Nisan 2011: Kendinin Üstatlığına Giden Hızlı Yol

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail’den Mesaj LM-4-2011

“KENDİNİN ÜSTATLIĞINA GİDEN HIZLI YOL ”

Ronna Herman kanalıyla aktarılmıştır

Sevgili Işık şampiyonlarım, cesaretsiz olmanın zamanı değildir, Spiritüellik ile amatörce uğraşmayı bırakmanın zamanıdır. Birçoğunuz Ruhun ve Yüksek Benliğinizin bilgeliğini uyandırma çabalarınızda isteksiz oldunuz. Kalbinizi, kendinin üstatlığına sahip çıkma ve zevk arayıcı olmak yerine Ruhu Arayıcı olma yoğun arzusuyla tutuşturmanın zamanıdır. Dramatik değişimlerden ve dönüşümün kaosundan nasıl geçileceğinin sırları size sürekli olarak veriliyor. Ancak, eğer önünüzdeki çalkantılı yıllar sırasında değişim dalgalarının zirvesine başarılı şekilde binecekseniz, çaba göstermelisiniz ve sizin için mevcut olan güvenilir yöntemleri bütünleştirmek için aktif şekilde gayret etmelisiniz. ESKİYİ BIRAKMANIN – YENİYE YOL VERMENİN zamanıdır. En Yüce Yaratıcı bu Alt – evren içinde tezahür etmiş yaratımın en kenarına kadar ışık yayarken, Tanrı bilincinin her fasetinin/her Kıvılcımının, ayrıca her boyutun güncellenme ve arınması momentum kazanıyor.

Sizin ve diğer Işıkişçilerinin, genişleme ve evrimin bu büyük kozmik olayında nereye uyduğunuzu anlamanızın zamanıdır. Şimdi, bu yaşamda ve birçok geçmiş yaşamlarda hazırlanmakta olduğunuz şeyin zamanıdır. Işığın Dünya Hizmetkarları olabilmek için Kendinin üstatlığını elde etmeye gayret eden imanlı olan sizlere şimdi öncesinden çok daha fazla gereksinim var. Şimdi, “Yaratıcı Işığın maksimum miktarını kendime çekebilmem ve bunu dünyaya ve tüm insanlığa yayabilmem için, IŞIĞIN CESUR TAŞIYICISI olmaya gayret edeceğim” demenin zamanıdır.

Bunu yaparak, kendinizin, evinizin ve sevdiklerinizin etrafında güvenliğin uyumlu, yüksek boyutlu ışık frekanslarının bir sütununu yaratırsınız. Kendinize çok daha fazla miktarda İlahi Işık maddesini manyetize etme yeteneği kazandıkça, etki küreniz büyür ve sürekli genişleyen bir alanı kucaklamak için yayılır. En sonunda, Işığınız Işık Taşıyıcıları olmaya adanmış ruhsal kardeşlerinizin frekans kalıplarına katılır. Bu, Tanrı tarafından verilen yeteneğe ulaşmış olan birçoklarınız var ve bir fark yaratıyorsunuz.

Gezegeninizde huzursuzluk ve çalkantı aşırı boyutlara varmış durumda ve farkında olduğunuz gibi, bu hızlanıyor ve hiçbir ülke veya insan ırkı bundan muaf değil. Kaygınızı hissediyoruz, Dünya, insanlık ve gezegende oturan tüm canlılar için kritik bir zamandır. Bu nedenle, bir kez daha, birlikte yaratımın Kendinin – üstadı olarak sizin için neyin uygun olduğunu neyin olmadığını hatırlatmama izin verin. Istırap çeken ve bunalımda olanlara yardımcı olma kalpten arzunuzu biliyoruz ve bu olması gerektiği gibidir. İster koruma, ister destekleme, şifa verme veya evsiz kalmış ya da gereksinim içinde olanları rahatlatmaya yardımcı olmak olsun, misyonları direkt olarak dahil olmak olanlar vardır. Çalkantının ortasına çağırılacak olanlar vardır ve süregiden temelde oynanmakta olan çeşitli durumlarda ve dramalarda yapılacak eylemin en iyi gidişatı ile ilgili olarak kritik kararlar vermek zorunda olanlar vardır. Zenginliklerini, varlıklarını paylaşarak destek verecek olanlar vardır ve bu da uygundur. Ancak, çoğunluğunuz, özellikle gerçekliğiniz olarak yüksek boyutların frekanslarına sahip çıkanlarınız bir şekilde bu stres dolu dramalardan uzaksınız. Bundan dolayı, SOLAR GÜÇ MERKEZİNİZDEN bilincin kaotik astral planlarına ve Dünya ananızın kalp çekirdeğine maksimum miktarda Işık, umut ve uyum yayabilmeniz için, kalp merkezli ve Ruha odaklanmış kalmanız öncesinden çok daha önemlidir. Siz, Yıldız Tohumları, Yerküre güneş sistemi içindeki yeni tasarlanmış pozisyonuna sahip çıkmak için yükünü Hafifletmeye ve aurik alanını armonize etmeye çabalarken, Yerkürenin kendisini negatifliğin hapsinden kurtarmasına yardımcı olma yeteneğine sahipsiniz.

Teşekkürler size yol göstericiler veya Işıkişçilerinin öncüsü adı verilen cesur Ruhlar, altın yol berrak şekilde yaratıldı ve tanımlandı. Sizler ayrıca, bilincin bundan sonraki seviyesine yükseliş işleminden hızla geçmek için gereksinim duyduğunuz tüm bilgiyi size iletebilmemiz için, aramızdaki iletişim hatlarını açma sürecindesiniz. Bunu yaparak, kitlelerin şu anda mücadele ettiği alt, dengesiz boyutların şiddetli değişimlerini, negatifliğini ve kaosu arkada bırakırsınız ve bunlardan etkilenmezsiniz. Her birinizin öne çıkıp Dünya üzerindeki engin deneyimlerinizden topladığınız kendi özel bilgeliğinizi paylaşmanızın istendiği zaman geldi ve evrenin uzak erişimlerinden kendinizle birlikte getirdiğiniz, Kutsal Zihninizde saklanan bilgelik mücevherine erişme zamanı geldi.

İnançlı bir şekilde öğretilerimizi izleyenlerinize, Kendinin – üstatlığına hızlı yol diyebileceğimiz şey sunuluyor. Sevgili habercimiz Ronna Herman uygun, genişletilmiş evrensel bilgelik öğretilerini getirme ve sizin için elde edilebilir kılma görevini üstlenmeyi kabul etti. Bu evrensel bilgelik öğretileri orijinal olarak inziva yerlerinde ve gizli bilgelik okullarındaki sadece en ileri inisiyeler için saklanıyordu. Hepiniz bir inisiyasyon işleminin ortasındasınız. Sizler günlük işlerinizi yaparken ve günlük zorluklarınızla karşılaşırken, bu her gün gerçekleşen bir öğrenim ve inisiyasyon okuludur. Geçmişte gizli tutulmuş olan her şey ya düzeltilmek için, ya elimine edilmek için, bazı durumlarda büyütülmek için şimdi farkındalığın Işığına getiriliyor.

Ayrıca sebatla yol üzerinde olanlarınız için, koruyucularınız ve yüksek alemlerin melek öğretmenleri ile daha yakın bir ilişki oluşturmaya başlamanın zamanıdır. Yüksek Benliğinizin birçok fasedi, şimdi sizin için elde edilebilir olan Işığın yüksek frekanslarıyla birlikte bu ileri öğretileri bütünleştirmenizi bekliyor. Yüksek alemlerdeki Işık Varlıkları ile telepatik iletişim, orijinal fiziksel, duyusal armağanlarınızın bir parçasıdır. Bu yeteneklere ve armağanlara sahip çıkmanın zamanıdır, sevgililer. Yol üzerinde sebatla devam edenlerinize sunduğumuz ileri öğretileri, onlar zihninize kazınana ve yüksek bilincinizin bir parçası olana kadar çalışmanızı ve üzerinde meditasyon yapmanızı istiyoruz.

Çok daha fazla sayıda değerli Ruh, kendi Ruhsal benliklerinin dürtüklemelerine kulak vermeye başlarken, farkındalık yoluna adım atıyor. Sıklıkla, onlar bilinçlerinde yaratmış oldukları çarpıtmalarla yüzleşirken bu, yoğun bir Ruhun karanlık gecesi sürecini başlatır ve Çember veya Karma Yasasının tam ölçeği uygulamaya dökülür. Farkında olduğunuz gibi, başlangıçta öyle görünebilmesine rağmen bu bir cezalandırma değildir. Bu, her insanın Benliğine dönmesi ve onunla cesurca yüzleşmesi için ve yaratmış olduğu uyumsuz frekans kalıplarını düzeltmek ve armonize etmek için bir fırsattır.

Yüksek ve daha ince frekanslar sizi ve Dünyayı sürekli olarak bombalıyor. Sonuç olarak, birçoğunuz duygusal yoğunluğun ve dördüncü boyutun yedi alt planından oluşan astral planların çarpıtmalarının ortasındasınız. Bunlar kontrol altına alınması ve kabul edilir bir kutupluluk seviyesine getirilmesi gereken bilincin duygusal planlarıdır. Bunlar denge ve sakinliğin beşinci boyutuna yükseliş yolculuğunuzda iken deneyimleyeceğiniz en zor görevlerden bazılarıdır. Işığın yüksek frekanslarını barındırmak için salıvermeniz gereken derin, kalıntı çekirdek enerji kalıplarını temizlemenin zamanıdır.

Bunu bilin sevgililer, bu, ilk ve son kez, binlerce yıldır aşırı yük olarak kendinizle taşıdığınız o gömülü enerjileri salıvermeniz için altın bir fırsattır. Onlarla yüzleşin, onları işleyin ve onların saf Işık maddesine dönüştüğünü görün ve süreçte harika olasılıkların alemlerine, yüksek bilince giden yolu geçerken, DAHA HAFİF ve DAHA PARLAK hissedersiniz.

Önünüzdeki cesur olanlar büyük Bilgelik Salonlarının daha yüksek ve daha ince seviyelerine erişebilirken ve Işık Varlıklarından ileri öğretiler alırken, ruhsal farkındalık ve ilerlemenin her fasetinde sizin için mevcut olan bilgi bolluğu vardır. Getirilen bilgilerin çoğu faydalı ve sevgi doludur, ama bazıları kafa karıştırıcı ve çarpıtılmıştır. Bu nedenle, gerçeğiniz olarak kabul edeceğiniz şeyle ilgili, ayırt edişinizi kullanmanızı istiyoruz. Bilgilerin bazıları hayal gücünü zorluyor ve sizler tanımlanan bilincin çoklu seviyelerini nasıl elde edeceğinizi merak ediyorsunuz. Çok uzun süre Kaynağınızdan koptuktan sonra, mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde aydınlanmanın tepelerini elde edebilmeniz için bilinecek her şeyi bilmeye istekli ve heveslisiniz. Ancak, lütfen hatırlayın değerli dostlarım, artık size hizmet etmeyen şeyleri salıverirken, her dersi tam olarak öğrenerek, yolculuğu adım adım yapmalısınız. O zaman sonraki coşkulu ışıltının açık kapısına yönlendirilirsiniz ve Tanrı bilincinin sürekli genişleyen seviyeleri size sunulur. Bu hiç bitmeyen bir yolculuktur. Her zaman yeni sınavlar, yeni fırsatlar ve deneyimlenecek şaşırtıcı yeni maceralar olacaktır.

Artık en yüksek hayra hizmet etmeyen her şey kademeli olarak elimine edilirken veya dönüştürülürken, bunlar Dünya ve insanlık için en kritik zamanlardır. Sizler, kendiniz ve Dünyanız için, ayrıca bu güneş sistemi ve galaksi için parlak yeni bir geleceğe götüren Gökkuşağı Köprüsünü inşa ediyorsunuz/yeniden bağlıyorsunuz. Yolculuğun ne kadar kolay ya da zor olacağı her birinize bağlıdır. Sevgili kalpler, lütfen başarınızın temin edildiğini aklınızda tutun; ancak, sonraki varış yerine erişmenizin ne kadar süreceği sizin seçiminizdir.

Dünyanın uzak bir yerinde gerçekleştiği zaman, bir felaketin veya negatif bir durumun üzerine çıkmanın daha kolay olduğunu biliyoruz. Ama bu felaket sizin kendi yurdunuzda, komşunuzda olduğunda veya kişisel olarak sizi, ailenizi ve evinizi etkilediğinde o kadar kolay değildir. O zaman üstatlığın gerçek sınavı gelir. Size veya etrafınıza ne olursa olsun, Kutsal Kalbinizde merkezlenmiş kalabilir misiniz ve yüksek alemlerdeki dostlarınızın kaosun karanlık gecelerinden parlak, yeni bir geleceğin güneş ışığına geçerken size yardım etmelerine güvenebilir misiniz?

Birçok insan şöyle soruyor, “Yardım etmek için ne yapabiliriz?” Öncelikle, bir örnek olun ve herkesin görmesi ve içinde yıkanması için Işığınızı yayın. Grup meditasyonlarında bir araya gelin ve ayrıca beşinci boyuttaki göksel Dünya Piramidinde mümkün olduğunca çok zaman geçirin, en yüksek hayır için kullanılmak üzere eşsiz enerjilerinizi ve Sevginizi/Işığınızı ekleyin. Yaşadığınız bölgede İlahi Işığın Adamantine Parçacıklarının çıpaları olurken, kendinize maksimum kozmik Işık maddesi çekmeye gayret edin. Beşinci boyutta birçok Işıkişçisi grubu tarafından harika kristal Işık piramitleri oluşturulduğunu gözünüzde canlandırın, hepiniz meditasyonlarınızda mümkün olan en büyük kozmik Işık dalgalarını oluşturma niyetiyle bu Işık piramitlerinde bir araya gelin. Herkesin en yüce hayrı için tasarlanan bu dalgalar zaman geçerken her ülkeyi süpürecektir, kitleleri uyandıracaktır – her ülkede ve insanlarında boğucu olan negatif enerjileri temizleyip arındıracaktır. Her ülkenin ve ırkın eşsiz olduğunu bilin, çünkü onlar farklı özellikler, arzular, fırsatlar ve zorluklarla yaratıldı. Her biriniz en büyük hizmette olabileceğiniz ve en iyisini yapacağınız bölgeye stratejik olarak yerleştirildiniz. Beyninizde/Ruhsal yapınızda size, ülkenize ve ülkenizdeki erkeklerin ve kadınların Gerçeğin, Bilgeliğin ve Korumanın Işığına erişmelerine yardımcı olacak titreşimsel Tohum Kristallere sahipsiniz.

Sevgili Işık savaşçılarım, kalp merkezinizi kapatmamanızı istiyoruz. Korkuya ve umutsuzluk hissine kapılmayın. Dünyada ve yüksek alemlerde anlayışınızın ötesinde olan büyük olaylar gerçekleşiyor. Size çok sıkça “kaostan yeni yaratım ortaya çıkar” dediğimizi hatırlayın. Henüz gerçekleşmiş olan devasa trajediyi veya birçok insanın deneyimleyeceği ıstırabı minimize etmenizi istemiyoruz. Ama, üçüncü/dördüncü boyut illüzyonunun negatifliğine, korkusuna ve kargaşasına kapılırsanız bu kimseye hizmet etmez. Güçlü düşünce formlarınızın ve enerjinizin düşük titreşimli kalıplara girmesine izin vermeyin, bu karanlığın bulutuna daha çok negatif enerji ekler. Bunun yerine, kaosun ortasına ve kaos yayanların kalplerine güçlü Sevginizi/Işığınızı gönderin ve sonra Işık karanlığı yenerken izleyin.

Sevgi dolu enerjimizle sizleri yükseltmeye ve desteklemeye ve en karanlık zamanlardan geçerken bile size yardımcı olmaya söz veriyoruz. Sizin cesur, kararlı çabalarınızla birlikte, tüm Yaradılışın Işığı ve Sevgisi hüküm sürecektir. Her zaman sizin sevgi dolu dostunuz ve koruyucunuzum.

Ben Başmelek Mikail’im.

www.ronnastar.com

Kopyalayabilir ve paylaşabilirsiniz. BAŞMELEK MİKAİLİN MESAJLARINI WEBSİTEMİZDE BİR ARMAĞAN OLARAK YAYINLAMAKTAYIZ; YİNE DE İŞLETME GİDERLERİNİ VE TÜM DÜNYAYA GÖNDERDİĞİMİZ ÜCRETSİZ SEVGİ PAKETLERİNİN POSTA ÜCRETLERİNİ KARŞILAMAK ÜZERE YAPACAĞINIZ BAĞIŞLARDAN MEMNUNİYET DUYACAĞIZ.

(Çeviri: Saffet Güler)