Temmuz 2011: Bitişler ve Başlangıçlar

Yazdır Yazdır 

BİTİŞLER VE BAŞLANGIÇLAR…. İLAHİ IŞIĞIN KUTSAL BİRLİĞİ

Yeni Dünya Enerjileri – Temmuz 2011

BAŞMELEK MİKAİL ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, Haziran ayında deneyimlediğiniz Büyük Geçişlerden sonra, şimdi bütünlenme ve hazırlık sürecindesiniz. Yeni Realitede ilk yarım döngüyü bütünleştiriyorsunuz ve 11/11/11’e doğru ilerlerken Beşinci Boyut Realitesinin ilk tam döngüsüne girmeye hazırlanıyorsunuz.

Yeni Realitenin Zaman Çizgisinde, 25 Temmuz’da “zamanın dışında (zamandan yoksun)” olan günü ve sonra 26 Temmuz’da Gezegensel “Yeni Yıl”ı deneyimleyeceksiniz, bu nedenle bu aslında Bitişlerin ve Başlangıçların zamanıdır.

Sevgililer, 25 Temmuz’daki “zamanın dışında olan gün”, geçmişi salıverme ve Yeni Döngü için artık ihtiyacınız olmayan her şeyi bırakma günüdür. Yeniye Zarafet ile süzülebilmeye ihtiyacınız var ve bu nedenle geçmişle ilişkili olan tüm öfkeleri, yaraları ve incinmeleri salıvermek için zaman ayırın. Bir bağışlama listesi yapın, bağışlayın ve bırakın. Ama ayrıca, bir Şükran Listesi yapın ve bu geçen yılda almış olduğunuz tüm kutsamalar için şükran duyun.

26 Temmuz’da, Aslan Kapısı portalının açılışıyla Yeni Gezegensel Yıl başlıyor. Kadim Mısır’da Sirius yıldızının güneş ile ilişkili yükselmesi ile işaretlenen bu olay, Tanrı ve Tanrıça arketip enerjilerinin, İlahi Eril ve Dişil enerjilerin İsis (Sirius) ve Ra (Güneş) formunda Kutsal Birlikte Gökyüzünde birleştiği zamandır. Bu Kutsal Birlik İlahi Denge yaratır ve sonraki Döngü için Evrimin Yeni Kodlarını üretir. Zamanın Sonraki Döngüsü için Dünya Kozmik Kalpten yeni Işık Kodlarını veya “talimatları” aldığı zaman, bu o Kozmik İnayet anı için güzel bir Semboldür. Bu durumda, Dünya’nın 2012 Kapısı için Galaktik Uyanış Kodlarını almaya başlayabilmesi için, “talimatlar” Galaktik Merkez veya Büyük Merkezi Güneş ile hizalanma “Göksel Koordinatlarını” da kapsar.

Sevgili Işık Ailesi, bu, İlahi Işığın Dünya’ya aktığı ve kalplerinizde ve Ruhlarınızda Yeni’nin aktive olduğu Zamandaki Kutsal bir Andır.

Bitişler ve Başlangıçlar: Kaos

Sevgili Işık Ailesi, bu zamanda birçoğunuz yaşamlarınızda büyük baskı deneyimliyorsunuz. Sanki her şey değişiyor ve hiçbir şey aynı kalmıyor gibi görünüyor. Büyük değeri olan yapılar ve ilişkiler bile dağılıyor ve parçalanıyor.

Aslında Sevgililer, bu Büyük Geçişin bir parçasıdır. Bir zamanlar Eski Realitede olan ve çok iyi işleyen şeyler Yeni’de artık işlemiyor. Sanki her şey “tersine dönmüş” gibi… ve neredeyse bir zamanlar olanların zıttı gibi. Her şey Yeni Enerjiler ve yeni Işık Kodları ile uyumlu olan Yeni Formlara dönüşmek, yeniden doğmak için baskı altında.

Bu Bitişler ve Başlangıçlar Süreci kendi içinde, sizin içinizde ve toplumunuzda büyük çalkantı üretiyor. Eskinin nasıl öldüğünü ve dağılmaya başladığını imgeleyin. Her şey parçalanır, insanlar ilgilerini yitirirler, enerji eski yapıları desteklemek için artık orada değildir. Aynı zamanda, Yeni’nin Yükselen Enerjileri çok güçlüdür ve Kozmik Işık dalgaları şeklinde gezegende alınmaktadır. Bu dalgalar dağılan Eski Yapılar ile karşılaşırken çalkantı yaratırlar, Eskinin Yapılarını silip süpüren Işık Tsunamisi gibi. Bu zaman için bir çokları tarafından görülmüş olan “vizyon” buydu, Dünya’nın “gerçek” yıkımı veya “gerçek” kutup değişimi değil; bu Işık Tsunamisi Yeni Realiteyi yaratırken eski enerjilerin ve yapıların yıkanıp gitmesi ve erdemlerin ve fikirlerin yürürlükten kalkması.

Ve Sevgililer, hepiniz 11/11/11, 12/12/12 ve 21/12/12’de Yeni Dünya Realitesinin Büyük Başlama Törenlerinde hazır bulunmaya davetlisiniz.

Bu zamanda, Kozmik Işık Dalgaları Dünya Hologramına girerken, bu dalgalara “binmeyi” öğreniyorsunuz. Bu okyanusta sörf yapmaya benzer, bazılarınız zaten Üstatlarsınız ve ara sıra düşseniz de uzmansınız, bazılarınız henüz yeni başlayanlarsınız ve sıkça bocalayıp düşüyorsunuz. Ve diğerleri hala sörf tahtasında kalmak için çabalıyor ve her dalga geldiğinde düşüyor! Hepinizin bu öğrenme aşamasında olduğunuzu bilin, yakında İlahi Yaratıcı Zeka Yeni Işık Kodlarını aktarırken, Kozmik Işık Dalgalarına binme ve İlahi Yaratıcı Zekanın Akışlarıyla ilerleme Yeteneklerinde Üstat olacaksınız.

Bilgelik Koruyucuları ve Ruhsal Işık Savaşçıları

Sevgili Işık Ailesi, bu zamanda bu Değişim Akışında, Ruh Aileleri önemli hale geliyor, özellikle Bilgelik Koruyucuları ve Ruhsal Savaşçılar Ruh Gruplarına ait olanlarınız. Elbette, çoğu Bilgelik Koruyucusu ayrıca Ruhsal Işık Savaşçısıdır, ama şu anda özellikle Işık Savaşçıları olanlar İndigo Ruh Grubudur.

Bilgelik Koruyucuları Öğretmeye ve Yol Göstermeye ve bu değişim zamanında İnsanlık için Bilgelik Kodlarını taşımaya çağırılan o Işık İşçileridir, ayrıca Dünya’nın Yerli İnsanlarının Geleneksel Bilgelik Koruyucularıdır. İlahi Kaynaktan Yeni Işık Kodlarını ve Yeni Bilgiyi almak üzere Kutsal Mekanlar yaratmak için birlikte onlar Kutsal Mekanı tutarlar ve Işık Kodlarını taşırlar. Onların çoğu yıllardır Işığı ve Bilgeliği taşıdıklarından saygıyı hak ediyorlar ve şu anda Beşinci Boyutun Yüksek Bilincine ve Birlik Bilincine dönüşümlerini ve uyanışlarını yapanlar için Işığı taşımak için çok çalışıyorlar.

Ruhsal Savaşçılar uyanmış olanlar ve uyanmış olmanın Dünya’ya topraklanmış ve bağlanmış olmak anlamına geldiğini gerçekten anlayanlardır, onlar yaşarken ve birbirleriyle etkileşirken söyledikleri ile yaptıkları birdir. Onlar anneleri olarak Dünya’yı onurlandırır ve bu zamanda Ruh amaçlarına daha iyi hizmet edebilmek için kendilerini güçlendirirler. Uyanmış varlıklar olarak Ruhsal amaçlarında ve Dünya’da Işığa hizmet etmek için hayatlarını yaşama yollarında tutkuludurlar.

Sizler Yüksek Bilince giden kapılara ilerlerken, bu grupların her biri şu anda İnsanlık için Işığı taşıyor. Bu enerjiyi ifade edenler ayrıca Dünya Kabilesinin Gökkuşağı Savaşçıları olarak da bilinirler, Bilgeliği, Sevgiyi, Güzelliği ve Işık Ritüellerini ve Seremonilerini kutlamak için bir araya gelirler.

Sevgililer, sizler Büyük Geçişe ve Dünya’nın Yüksek Bilince Yükselişine hizmet ederken, şimdi Ruh Aileniz ile bir araya gelme ve Ruhunuzun Şarkısına ve Ruhunuzun Dansına uyanma zamanıdır.

Bu aslında bir Bitiş ve Başlangıçtır!

(Çeviri: Saffet Güler)

© 2011-12 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com