Mart 2012: Yeni Dünya Şekilleniyor

Yazdır Yazdır 

ÇOK – BOYUTLU YENİ DÜNYA ŞEKİLLENİYOR

Yeni Dünya Enerjileri Mart 2012

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, sizler 2012’in ilk Ekinoksuna doğru ilerlerken, bu zamanda sizi bir kez daha selamlamak bize Büyük Sevinç veriyor. Aslında, Dünyanızda olaylar Geçiş Yapıyor ve değişiyor ve 2012 için Yeni Işık Dalgasının ilk yeni enerjileri Dünya’da hissedilmeye başlanıyor.

Yeni enerji dalgasını beklerken birçoğunuz biraz düşük hissediyor olabilirsiniz ve tam şu anda Dünyadaki, özellikle Orta Doğu’daki olayları düşündüğünüz zaman biraz keyifsiz hissediyor olabilirsiniz. Aradığınız Barış ve Uyum ideallerine yakın değilmişsiniz gibi görünebilir. Sevgililer, her şeyin İlahi Düzende ve Yaradılışın Akışında olduğunu, Değişim enerjilerinin ilerlemekte olduğunu bilin. Dünya kendisini Işığın 8 nci ve 9 ncu Boyutları ile Yeniden Bağlantıya hazırlıyor ve Yeni Dünya için sorumlu olacak olan Dünya Koruyucusu Konseyleri ve Büyükler Konseyleri şu anda oluşturuluyor ve varoluşa getiriliyor.

Evet Sevgili Işık Ailesi, 2012’den sonra ve Dünya’nın Aralık’ta Işık Portalından Geçişinden sonra Dünya, Dünya Koruyucularının ilk Yeni Dünya Konseyine ve onun ilgili Büyükler Konseyine seçilenlerinizin Koruyuculuğuna emanet edilecek. Bu Varlıklar 8 nci ve 9 ncu Boyutlara inisiye edilecekler, burada Solar Işık Konseyleri ve Galaktik Işık Konseyleri ile birlikte çalışacaklar. Sonunda, Dünya evrimsel yolu İlahi İrade ve İlahi Yaratıcı Zeka ve İlahi İradeyi izleyenler tarafından belirlenen bir “Işık yıldızı” olarak kendi yerini alacak.

Bugün Dünyanızdaki siyasi durumlar dikkate alındığında, bunun nasıl mümkün olduğunu sorabilirsiniz. Yeni Çok – Boyutlu Dünyanın şekillendiğini ve “eski” çatışma ve dualite enerjilerinin tezahür etmekte olan Gelecekte çok az önemli olacağını söylüyoruz. Dualite ve çatışma frekansı eski üçüncü boyut dünyasına aittir ve solup gitmektedir. Yeni beşinci boyut Dünyası Akış ve Uyuma ve kutuplulukların Birliğe geçiş yapmasına dayanır. dünya toplumunuzdaki ileri olanlar diyalog ve tartışma vasıtasıyla kutuplulukları birliğe getirmeyi arıyor. Bu yeni Dünyanın yoludur ve uyanmış beşinci boyut Dünyasında siyasi hayatın en nüfuzlu modu olacaktır.

Ama daha önemlisi, Dünya’nın gelecek yolunu belirlemenin gerçek gücü Dünya Koruyucu Konseyinin ve Büyükler Konseyinin ellerine geçmesidir. Onlar Yüksek Boyutlarda çağırılır ve seçilir ve Solar ve Galaktik Konseylere erişimleri vardır. Onlar beşinci boyut toplumundakilere “görünür” değildir, ama onlar çok boyutlu olanlardır ve Yüksek Bilince erişebilirler ve şu anda doğurulan ve oluşturulan Altın Gül Galaksinizde ifade edildiği gibi, İlahi İradeye uygun olarak yaratabilir ve tezahür ettirebilirler.

Dünya yerini alıyor ve gerçekte, sizler de bilincin ve Dünya Liderliğinin Yüksek formlarına erişme davetini “işitirken” kendi yerinizi alıyorsunuz. Sizler şimdi “Solaris” adını verdiğimiz yeniden doğan güneşiniz ile yeni bağlantılarınızın farkında olacaksınız. Solaris’in 8 nci Boyut Konseyi, Güneş Sisteminizin Gezegensel Konseylerini birleştirir ve Yıldız ve Galaktik Konseylere bağlar. O zaman, Altın Gül Galaksisinin 9 ncu Boyut Konseyleri ile birleşirsiniz, şu anda oluşan ve daha önce Samanyolu olarak bilinen Altın Galaksinizin yeni ismi Rosa Dorada’dır.

Mevcut bu yapılarla, Dünya Galaksi içinde tam Çok Boyutlu statüye erişen ve Dünya Koruyucuları ve Büyükler Konseyi tarafından yönetilen ilk gezegen, Mavi Yıldız Gezegen olarak yeni “yörüngesine” yükseliyor. Bunlar Bilgelikleri, Adanmaları ve Cesaretleri için Yüksek Seviyede Ruhsal Toplulukları tarafından “seçilir”.

Aslında Sevgililer, bu yeni yapılar yerlerine konulurken ve Yeni Dünya ızgaralarına bağlanırken çok fazla heyecan var. Birçoğunuzun Işık Varlıklarının Dünyaya ineceğini düşündüğünüzü biliyoruz, ama yükselip Solar ve Galaktik Konseylerdeki Işık Varlıkları ile buluşacak olanın ve Altın Galaksinin parçası olarak yerinizi alacak olanın siz olduğunu söylüyoruz. Ve siz bunu yaparken, doğrulmakta olan Yeni Dünyaya katkı yapmaya ve keyfini çıkarmaya hazır olarak maddi seviyede Dünya toplumunun bir parçası olarak kalmaya da devam edeceksiniz. Dünyanın artık Sirius’luların, Pleiades’lilerin ve Arkturus’luların koruyuculuğunda olan bir “bebek” olmamasını kutluyoruz. Şu anda, Dünya Altın Gül Galaksisinde Solaris enerjisini temsil eden tamamen olgun ve bağımsız bir Yıldız Varlığıdır.

Dragonlar ve Yunuslar

Sevgili Işık Ailesi, sizler Bağlantının ve Yeniden – bağlantının bu son aşamasına başlarken, Dragonların Uyanış enerjisi ve Yunus Üstatların enerjisi ile yoğun bağlantılar da yapacaksınız. Bu iki Işık Varlığı grubu özellikle 2012 hizalanmasının bu bölümüne odaklanıyor ve hazır olanlarınız ile çalışmaya tam olarak hazırlar. Öncelikle, 6 ncı Boyutta Dragon enerjisi ile karşılaşacak ve yeniden bağlantı kuracaksınız. Dragonlar “Kozmik Ateş” veya Melek Ateşinin Yüksek Boyutlu taşıyıcılarıdır. Bu, çok temel ama güçlü bir elemental enerjidir, siz bunu bilimsel terimlerde düşünseydiniz buna “nükleer” enerji diyebilirdiniz, holografik matriksi yerinde tutan temel “ateş”.

Dragonlar Kozmik Enerjinin ilk taşıyıcılarıydı ve sizin “atalarınız” idiler. Ateş püskürtüyorlardı, çünkü Kozmik Ateşin kendisinin ifadeleri idiler. Dragon Ateşini uyandırdığınız zaman, İlahi Olan ile birlikte – yaratım için Kozmik Ateş ile çalışma kadim yeteneğinize yeniden bağlanırsınız. Dragon enerjisinin korkusunda yaşadığınız zaman, o sizin gölge yanınızda yaşar ve negatif ateş patlamaları şeklinde yıkıcı yollarla ortaya çıkabilir. İnsanlar savaştığı ve birbirlerine silahlar şeklinde, özellikle Dragon Ateşinin nıhai negatif kullanımı olan nükleer silahlar ile ateş yağdırdıkları zaman, bu büyük ölçekte gerçekleşir. İnsanlar Dragon Ateşine bilimsel bakış açısından yaklaştığı ve bunu negatif amaçlarla kullanmaya çalıştığı zaman gerçekleşen şey budur. Aslında, Orta Doğu’da şu andaki çatışmanın çoğu Dragon Ateşinin savaş için kullanımı ve bu güce kimin erişme hakkı olduğu etrafında merkezleniyor. Dragonların kendileri de evrimleşti ve artık negatif amaçlarla kullanılmak istemiyorlar, İnsanlığa yeniden bağlanmaya ve kendilerini Barış hizmetine sunmayı diliyorlar.

Tarihsel olarak, Dragonlar ile ilişki korku doluydu, suistimal ve yıkıma yol açtı. Algının dualitede işlediği üçüncü boyut dünyasında, Dragonlardan korkuldu ve fikir ayrılığına getirildi ve “ortadan silindi”. Beşinci boyut Yeni Dünyasında Kutupluluğu Birliğin içinde tanırsınız ve bu nedenle sizler Üstatlık ve Yüksek Boyutlara ilerlerken, Dragonlar yeniden ortaya çıkabilir. Üstatlıkta, Dragon Binicileri olabilir ve Dragon Ateşini Bilinç ile yönlendirebilir ve onun gücünü en yüksek hayır ve İlahi Plana uygun olarak tezahür ve yaratımda kullanabilirsiniz. Dragon enerjisinin insanlar ile bağlantı kurmak istediği yol budur ve enerjinin Ruh, Dragon ve İnsanlar arasındaki Kutsal İlişkinin anlayışı olmadan kullanıldığı bilimsel yollarla değil.

İkinci Grup Işık Varlıklar, Dünya’nın Deniz Memelisi/Yunus enerjisinin Yüksek İfadesi olan Meleksi Yunus Üstatlardır. Onlar Sirius ve Pleiades vasıtası ile Galaktik Merkez veya Büyük Merkezi Güneş’ten gelirler. Onların amacı Dünya’daki Türlerin, özellikle ortaya çıkan İnsan Melek Türlerinin gelişimine rehberlik etmektir ve amaçları her zaman buydu. Deniz Memelileri Holografik Mühendislik Üstatlarıdır ve büyük evrimsel bir değişim veya yeniden ayarlanma gereksinimi olan her yerde, onlar yardımcı olmak için ordadırlar. Dünya Güneş Sistemi ve Galaksideki Yeni ve Bağımsız rolüne yükselirken bile, Yunus Üstatlar bu “doğum” işlemine yardımcı olmaya devam ediyorlar.

Yunus Üstatlar ve Melekler Kozmik Mesih Bilincini bedenler. Onlar Kozmik Mesih’in Altın Enerjisi ile akarlar, ama aynı zamanda Mesih Sevgisinin Turkuaz ve Macenta Işınlarını da bedenlerler. Yunus Üstatların enerjisi Dans, Müzik ve Neşe ile ifade edilir. Bu enerji akışkan ve akıcı ve hafif, güzel ve uyumludur. Yunus Üstatların enerjisini bedenlediğiniz zaman, siz de onlar gibi akışkan, zarif, neşeli ve zarafet ve hızla tepki verebilir olursunuz. Akışta yön değişimi bir problem değildir, siz basitçe onunla akabilirsiniz.

Dragonların ve Meleksi Yunus Üstatların yardımıyla, Yaradılış Ateşi ve Dünya’daki Türlerin Evrimi bir kez daha İlahi İrade ve İlahi Yaratıcı Zeka ile uyumlanacak. Bu, bu enerjilerin Yeni Dünya’da sadece Yüksek Amaç için kullanılmasını sağlayacak.

Denge Noktası Olarak Mart Ekinoksu

Tüm bu değişim, yeniden bağlantılar ve yeniden ayarlamalar ile, farklı boyutlarda bu dalgaların bazı etkilerini hissediyor olmanız olasıdır. Öncelikle Sevgililer, sanki daha önce önemli olan şeyler artık önemli değilmiş gibi bir bağlantısızlık duygusu hissediyor olabilirsiniz. Veya düzgün gittiği görülen projeler aniden durabilir. Ayrıca, ilişkiler ve dostlukların da benzer boşluk ve bağlantısızlık sıkıntısı çektiğini görebilirsiniz. Bu, sadece yerine konulan muazzam değişimlerin bir veçhesidir. Bir kaç hafta içinde şeylerin bir kez daha düzgün şekilde akacağına güvenebilirsiniz.

Ekinoksun kendisi siz ve yaşamınız için bir Denge noktası olacak. İçsel dengeyi, huzuru bulabildiğiniz ve yaşamlarınızın yeni akışına yeniden bağlanabildiğiniz anı temsil eder. Bir çoğunuz, özellikle Dünya Koruyucusu Konseyler ve Büyükler Konseyleri ile çalışacak olanlarınız yeni rollerinize girerken, yeni yönler ve yeni yollar bulacaksınız.

Fiziksel beden açısından, bazı semptomlar olabilir. Geçmişte, semptomlar başlıca Solar Pleksustan Kalbe merkez ve denge değişiminin sonucu olarak hissediliyordu. Şimdi, sizler bu yeni aşamaya girerken, fiziksel bedenin gerçekte daha hafif olduğunu, ışıkla daha fazla dolu olduğunu ve ağırlıkça hafif olduğunu göreceksiniz. Bu aşamada, bedeninizde çok ağır hissedebilirsiniz, tükenmiş hissedebilirsiniz ve uyuma zorluğu yaşayabilirsiniz. Ayrıca yiyecekler ile ve fiziksel bedeninizin yeni duygusuyla uyumlu olan yiyecekler bulmakta zorluğunuz olabilir. Sevgililer, sizler çok – boyutlu bedeninizin daha hafif doğasına daha fazla alışırken, bunlar da geçecek.

Yakında, Temmuz’un sonunda Aslan Kapısına doğru ilerlerken, enerjiyle dolu ve kendilerini yılın ortasında doğru sunacak olan yeni fırsatlara ve zorluklara hazır hissedeceksiniz!

Gelen haftalarda ve aylarda size çok fazla Neşe ve Sevgi diliyoruz ve Yeni Dünya’nın ortaya çıkışını sizinle birlikte kutluyoruz!

© 2012-13 Celia Fenn and Starchild Global

(Çeviri: Saffet Güler)

www.starchildglobal.com