Ağustos 2008: 8-8-8 Galaktik Sonsuzluk Kapısı

Yazdır Yazdır 

RONNA HERMAN Vasıtasıyla Aktarılmıştır

8-8-8 * GALAKTİK SONSUZLUK KAPISININ AÇILIŞI

Sevgili Üstatlar, bu evrensel deneyim içindeki TÜM Yaradılış tekamülsel yükselişin spirali boyunca çok daha hızla ilerlerken, İnsanlığın Kutsal Kalbindeki ve Dünya’nın kristalin yapısındaki birçok zaman/olay tetikleyicileri aktive ediliyor. Sekizinci – boyuta ait Sonsuzluk Kapısının aktivasyonu için büyük zaman tetikleyicilerinden biri, sizin takviminizle 8 Ağustos 2008 veya 8-8-8 tarihinde gerçekleşecek. O zaman, önemli bir kozmik an gerçekleşecek, çünkü sekizinci – boyut portalı, bu eşi görülmemiş spiritüel büyüme fırsatı zamanlarında maksimum Yaratıcı Işığı bütünleştirebilmeniz için, frekans kalıplarınızı dengelemek ve armonize etmek için gayretle çalışanlarınıza erişilebilir olacaktır. Bunu yaparak, siz öncüler arkanızda sizi takip edenler için yolu açıyor ve temizliyorsunuz. Yüksek alemlerde lineer zaman olmasa da, bu olay tetikleyicileri insanlık için önemli olan özel zamanlar sırasında başlatılacak ve bu nedenle olayın katılımını ve hatırlanmasını daha hazır olarak ilham edecek.

1 Ağustos 2008’de Aslan burcundaki Güneşin Tam Tutulması ile başlayarak, insanlık ve Dünya bilincin hızlanmasının ve genişlemesinin bir başka döngüsünü deneyimleyecek. Ayrıca 16 Ağustos 2008’de gelen Altın Çağ’ın solar burcu olan Kova burcunda kısmi Ay Tutulması olacak. 16 Ağustos ayrıca 21 yıl önce 1987’de gerçekleşmiş olan Harmonic Convergence’nin (Armonik Yakınsama) yıldönümüdür. O zamanlarda, Dünya çapında birçok insan uyandı, çünkü kozmik bir alarm saati, şimdi tam salınımında olan yükseliş süreci için yol göstericiler ve ileri nöbetçiler olmak için Dünya’ya gelen Yıldız Tohumları arasında muazzam bir İlahi hoşnutsuzluğu tetikledi.

YAN YATMIŞ SEKİZ FİGÜRÜ EBEDİ YAŞAMIN SONSUZLUK İŞARETİDİR ve sizi Baba/Anne Tanrı’nın ve En Üstün Yaratıcı’nın parlaklığına ve kutsamalarına bağlar. 8-8-8 Galaktik Kapısı, Adamantine Parçacıklarının En Üstün Yaratıcı’nın kalp merkezinden Baba/Anne Tanrı vasıtası ile tam ölçüsünde akmasını sağlamak için açılıyor. Sınırsız potansiyel ile dolu olan bu parçacıklar, insan gövdelerini bu Yaşam/Işık armağanını almak için hazırlamış olanların hepsi için elde edilebilir kılınıyor. Şimdi, 8-8-8 Galaktik Kapı aktivasyonu için hazırlıklarınızı yaparsanız, büyük yarar sağlarsınız. Bu kapı, Aslan kapısı olarak adlandırıldı; ancak, Kraliyet Kapısı olarak adlandırılması daha iyi olurdu, çünkü o İlahi mirasınıza ve kadere yolculuğunuzda yarattığınız cennet alemlerindeki köşklerinize geri dönüş yolculuğunuzun gerçek başlangıcına giriş kapısıdır.

Evren boyunca çoklu Işık Piramitlerinde bıraktığınız Yüksek Benliğinizin birçok fasetleri ile buluşmak ve birleşmek için hazırlanıyorsunuz. Yol üzerinde olanlarınız gittikçe evrensel yasaların ve kozmik gerçeklerin anlayışına geri dönüyor. Yolunuzu aydınlanmaya doğru tersine yürürken, yanlış, inanca – bağlı gelenekleri ve kıtlığın, değersizliğin, boş inancın ve korkunun sınırlı realitesini yarattığınız geçmişten gelen tüm hatalı kavramları kademeli şekilde tasfiye ve elimine ediyorsunuz. Kendini – inceleme ile, yaşamın yeni amentüsünü (inancını) geliştirmeli ve Işığın yolunu mu yoksa gölge toprakların yolunu mu izleyeceğinize karar vermelisiniz.

Bu önemli zamanlarda öğretilerimizi inançla takip edenlerinizden, beşinci boyutun en yükseklerindeki Işığın Dünya Piramidinde bir araya gelmek için katılmanızı istiyoruz. Tüm dünyadaki spiritüel kardeşlerinizle birleşirken, birlikte harika bir duaya katılmanızı istiyoruz: “SEVGİLİ BABA/ANNE TANRI, EN YÜKSEK HAYRIMI, DÜNYA VE TÜM İNSANLIĞIN EN YÜKSEK HAYRINI İSTİYORUM.” IŞIĞI soluyun ve koşulsuz sevgi enerjinizle aktive ettiğiniz Yaradılışın Adamantine Parçacıklarını nefesinizle DIŞARI verin. “IŞIĞI SOLUYUN” (Nefes alırken içinizi IŞIK ile doldurun). ** NEFESİNİZLE SEVGİYİ DIŞARI VERİN ** IŞIĞI NEFESİNİZLE İÇİNİZE ÇEKİN ** NEFESİNİZLE SEVGİYİ DIŞARI VERİN.” Sonsuzluk Nefesi egzersizi çabalarınızı güçlendirir ve sağlayacağınız kişisel faydaları artırır; ancak, sonsuzluk nefesi egzersizi bu güçlü meditasyon ve duanın etkili olması için gerekli değildir. Bunu yaparak, Yaratıcı Kaynak’tan çekmiş olduğunuz çekirdek Adamantine Parçacıklarını Kutsal Kalbinizden dışarı yayarsınız ve o toplanır ve bin kat büyür. Bu kutsanmış iksir insanlığa ve Dünya’ya yardım etmek için kullanılacak, adil, adanmış ruhların kararlılığını ve adanmasını güçlendirecek ve sadece güç, kitlelerin kontrolü ve hükmedilmesi ile ilgilenenlerin kaynaklarını kademeli şekilde kesecektir. Ayrıca, Baba/Anne Tanrınız ile birlik içinde iken, size ihsan edilen birçok kutsamalar için kalpten teşekkürlerinizi ve minnettarlığınızı yayın. Sözcüklerle değil, sevgililer, Kutsal Kalbinizin çekirdeğinden gelen sevgi seliyle. Bu ayrıca kendinize en değerli armağandır, çünkü sevgi size çok daha büyük ölçeklerde geri dönerken HERŞEYİN Kaynağına bağlı olduğunuzu şüphe götürmeksizin bileceksiniz.

Kutsal Kalbiniz Sonsuz Yaradılışın parçacıkları olan Adamantine Parçacıklarının Canlı Ateşi ile parlarken, hayal gücünün ötesinde mucizeler tezahür ettirmeye başlayacaksınız. Bu değerli yaşam İksirine erişimi tekrar elde ettiğinizde ve onu sevgi dolu niyetinizle tutuşturduğunuzda, Tanrı – bilincinin tüm nitelikleri sizden form dünyasına akmaya başlar. Ayırt etme uygulaması, Kutsal Zihninizde saklanmış bilgelik ve ileri zekanın kullanılmasını gerektirir. Ancak, gerçeği sizin kendi gerçeğinize uymayanları yargılamamalısınız. Ayırt etme sizin kişisel gerçeğinizin ne olduğuna, kuralları yaratanın hangisi olduğuna ve yaşayacağınız bilgeliğe karar vermektir. Zihin ustalıklı bir hizmetkar olabilir, ama Kutsal Kalp ile bağlantısı olmadan, zihin yıkıcı bir üstat olabilir. Hem Kutsal Kalbinizi hem de Kutsal Zihninizi aktive etmeniz ve güçlendirmeniz bu nedenle zorunludur. Ego uyumsuzluğu ve hoşnutsuzluğu çeker ve çözümleri ve denge halini kendinizin dışında aramanıza neden olur. Ego zihni yargılar ve kınar; ancak, Kutsal Zihin, Kutsal Kalp ile bilgiyi filtrelemenizi ister, böylece en yüksek hayır için en iyi seçimleri sağlar. Yargılamadan ayırt etmeye geçmek, Kutsal Zihnin bilgeliği ve Kutsal Kalbin şefkati ile seçimler yapmak anlamına gelir. Bu, bildiğiniz şekliyle gerçeğe dayalı olan kendi inancınızı geliştirmek ve başkalarına aynı hakkı verirken yeteneğinizin en iyisiyle bu gerçeği yaşamak anlamına gelir. Gerçeğinizi aramak ve yaşamak Baba/Anne Tanrınız ile yaptığınız sözleşmedir ve bu uyumlu ve verimli yaşama yoludur. Kendinizi En Üstün Yaratıcı’dan ve bu evrenin Tanrı ebeveynlerinden ayırdığınız zaman, kendinizi Adamantine parçacıklarından da ayırdınız ve Kaynak ile Yaşam Hattınızı küçülttünüz. Sevgililer, kendinin – üstatlığını elde ederken, yaşamı sevgi filtresinden görmeye başlayacaksınız. Bir gözleyici ve pozitif bir interaktif güç olacaksınız, öğrenmeniz için yolunuza çıkan negatif bir durumu güçlendiren ve buna ekleme yapan bir reaktör olmayacaksınız. Dualarınız Kutsal Kalbinizin sevgi dolu enerjisinde sarmalandığında, en yüksek iyiliğiniz için her zaman yanıtlanır. Ego – benlikten gelen dualar, yanlış anlamaların filtresiyle ve uygunsuz eylemlerinizin bozulmuş frekans modelleri ile kendi çözümünüzü aramanıza izin vererek yanıtlanır. Tanrı – bilincinizin tüm fasetlerini kucaklamalısınız. Yaşamınızdaki sınavları cezalandırma olarak görmeyin, sizi ifade ve yaratımın gerçek özgürlüğünden uzak tutan, etrafınızda inşa ettiğiniz sınırlamanın illüzyonunu keşfetme fırsatı olarak görün. Kendinin – üstadı olmak, neyi deneyimlemek istediğinize ve hangi yolu izleyeceğinize karar vermeniz anlamına gelir. Durumlara ve diğer insanların eylemlerine reaksiyon verme yerine eylem başlatırsınız. Bir insan Varlığı olarak, negatif duyguların, onlar ortaya çıkarken farkında olmalısınız. Bağışlamanın dönüştürücü gücüyle onları hemen nötralize edin.

Yol üzerindeki birçoğunuz çok yaşlı ruhlarsınız ve Dünya’daki son enkarnasyonunuzu deneyimliyorsunuz, eğer böyle arzu ediyorsanız. Dünyasal misyonunuzu tamamladınız ve geri dönmeye gereksiniminiz yok, ama ruh aileleriniz ve sevdikleriniz için yol göstericiler olmak için bunu yapmayı kabul ettiniz. Enkarne olmadan önce, en büyük sayıda ruhun şu anda ilerlemekte olan yükseliş sürecine hazır olmaları ve katılabilmelerini sağlamak için gerekli olan Işığın yüksek frekanslarını demirlemeye yardım etmeyi kabul ettiniz. Kim olduğunuzu biliyoruz. Yüksek alemlerdeki bizler her birinizi Ruh/enerji imzalarınızdan tanıyoruz. Sezgisel yetenekleriniz artarken, sevgi dolu titreşim modellerimiz veya enerjisel imzalarımız vasıtasıyla bizi tanıyabileceksiniz. Solar Güç Merkezinize yerleştirdiğiniz kalkan kaldırıldığında ve Kutsal Kalbiniz Adamantine Parçacıkları ile tutuşturulduğunda, Ruhunuzun güzelliği ve Canınızın ateşi daima parıldayacak ve aura alanınız genişlemeye ve parıltı içinde büyümeye başlayacak. Daha yüksek gerçekler için temeli döşüyorsunuz: tüm insanlık için yeni bir inanç, özgürlük, eşitlik, bolluk ve barış dolu birlikte – varoluş inancı, en önemlisi Baba/Anne Tanrımız ve bizimle daha yakın bağlantı.

Işığın sevgili oğulları ve kızları, sizlere sunulan görkemli armağanlar ve fırsatlar birçoğunuzun ve uyanmamış kitlelerin kavrayışının ötesindedir. Anne/Baba Tanrımızın hizmetkarları olan bizlerin size son on yıldır verdiğimiz bilgi daha önce asla kitlelere açıklanmadı. Gizli bilgelik öğretileri seçilmiş birkaç kişi için, sevdiklerini, tüm dünyasal zevkleri ve mal mülkü reddetme yemini eden inisiyeler ve müritler için saklandı. Yavaşça ve zahmetli bir şekilde, bazen birçok yaşamlarda, onlar kendilerini yoğun çalışmaya, fiziksel gereksinimlerden yoksunluğa ve sert eğitime, egzersizlere ve inisiyasyonlara adadılar. Birçoğu mahvoldu veya yol kenarına düştü, çünkü testlerden bazıları tehlikeliydi ve en disiplinli ve dayanıklı ruhlar hariç hepsinin yeteneklerinin ötesindeydi. Aydınlanma yolunda korku dolu ve tereddütlü olan birçoğunuz, geçmiş inisiyasyonlarda başarısız olanlar veya telef olanlar arasında idiniz. Başarısız olmadınız sevgililer, çünkü şu anda ortasında olduğunuz mucizevi zamanlar için sahneyi kurmaya ve yüksek frekanslı yolları açmaya yardım ettiniz. Bu eşi görülmemiş zamanlar sırasında, ailenizi, malınızı mülkünüzü veya dünyasal zevklerinizi terk etmeniz istenmiyor. Aslında, tam tersi teşvik ediliyor. Kendinin – üstadı olarak hem iç hem de dış dünyanızda yaşamak için gayret etmelisiniz; eğer bunlardan birini yadsırsanız, tam bilinçli olmazsınız ve dengeden çıkarsınız. Aydınlanmaya ulaşmak için uzak bir tapınakta inzivaya çekilmeniz istenmedi, etrafınızda kutsal bir tapınak, ince Işık frekanslarının bir sütununu yaratmanız istendi, nereye giderseniz gidin kutsal mekanınızı kendinizle götürürsünüz. Size Işık pelerininizi giyme ve ‘yükselen üstatların’ saflarına katılırken ölümsüzlük tacını kabul etmeniz için bir fırsat sunuluyor. Sevgili kalpler, cesaretli ve azimli olun, çünkü siz insanlık için rehberlik yapan Işıklarsınız. Yükselişin görkemli Işık frekansları ve kodları sizden dünyaya akmalı. Adanmanız ve azminiz için onurlandırılıyorsunuz ve derinden seviliyorsunuz, Ben Başmelek Mikail’im.

** Ronna Herman kanalıyla aktarılmıştır* STAR*QUEST* Phone/Fax:775-856-3654

** E-mail:RonnaStar@earthlink.net * *Web Site: www.RonnaStar.com

ASLAN ve BAŞAK İÇİN SPİRİTÜEL ASTROLOJİK OKUMALAR

ASLAN: Bu yaşamda ASLAN Güneş Burcunun dinamik enerjisini deneyimlemeyi seçiyorsunuz. Bu, yönetmek veya kurallar koymak isteyen bir liderin burcudur, “parlamayı” veya ön safhalarda olmayı seven biri. Cömertlik, hırs, vefa/sadakat pozitif enerjilerini teşvik eder, ama eğer bu enerjiler negatif olarak kullanılırsa, sizi talepkar, toleranssız veya baskıcı yapabilir. Yüksek Benliğinizin bilgeliğinin ve enerjisinin daha fazlasına erişebilmeniz için, Varlığınızın çoklu fasetlerini uyuma sokmak için envanter yapın ve gayret edin. Harika ateş burcu Aslan Yaratmak için İlahi İradenin Birinci Işını ile el – ele çalışır ve bu dinamik gücü en yüksek hayrınıza ve herkesin en yüksek hayrına kullandığınız zaman o yenilmez bir birleşimdir. Aslan için anahtar cümle ARZULARIM/İSTERİM’dir ve anahtar sözcük İMAN’dır. Aslan kişilikleri bazı şekillerde üstün olmaya gereksinim duyar. Farkına varmayı elde ettiğinizde, sıcak – kalpliliğinizin yayılmasına izin verebilirsiniz ve başkaları için muazzam bir cesaretlendirme kaynağı olabilirsiniz. Tiyatro, sanatlar veya açık hava sporları sizin için özel ilgiler olabilir. Siz sevecen, neşeli, iyimsersiniz. Parlaklığınızın daha güçlü yayılması için, kendi yaşamınızda güneş ışığı yaratmayı hatırlayın.

BAŞAK: Bu yaşamda BAŞAK Güneş Burcunda doğmayı seçtiniz. Başak Merkür tarafından yönetilir ve toprak burcudur. Toprak elementi pratik ve titiz olarak tanımlanabilir. Niteliği değişebilir, yani adapte olabilir ve esnektir. Bütünleştirmek için gayret etmeniz gereken pozitif özellikler analitik yeteneklerinizi kullanmak, disiplinli ve gayretli olmak, ayrıca düşünceli ve güvenilir olmaktır. Ruhunuzun yenmenizi istediği negatif özellikler soğuk olmak, şüpheci olmak eleştirici olmak, ben – merkezli veya kendine dönük olmak. Başak için anahtar cümle ANALİZ EDERİM’dir. Anahtar sözcük HİZMET’tir. Çok araştırıcı bir zihin, keskin analiz yetenekleri ve çok iyi bir hafıza ile doğdunuz. Bilinçaltınızla giriştiğiniz her şeyde mükemmelliği arıyorsunuz ve bu nedenle, mükemmel olmak için kendinizi çok zorluyor olabilirsiniz. Ayrıca çevrenizdekilerden de mükemmellik beklemeye eğilimlisiniz ve eğer bundan yoksun olduğunuzu görürseniz hayal kırıklığına uğruyorsunuz ve eleştirici ve hata – bulucu olabilirsiniz. Mükemmellik bu yaşamda elde edilmez, bu nedenle gevşeyin ve kendinize tolerans sağlayın. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterlidir. Ayrıca çok fazla üzülmeye eğilimlisiniz ve sonuç olarak sağlığınız bozulabilir, örneğin barsak hastalıkları, deri döküntüleri veya ülser. Zihninizi sakinleştirmek ve bedeninizdeki gerilimi gevşetmek için meditasyon yapmak çok faydalı olacaktır. Derin bir hizmet etme, faydalı ve tatmin edici işler yapma arzusuna sahipsiniz.

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)