizler Işığın İlk Anahtarını aktive ederken, İlahi Sevginin İkinci Anahtarını aktive etmeye başlıyorsunuz. Burada, Sevgililer, her şeyin İlahi Sevginin ifadesi olduğunu anlıyorsunuz ve İlahi Sevgi ve Şefkat yaşamınızda ortaya çıkarken, İlahi Sevgi ve Şefkate uyumlanmış halde yaşamaya gayret ediyorsunuz. Ve böylece, İlahi Sevginin Üstadı olmaya başlıyorsunuz.

Sevgililer, İlahi Sevginin Işık Bedeninizden Akışını hissederken, hayatın, deneyimin, olduğunuz her şeyin Zamanın Akışının bir veçhesi olduğunu ve Zamanın kendisinin Sonsuz olduğunu ve farklı boyutlarda birçok farklı şekillerde ifade edildiğini anlamaya başlıyorsunuz. Lineer Zamanın yanılsamasından özgürleştiğiniz zaman, Zamanın Üstadı olmak ve Galaktik ve Kozmik Zamanın İçsel Akışlarına uyumlanmak için Üçüncü Anahtarı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Sevgililer, şimdi Dördüncü Anahtarda tam olarak üstad olmaya hazırsınız – Tezahür Ettirme ve Yaratıcılık Anahtarı. İlahi Sevgiyle Zaman ve Mekanda ilerlerken, ayrıca Zaman adı verilen Bol Miktarda Sevgi akışından ihtiyaç duyduğunuz şeyi tezahür ettirmek için, niyet ve Arzu İlahi Armağanlarınızı nasıl kullanabileceğinizi görmeye başlıyorsunuz. Çünkü Sevgi Yaratımlarınız vasıtasıyla ifade edilmek isteyen İlahi Sevgi ve Bolluk Akışıyla çevreleniyor ve kucaklanıyorsunuz.

Şimdi Sevgililer, sizler Beşinci Boyuta daha inançlı olurken, Beşinci Aktın Anahtara ve onun Işık Kodlarına, Topluluk Anahtarına ilerliyorsunuz. Bu, Ruh Aileniz ve Topluluğunuz olanlarla Kalp ve Ruh Izgaralarında bağlanmanızı sağlayan Aktivasyondur. Yeni Dünya Beşinci Boyut Realitesinde birçok farklı Topluluk formu vardır ve siz Işığınızı, Gücünüzü ve Kim Olduğunuzu ifade etmeyi ararken, birçok farklı türde Topluluklar arasında “akacaksınız”. Esneklik ve Akış, Yeni Dünya Realitesinde “Topluluğun” doğası olacaktır. Sizler Kim Olduğunuzu en iyi ifade eden formu arayarak Yeni Dünya’ya yönelirken, Topluluğun bir çok farklı formları denenecek.

Ve son olarak, Altıncı Anahtarı, Yeni Dünya’da Ruh Amacınıza erişmenizi ve ifade etmenizi sağlayacak olan Işık Kodlarını aktive edersiniz. Sevgili Yeni Dünya Ailesi, Yeni Dünya Özgürlük ile ilgilidir – Seçme Özgürlüğü. Ve bu nedenle, Ruh Amacınızı nasıl ifade edeceğinizi seçeceksiniz. Belki siz Bilge Olansınız, Bilgelik Koruyucususunuz, Öğretmen veya Şifacısınız? Belki Günün Koruyucusu, Zaman Üstadısınız? Belki de Yerküre Koruyucusu veya Okyanus Koruyucusu ya da Devalar ve Kristallerin Elementalleri ile çalışan Birisiniz? Belki Ruhsal bir Savaşçı veya bir Sanatçı veya bir Müzisyen ya da bir Büyüksünüz? Veya belki de sadece Yeni Enerjide ve Yeni Bilinçte Kim Olduğunu ifade eden Yeni Dünya Ruhusunuz.

Sevgililer, Altın Anahtarları Aktive ederken ve bunların Üstadı olurken, Yeni Dünya Enerjisinde Amacınızın ve Tutkunuzun ne olduğunu kendiniz için keşfedeceksiniz.

Rüyaların ve Sihirli Yaratımın Altıncı Boyut Alemine Girmek

Sevgili Yeni Dünya Ailesi, temel Beşinci Boyut Hayatı Yeteneklerinde ustalaştığınızda ve Dünya Yıldızı ve Ruh Yıldızı Çakralarınızda tamamen topraklandığınızda, Rüya ve Sihrin Altıncı Boyut Alemlerine girmeye başlayabilirsiniz. Üçüncü Boyutun solup giden yanılsamaları, Beşinci Boyutun Yeni Realitesi ve Altıncı Boyutun Rüya Dünyası arasında hareket etmek için, tam olarak topraklanmalısınız. Eğer topraklanmazsanız, kendi yanılsamalarınızda ve sanrılarınızda kaybolma riski yaşarsınız.

Altıncı Boyutta yürümek, farklı türde Rüyaları ve Yanılsamaları ayırt edebilmek ve kendi rüyalarınız ve yaratımlarınız ile Kollektif Realitedeki diğerlerinin rüya ve yaratımları arasında ayrım yapabilmek anlamına gelir. Çünkü gerçekte, “Rüyalar” ve “Realite” arasında gerçek fark yoktur, bunlar sadece ilahi Işık alemlerinin farklı veçheleridir. Bunu anlamak birçok “Rüya Realitelerinde” kendi “realitenizi” ve kendi rüyalarınızı sağlam şekilde kavramayla yürümenizi sağlar. Başkalarının yaratımının Rüya Dünyasında kaybolmazsınız (siz bunu seçmedikçe), ama kendi rüyalarınıza ve tezahürlerinize gerçek kalırsınız.

Altıncı Boyutun Rüya Dünyasına girmek, içinizdeki “Sihirli Çocuğu” aktive etmenizi gerektirir. Sevgililer, Büyük Öğretmen Yeshua size Yüksek Boyutlu “Cennetin Krallığının” girmek için “küçük bir çocuk” gibi olmanız gerektiğiniz söyledi; ayrıca “Tanrının Krallığının” “içinizde olduğunu” söyledi. Evet aslında, Yaratıcı Sihir alemleri Dünya Gezegeninin Kollektif Rüyasının İçsel Planlarıdır ve bu yere girmek bir çocuğun masumiyetini, güvenini ve saflığını gerektirir.

Sevgililer, Rüya Dünyasına girebilen “Kalbin Saflığıdır.” “Kalbin Saflığı” olmak, bir Çocuk gibi olmaktır, oyuncu ve “hayal gücüyle” dolu. Yüksek Hayıra ve Yüksek Amaca güvenmek ve korkmamaktır. Eğer “Kalbin Saflığı” değilseniz ve masum bir çocuk gibi değilseniz, ego zihin Sihir veya Rüyanın doğası ile mücadele ederken (çünkü referans noktası yoktur) yanılsamalar ve sanrılarla karşılaşma riski yaşarsınız.

Altıncı Boyutun Sihirli alemlerine girerken, bir kez daha Mitlerin, Arketiplerin ve Öykülerin Yaratıcı Gücüne uyanırsınız. Bunların realitenin Yaratıcı Maddesi olduklarını anlarsınız ve “inanmanın” ve “hayal etmenin”, Maddi Realitenin Arketipik Alemlerin Öykülerinden ve Mitlerinden örüldüğü yollar olduğunu anlarsınız.

Sevgililer, burası girmek için güçlü bir yerdir ve siz bu Yolculuğa başlarken, fiziksel değişimler deneyimleyeceksiniz. Başlangıçta, çok aşırı “tükenme” ve yorgunluk hissedebilirsiniz. Gerçekte, olmakta olan şey beyninizin uyanık halde “Teta” dalga boyuna dalmasıdır. Şu anda bedeniniz Tetayı uyku hali olarak deneyimliyor, uyanık halde Altıncı Boyut Rüya Zamanına girdiğiniz zaman, Bedeniniz uyumakta olduğunu düşünür ve bu nedenle beden bu değişimde geçici olarak şaşırırken aşırı “ağırlık” ve “yorgunluk” hisleri deneyimlenir.

O zaman ayrıca, beyniniz uyanık bilinçte Beta, Alfa ve Teta beyin dalgaları arasında gidip gelirken zihinsel olarak da şaşkına dönebilirsiniz. Beyniniz boyutlar arasında hareket edebilmenizi sağlamak ve realitenin farklı katmanlarının sağlam kavrayışına sahip olmanız için tüm bu yerlerde topladığınız bilgileri işlemek için kendi yeni “değişim kalıbına” yerleşirken, gündüz zamanı lüsid rüyalar deneyimleyebilirsiniz veya unutkan, yönelimsiz ya da sersem olabilirsiniz.

Evet Sevgililer, realite bir “sandviç” gibi çok – katmanlı hale geliyor! “Realite Sandvicinin” katmanları içinde, Boyutlar arasında, oraya neyin ait olduğunun ve orasının Realitenin hangi seviyesinin veya katmanının olduğunun ve neyin Rüya, Sihir, Yanılsama veya Sanrı olduğunun berrak duygusuyla gidip gelmeye başlıyorsunuz.

Aslında Sevgili Yeni Dünya Ailesi, sizler bu Yeni Boyutsal erişimde ustalaşırken, Bolluk ve Tezahür Alemlerine güçlü bir bağlantı bulacaksınız. Altıncı Boyut Rüya Zamanının Sihirli Alemlerine erişerek, hem bireysel hem de kollektif olarak Kalbinizin Arzusunu nasıl tezahür ettireceğinizi öğreneceksiniz.

Yeni Dünya tezahür etmeye yükselirken, önünüzde bulunan zamanlarda size Sevinç, Bolluk ve Sevgi diliyoruz!

(Çeviri: Saffet Güler)

© 2011-12 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com