Haziran 2011: Zaman Kodu Değişimleri

Yazdır Yazdır 

ZAMAN KODU DEĞİŞİMLERİ VE GEZEGENSEL KALBİN KOZMİK IŞIK FREKANSLARINA YENİDEN AYARLANMASI

Yeni Dünya Enerjileri – Haziran 2011

BAŞMELEK MİKAİL ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, Zaman gemisi Dünya ile onun Yeni Realitesine ve yeni Zaman çizgisine yolculuk yaparken, bu zamanda nasıl da heyecan verici bir yolculuktasınız. Evet, birçoğunuz Dünya’da “yaşam” dediğiniz şeyin sadece Evrimin süregiden hikayesini yaratan Zaman ve Uzaydaki hareket olduğunu kavradınız. Sizler Sonsuz Işık Varlıklarısınız ve bu Dünya Gezegeninde Yıldız Kapılarında ve bizim “Işık Boyutları” adını verdiğimiz Deneyimin farklı seviyelerini tezahür ettiren Işık yörüngelerinde yolculuk yaparak Zaman/Uzayı deneyimleyebiliyorsunuz.

Bu Haziran ayında, Eski Zaman Kodlarını salıverecek ve uzaklaştıracak ve yerine Yeni Realite Zaman Kodlarını getirecek olan ve sonra bunları Gezegensel Kalbin Kozmik Işık Frekanslarına yeniden ayarlanmasında dengeye getirecek olan Büyük Zaman Kodu Geçişine giriyorsunuz. Bu, 15 Haziran Tam Ay Tutulması öncesinde ve sırasında gerçekleşecek ve 21 Haziran’daki Gündönümüne ve sonrasına zemin hazırlayacak.

Tam Ay Tutulması ve Kutsal Sitelerin ve Gezegensel Kalp Izgaralarındaki Düğüm Noktalarının Yeniden Ayarlanması

Sevgililer, 2010 Aralıktaki önceki Gündönümünde, Dünya Beşinci Boyut için yeni Zaman Çizgisine geçiş yaptı. Bu son altı aylık periyotta, Dünya Yeni Frekanslarına ve onu 2012 Zaman Kapısıyla hizalayan Yeni Yörüngesine yerleşti. Ama şimdi bu zamanda ve Ay Tutulması ile başlayarak, Gezegenin Kalbi Gezegensel Izgaralardaki iki noktaya odaklanacak olan Zaman Kodu Geçişi aracılığıyla Kozmik Işık Frekansları ile yeniden ayarlanacak… İngiltere’deki Stonehenge kompleksi ve Mısır’daki Giza kompleksi.

Dünya üzerindeki Kutsal Siteler, Dünya’nın Işık Bedenindeki Düğüm noktaları olarak davranır. Bu Kutsal Sitelerin çoğu geçmişte Üçüncü Boyut Realitesinde suistimal edildi, ama bunlar son yıllarda Yüksek Boyutlarda temizlendiler ve yeniden ayarlandılar, böylece Gezegen üzerinde yerleştikleri anahtar noktalarda Kozmik Işık ve Kodların alıcıları olarak yeniden işlev yapmaya hazırlar.

Tam Ay Tutulmasında salıverilen Ay Kodları, Zaman Kodlarını veya Dünya’nın Zaman ve Uzaydaki yolculuğunun talimatlarını taşır. Ay Kodları Gezegensel psişenin Bilinçaltında derinlerde tutulur ve dışsal veya Solar Realitede tezahür için mavikopyayı veya kalıbı sağlarlar. Bu Anahtar Geçişte, Üçüncü Boyuta ait tezahürün Eski Kodları, Barış ve Işığın Yeni Dünya Realitesinin Yeni Kodlarıyla tamamen yer değiştirecek.

Üçüncü Boyutun Eski Zaman Kodları, Ayrılığın ve Bireysel ego kişiliğinin enerjilerini kodlar. Bu, Lineer Zamana dayanan Sınırlı bir Realiteydi ve sizin Doğa adını verdiğiniz şey ile bağlantısı derinden kopuktu. Suçluluk, yaralanma, ıstırap ve kurtarılma ihtiyacının içsel enerjilerini derin şekilde taşıyacak şekilde kodlanmıştı. Bu kurtarılma arzusu, sizin kendi bağımsız yaratma ve tezahür ettirme gücünüzü alıp götüren Kurtarıcı ve Mesihler mitlerinin ortaya çıkmasına yol açtı.

Yeni Zaman Kodları tüm Seviyelerde Birlik ve Bağlantının enerjilerini kodlayacak. Yüksek Boyutlarda olduğu gibi, Uzay/Zamanın ortaya serilmesinin spiral ve döngüsel gücünü kodlayacaklar ve Doğa ile ve bir Işık Varlığı olan Gezegen ile Yeniden Bağlantıyı sağlayacaklar. Olmakta olduğunuz Yeni İnsan Melek Işık Varlığı için Çokboyutlu Yuva olarak Dünya’nın Yeniden yaratılmasına yardımcı olmak için, Bireysel Bağımsız Varlıkların Işık Topluluklarına bağlanmalarını güçlendirecekler.

Tüm Kutsal Siteler orijinal olarak Çok – boyutluluğun bu mavikopyaları ile kodlanmıştır, ama insanlık Üçüncü Boyuta indikten sonra ve Kozmik Kalbin saf Işığından uzaklaşmaya başlayınca bunlar kayboldular. Şimdi Sevgililer, bu Kutsal Siteler kendi orijinal Işık ve Amaçlarına Yeniden Bağlanıyor ve Yeniden Aktive oluyor. Sevgililer, temizlemek ve iyileştirmek için Dünya’yı ya da onun Kutsal Sitelerini yok etmenin gerekli olmadığını lütfen anlayın. Bu temizlik ve iyileşme süreci, Dünya Kozmik Kalp ile yeniden hizalanırken gerçekleşiyor ve kalan 2011 ve 2012’deki Yıldız Kapılarındaki Yolculuğuna ilerliyor.

Son zamanlarda size Ophiucus Takımyıldızı ve Yıldızsal zodyakın 13 ncü Evi anlatıldı. Ay Tutulması başladığı zaman, ay Ophiucus Takımyıldızı/Evinde Stonehenge üzerinde yükselecek ve Kozmik Işık Frekanslarına uyumlamak için bu Komplekste Zaman Kodlarını aktive edecek. Aynı anda, Giza kompleksi de aktive olacak ve yeniden ayarlanma işlemine hizalanacak. Sonra, bu Yeni Zaman Kodları, Dünya’nın Işık Bedenini oluşturan Gezegensel Izgara sistemi vasıtasıyla aktarılacak ve hazır olan tüm Kutsal Siteler ve Düğümler aktive olacak ve Yeni Zaman Kodlarına yeniden ayarlanacak.

Ophiucan enerjileri Şifa, Dönüşüm ve Desteğin Kodlarını taşır ve bu enerji de Izgaralarda dalgalar halinde yayılacak, Ophiucus’un Şifa enerjilerini almak için Kalplerini açanlara çok fazla ihtiyaç duyulan şifayı ve desteği getirecek, onlar Yeni Beşinci Boyut Dünyasının Bilincine inisiye oluyorlar!

Sevgi Ve Huzur Işık Frekanslarıdır

Sevgili Işık Ailesi, Tam Ay Tutulmasından sonra, 21 Haziran’daki Gündönümünde çok güçlü yeniden hizalanma ve yeniden ayarlanma anları olacak. Kendi Işık Varlıklarının Yeni Zaman Kodlarına yeniden ayarlanmasına izin verenler Sevgi Ve Huzur Frekansına girdiklerini görecekler. Ama, hala Üçüncü Boyut Realitesine sarılanlar için bunun tersi olacak, çünkü onların Zaman/Uzay versiyonu artık Derin Kodlar tarafından desteklenmeyecek ve illüzyonların parçalanması hızlanacak ve daha fazla açık ve aşikar olacak. Aslında, Yeni titreşim Şimdide tezahür eden Gelecek Dünya ile hizalanırken, yeni titreşimi henüz hissedemeyenler arasında endişe ve panik olabilir.

Aslında, size Sevgi ve Huzurun Işık Frekansı olduğunu söylüyoruz. Bunlar duygular veya hatta hisler değildir, bunlar İlahi Yaratıcı İradenin bilgisini taşıyan Işık Kodları ile hizalanmadır, uyumlanmadır. Çok – Boyutlu Bilince girenler İlahi Işık ve İlahi İradenin Akışına nasıl teslim olacaklarını ve Sevgi ve Huzurun Frekansına girmeyi öğreniyorlar.

Sevgililer, Sevginin Frekansında olmak için kendinizi kanıtlamak veya kendi üzerinizde çalışmak ya da henüz olmadığınız bir şey olmak zorunda değilsiniz, siz Sevgisiniz ve basitçe İlahi İrade ve Kozmik Işığın Frekansına uyumlandığınız zaman bu Gerçeği ifade edersiniz. Öğrenecek veya ulaşılacak hiçbir şey yoktur… Siz “Tanrı’nın Gözü” olurken sadece Işığın sizden akmasına izin verirsiniz. İlahi Zeka kendisini Sizin vasıtanızla Sevgi olarak deneyimliyor! Bu Akışa ve bu hizalanmaya izin verdiğiniz zaman bu basittir!

Sevgililer, Huzur Frekansında olmak sadece savaşı ve saldırganlığı sona erdirmek için değildir. İlahi Olanın Kalbinden akan İlahi Huzurun titreşimine geçmek içindir. Bu titreşimin sizden akmasına izin verdiğiniz zaman… her zaman Tanrı’nın Huzuru olursunuz. Bu Yeni Dünya’da, Huzura uyumlanacaksınız ve Huzur olacaksınız.

Yeni Zaman Kodları Işığın bu Akışına ve Frekansına geçiş sürecini destekleyecek.

Bu sadece harika Sevinç ve Işık ve Sevgi anıdır, sevgili Işık Ailesi! Sizinle birlikte kutluyoruz!

Ve bu Yeni Yolculukta size Sevinç ve Macera diliyoruz. Belki bu Anda size “Zaman Seyrüsefercileri” ve “Işıkişçileri” dememiz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü, sizler Işık ve Zaman Kodları ile çalışırken, ayrıca Sonsuz Işık Yolculuğundaki Zaman Gemisi Dünya için Zaman Kapılarında geziniyorsunuz!

© 2011-12 Celia Fenn and Starchild Global

(Çeviri: Saffet Güler)

www.starchildglobal.com