- Koşulsuz Sevgi - https://www.kosulsuz-sevgi.com -

Ekim 2008: Bolluğu Yaratmak

RONNA HERMAN kanalıyla

Ekim 2008

Sevgili üstatlar, siz doğmadan önce, sevgili anne babanızın özel, güvenli ve emniyetli bir yere bir hazine sandığı koyduğunu hayal edelim. Onlar sizin hazine sandığınıza sizin için harika bir talih ve bir bilgelik kitabı ve de yeteneklerin bir anahtarını koydular. Uygun zamanda, ‘hazine sandığınıza’ erişebilmeniz için, zihninizin derinliklerine özel talimatlar ve özel bir şifre damgaladılar. Ayrıca, eğer hatırlarsanız ve size verdikleri formülü kullanırsanız, ‘kozmik hazine ambarı’ndan asla – tükenmeyen bir stoğa sahip olacağınızı söylediler. Ancak, çok uzun zaman önce, size anlatılanları unuttunuz, birçok yaşamlar boyu, giderek hafıza kaybı, hipnotik bir büyü geliştirdiniz ki, şu anda siz ve tüm insanlık bu hafıza kaybı ve büyüden uyanmaktadır.

Zenginlik hazine sandığınızın anahtarı Kutsal Kalbinizde saklanmaktadır ve anahtar sözcük SEVGİ’dir. Bilgelik kitabı ve yetenekler form dünyasına kendinizle birlikte getirdiğiniz birçok erdemlere, niteliklere ve vasıflara erişebilmeniz için, Tanrısal bilincinizin portalını koruyan Işık zarlarını temizleyeceğiniz zamanı bekleyerek Kutsal Zihninizde saklanır.

Geçmiş günahlar için kendinizi bağışlamalı ve Baba/Anne Tanrı ve En Yüce Yaratıcı ile bağlantınızı yeniden – kurmalısınız. Şüpheleriniz, korkunuz, suçluluk duygularınız ve sınırlamalara inancınız uzaklaşıp gittiği zaman, her şeyin sizin için mümkün olduğu Yaşam/Işık Nehrindeki akışa geri dönersiniz. Bir kurtarıcının geri dönmesini beklemeyin. Siz kendinizin kurtarıcısınız. Kutsal Kalbinizdeki Mesih Işığı sizi bekliyor. Bunu gerçeğiniz olarak kabul ettiğiniz an, Işık bedeniniz hızlanmış aydınlanma işlemine başlar ve Mer – Ki – Bah’ınız Yaratıcı’nın Yaşayan Işığı ile titreşmeye başlar.

Bu olağanüstü zamanlar sırasında, size evrenin gizemlerini taşıyan kozmik kütüphaneye erişme büyük fırsatı veriliyor. Siz, Yıldız Tohumları, evrensel yasaların ve çağların bilgeliğinin saklandığı o kutsal tapınaklara erişmek için giderek donanım kazanıyorsunuz. Bunu yaparken, yükseklikleri aşabileceğinizi, engelleri yenebileceğinizi öğreneceksiniz ve yükseliş yolunuz kesinlik ile ortaya çıkacak. İlahiliğinizi veya tanrısal zekanızı asla kaybetmediniz. Sadece, bir kez daha Anne/Baba Tanrı’nın İlahi çocuğu olarak doğuştan hakkınıza uyandığınız zamanı bekleyerek güvende tutulmaktaydı.

Yaratıcı en yüce zeki güçtür ve bu güç ve zeka İlahiliği her Kıvılcımına bahşedildi. Bunlardan biri de SİZSİNİZ. Bu Tanrı gücünü, içerebileceğiniz kadar çekebilir ve aktive edebilirsiniz. Ancak, bu gücü sevgi dolu niyetinizle aktive etmelisiniz ve onu herkesin en yüksek hayrı için kullanmalısınız. Bunu yaparak, Canlı Işığın Tanrı Parçacıklarının sürekli bir stoğunu temin etmiş olursunuz. Benliğin üstadı ve bilinçli bir birlikte yaratıcı olurken, akış sizin için elde edilebilir olan ve sizin emrinizi bekleyen Adamantin Parçacıklarının sürekli bir akımı olur. İçinizdeki Tanrı gücü sevgi dolu niyetinizle aktive edilmelidir veya statik, inaktif ve tepkisiz kalmalıdır. Çağlar boyunca milyarlarca sevgili ruh Adamantin parçacıklarından kendilerine ayrılmış olanları asla almadılar, çünkü onları aktive etmek için gerekli olan koşulsuz sevgi seviyesini elde etmediler veya edemediler. Seçtikleri miktar sadece yarı – spektrum Işık ile veya azalmış yaşam gücü maddesiyle ömürleri boyunca mücadele etmek içindi. Hatırlayın, üçüncü/dördüncü – boyutun geniş spektrumlu dualitesi içinde fonksiyon yapanlar için mevcut olan başlıca yaşam gücü maddesi nitelendirilebilir (pozitif veya negatif amaçlarla kullanılabilir). Ancak, Adamantin Parçacıkları sadece en yüksek hayır için kullanılabilir ve sadece koşulsuz sevginin görkemli titreşimleriyle tutuşturulabilir.

Sizler spiritüel/insan Varlığına tekamül ederken, çok daha mükemmel düşünce ve karmaşık kavramlara sahip olabileceksiniz. Ayrıca daha derin, daha yoğun sevgi için daha büyük bir kapasite geliştireceksiniz. Bolluğun titreşimsel formülünü bütünleştirdiğiniz ve onu gerçeğiniz olarak kabul ettiğiniz zaman, o sizin Enerjisel İmzanızın bir parçası olur ve bolluğun o frekans modelleri bir Sonsuzluk işaretinde sizin Solar Güç Merkezinizden dışarı yayılır ve evren bolluk içinde yaşamanız için gereksinim duyduklarınızı size geri gönderir. Hatırlayın, spiritüel vizyonunuzu tezahür ettirmek için, yaratmak istediğiniz şeyi tanımlamalı ve onu berrak bir şekilde görmelisiniz. Bilinçli bir birlikte –yaratıcı olarak, her şeyden önce, arınmış, tekamül etmiş bir varlık halini ve yaşamın uyumlu kalitesini tezahür ettirmeye odaklanmalısınız. Bu nedenle, sevginin, neşenin, yaratıcılığın, iyi sağlığın, uyumlu tatmin edici ilişkilerin vs bolluğunu aramalısınız. Tanrı Bilincinin niteliklerini, vasıflarını ve erdemlerini bütünleştirmeyi, cisimlendirmeyi aramak, rahatlık içinde yaşamak için gereksindiğiniz maddi nesnelerin hepsini yaratmada başarıyı sağlayacaktır. Sizler Yaradılışın birçok seviyelerini ve boyutlarını aşarken, bolluğun sonsuz akışı ile bir olmayı öğreniyorsunuz. Gerçeğiniz olarak kabul etmeniz gereken en önemli kavramlardan biri, şu anda yaşadığınız ve gelecekte yaşayacağınız realitenin yaratıcısı olduğunuzun kristal berraklığındaki farkındalığıdır. İnsanlığın negatif düşünce formları şu anda içinde yaşadığınız kusurlu dünyayı yarattı; ancak, Baba/Anne Tanrımızın dışında hiçbir şey ya da hiç kimse evrensel İlahi Planı değiştiremez. Bunu hatırlamalısınız, çünkü geçmiş çağlarda fiziksel planda doğmuş olan neredeyse her ruh üçüncü/dördüncü boyutların kollektif bilincinin inanç sistemine yakalanmıştır, böylece geçmişten gelen çekirdek sorunlar ve her insanın atalarından kalan DNA’sındaki kusurlar birçok semptomların tezahür etmesine izin verdi. Tüm bu negatif enerjiler kadim geçmişinizden gelen yüzeye çıkan derin çekirdek anıların sonucudur, böylece bunları salıverebilirsiniz.

Bu sizin için, Yıldız Tohumları için, dengeleyici bir ömürdür, bu yaşamda Varlığınızın tüm fasetlerini uyuma getirmeyi arıyorsunuz. Derinlerinizde, eril niteliklerinizi geliştirip kullanırken, dişil doğanızı, nazik, sezgisel, yaratıcı ve içeri doğru odaklanan enerjileri bütünleştirme ve bunları onurlandırmanızın ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. İçinizdeki bilgeliğin hazine evine erişirken, kuvvetli, ama nazik olun. Kutsal Kalbinizin şefkati ile Işıklanan Kutsal Zihninizin bilgeliğinden çekmeyi öğrenirken İlahi doğanızın gücü ve bilinçli ifadesi artacaktır. Az ve öz, yapıcı ve güvenli konuşmayı öğrenmelisiniz. Merkezlenmiş ve Kutsal Kalbinize odaklanmış kalırsanız, evrenin size pozitif bir tarzda karşılık vereceğini ve başarınızın sağlanacağını bilin.

Yüksek Benliğinizin sezgisine uyumlandıkça, Kutsal Kalbinizde titreşen Tanrı Işığını hissetmeye başlayacaksınız ve karşılaştığınız her insanın içindeki Tanrı Işığına odaklanmaya başlayacaksınız. Birçok sevgili ruhta, Tanrı Işığı loş, bulanık olabilir, ama hala içlerinde yanmaktadır, yoksa hayatta olmazlardı. Onlarla etkileşirken, yargılamamayı uygulamaya otomatik olarak gayret edeceksiniz ve herkesin pozitif doğasını görmeye başlayacaksınız.

Kendi gerçeğiniz olarak herhangi birinin öğretisini almadan önce ayırt etmenizi kullanmanızı istiyoruz. Teori veya karmaşık bilgiye tutunmayın. Sadece derinlerinizde rezonansa girenleri alın; sevgi dolu, aydınlatıcı ve farkındalığınızı genişletenleri alın. Şu anda insanlık için öne çıkarılan öğretilerde birçok yarı – gerçekler vardır ve hatırlayın, yaşamınızda özgürlük, bolluk ve güçlenme yaratması gereken sizsiniz. Sizden başka hiç kimse bunu sizin için yapamaz. Ayırt etme, yükseliş ve aydınlanma yolunda olanlar için çok önemli bir niteliktir. Gerçeğiniz olarak neyi seçerseniz seçin, niyet ve eylem vasıtasıyla yaşamınıza bütünleştirmeli ve uygulamalısınız. AYIRT ETME/KALP – MERKEZLİ NİYET/EYLEM pozitif tezahür ile sonuçlanır. Bunu yaparak, spiritüel olarak bilinçli bir birlikte – yaratıcı ve dünyasal planda aktif ve kesin olarak İlahi misyonunu gerçekleştiren Benliğin bir üstadı olursunuz. Size rehberlik edeceğiz, önlendireceğiz, ilham vereceğiz ve sizi koruyacağız; ancak, hayallerinizin meyve vermesi için eyleme geçmelisiniz. Sizlerin Işık alemlerine geri dönmenizi bekliyoruz. Siz derinden seviliyorsunuz. Ben Başmelek Mikail’im.

BOLLUK YARATMAK İÇİN BAZI YÖNERGELERİN ÖZETİ

1) HER ŞEYDE BOLLUĞU TALEP ETMEK İÇİN, HER ŞEYİN YARATICISI TARAFINDAN EMREDİLDİĞİ ŞEKİLDE EVRENSEL YASALAR İLE UYUM İÇİNDE YAŞAMAYA BAŞLAMALISINIZ.

2) GÖRÜNMEZ STOK TÜKETİLEMEZDİR. DÜNYADKİ HER ŞEY CANLI IŞIĞIN ORİJİNAL TANRI PARÇACIKLARINDAN YAPILMIŞTIR, BU PARÇACIKLARDAN FİZİKSEL MADDE VE FORMLARIN BÜYÜK ÇEŞİTLİLİĞİ GELİŞİR.

3) DÜNYA’NIN GÜZELLİĞİ VE CÖMERTLİĞİ DOĞRU DÜŞÜNCE, DOĞRU EYLEM VE KORUMA İLE TEKRAR CANLANDIRILABİLİR VE GENİŞLETİLEBİLİR

4) DÜŞÜNCE/NİYET/DOĞRU EYLEM EVRENDE AKAN FORMSUZ MADDEDEN SOMUT ZENGİNLİKLER ÜRETMEK İÇİN GÜÇTEN YARARLANABİLİR.

5) GÖRÜNÜRDEKİ ‘UZAY BOŞLUĞU’ GERÇEKTE SEVGİ/YAŞAM/IŞIK PARÇACIKLARI VE TEZAHÜR ETMEMİŞ POTANSİYEL İLE EKİP OLUŞTURUR.

6) EN YÜCE YARATICI’DAN VE ANNE/BABA TANRIMIZDAN GELEN SEVGİ/YAŞAM GÜCÜ, IŞINLAR OLARAK ADLANDIRILAN IŞIK PRİZMALARINDA KIRILIR; YARADILIŞIN TÜM ERDEMLERİNİ, NİTELİKLERİNİ, VEÇHELERİNİ VE POTANSİYELİNİ İÇEREN GÖKKUŞAĞI RENKLERİ.

7) BU ARMAĞANI KARŞILAŞTIRMANIN ÖTESİNDE NASIL KULLANIRSINIZ? EN BÜYÜK ARZULARINIZ NEDİR? İNSANLIĞA VE DÜNYA’YA BIRAKACAĞINIZ ŞEY NEDİR? YILDIZLARA ERİŞİN, SEVGİLİLER, ÇÜNKÜ VİZYONLARINIZ RUH İLE UYUM İÇİNDE OLURSA TEZAHÜR ETTİREBİLECEKLERİNİZİN SINIRI YOKTUR.

Ronna Herman vasıtasıyla aktarılmıştır.

E-mail: RonnaStar@earthlink.net
Web Site: www.RonnaStar.com

(ÇEVİRİ; Saffet)