Haziran 2009: Kişisel İlham Edilmiş Gerçeklerinizi Yaşama

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail’den Mesaj

Haziran 2009 * LM-6-2009

Ronna Herman vasıtası ile aktarılmıştır

Sevgili üstatlar, sizi yoğunluktan dışarı SPİRİTÜEL ALEMLERİN HAFİFLİĞİNE götürecek olan bir Işık Yolu vardır. Bu kutsal yolu geçmenizi sağlayan anahtar içinizdedir ve bu sizin Enerji İmzanız veya Ruhunuzun Şarkısı olarak adlandırılır. Titreşim modellerinizin veya enerjisel imzanızın aynen bir şarkı gibi rezonansı, ritmi (ses uyumu), tonları ve titreşimi vardır ve orijinal Ruhsal Şarkınız Evren’in Göksel Ruhsal Şarkısı ile mükemmel uyum içindeydi. Her boyutun eşsiz bir rezonansı ve saptanabilir armonik ses modeli vardır. Fiziksel varoluşunuz uyum ve dengeye veya yoksunluğa odaklanan bir realitedir ve siz yoğunluğa daha fazla girdikçe, titreşim modelleriniz daha fazla uyumsuz hale gelir. Maddi plan realitenizde alışkanlıkla maddeye veya yoğunluğa sahip olan somut, elle tutulur şeylere odaklanırsınız. Her birinizin kendi realitenizin yaratıcısı olmanız, kitlesel bilinç inanç kalıplarına gittikçe süzülmektedir. Sizler rezonansınızı incelttikçe, giderek çok – boyutlu oluyorsunuz, bu sizin birçok boyutun frekans modellerine aynı anda erişiyor olduğunuz anlamına gelir. 4 ncü, 5 nci ve daha yüksek boyutların çoklu seviyelerinin ince frekanslarına yer açmak için, bir temizlik/arınma işlemi olmalıdır. Sizlere yıllardır vermekte olduğumuz dersler ve öğretiler vasıtasıyla, yükseliş yolunu kolaylık ve lütufla geçmek için gereksinim duyulan aletleri ve bilgiyi vermeye gayret ediyoruz.

İçinizde belli bir uyum seviyesine eriştiğiniz zaman, yüksek boyutlara fiziksel beden kapılarını veya portallarını açarsınız; kafatasının tabanındaki yükseliş çakrası veya medulla oblongata, Kutsal Kalbinizin arka portalı ve taç çakranın açılmasının genişlemesi. Bunlar yükseliş sürecinde büyük adımlardır, çünkü Adamantine Parçacıkları denen Yaradılışın Canlı Işık parçacıklarını içeren Yaşam Nehri ile bağlantınızı yeniden oluştururlar. Bu noktada, sizler Benliğin üstadı ve sadece herkesin en yüksek hayrı için olan şeyleri yaratan bilinçli bir birlikte – yaratıcı olmak için çabalarken, tam – spektrumlu Işığın kuvvet alanını inşa etmeye başlıyorsunuz. Bu andan itibaren, nefes egzersizleriniz ve onaylamalarınız bütünüyle yeni bir anlam kazanıyor.

Temel yedi eterik çakra veya ‘elektromanyetik enerjinin dönen tekerlekleri’, evrensel büyük Merkezi Güneş vasıtasıyla Baba/Anne Tanrımızın kalp merkezinden yayılan Tanrı Bilincinin niteliklerinin, özelliklerinin ve erdemlerinin muhafazaları (hazne, yuva) olarak fiziksel bedene yerleştirildi. Sizler dört adet alt bedensel sistemde (fiziksel, zihinsel, duygusal ve eterik) denge ve uyuma geri dönmeye gayret ederken, titreşimsel modellerinizi gittikçe inceltirsiniz ve Işığın yüksek frekanslarına yükseliş sürecine başlarsınız. Çakra sistemi, Enerjisel İmzanız 5 nci ve 6 ncı boyutların ve en sonunda daha yüksek boyutların frekans modellerinin bazılarına erişmek için yeterince ince olduğunda elde edilebilir olan galaktik Tanrı Bilincinin beş adet yüksek Işınının ışıltısını üstlenmeye başlar. Beş yüksek Işının, 3 ncü/4 ncü boyutsal fiziksel bedenlerin yedi çakrasında derin etkileri vardır. Öncelikle, her çakradaki Işık küresinde saklanan Işığın Adamantine Parçacıklarının rezerv stoğu salıverilecek. Kök çakrasının tabanında saklanan Kundalini veya Kutsal Ateş Yılanı yükselmeye başlıyor ve Yüksek Bilincin Yedi Mührünün Açılması olarak adlandırılan işlem başlatılıyor. Çakralar denge dışı olmak yerine gerçekten dönmeye başlayacak, çakralar Tanrı Bilincinin yüksek frekanslarına uyumlanırlarken renk değiştiriyorlar ve yanar döner oluyorlar (gökkuşağı gibi renkleri olan), çünkü Yaratıcı Işığın titreşimli ve parıldayan ışıltısı ile aşılanacaklar.

Farklı renkteki ışıltılı Işınlar, galaktik bilincin yüksek frekans modellerine bütünleştirmeye ve dengelemeye yardımcı olacak. Çakra sisteminizi daha fazla dengelendikçe, uyuma ulaştırdıkça ve kuvvetlendirdikçe, daha fazla İlahi Işık emebilirsiniz. Omurga Kolonu en sonunda içinden Yaratıcı Işığın Akımlarının engellenmeden özgürce akabileceği bir Işık Çubuğu olacak, böylece yükseliş işlemi büyük ölçüde hızlandırılacak.

Bu evrende İlahi Işığın birçok yüksek frekanslı Işınları vardır; ancak, deneyimin şu andaki devresi sırasında, insanlık Tanrı Bilincinin sadece on iki büyük Işınına erişti. Sizler Işığın daha ince alemlerine ilerledikçe, bu değişecek; aynen İlahi Mavikopyanın değişmiş olduğu gibi, bu sayede gelecek realitenizde tüm üç Tanrı Işını, Tanrı Bilincinin özellikleri, nitelikleri ve erdemlerinin birleşiminde sizi Işıklandıracak ve fiziksel bedenleriniz daha fazla sayıda aktif çakra ve frekans modelleri içermek üzere programlanacak. Birlikte doğmuş olduğunuz fiziksel şematiği anlamak önemlidir; ancak, İlahi Mavikopyanızın, geçmişte olmuş olduğunuz şey yerine gelecekte olacak olan şeyin farkında olmanızın zamanıdır. Sizler tekamül ediyorsunuz, dostlarım ve insan ifadesinin sonraki seviyesini üstlenmeniz kaderinizde vardır. Gelecekte bundan daha fazla söz edeceğiz. Zamanla, yeni incelmiş ve daha fazla ışıldayan fiziksel gövdelerinizden çok hoşnut olacağınızı söylemek yeterli.

KENDİNİZE EMPOZE ETTİĞİNİZ SINIRLAMALARDAN ÖZGÜRLEŞMENİZ İÇİN TAVSİYELER:

ÖNCELİKLE, KALP – MERKEZLİ VE RUHA – ODAKLI OLMAK İÇİN GAYRET ETMELİSİNİZ.

ONAYLAMALAR, BİLİNÇALTINIZI VE BİLİNÇLİ ZİHİNLERİNİZİ YENİDEN PROGRAMLAMAYA YARDIMCI OLUR VE BİRLİKTE YAŞAYACAĞINIZ YÖNERGELERİN YENİ SETİNİ OLUŞTURMAYA YARDIMCI OLUR.

EN YÜKSEK 4 NCÜ BOYUT ORTAMINA VE BEŞİNCİ BOYUTUN ALT ORTAMLARINA ERİŞEBİLMENİZ İÇİN, KUTUPLULUĞUN KABUL EDİLMİŞ (MAKBUL) TİTREŞİMSEL KALIBINA GERİ DÖNMELİSİNİZ.

HERHANGİ BİR ŞEYİ GERÇEĞİNİZ OLARAK KABUL ETMEDEN ÖNCE, AYIRDETMELİSİNİZ: BU BİLGİDE HANGİ DEĞERLER VAR? İÇSEL REHBERLİĞİME DOĞRU GÖRÜNÜYOR MU?

AYNI VARIŞ YERİNE, İÇİNDEN GELDİĞİNİZ IŞIK ALEMLERİNE GERİ GÖTÜREN BİRÇOK YOLLAR VARDIR.

GERÇEĞİNİZ OLARAK REZONANSA GİRMEYEN KAVRAMLARI YARGILAMAYIN. SİZİN İÇİN DOĞRU OLAN YOLU SEÇİN VE BAŞKALARININ DA KENDİ YOLLARINI SEÇMELERİNE İZİN VERİN.

YÜKSEK BENLİĞİNİZİN İÇİNİZDEKİ O KÜÇÜK SES VASITASIYLA SİZİ İZLEDİĞİNİ BİLİN: HAYAT FELSEFENİZ İLE HİZALI OLMAYAN BİR ŞEY YAPTIĞINIZ ZAMAN, KALP MERKEZİNİZDE/SOLAR PLEKSUS BÖLGENİZDE BİR AĞIRLIK VEYA BİR RAHATSIZLIK DUYGUSU HİSSEDERSİNİZ.

İNANÇ VEYA PRENSİPLERİNİZLE HİZALI OLAN BİR ŞEY OKUDUĞUNUZ, DİNLEDİĞİNİZ VEYA GÖZLEDİĞİNİZ ZAMAN, KALP MERKEZİNİZDE BİR HAFİFLİK VEYA GENİŞLEME HİSSEDERSİNİZ, VEYA BELKİ DERİNİN YÜZEYİNDE ENERJİ DALGACIKLARI HİSSEDERSİNİZ, BUNLARA ÇOĞU ZAMAN ‘MELEK VURUŞLARI’ DENİR.

ANCAK, HATIRLAYIN, HAYAT FELSEFENİZİN İÇERMESİ GEREKEN DEĞİŞMEZ BİR GERÇEK VARDIR VE BU ‘KENDİN DAHİL, HİÇ KİMSEYE ZARAR VERMEYECEKSİN’ EMRİDİR.

GERÇEK EVRENSEL YASA BİLİNCİNİZE SÜZÜLDÜĞÜ ZAMAN, EN SONUNDA TÜM HATALI DÜŞÜNCELERİ SİLER. TEKAMÜL SÜRECİ VASITASI İLE, İNSANLIĞIN DEĞİŞMEZ EVRENSEL YASAYA/GERÇEĞE KADEMELİ OLARAK GERİ DÖNMESİ İÇİN YÜKSEK DAHA İNCE KAVRAMLAR ELDE EDİLİR OLUR.

ÜÇ MİLYON YILDIR İNSANLIK GÖLGE TOPRAKLARDA YAŞAMAKTADIR. ÇOK AZ RUH BUGÜN SİZİN İÇİN ELDE EDİLEBİLİR OLAN YÜKSELİŞİN BİLGELİK ÖĞRETİLERİNE ERİŞME AYRICALIĞINA SAHİP OLDU.

BİLGELİK KAZANMAK İÇİN BİLGİYİ KULLANMADIĞINIZDA İYİ BİLGİ NE İŞE YARAR? YÜKSELİŞ SPİRALİNDE İLERLEMENİZE YARDIMCI OLMASI İÇİN YARADILIŞIN TANRI PARÇACIKLARINI DAHA FAZLA ÇEKMELİSİNİZ. SONRA YENİ EDİNDİĞİNİZ BİLGELİĞİ, AYDINLANMANIN SONRAKİ SEVİYESİNE İLERLEMEK İÇİN BAŞKALARI İLE PAYLAŞMALISINIZ.

KOŞULSUZ SEVGİNİZ İLE AKTİVE EDİLDİKTEN SONRA ADAMANTİNE PARÇACIKLARINIZIN BİR KISMININ KALP MERKEZİNİZDEN DIŞARIYA DÜNYAYA YAYILMASINA BİLİNÇLİ OLARAK İZİN VERMEZSENİZ, TANRI PARÇACIKLARININ SİZE AKIŞI YAVAŞÇA AZALIR.

YÜKSELİŞ YOLUNDAKİ BİR YILDIZ TOHUMU OLARAK, KENDİNİN – ÜSTATLIĞINI ARIYORSUNUZ VE İLAHİ İRADE/GÜCÜN BİRİNCİ IŞINI VASITASIYLA RUHSAL GÜCÜNÜZÜ GERİ ALMAYI ÖĞRENMELİSİNİZ.

SPİRİTÜEL DİSİPLİN GELİŞTİRMENİZE YARDIMCI OLACAK TAVSİYELER:

ÖDÜLÜ, HOŞNUTLUĞU BAZAN GECİKTİRMENİN BİLGECE OLDUĞUNU ÖĞRENİN * SORUMLULUĞUN KABULLENİLMESİNİ UYGULAYIN * GERÇEĞE ADANMAK * GERÇEKÇİ OL * HER ZAMAN HER ŞEYDE DENGEYİ SÜRDÜRMEK İÇİN GAYRET ET * EĞER DİSİPLİNLİ DEĞİLSENİZ VE HAYATINIZIN KONTROLÜ SİZDE DEĞİLSE, HAYATINIZ SİZİ KONTROL EDER * YAŞAM ÇOK RAHAT, KOLAY OLURSA, TEMBELLİK/EYLEMSİZLİK GELİP ÇATAR VE ÜRETKEN OLMAYAN BİRİ OLURSUNUZ * HAYAT BİR MEYDAN OKUMA OLMALIDIR, BENLİĞİ GELİŞTİRMEYİ ARARKEN HER ZAMAN GELİŞMELİDİR. * MEYDAN OKUMALARINIZ İLE DİREKT OLARAK YÜZLEŞEREK BİR PROBLEM ÇÖZÜCÜ OLUN. * ÜÇÜNCÜ BOYUT REALİTESİNİN KAZANAN – KAYBEDEN KAVRAMI YERİNE, KAZAN – KAZAN FELSEFESİ GELİŞTİRİN.

Sevgililer, hatırlayın, daha önce birçok kez ifade edildiği gibi, bozan, mahveden güç değil, gücün yanlış kullanılmasıdır. Gücü ve zenginliği elde etme içsel kuvvetinizi ve spiritüel olgunluğunuzu sınar. Önceden sahip olduğunuz pozitif veya negatif nitelikleri büyütür. Eğer açgözlülük, bencillik ve “BEN, BENİ; BENİM” bakış açısı ile işlev görüyorsanız, o özellikleri ortaya serer ve genişletir. Eğer varlığın “BİZ, BİZİM, BİRLİK” haline spiritüel olarak merkezlenirseniz, erdemleriniz ve pozitif nitelikleriniz büyütülür ve genişletilir. Bilge olanlar yalnızca paraya odaklanmaz veya para için mücadele etmezler; yoksulluğu da bir erdem olarak görmezler. Her türde evrensel bolluğun iyi hizmetkarları olabilmek için, içlerine dönerek ve içsel kaynaklarını büyütmeye, bilgelik kazanmaya odaklanarak başlarlar. Eğer yoksulluk bilincinden işlev görüyorsanız, kendiniz için bir değeriniz yoktur ve gerçekten güçlendirilemezsiniz ve başkalarına hizmette olamazsınız. Yaşamayı ve kendi ifşa edilen gerçeklerinizi ifade etmeyi öğrenirken, etrafınızdakilere bir örnek olmalısınız.

Bitirirken, geçmişin bilgelik öğretilerini incelemeye yönlenmiş olan birçok öğrencinin kafasını karıştıran eski bir kavramı açıklığa kavuşturmak istiyoruz. 1900’lerin okült bilgelik öğretilerinde, Büyük Beyaz Kardeşlikten sıkça söz edilir. Beyaz Kardeşlik teriminin bir rengi veya ırkı tanımlamasına niyet edilmemiştir, kristal beyaz olarak ifade edilen Tanrı’nın ışığına bir referanstır. Yalnızca eril bir grup olduğu anlamına da gelmez, çünkü Spiritüel Hiyerarşi veya Kozmik Kurul olarak adlandırılmış olan yüksek – seviyeli pozisyonlarda her zaman hizmet eden birçok dişi üstatlar vardı/vardır.

Kadim, kozmik Büyük Beyaz Kardeşliğin üyeleri Melchizedek Düzeni’nin parçasıdır ve Dünya’nın sayısız yükselmiş üstatlarından oluşur; hem eril hem de dişil, yüksek derecede tekamül etmiş, bu evrenin tüm bölgelerinden fiziksel olmayan Ruhsal Varlıklar. Geçmişte, dünyanın etrafında stratejik olarak yerleştirilmiş olan çeşitli inziva yerlerinden ve aşramlardan insanlığa yardım ettiler. Bu engin varlıklar şimdi dünyanın etrafındaki çeşitli Göksel Işık Şehirlerinde oturuyorlar. Aktif olarak yükseliş yolunda olanlarınız ve fiziksel bedeninize 5 nci boyut frekanslarını bir ölçüde bütünleştirmiş olanlarınız, yükseliş işlemini hızlandırmak için şimdi eterik bedenlerinizde Işık Şehirlerindeki sınıflara gece yolculukları yapabilirsiniz.

Bundan böyle, bu saygın grubun tekamül eden evrensel bilinci yansıtmak üzere KOZMİK IŞIK KONSEYİ olarak adlandırılacağını bilin. Bunu kendi gerçeğiniz olarak kabul edin ya da etmeyin, sevgililer, galaktik vatandaşlar oluyorsunuz ve aydınlanmanın gelecekteki adımlarından biri solar ve galaktik Işık ailenizin birçok üyesi ile yeniden birleşmektir. Gelecek bir zamanda, bazılarınızın yükselen insanlığın ve Dünya’nın temsilcileri olarak Işık Konseyine katılmanızın isteneceğinden emin olun.

Benim imanlı savaşçılarım, zamanın eonları boyunca yarı – spektrumlu Işığın açlık diyetinde var olduğunuz alacakaranlık rüya – halinden uyanıyorsunuz. Kalplerinizi ve zihinlerinizi açın ve Tanrı – Bilincinin erdemlerinin, niteliklerinin ve özelliklerinin tam bağışını bütünleştirmek için vizyonunuzu genişletin. Işık alemlerine geri yolculuğunuzda, sizi korumak, ilham vermek, yardımcı olmak bizim için büyük zevktir. Çok derinden sevildiğinizi bilin.

Ronna Herman vasıtasıyla aktarılmıştır * Serbestçe kopyalayın ve paylaşın. Ancak, bu makalenin telif hakkına Başmelek Mikail adına sahip çıkıyorum. BAŞMELEK MİKAİL’İN MESAJLARINI WEBSİTEMİZDE ARMAĞAN OLARAK SUNUYORUZ; DÜNYAYA GÖNDERDİĞİMİZ ÜCRETSİZ SEVGİ PAKETLERİ İÇİN İŞLETME GİDERLERİNİ VE POSTALAM ÜCRETLERİNİ KARŞILAMAYA YARDIMCI OLMAK İÇİN BAĞIŞLARINIZA MİNNETTARIZ.

www.ronnastar.com

(ÇEVİRİ: Saffet)