Mayıs 2008: Hazır mısınız?

Yazdır Yazdır 

BAŞMELEK MİKAİL’DEN MESAJ * LM-5-2008

Ronna Herman kanalıyla

Sevgili Üstatlar, yüksek alemlerdeki şehirleri ve insanlık için elde edilebilir kılınan harika armağanı bir süre önce konuşmuştuk. Birçoğunuzun, dünyasal misyonuzun parçası olarak kendi içinizdeki Yaratıcı Işığı (Adamantine Parçacıkları) Dünya’nın kristalin ızgarasına demirlemeye aktif olarak katıldığınızı ve sonra bütünüyle dünyaya, diğerlerine yaydığınızı gözledik. Ancak, bol miktarda hoşnutsuzluk, korku ve öfke olmasına rağmen, insanlığın çoğunluğu Dünya’da yaşamın her alanında büyük değişimlerin olmakta olduğu gerçeğini kabul etmeye hala hazır değil. Kitleler hala yadsıma halinde ve değişime direnç göstermekte ve çoğu insan hissettikleri şeylerin, gelen aydınlanma çağının radikal öğretileri olduğunu anlama kapasitesinde değil. Sizlerin güç çeviriciler (uyum sağlayıcı), Dünya’ya demirlenmesi ve tüm dünyasal yaratımların kullanabilmesi için geleceğin görkemli frekanslarının içinden geçtiği hazneler, insan gövdeleri olduğunuzu size tekrar tekrar söyledik. Yaşam/Sevginin kristalin Ateşinin en büyük miktarlarını barındırmak için, kişisel frekansın modellerinizi dengelemek ve armonize etmek ve ‘merkeze dönmek’ bu nedenle önemlidir.

Hatırlayacak olursanız, bir süre önce dünya oluşurken ve insanların yerleşmesi için hazırlanırken, Dünya’nın derinliklerine Canlı Işığın devasa kristalin kulelerinin nasıl aşılandığını açıkladık, bunlar ayrıca toprak üzerinde göklere uzanıyordu. Dünya’yı çevreleyen bu hissedebilir kuleler Büyük Merkezi Güneş’ten gelen Işığın kutsal geometrik kodlarının alıcıları ve göndericileri idi ve Dünya’nın enerjisel kodları/frekansları sonra yüksek alemlere geri yansıtılıyordu, böylece büyük Işık Varlıkları Dünyanın ve insanlığın ilerlemesini izleyebiliyordu. Bu olağanüstü Işık sütunları ayrıca Dünya’ya ve ızgara sistemine gönderilen Işık frekanslarını ve İlahi mavikopyayı modifiye etmek ve rafine etmek için kullanıldı. Dünya üçüncü/dördüncü boyutların yoğunluğuna düştüğü zaman, felaketsel olaylarda dramatik artışlar oldu, bu olaylarda bu büyük kulelerin çoğu kırıldı, parçalandı ve dünyanın derinlerine gömüldü. Bu görkemli gözcülerden sadece birkaçı duruyor; ancak, bunlar bitki örtüsü veya toprak ve kaya katmanı ile gizleniyor. Bu mucizevi dönüşüm çağı sırasında size geri dönen harika kristal dostların hemen hepsi o büyük kulelerin parçalarıdır. Bu kristaller, kadim geçmişinizin bazı harika anılarına erişmenize ve yıldızlar arasındaki yuvanızın vizyonlarını yaratmanıza yardımcı olurken onların sizin için bu kadar değerli olmaları şaşırtıcı mı?

Size en yakın Işık Şehrini nasıl ziyaret edeceğiniz ve beşinci – boyut piramidinizdeki eterik gövdenize ve aşağıya dünyasal fiziksel gövdenize Adamantine parçacıklarının akışını başlatmak için 5 nci ve 6 ncı boyutların titreşim frekansına nasıl erişebileceğiniz ile ilgili bilgi ile yapacaklarınızın talimatını verirken, birçoğunuz taşları gayretle demirlediniz. Ayrıca herkesin en yüksek hayrına olması için yüksek boyutlardaki dünya piramidine bu Işık parçacıklarının bir bölümünü nasıl ayıracağınızı ve ayrıca yarattığınız ya da yaratılmasına yardım ettiğiniz diğer piramitlere bir kısmını nasıl adayacağınızı açıkladık. Bunun nasıl yapılacağının tam açıklaması ve prosedürü geçmişte verildi. Yükseliş demirleme taşları ve bunların neden bu kadar önemli olduğu ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vermenin zamanı. İki berrak kristal taş Yaratıcı’nın kristalin Ateş ışığını veya bu gelen çağ için adlandırdığımız şekliyle Adamantine Parçacıklarını temsil eder. Büyük hissedebilir kristalleri Dünya etrafında yerleştirmek uygulanabilir olmadığı için, bu taşlar saflaşmış, bilinçli Işık hazneleri olarak sizlerin her biriniz ile birlikte alıcılar ve göndericiler olarak aynı fonksiyonu gerçekleştirir. İki küçük ametist taş Yedinci Işından dönüşümün Mor Alevini çeker ve bunu aşağıya Dünya’nın bir çok seviyesine yayar, böylece yaşam bulmak ve Dünya’nın yapısının içinden yükseltici, dönüştürücü sürece başlamak için uygun zamanı bekleyen Dünya etrafında stratejik olarak yerleştirilmiş büyük ametist gruplarını ve eterik olarak kapsülle çevrilmiş Mor Alev odalarını aktive eder. Bu ayrıca Dünya’yı çevreleyen kristalin ızgara sistemini aktive etme işlemini hızlandırır, böylece Dünya ve insanlık için yükseliş işlemi hızlanmış olur.

Işık Şehrinden aşağıya kendi bölgenizde direkt olarak kişisel yükseliş taşınıza, elmas – modeli oluşuma Işığın odaklanmış ışınını gönderdiğini ve sonra bunun Dünya’nın çekirdeğine indiğini gözünüzde canlandırın. Bu da kişisel çevrenizde kristalin ızgarayı demirleme işlemini hızlandırır ve en sonunda huzurun ve dinginliğin hüküm sürdüğü kutsal bir güzellik ve uyum yeri yaratmakla sonuçlanır. Beşinci boyuttaki kendi kişisel piramidiniz vasıtası ile kendi yükseliş Işık sütununuzu aktive ettikten sonra, manyetik rezonansınızın sizin gömülü yükseliş taşı elmas – modeli vasıtası ile kristalin ızgara sistemine Işığın yükseliş sütununu çekeceği ve demirleyeceği bir zaman gelecek. Bunu yaparken, bu dönüştürücü Işığın daha fazlasını Dünya’ya ve etrafınızdaki bölgeye yayma sürecine başlayacaksınız.

Hafızanızı tazelemek ve Yaratıcı Işığın taşıyıcı olmanın önemini size hatırlatmak için, geçmiş bir mesajdan kısa bir alıntıyı tekrarlayacağız:

Portallar şimdi açık, ama yükselmeli ve girmelisiniz, çünkü parıldayan Işığın bu büyük armağanı sadece yükseliş yolunda sebatla ilerleyenler ve yeni Yaratılışın Canlı Işığında vaftiz edilme kapasitesinde olanlar için erişilebilirdir. Her yüksek – boyutlu içsel kutsal odanın anahtarı titreşimseldir, her biri bir öncekinden daha rafine ve daha üstün. Eğer son yıllarda mesajlarımızı okuyorsanız ve öğretilerimizin küçük bir kısmını bile bütünleştirme çabasında olmuşsanız, bu büyük misyonun bir parçası olmaya ve Işık Şehrine girmeye hazırsınız.

Eğer hala şüpheleriniz varsa, Işık piramidinize gidin ve oradaki kristal masanın üzerine uzanın. Melek dostlarınızdan hem içinizdeki hem de dışınızdaki frekans modellerini armonize etmede size yardımcı olmalarını isteyin ve sonra meditatif halde iken, saf niyetle, Işığın çifte sarmal spiralini gözünüzde canlandırın. Sağ tarafta spirale yükseltildiğinizi görün ve Yüksek Benliğinizin Işık Şehrine yolculuğunuzu yönetmesine izin verin. Yolculuğunuza herhangi bir koşul yüklemeyin veya belli bir sonuç beklemeyin. Ruh’un rehberiniz olmasına izin verin, yolunuzu şaşırmazsınız. Bütünleştirebileceğiniz, işleyebileceğiniz ve dünyaya yayabileceğiniz miktarda Yaratıcı Işık ile aşılanırsınız. Ne fazlası, ne de azı.

Yaratıcının görkemli Ateş Işığının daha fazlasını ve geleceğin İlahi Şemasını kendinizle Dünya’ya getirirken, kademeli olarak siz, yeni Yaratılışın yükselen Yıldız Tohumu Işığın içsel kutsal odasına daha da girersiniz. Hatırlayın sevgililer, birçok şekillerde, insanlık ve Dünya için yükseliş tohumlarını ekiyorsunuz. Birçok kereler söylendiği gibi, “Siz yükselirken, Dünya ve onun tüm sakinleri de yükselir.”

Sevgililer, bunların büyük stres ve çok önemli değişim zamanları olduğunun farkındayız. İnsanlığın kollektif bilincinde inşa edilen korkunun ve negatifliğin spiraline çekilmeye izin vermemeniz her zamankinden önemlidir. Gelecek için kişisel vizyonunuzda merkezlenmiş ve odaklanmış kalmak için azminizle gayretli olmalısınız. Başkalarının sizi yolunuzdan caydırmasına izin vermeyin. Kendinize bu andan itibaren sadece sizi heyecanlandıran ve size hoşnutluk hissettiren şeyleri yapacağınıza söz verin, çünkü orada misyonunuz ve nasıl en iyi şekilde hizmet edebileceğiniz yatar. Yaşamınıza daha fazla sevinç getirdikçe, diğerleri bunu fark eder ve sizin örneğinizi takip etmeye başlar ve siz bu içsel güç kaynağını daha fazla aktive ettikçe, bu, başkalarının kalp merkezlerini açmak ve uyanma sürecine başlamak için gereksinim duyduğu şeyi tetikler. Etki küreniz içinde olanların duygusal yaraları iyileştirme işlemi ve onlara içlerine dönmeleri ve Ruhun dürtülerini dinlemeye başlamalarını ilham edebileceğiniz bilgelik sözleri vasıtası ile daha hızlı ilerlemeleri için katalizör olabilirsiniz.

Sizler yükseliş spirali boyunca daha ilerlerken, yolunuzdan sapmanız için cesaretinizi kırmaya çalışabilen insanların yaşamınıza gireceğinin farkında olun; ve siz aydınlanmanın karmaşıklığına daha derin girdikçe arkanızda bırakacağınız bazı kişiler olabilir. Size sunulan dersleri öğrenirken ve Işığa doğru ilerlemeye hazırken, etrafınızdaki birçok kişi uyumsuz alt boyutların illüzyonuna yapışık kalacaktır. Yargılamayın. Onları kutsayın ve kendi yollarını bulmalarına izin verin, ama sizi kendi yolunuzdan ayırmalarına izin vermeyin. Sizin gibiler öncülerdir, üçüncü/dördüncü boyutların popüler inançlarından ve sınırlı kitle bilincinden dışarı adım atıp uzaklaşacak kadar cesur olanlarsınız. Bazen bilincinizi dolduran o vizyonların öne çıkmasına izin verin ve zihninizden süzülen bilgelik sözlerini konuşmanıza izin verin. Sizler büyük miktarda bilginin bulunduğu ve kadim anıların saklandığı kendi kozmik kütüphaneniz olan Kutsal Zihninizi açma sürecindesiniz.

Bu birçok geçmiş çağlarda, fiziksel planda doğmuş olan hemen hemen her ruhun üçüncü/dördüncü boyutların kitle bilinci inanç sistemine yakalanmış olduğunu hatırlamalısınız; bu şekilde geçmişten gelen çekirdek sorunlar ve atalara ait DNA’daki kusurlar tezahür eden birçok semptomlara neden oldu. Dönüşümün bu çok önemli zamanlarında, Ebedi Yaşamın Işığı inkar edilmeyecek. Bu ışık çoklu bedensel gövdelerinizdeki en derin negatiflik ceplerini tarıyor ve bu yanlış nitelikli düşünce formları yüzeye yükselirken, çeşitli şekillerde büyük rahatsızlık yaratabilirler, çünkü bunlar çok uzun zamandan beri sizin fiziksel yapınızın bir parçası oldu. Bunlar tutunmalarından kolayca vazgeçmeyebilirler, ama onları yenmelisiniz. Işık güçleri ve gölge karşılaştığı zaman, Işık daima zafer kazanır. Cesaretiniz kırılmasın, çünkü içsel çekirdeğinize daha derin ilerledikçe, en yüksek hayrınıza hizmet etmeyen uyumsuz doğadaki tüm frekansları Işığa salıverme fırsatı size veriliyor. Dönüşüm işlemi üssel olarak hızlanıyor: ancak, kendi yükseliş işlemine aktif olarak katılanlarınız için çok daha kolay olacaktır. Hatırlayın, her zaman kolaylık ve inayet isteyin.

Sevgili imanlı savaşçılarım, ileri adım atmaya ve dünyasal misyonunuzun son aşamasını kabul etmeye hazır mısınız? Çünkü bu kritik zamanlarda, insanlığın ve Dünya’nın bu önemli geçiş zamanından ilerlemesine yardım etmek için bu saflaşmış enerjinin güç çeviricileri ve aktarıcıları olarak size gereksinim var. Işık alaylarımı bir kez daha bir araya gelmeleri için çağırmamın ve şimdi Dünya üzerinde açığa çıkan büyük dramada önemli bir rol oynamayı kabul etmiş olanlarınıza varlığı bilinir kılmamın nedeni budur. Sizler Yaratıcı’dan gelen Sevgi/Işığın iksiri ile dolup taşarken, etki çemberiniz genişler. Öncelikle, siz dönüşürsünüz ve sonra yakın çevrenizdekiler dönüşür ve sonra daha da uzağa dünyaya yayılır. Yüksek Benliğinizin size rehberlik etmesine izin verirken ve içinizde daha tam olarak bütünleşirken, size daha da çok ilhamlar gelecek. Ruh’un sizin vasıtanızla tezahür etmesine izin vermenin bir çok yolu vardır; sadece bunun doğal olarak gerçekleşmesine izin verin. Anne/Baba Tanrımız ve yüksek alemlerin tüm topluluğu desteklemek, cesaret vermek ve sizi koşulsuz olarak sevmek için buradadır.

Ben Başmelek Mikail’im. ** Ronna Herman vasıtası ile aktarılmıştır* STAR*QUEST *

Phone/Fax:775-856-3654 E-mail:RonnaStar@earthlink.net *Web Site: www.RonnaStar.com

(ÇEVİRİ; Saffet Güler)