KRYON – AKAŞİK EVRİM

Yazdır Yazdır 

Bu canlı kanallık Wilmington, North Carolina’da verildi

 10 Mart 2018

 Lee Carroll kanalıyla

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Burada görünmeyen, ama kim olduğunuzu bilen enerjilerin bulunduğundan söz edildi. Eğer bunu daha sonra dinleyen veya okuyan bir ziyaretçi iseniz, burada sizin için de aynı şey anlamına gelir. Çünkü bu, içinizden dinlemeye karar verdiğiniz kutsal bir alandır ve eğer dinlemeye devam ederseniz, bu odadaki tüm enerjiler aynı zamanda sizindir.

Sizler İnsanlarsınız, her biriniz saygı duyulan ve onurlandırılan, her biriniz. Sadece beni takip etmeyen bir ekip var, bu odadaki çeşitli ruh enerjilerinden gelişmiş olan bir ekiptir. Bu izlemek, onurlandırmak, dizinize oturmak ve “Buradayız, buradayız, buradayız” demek için burnunuza vuran bir ekiptir.

Yıllar önce bunu söyledim: Asla yalnız değilsiniz. Sevgi dolu ve spiritüel olan sistem nedeniyle yalnız olmak imkansızdır. Birçoğunuz, birinci olarak, ilahi bir sistemin parçası olduğunuzu ve ikinci olarak, burada geçici olarak bulunduğunuzu anladınız ve kavradınız. Yaptığınız bu ruh yolculuğu, sonraki yolculuğa ve sonraki yaşama kadar geçici bir yolculuk yaratır. Bu her seferinde aynı ruhtur. Bu nedenle sevgililer, aranızdaki kadim olanlara bakıyoruz ve bu kadar uzun zamandır dünyanın parçası olmanızda çok fazla onur vardır.

Geçen haftanın öğretisini uzatmak istiyoruz. Bunun ne olduğu ile ilgili bir fikriniz yoksa, bu tamamdır. Her zaman bir fikriniz yokmuş gibi başlıyoruz, böylece tamam olabiliriz. Geçen hafta, size Akaşınız dediğimiz şeyi temizleme kavramını sunduk. Şimdi, Akaşı bir kez daha tanımlayayım. İnsan Varlığı, içinde, tam şu anda, bu gezegende yapmış olduğun her şeyin aktif kaydı var. Bu gerçekten her şeydir. Bu kayıt en sonunda DNA’na girer. Sen yeniden enkarne olurken, son yaşam dahil edilir ve o enerji ile gelirsin. Bu gezegende iken deneyimlemiş olduğun her şey oradadır.

Akaş Şeylerin “Kaydı” değildir. 

Bu önemlidir ve bunu daha önce öğrettik. Bir kitapta okumuş olduğunuz gibi, Akaşınız geçmişin lineer temsili değildir. Akaşik kayıt İnsanın aktiviteleri hakkında değildir. İnsanın enerjileri ve duyguları hakkındadır ve bir kitaptaki sayfalar gibi lineer tarzda hatırlanmaz. Bunun yerine, hepsi bir arada gruplanır.

Bu sizin için neye benziyordu? Kısa yaşamlarınız oldu mu ya da uzun yaşamlarınız? Gezegende neredeydiniz? Farklı kültürler, farklı yüzler, farklı diller veya farklı yiyecekler nelerdi? Savaşlarda olmak, savaşçı olmak ve başkalarını öldürmek nasıldı? Savaş alanında olmak ve öldürülmek nasıldı? Hepiniz bunları yaşadınız – hepiniz. Bunlar sadece deneyimler veya aktiviteler değil, enerjilerdir.

Boğulmak nasıldı? Birçoğunuz boğuldunuz. Doğumda çocuklarınızı tekrar tekrar kaybetmek nasıldı? Bazıları, “Bu korkunç olmalı!” diyecektir. Aslında, öyledir! Ama, sadece tüm diğer çocukların 1 yaşından fazla yaşamadıkları bir zaman sırasında gezegene geldiğinizde, 90 yaşına gelinceye kadar onlara isim bile koymazsınız! Bu sizdiniz. Bu neye benziyor? Uyanıp, yaşlı bir ruh olarak, Tanrı hakkında öğretilen şeylere ters düşen bilgilere sahip olduğunuzu kavramanız nasıl bir şey? Çenenizi kapatıp hiç bir şey söylemez misiniz yoksa söyler misiniz? Kabilenin ara sıra gereksinim duyduğu sihirli şifaya sahip olduğunuz için, köyde dışlanmak, yalnız yaşamak ve sadece hayatta kalmayı sürdürmek neye benziyor? Belki etrafınızdaki önemli insanları iyileştirmeye yardımcı olmak için Gaia’dan bazı şifa bilgilerine sahipsiniz?  Bu sizin hayatınız. Bugün konuştuğum budur, yaşlı ruh. Kayıtlı tarihinizde var olduğunun hiç bir kaydı olmayan içinde yaşadığınız uygarlıklar olduğunu size anlatmam nasıl bir şey?

Akaşınız her şeyin kayıtlarını taşır – hepsini. Şu anda dinleyen ve okuyan her bir İnsandaki bu çokboyutlu depolama alanında olan bilgiler geçmişten gelen enerji ile derin. Bugün mükemmel olan şey, bu enerjinin değişmekte olmasıdır. Bundan daha önce konuştuk ve bugün size enerjinin Akaşik kaydının aktarılması arasındaki farkın 10 yıl öncesinden engin şekilde farklı olduğunu belirttik. Değişmekte olan budur. Eski enerjide, Akaşik kayıt çoğu zaman size zor hatıraların bilgisini verirdi. Bazen bu zordur. Neden bu olurdu? “Kryon, bazıları için Akaş neden bu kadar rahatsız edici, anılarımızdaki belirli şeyleri göndermeye yardımcı olmaları için geçmiş yaşam okuyucularımız olmak zorunda? Bu geçmiş anılar gece bizi uyanık tutuyor ve bunlarla çalışmak zor. Neden böyle? Ne tür bir dengelenmiş sistem bunu yapar?”

Yanıt, bunun özgür seçim sistemi olmasıdır. İnsan Varlığının bilinci var oldukça, Akaşın bilinci veya hatıraları var olur. İnsan bilinci ile, dramatik olayları hatırlıyorsunuz – gece çarpan şeyler ve hatırlamak istemediğiniz şeyler. Bu size açıklayamadığınız hisler veriyor. Şimdiye kadar bu şekilde oldu.

Akaşın Size Verdiği Şeyin Enerjisi Değişiyor.

Geçen hafta, size kendi bedeniniz üzerinde sahip olduğunuz gücü hatırlatan bilgi ve egzersizler verdik. Akaşa farklı bir açıdan bakmanın uygunluğunu anlattık. Kendi sözcükleriniz ile, Akaşın negatifliği ve dramayı hatırlamasını durdurmasını ve bunun yerine geçmişteki güzelliği, geçmiş iyi zamanları ve elde ettiğini çözümleri hatırlamaya başlamasını talep etmenizi anlattık. Bazıları için, bu doğum yapmanın hatıraları idi – gurur, sevinç ve ezici güzellik, bir çok şeylerin iyilikseverliği. O oradadır, çünkü hepiniz bu şeylere sahip oldunuz! Hepsi orada. Akaşınıza eski enerji programlarını – sürekli çalan o “kasetleri” – durdurmasını ve bunun yerine, size beklemediğiniz şeyleri – güzel anıları – vermesini emretmenizi söyledik. Bu, geri plandaki o kalıntı, negatif uğultuyu değiştirir. Bunu anlattık.

Buradan nereye gidiyor? Etrafta dolaşacağız gibi görünebilir. Ama size Akaş için neler gerçekleştiğini ve Akaşın ne olduğunu anlatacağım. Akaş hiç değişmedi, ama İnsan Varlıkları bunu gördü ve kuralları yeniden yazdı. Bazılarınızın sahip olduğu uğuldama hakkında bir parça anlayışa sahip olmanız için bunun hakkında size anlatacağım, ama bir güncellemeden sonra.

Geçen hafta orada olup da şimdi bunu dinleyenler var. Bazıları sadece egzersizlere katılmadı, aynı zamanda kanalı dinledi ve tekrar katıldı. Bunu hiç dinlememiş olanlar ilk kez işitecekler ve katılacaklar ve binlerce insan daha sonra katılacak. Bir şeyler hisseden bazıları olacak. Dediğim gibi, hissetmeyenler de olacak, çünkü zamanlama sizin için her şeydir. Siz bu gezegende eşsizsiniz, bu nedenle herkes için tek bir şey yapan tek bir “ezoterik hap” hakkında bilgi verdiğimiz zaman asla olmadı. Bazılarınız bunda çalışmalısınız, bedenin aynı şeyleri duymaya devam etmesi için bilgiyi tekrarlamalısınız. Ben size anlatsam da, beden bunu ilk kez net şekilde işitir. Beden bunu işitir – bunu duyar ve bunun üzerinde çalışmaya başlar, siz işittiğini düşünmeseniz bile. Sır inançtır.

Kötü Rüyaların Aniden Ortaya Çıkması

İşte bir güncelleme: Aniden bazı ilginç rüyalar görenleriniz var. Bu, sizi rahatsız olan durumlara geri koyabilen bir rüya olabilir. Bunlar sizi ihanetin olduğu bir zamana geri götüren, sizi “daha az” yapan durumlardır. Belki sizi geçmişte olan rahatsız edici çalışma durumlarına veya olaylara geri götürüyordur. Rüyada, geçmiştesiniz, ama enerjiler gerçekten tekrar gerçekleşiyormuş gibi görünüyor. Sonra sabah uyanıp şöyle diyorsunuz, “Bir rüyada umut ettiğim şey gerçekten bu değil. Şimdi bütün gün kalıntı negatif enerjim olacak, çünkü o rüya çok gerçekti. Geriye gidip tüm bunları hissetmeye ihtiyacım yoktu.

Oh, evet ihtiyacınız vardı! İşte nedeni: Bu rüya istemiş olduğunuz şey için kapanışınız idi. Geriye gitmek zorundaydınız. Enerjinin yüzüne bakmak zorundaydınız. Bazen asla bakmak istemediğiniz şeyler vardır. Bazılarınız henüz tamamlamadınız, çünkü sorun tek bir enerjiden büyüktür. Bu Akaşik kayıttır. Bu, bu yaşam için Akaşik kayıttır.

Akaşta, sonunda onu ihraç etmek için bir boğulma veya zor ölüm sıklıkla yeniden ziyaret edilir. Belki rüya sizi birini öldürdüğünüz bir savaş alanına götürdü ve o hatıra size yapışıp kaldı ve çağlardır yapışıp kaldı. Aniden, rüya geliyor ve berbat hissediyorsunuz! “Birini öldürdüm ve bunu her yönden hissediyorum. Bu başıma gelen en kötü şey. Bunu yapamazdım, ama yaptım. Bunu hissedebiliyorum.” Sonra soruyorsunuz, “Bunun uygunluğu nedir?” Şimdi size söyleyeceğim: Bu kapatıştır. Bu onun gittiği anlamına gelir. Eğer siz o rüyalardan birini gören biriyseniz, tebrikler! Bu işe yarıyor. Onaylamalarınız işitiliyor.

Bu sistemin nasıl işlediğini görüyor musunuz? Oraya gitmek zorundasınız, çünkü onunla yüzleşmek istemediniz. Oraya gitmek zorunda olduğunuz ve rahatsız olduğunuz bir rüyada bile, bu sizi incitmez. Ama o anlar için Akaş, “Bunu göndermek için, buna bakmak zorundasın” demek için sizinle çalışıyor. Birçoğunuz sadece bunu yapıyorsunuz. Buna bakmakta, tam ve bütün temizlik vardır. O geri dönmüyor, sevgililer. Bu, bugün sahip olduğunuz güçtür ve bundan geçen hafta söz ettik. Bu daha önce olduğundan daha güçlü.

Akaş hakkında daha fazla konuşmak istiyoruz. Bu güzeldir. Nasıl bir sistem! Bu güçlü olan hatıralar sistemidir! Tek sayfası olan Akaşik bir kitabı açmayı hayal edebilir misiniz? Tek sayfa! Tek sayfa, yapmış olduğunuz her şeydir. Bu sadece tek sayfadır, çünkü o çok boyutludur. Tek sayfa lineer olmayan enerjinin binlerce cildidir. Hatıralar ortada uçuşmaya geliyor, tüm duvarlara ve tavana gidiyor ve herhangi bir düzende değiller. Düzende olmak zorunda değiller.

Geriye gidip kim olduğunuzu ve neyi başardığınızı görmeyi hayal edebilir misiniz? Akaşik kayıtta, dehşet ve dramadan olmayan, güzellikten olan bir ölçü olduğunu düşünür müsünüz? Bilgelik ölçüsü olduğunu düşünür müsünüz? Tüm yaşamlarda ne kadar öğrendiniz? Bugün bunların size sunulmasını ister miydiniz? Bu sizin olacaktır, çünkü onu kazandınız ve bu sizin bir yerden bir yere yürümenizi ve aynı hataları yapmamanızı sağlayacaktır. Birileri size gerçeği söylediği zaman anında bileceksiniz. Sabah kalktığınız zaman, şunları söyleyen bir iyilikseverlik hissedebilirsiniz, “Bu iyi bir gün. Bu iyi bir gün, çünkü ben buradayım. Bu iyi bir gün, çünkü içimdeki kutsallık Gaia’daki kutsallığı görüyor. Bu iyi bir gün, çünkü atalarımı tanıyorum. Bu iyi bir gün, çünkü bugün benimle temas kuranlar da iyi hissedecekler.”

Akaşın ve Nasıl Evrimleştiğinin Tarihi

Geçmişte neler olduğunu size anlatacağım. Akaşik kayıt, Pleiadesliler sizi tohumladığı, kutsal bilgi almaya başladığınızdan bu yana sizinle birlikteydi. En başlangıçtan beri oradaydı. Spiritüel bilgi ile çok erken uyanmaya başladınız. Bu gezegenin yaşlı ruhları her zaman buna sahip oldu. Sizler bu bilgiyi taşıyanlarsınız. Bu güzeldir ve basittir ve yıldızlardan geldi. Siz Tanrıdan geldiniz. Tanrı tarafından güzel olarak görülüyorsunuz. Size sunulan yaradılış enerjisi – Tanrı, Ruh veya Yaratıcı Kaynak – bu gezegende şimdiye kadar gördüğünüz herhangibir bilincin çok üzerindeydi, onu tanımlayamazsınız. O saf sevgidir, hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyden çok daha parlak olan saf sevgidir. Bu sizin için şefkattir, perdenin diğer tarafında geri döndüğünüz zaman, net bir şekilde hatırlayacağınız şefkat. Sürekli çalan, kalbinize şarkı söyleten şarkının güzelliğinde yıkanırsınız. Bu Tanrıdır. Size daha büyük olan başka bir şey veremem. Bunu görmezdiniz. Bunu anlamazdınız. Bu Tanrıdır.

İnsan Varlıklar zamanla evrimleşmeye ve inanç ile biraraya bağlayabilmeleri için kutsal sistemler bulmaya başladı. Bu uygarlıkta gelişen ilk sistemlerden birine Hinduizm diyorsunuz. Bundan Hindistan’da söz ettik, şeyleri ilk kez orada ifşa ettik. Bu, orijinal sistem yaklaşımı idi. Her şey ile birliği kutluyordu. Ama topraklarınızda bugün sahip olduğunuz şeye eşsiz idi, çünkü Hindu sisteminin peygamberi yoktu. Tam kaynağa gidiyordu, Tanrıyı birileri vasıtası ile bulmak zorunda olduğunuz hiyerarşik İnsan sistemini dahil etmiyordu. Hiç kimse kendisi için Tanrının güzelliğini hissetmekten başka bir şey yapmak zorunda değildi. Her şey ile birliğin tanınması vardı.

Ama Akaşik kayıt farklı bir şeye gelişti – karmanın gelişi. Karma Akaşik enerjinin direkt türevidir. Başınıza bir şey gelir, sonra sizi bunları temizlemeye veya bunlarla çalışmaya davet eden enerjiyi yaratır. Eğer bunları temizlemezseniz, bunlar birikip güçlenir ve nasıl düşündüğünüzü etkiler. Karmik sistem sizi, istemediğiniz şeyi temizlemeye davet eder ve negatifliği temizlemenize yardımcı olmaları için Hinduizmdeki diğer varlıklar (yardımcılar) ile çalışmaya davet eder. Bunu, artık karmaya sahip olmadığınız bir noktaya kadar yapabilirdiniz. Artık herhangi bir karmanız olmadığı için tam aydınlanmada olduğunuz bir yere gidebilirdiniz. Bu kendi içinizdeki negatifliği temizleme inancı bugün hala vardır.

Şimdi sevgililer, bunun tam olarak geçen hafta yaptığımız şey olduğunu görmeyi ilginç buluyor musunuz? Bu, Akaşı temizleme sistemi idi. Ama, bu egzersizde karma eksikti. 29 yıl önce geldiğim zaman, size öğrettiğim ilk şeylerden biri karmanın eski enerjide işlediği idi, ama bu yeni enerjide artık gerekli değildir. Artık karmanın yaptığı gibi sizi oyalayan ve zorlayan bir enerjiye gereksiniminiz yok. Bugünün enerjisi otomatik karmik temizlik özelliğine sahip ve siz öyle olmasını dilemedikçe artık bir oyuncu değil. Hayatınızın bu noktasında herhangi enerjiler tarafından zorlanmanız gerekmediğini size anlattık. Spiritüel sisteminizde, karmaya artık ihtiyaç yoktur. Elbette bu tartışmalıdır. Ama size anlattığımız her şey hakkında olduğu gibi, çok eski enerjide ve kalın bir perdede kullanıldığını söylüyoruz.

Bugün kim olduğunuza bakın. Bu gezegene tam bilgiyle geliyorsunuz. Dersleri öğrenmeniz için şeylerin sizi itip kakmasına, zorlamasına gereksiniminiz yok. Siz bunun ötesindesiniz. Aynı zamanda çalışmaya gitmeye hazır olarak, temiz geliyorsunuz. Karma ile çalışmanın yanısıra başka şeylere sahipsiniz. Bugün bile, “Karma ile ilgili ne yaparım?” diyenler var. Bunun hakkında kaygılanmak zorunda olmadığınız iyi haberlerini size verdikten sonra bile. Elbette iyi spiritüel mantığı kullanmadan tartışanlar var. Belki inandığınız şeyi incelemenin zamanıdır? Sadece kendinize bakmanızı ve şöyle sormanızı istiyorum, “Buna gerçekten ihtiyacım var mı? Spiritüelliğimin bu noktasında, bu yeni enerjide yaşlı bir ruh olarak, bu beni incitir mi yoksa bana yardımcı mı olur? Yolumu engeller mi? Beni güçlendirir mi?” Sonra kendi kararınızı verin.

Tanrının İnsanlaştırılması

Sonra olan şey gerçekten ilginç. Binlerce yılda, bazı sistemler Akaş ve karmanın tüm fikrini kıvırmaya başladılar. Size İnsan günah kavramını sunmak istiyorum. Sık sık kullandığım: sistemi İnsanlaştırmak Kryon terimini anlamanızı istiyorum. İnsanlaştırmak, herhangi spiritüel sistemin tüm parçalarını İnsan doğası olan şeye uydurmak için indirgediğiniz zaman kullandığımız sözcüktür. Tanrıyı insanlaştırdığınız zaman, Tanrıyı tüm İnsan özellikleri olan bir İnsan yaparsınız. Bu hemen başladı. Günahtan önce bile, Yunanlar kendi tanrılarını o kadar İnsan yaptılar ki, tanrılar işlevsizdi. Başlangıç olarak bir babanın çocuğu cezalandırması gibi, cezalandırma mitolojisi özelliğine sahiptiler. Sonra bu kademelendirildi ve kademelendirildi. Modern kültürünüzde bugün, size bakan ve davranışınız için sizi yargılayan bir Tanrınız var. Günah, Tanrının hoşuna gitmeyen herhangi bir şey olarak tanımlanıyor.

Bu noktada size kavrayabileceğiniz veya kavrayamayabileceğiniz söyleyecek bir şeyim var: Tanrı bir İnsan değil. Evrenin Yaratıcı Kaynağının hoşuna gitmeme gibi bir kavram yoktur. O saf sevgidir. Tanrı sizin gibi düşünmez. Tanrı hiç düşünmez. Tanrı vardır. Tanrı sizin gibi bilinç yapılarına sahip değildir. Saf şefkat ve sevginin bilinci ne olurdu? Bunu hayal edemezsiniz.

Sizin sahip olduğunuz şeye en yakın olacak – hatta yakın bile olmayan – bilincin başlangıcı bile yoktur. Yine de siz tutarsız bir sistem geliştirdiniz – Tanrının güzel sevgisi ve aynı zamanda, kötü, işlevsiz bir baba olan Tanrı. Size tekrar tekrar sorayım: Herhangi biriniz ne yapmış olurlarsa olsunlar bir çocuğu alıp ebediyet boyunca yanacağı bir yere atar mıydınız? Hanginiz elinizi kaldırıp, “Evet, bazı kötü şeyler yaptılar. Hak ettikleri bu” dersiniz? Hiç biriniz. Yine de çocuklarınıza öğrettiğiniz Tanrı bu – cezalandıran ve kuralları olan bir Tanrı. Bu bir İnsan özelliğidir, sevgililer. Bunu düşünün.

Tüm bu günah ve cezalandırma yapısı tamamen ve bütünüyle İnsan zihninden gelişti. Bu, ihtişamlı olanın üzerine konan İnsan Varlığı yapısı. Evrenin yaratıcısı bu şekilde çalışmaz. Önemli haber: Cennette savaşlar yoktu! Düşmüş melekler yoktu. Bu bütünüyle İnsan psişesinde çalışan İnsan zihninin işidir ve sizi ölçünün ötesinde seven yaradılışın şefkati ile hiç bir ilgisi yoktur.

Ama, bu insanlaştırılmış Tanrı öğretisini de kapsayan her şeyi hatırlayan bir Akaşik kayıt nedeniyle gerçekleşen şey, şimdi sizin tümüyle İnsanlar tarafından yaratılan yeni enerjisel bir oyuncuya sahip olmanızdır: SUÇLULUK. Her şeyi hatırlayan Akaşik kayıt bu sistemlerin şeklini değiştirmeye başlar ve suçluluk yaratır. Şimdi yapmış olduğunuz ve Akaşik kaydınızda hissettiğiniz şey için üzgünsünüz. Gece uyanıp geçmiş yaşamda yaptığınız bir şeyi hatırlıyorsunuz, ama şimdi bunun için cehenneme gideceksiniz. Daha da kötüleşiyor, öyle değil mi?

Şimdi orada oturuyorsunuz ve ne düşüneceğinizi bilmiyorsunuz: “Eğer Tanrı gerçek ise, kim olduğumdan hoşnutsuz mu? Geçen gece bir rüya gördüm. Ne anlama geldiğinden emin değilim, ama yanlış bir şey yaptığıma oldukça eminim. Elbette bu nedenle rüyayı gördüm. Cezalandırılıyorum. Korkuyorum. Şeyleri doğru yapmadığım ve bunun bedelini ödeyeceğim için korkuyorum.”

Tüm bu fikir Akaşik kaydınızdan kaynaklanır. Kaydınızın enerjileri, kültürleriniz tarafından karmaya çevrilir, sonra günaha ve cezalandırılmaya çevrilir. Tüm bu aynı tepkiler ve hisler hayal kırıklığı içinde diz çökmeniz için bilinç halinde daha da alçalmaya başlar. İnsan Varlığı, Tanrıdan korkuyorsun.

Dur. Bu, “var olduğu bilinen en yüksek şefkatin” size getireceği şey gibi görünüyor mu? Hayır. Tam olarak İnsanların size getireceği ve getirmeye devam edecekleri şey gibi görünüyor. Burada bir tezat var. Kendinizi içinizde olan şeyden, en iyiliksever, en muhteşem, sevgi dolu olan şeyden korktuğunuz yere getirmeniz mantıklı bile değil. Size bu kavramlar anlatıldı – doğumdan itibaren bunları öğrendiniz. Bir insan gibi düşünürseniz, bu makuldür.

Bu birilerinin hoşuna gitmeyebilir, ama amacım bu değil. Kryon’un amacı ifşa etmek ve aydınlatmak, kutuyu açmak, daha büyük gerçeğin mührünü açmak. İşte bildirim: Tanrıda yargılama yoktur. Sizi sevgiden yaratan Tanrı, ruh adı verilen kendisinin bir parçasını size yerleştirdi ve bu ruhu kendisi olarak seviyor. Siz her şeyin Yaratıcı Kaynağının parçasısınız. Ruhunuz sizin için bir gizem, ama Tanrı için değil.

Bu Nereye Gidiyor? Sonra Ne Var?

Akaşın bu evrimi nereye gidecek? Neler olacak? İşte öngörüm: Gezegende ifşaat geliyor. Şefkat geliyor, size henüz anlattığım bu şeylerin bazılarının yeni bir çerçeveye oturtulması ve yeniden yazılması geliyor. Olacak olan şey budur. Bunu biliyorum, çünkü bunu daha önce gördüm. Şu andaki fikirlerinizin bazılarının nereden geldiğini, sistemin ne olduğunu ve sonra neyin geleceğini göstermek için size bu hikayeyi getiriyorum. Dinleyin: Bazılarınız orijinal öğreti çarkından gelen Lemuryalı olduğunuzdan, sahip olmuş olduğunuz bu olağanüstü sırlar yeraltına gitmeliydi ve öğretilmemeliydi, sadece muhafaza edilmeliydi.

İşte sizin için başka bir tezat: Bugün komplo olarak düşündüğünüz gizli topluluklar Lemurya’da öğrendiğiniz şeylerin sırlarını muhafaza edenler olarak başladı! Ve bu yeni enerjide bunlar birdenbire ortaya çıkmaya başlıyorlar. Organizasyonların bildikleri ve inandıkları şeyleri ve “metafizik 101” [başlangıç metafizik] olacak bilgileri ifşa etmeye başladıklarını göreceksiniz. Bu şeyleri gizlice değil, açıkça öğretmek için kendiniz organizasyonlar yaratmaya başlayacaksınız. Dinleyin: Size hatırlatıyorum, bu, sizden sonra birileri gelmeden veya siz devre dışı bırakılmadan bunu yapabildiğiniz tarihteki ilk zamanlardan biridir. Kültürlerin kitaplarında hala bir kanalı dinlememek veya bir medyuma gitmemek için dikkatli olmak için yasalar vardır. Bu nedenle, sevgi hakkındaki gerçek ile ortaya çıkmaktan hala korkanlar var. Onlar ortaya çıkmak istemiyorlar, çünkü geçen defa bunu yaptıklarında, bu korkunçtu. Şimdi böyle olmayacak.

Yine Başka Bir Kavram

Bunu gerçekten kafa karıştırıcı yapmak için size başka bir kavram vereyim. Sevgililer bir parça daha çokboyutlu olacaksanız, Akaşınızdaki farklı türde bir nitelik ile başa çıkmak zorunda olacaksınız. Ben bir tekrar yaparken bu haber için hazır olun. Bu yeni enerjide size bu şeyleri veren inanç sistemlerinin kendi yaklaşımlarında daha fazla aydınlanmış olmaya başlayacakları özetini tekrar vermeme izin verin. Bu dini sistemler öğrettikleri şeyin sevgi ile orantılı olmadığını görmeye başlayacaklar. Üstatların orijinal öğretileri ile uyumlu olmaları için bazı doktrinler değiştirilecek. Yükün aydınlatılması olacak. Kurallar hafifçe değişecek. Bu yine gerçekleşmeye başlayacak – Tanrının her İnsanın içinde olduğu orijinal fikirlerden birine geri dönüş. Ve bunda, kim olduğunuza veya neye inandığınıza bakmaksızın, bu vaade saygı birincil olarak görülecek. İnsanların gerçekte ortak olarak sahip oldukları şey budur. Bu, kendisini bulundukları yerden çekip artık savaşın olmadığı bir yere koyacak bir dünyayı başlatır. Özet budur.

Şimdi size başa çıkmaya ihtiyacınız olan bir şeyi anlatayım. Tamamen aydınlanmış, güzel, temiz, berrak ve yepyeni bilgiler ile ışık içinde ilerlemeye hazır olan yeni bir tren yaratacağınız, üzerinde olduğunuz zamanın bu yolu fikri vardır. Şimdi size bir şey söyleyeceğim, çünkü daha sonra bu onlar için gerçekleşmediği zaman bunu soracak olanlar olacak. Bu, sezginiz vasıtası ile size sunulmuş olacak olan şekillerde ele almak zorunda olacağınız Akaşik kaydınız hakkında hızlanmış, ileri bilgidir ve ayrıca gelecek hakkında konuşacağınız. Bu lineer zihin için kafa karıştırıcıdır.

Dünyada Yeni Zaman – Yeni Akaş

Zaman bir dairedir ve her zaman böyle oldu. Zamanın karmaşıklığı fizikçiler içindir, ama sizin için bunun hepsi lineerdir. Gerçek şu ki, zamanın en temel kavramı çokboyutludur, kuantum şekilde atomik yapının merkezine dayanır ve siz dairenin farkında değilsiniz. Ama, bu bilim ile başa çıkmalısınız, çünkü bu onu daha iyi anlamanıza hizmet edecek.

Bir tren yolunu hayal edin. Bir tren olarak, bir İnsan Varlığı olarak bu yolun üzerindesiniz – İnsan tren. O trende yavaş yavaş ve belli bir hızda gidiyorsunuz. Bu yolda sadece ileri doğru gidebilirsiniz, çünkü tren geriye veya ters tarafa gidemez. Her zaman geleceğe gider. Bu yol her zaman gelecek olarak sizin önünüzde uzanır ve arkada olan şey, yapmış olduğunuz şey geçmiştir. Bunu bu şekilde görüyorsunuz.

Buna biraz ipucu eklemek istiyorum. Diyelim ki bu zaman yolu tüm gezegen boyunca gidiyor. Okyanusa yol koyamadığınızı bir an için unutun. Sadece böyleymiş gibi yapın. Yok kendisine bağlanıyor ve tek bir yol. Elbette siz bunu sadece arkanızda ve önünüzde düz bir yol olarak görüyorsunuz, çünkü ufkun ötesini göremiyorsunuz. Ama bekleyin: Eğer yol tüm gezegen etrafında tek bir yol ise, bu en sonunda geleceğinizin geçmişe ulaştığı anlamına geliyor! Şimdiye kadar benimle misiniz? Buradaki bazı insanları kaybediyorum.

Siz gezegenin etrafını dolaşırken, önünüzde daha önce yolculuk yaptığınız aynı yolda gitmeye başlayacaksınız. Yolda gittiğiniz sizin geçmişinizdir! Ve geçmişinizde tam olarak ne var? Akaşik kaydınız olarak taşa kazınmıştır! Kavram şudur: Gelecekte Akaşınız ile karşılaşacaksınız. Bazılarınız bunun ne olduğunu anlamayacak ve yapmış olduğunuz her şeyde başarısız olduğunu düşünecek, çünkü işte o yine burada. Diğerleriniz onu tanıyacak. “Aha, bu zamanda bir fraktal. Yol üzerine uzanıyor, çünkü yol neler olduğunu hatırlıyor. Ona emilmek ve onu üstlenmek ve tüm bu şeyleri tekrar yapmak zorunda olmak yerine, giderken bunu temizleyeceğim. Aslında, onun orada olmasını bekleyeceğim! Gerçekte, onu göreceğim ve hatta ortaya çıkmadan önce temizleyeceğim. Görüyorsun, hatırladığım şeyi bekliyorum.”

Bu çok mu karmaşık? Bunlar sadece geleceğin yanıtlayacağı sorular. Size, başarısız olduğunuzu düşünmemeniz için değerli olan bir şey verdim, sevgililer. Yeni İnsan nedir? Bunu işiten ve şöyle söyleyendir, “Akaşım artık beni irrite etmek için orada değil, sadece iyilikseverlik orada. Yapmış olduğum şeyi tanıyabilirim ve ilerlerken onu düzeltebilirim. Aynı hatayı asla tekrar yapmak zorunda değilim, çünkü onların geldiğini görebiliyorum!”

Yolda önünüzde ortaya çıkacak olan şeyler olduğunu söylüyorum ve siz bunun geçmişe geri dönüş olduğunu düşüneceksiniz – ama değildir. Bu, sizin daha bilgece bakıp, “Bunu tanıyorum. Bu eski enerji. benden uzaklaş. Bundan tekrar geçmeyeceğiz” diyeceğiniz bir şeydir.

Kryon, trenin önünde olan şeyler de dahil, Akaşın hepsini temizleyebileceğimiz bir zaman gelecek mi? Bu geçmiş, şimdi ve gelecek olan bir Akaşik temizlik.” Bu daha karmaşıktır ve aslında sonraki adımdır. Şaşırmamanız için bunları size anlatıyorum. Size yardımcı olmak için gelen prosesler olacak. Ama o size geldiğinde onu anladıkça, kafanız karışmayacak. Yanlış bir şey yaptığınızı düşünmeyeceksiniz. Suçluluğa geri dönmeyeceksiniz. Bunun yerine, ona bakıp şöyle söyleyeceksiniz, “Kryon onun burada olduğunu söyledi ve işte burada. Karanlık her zaman kendisinin galip geldiğini düşünmenizi ister. Bir zamanlar galip geldi, ama artık değil.” Sonra gülebilirsiniz ve siz onun ne olduğunu tanır tanımaz o ortadan kaybolur. O, zaten önceden temizlediğiniz, treninizin önünde olan geçmiş eski karmik enerjidir. Bundan dolayı, o bir hayalettir. Ona bir isim bile vereceğiz. Hayalet karmadan kaçının! Hayalet Akaştan kaçının! Sadece bu mesajı hatırlayın.

Bu karmaşık bir mesaj oldu. Tekrar dinlemek veya okumak isteyebileceğiniz bir şeydir. Sadece bu sözcükleri tekrar işitmek için yeniden ziyaret etmek isteyebileceğiniz bir şeydir. O görünmez olanlar hala buradalar. Sizi kutlarlarken, bir an onları hissetmenizi istiyorum. Eğer kollarınızı üzerinize koyabilselerdi, bunu hissedebilirdiniz. Çok fazla sevgi hissederdiniz. Sonra size bir mesaj verip şöyle derlerdi, “Gelecekten korkmayın! Eski korkuları fırlatıp atın. Geçmiş geri gelmiyor. Bu yepyeni bir yol, daha önce hiç yürümediğiniz bir yol, kehanetler olmayan bir yol. Daha önce hiç döşenmemiş bir yolu döşeyeceksiniz. Önünüzde olan gerçek gelecek budur.

Ve öyledir.

 KRYON

 (Çeviri: Saffet Güler)

http://www.kryon.com/CHAN2018/k_channel18_wilmington.html