Temmuz 2008: Geri Dönüş Yolu Hazırlandı

Yazdır Yazdır 

RONNA HERMAN kanalı ile

GERİ DÖNÜŞ YOLU HAZIRLANDI

Sevgili üstatlar, evrenin işleyişi ile ilgili bilginiz zamanınızın son on yılında büyük bir hızla arttı. Düşünebileceğimizden fazla sayıda birçoğunuz kitlelere için erişilebilir kılınan bilgelik öğretilerini bütünleştirme ve yaşama sürecindesiniz. En büyük beklentilerimizi aştınız ve varoluşun yüksek alemlerine tekamülsel yükselişinize hazırlanmada Işık pelerinlerinizi süratle giyiyorsunuz.

Üçüncü/dördüncü boyutlarda, kaos ve dualite varoluşunuzun bütünsel bir parçası olsa da, Evrensel Master Plan’da düzen ve tasarım vardır ve birlikte – yaratıcılar olarak korunmasız gönderilmediniz ve berrak şekilde tanımlanmış izlenecek bir yol vardır. Bu evrensel ifade içinde Tanrısal Benliğinizin ful bilincine geri dönüşünüz her zaman güvenceye alındı.

Parıldayan piramit – şekilli Işık İstasyonlarının her boyutta ve alt boyutta tüm evren boyunca yerinde olduğunu size açıkladık; sizler Özünüzü bilincin eril ve dişil fasetlerine böldüğünüz veya ayırdığınız her seferinde kendinizin eterik bir kopyanızı bu boyutlarda ve alt boyutlarda bıraktınız. Eterik Yaşam/Işık Kordonunuz evren boyunca bir yol dokur. Sizi Benliğin parçalarının her birine bağlayan bir yol ve bu Yaşam Kordonu görkemli Tanrısal Benliğinize veya BEN’İM Varlığınıza, Büyük Merkezi Güneşteki Anne/Baba Tanrımıza ve En Yüce Yaratıcı’ya sağlam bir şekilde bağlıdır.

Kendi realitenizi yarattığınızı, kendi en yüksek gerçeklerinizi keşfetmek ve bütünleştirmek için gayret etmeniz gerektiğini ve sonra kişisel felsefenizi en iyi yeteneğinizde yaşamanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Deneyim vasıtası ile, karma yasalarını, çarpıtılmış düşüncenin ve eylemlerin acı verici neden ve etki sonuçlarını öğrendiniz. Zamanın eonları boyunca, varoluşun materyal alemlerinde usta birlikte – yaratıcılar oldunuz. Birçok çaba ve uygulama ile ana yaşam gücü maddesini çoklu formlara şekillendirmeyi öğrendiniz, bu formların çoğu zarif ve esin vericiydi, bazıları çarpıtılmıştı, çünkü bunlar sizin azalan titreşim gücü alanınızın bir yansıması idi.

Yüksek Benliğinizin dürtüklemelerini izlemeye başladıkça, sizi güçsüzleştirmeye çalışan diğerlerinin eylemlerinden veya reaksiyonlarından etkilenmemeyi veya bunlara aldırmamayı öğrendiniz. Dualite ve kutupluluk alemleri büyük öğretmenlerdir. Eğer sevgi ve pozitif eylemlerden başka hiçbir şey deneyimlemeseydiniz, çok az gelişme olurdu veya hiç olmazdı ve durgunluk oluşurdu. Ego benliğiniz sürekli olarak dış dünyaya odaklanmanıza ve bir gayesi olan kendinin – üstadı olarak en yüksek ilginizde olmayan eylemler yaptırmaya çalışır. Eğer sürekli olarak Kutsal Kalbinizde merkezlenmiş kalmak ve Kutsal Zihninizin aydınlanmış bilgeliğini kullanmak için çabalarsanız, asla doğru yoldan çıkmazsınız. Kendinin – üstadı olarak güveninizi inşa ederken sezginiz daha da güçlenir ve her zaman verilecek doğru kararı veya izlenecek yolu hisseder ve bilirsiniz. Güveniniz ve sezgisel yetenekleriniz artarken, kararsızlık geçmişte kalan bir şey olur. Yüksek alemlerde keyif aldığınız üstat yeteneklerini yeniden öğreniyorsunuz. Hatırlayın, sonu olmayan dünyaların üstat inşacısı idiniz ve alt boyutların yoğun ortamına yakalandığınızdan çok daha uzun süreler yüksek alemlerde var oldunuz.

Bu evrendeki Yaratıcı bilincin her faseti Ruh – beden bölünmesini (parçalara ayrılmasını) deneyimledi ve her Ruh, Varoluşun her seviyesinde ve her istasyonunda şimdi iyileşme ve Kendisinin birçok fasetleri ile yeniden birleşme sürecindedir. Şu andaki fiziksel bedeninizde iken insan olarak mümkün olduğu kadar, Benliğin birçok fasetlerini bütünleştireceksiniz ve sizler varoluşun yüksek alemlerini geçerken süreç devam edecek. Siz armonik rezonansa sahip biyo – bilgisayarlarsınız. Her biriniz karmaşık titreşimsel bir Varlıksınız. Üçüncü/dördüncü boyutların daha yavaş, daha yoğun enerjisine alıştınız; ancak, Varlığın daha ince yüksek boyutlu haline yükselmek için kuvvet alanınızın rezonansını dengeleme, armonize etme ve yükseltme sürecindesiniz. Yaradan’ın eşsiz bir faseti olduğunuzu hatırlamalısınız ve İlahi Benliğinizin Birliği’ne geri dönmeye gayret ederken eşsizliğinizin değerini bilmelisiniz. Benliğinizin çoklu fasetleri ile paylaşacağınız deneyim ve bilgelik zenginliğine sahipsiniz ve başarılarınız gelecek referanslar için Kozmik Kayıtlar’da gereğince kaydedilmiştir. Anılarınızdan silmeyi ve kendinizi kolektif bilinç inanç sisteminin sınırlamalarından özgürleştirmeyi öğreniyorsunuz; ve yüksek boyutlardaki Işık Piramitleriniz vasıtası ile, ayrıca farkındalığın daha da ince alemlerine yükselmeyi öğreniyorsunuz. Bunu her yaptığınızda, fiziksel bedeninize ve aura alanınıza, daha güçlü, daha parıltılı ve genişlemiş bir kuvvet alanı inşa eden yüksek alemlerin armonik frekanslarını kendinizle kademeli olarak geri getirirsiniz.

Çakra sisteminiz insan bedenine Yaratıcı Işığı/enerjiyi çekmek ve bütünleştirmek için tasarlandı, ayrıca tanrısal Benliğinizin tüm niteliklerini, özelliklerini ve erdemlerini içerir. Salgı bezi sisteminin fonksiyonu bu enerjiyi fiziksel bedende kullanılmak üzere materyal maddeye aktarmaktır. Orijinal olarak solumak için tasarlandığınız şekilde nefes almayı yeniden öğreniyorsunuz, bu sizin Prana’ya, Yaşamın soluğuna erişmenizi sağlar ve ayrıca Adamantine parçacıkları olarak adlandırılan Saf Kozmik Yaşam Gücü Enerjisinin bütünleşmesine yardım eder. O ilk altın çağlarda, bu harika aletler ve teknikler sınırsız enerji tezahür ettirmek için çarpıtmaksızın kullanıldı ve rahatlık ve bolluk içinde yaşamak için gerekli olan her şeyin yaratılmasını kolaylaştırdı. O olağanüstü zamanlarda, Dünya EDON Bahçesi olarak adlandırılan gerçek bir cennet idi.

Sizler varoluşun daha ince alemlerine ilerlerken, zamanın daha kolayca etkilenebilir olduğunu ve realitenizin geçmişte olduğundan daha akışkan olduğunu görüyorsunuz. Dünyanız dramatik olarak şekil değiştiriyor ve geleceğiniz daha belirsiz görünüyor. İniş çıkışlarınız geçmişte olduğu kadar dramatik değil, ama o kadar sık gerçekleşiyor ki, bazen hızla giden bir lunapark treninde imişsiniz gibi hissediyorsunuz. Kutsal Kalbizinde merkezlenmiş kalmaya gayret ederken, tedbirli olmalısınız ve ŞİMDİ anına odaklanmalısınız. Dünya üzerinde, değişimin güçlü enerjilerinin etkilemediği hiçbir yer yoktur. Dünya temizlenme, dinlenme ve gelişme döngülerini deneyimlerken, insanlık da bunları deneyimliyor. Birçoğunuz fiziksel sıkıntıların semptomlarını öncesinden daha çok deneyimliyorsunuz ve bir çok sevgili ruh geçişlerini yapmaya karar verdi ve kendi yolculuklarına deneyimin diğer alemlerinde devam ediyorlar. Lütfen Dünya’da gerçekleşen ve kişisel olarak sizde gerçekleşen şeylerin Yükseklerden gelen bir cezalandırma veya yargılama olduğu kavramına tutunmayın, çünkü bunun tersi doğrudur. Değerli olan her şeyin sebat, adanma ve planlanmış çaba gerektirdiği aksiyomu (düstur), insanlığın ve Dünya’nın ortasında bulunduğu bu geçiş/yükseliş sürecine uygulanır.

İnsan, hayvan, bitki ve mineral krallıklarının hepsi dönüşüm sürecindedir. En Yüce Yaratıcıdan gelen kristalin enerji bu evrendeki maddiliğin her fasetine ve ifadesine nüfuz ediyor. Bilincin genişlemesi ve insan formunun metamorfozu (başkalaşım), kısıtlayıcı bir kozadan ortaya çıkmaya benziyor. Aura alanınız Kutsal Kalp çekirdeğinden gelen parıltıyı yansıtmaya başlarken, sembolik Işık kanatlarınızı açıyorsunuz. En derin çekirdek seviyeden yeniden oluşturulma ve incelme sürecindesiniz. Hatırlayın, geleceğe artık lineer zaman/mekan realitesinde ilerlemiyorsunuz. Çokboyutlu oluyorsunuz ve geleceğin spiralinde ileri doğru giderken zamanda geriye gidiyorsunuz, geçmişi iyileştiriyorsunuz.

Sevgililer, sendelemeyin, gücünüzü kaybetmeyin ve kötümser bakış açısının kehanetlerinin gelecek vizyonunuzu azaltmasına izin vermeyin. Sizler ve sizin gibiler yeni ortaya çıkan spiritüel/insan Varlıklar için sahneyi ve barış, uyum, neşe ve bolluk dünyasını tesis eden cesur olanlarsınız. Bu büyük bir sorumluluktur, ama ayrıca büyük bir armağandır. Hatırlayın, daha önce birçok kereler yapmadığınız herhangi bir şeyi sizden istemiyoruz. Asla yalnız olmadığınızı bilin, size rehberlik yapmak ve sizi korumak için her zaman yakınınızdayım. Beni çağırın, yanıtlayacağım. Ben Başmelek Mikail’im.

Ronna Herman vasıtası ile aktarılmıştır * STAR*QUEST* Phone/Fax:775-856-3654

E-mail: RonnaStar@earthlink.net * *Web Site: www.RonnaStar.com

BM Mikail, her Burç için kısa ‘spiritüel okuma’ eklememi istedi, bunları başkalarına kendi – farkındalık yollarında yardımcı olmak için yıllardır kullanmaktayım. Düzeltmek için getirdiğimiz negatif özellikleri yendikçe ve tüm astrolojik burçların pozitif enerjilerini çekme yeteneğini kazandıkça, en sonunda astrolojik etkilerimizi aşacağımızı anlamanız önemlidir. Güneşin güçlü parlaklığına ve güneş sistemimizdeki tüm gezegenlerin faydalı frekanslarına eriştikçe, bu, Varolmanın dengeli ve uyumlu haline geri dönüşümüze büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Bu bilgiyi sevgi ve kutsamalar ile sunuyoruz.

Ronna

İKİZLER *

İletişim sanatı, bu yaşam için en büyük hedeflerinizden biri olduğundan, hava elementinin etkisi altında bulunan İkizler burcunun etkisi altında doğmayı seçtiniz. Bunun niteliği esnektir ve adapte olabilir ve odak iletişimler ve akıl üzerinedir. İkizlerin niteliklerini pozitif olarak kullanmak dostça, sempatik, espritüel, güzel konuşan, çok yönlü ve kavrayıcı olmanıza yardımcı olur. Ancak, negatif olarak kullanıldığında, tutarsız, huzursuz, eleştirici ve sabırsız olmaya eğilim gösterirsiniz. İkizler için anahtar cümle DÜŞÜNÜYORUM’dur ve anahtar sözcük ÇEŞİTLİLİK’tir. Bir durumun her iki yönünü görebilirsiniz ve bundan dolayı karar vermede zorlanabilirsiniz. Çoğu zaman, zihninizin kalbinizin hislerine baskın olmasına izin verirsiniz ve böylece duygusal olarak kopmuş, bağlantısız görünebilirsiniz veya şefkat göstermekte ya da en içteki hislerinizi ifade etmede zorlanabilirsiniz. Bu yaşamdaki en büyük amaçlarınızdan biri entelektüel zihniniz duygusal doğanız ile dengelemektir, ayrıca eril doğanızı yaratmak için nezaketin, besleyiciliğin ve yaratıcılığın dişil niteliklerini dürtü, güç ve dinamik irade ile bütünleştirmektir.

YENGEÇ *

Yengeç su burcudur ve su elementi hassas, duygusal ve duyarlı olarak tanımlanabilir. Yengecin gezegensel yöneticisi Anne – Tanrıçanın yansıtıcı enerjisi olan Aydır, Güneş de Baba – Tanrının parıltısını yansıtır. Yengeç burcunun sembolü, yengeçtir ve bu çok uygundur. Yengeç evini sırtında taşır ve yaşam boyunca tuhaf zigzag şeklinde hareket eder, bazen gereksizce kapanır. Yengeç burcunun etkisi altında doğan insanlar da bu özelliklere sahiptir: evleri onlar için çok çok önemlidir ve birçok duygusal iniş çıkışları olur. Bu burç ayrıca eyleme yöneliktir ve azimlidir. Yengeç için anahtar cümle HİSSEDİYORUM, anahtar sözcük SEMPATİ’dir.

Bu nedenle, bütünleştirmeye çalıştığınız pozitif özellikler sempatik, gayretli, sosyal, tutumlu ve koruyucu olmaktır. İzlemeniz gereken negatif özellikler tartışmacı olmak, huysuz olmak, aşırı – duygusal olmaktır. Kurban kompleksi geliştirmemeye gayret edin. Yaşama zihninizden çok duygularınız ile karşılık vermeye eğilimlisiniz. Duygularınızı kontrol etmek sizin için çok zor olabilir, ama bu yaşamda başarmayı seçtiğiniz en büyük ödevlerden biri budur. Çok empatik olabilirsiniz, psişik bir sünger gibi farkında olmadan etrafınızdaki negatifliği emebilirsiniz. Çok kontrollü veya hatta rahat hissetmediğiniz insanlara karşı soğuk görünebilirsiniz, ama gerçekte yumuşak ve hassassınız. Anlaşmazlıktan kaçmaya çalışabilirsiniz ve ir görüşü benimseyip savunmak sizin için zor olabilir; zor bir durumla yüzleşmekten çok kabuğunuza çekilmeyi tercih edersiniz. Gücünüzü geri almak ve zihinsel ve duygusal doğanızı dengelemek bu yaşamdaki en önemli yaşam derslerinizden ikisidir.

(Çeviri; Saffet Güler)